• KONIEC! Po 90 minutach gry Chojniczanka remisuje z Miedzią 1:1.

• Goście też będą kończyli w dziesiątkę. Drugą kartkę dostał Midzierski.,

• Zbigniew Zakrzewski ukarany żółtą kartką.

• Świetną zmianę dał Filip Burkhardt, który popisał się kapitalnym uderzeniem z trzydziestego metra. Zabrakło centymetrów, by futbolówka wylądowała w bramce.

• Zmiana w Miedzi. Burkhardt wjedzie za Cierpkę.

• Ładne uderzenie z rzutu wolnego Bartosza Nowaka, ale futbolówka powędrowała tuż obok bramki.

• Zmiana w Chojniczance, Jędrzejczyk wejdzie za Rybskiego.

• Błażej Radler wylatuje z boiska. Piłkarz Chojniczanki obejrzał drugą żółtą kartką za ostry atak na rywalu i sędzia pokazał mu czerwony kartonik.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, uderzał Jankowski, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• Zmiana w Miedzi, Szymański wejdzie za Madejskiego.

• Piłkarze Chojniczanki sprawiają wrażenie drużyny, która jest zadowolona z remisu. Gospodarze niemal całym zespołem broni się we własnym polu karnym.

• Błażej Jankowski ukarany żółtą kartką.

• Do końca spotkania pozostało nam nieco ponad piętnaście minut. Czy któraś strona zdobędzie gola ii zapewni sobie komplet trzech punktów?

• Mamy kolejną zmianę w Chojniczance. Z boiska schodzi Iwanicki, a w jego miejsce pojawia się Gancarczyk

• Goście doprowadzają do wyrównania. Wojciech Łobodziński popisał się ładnym strzałem z lewego skrzydła, po którym piłka znalazła się w siatce bramki Karola Szymańskiego.

• GOOOOL! ŁOBODZIŃSKI!!

• Cierpka próbował zaskoczyć golkipera Chojniczanki strzałem z dystansu, ale kiepskie wykonanie spowodowało, że piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

• Tomasz Midzierski ukarany żółtą kartką.

• Mrozik faulował w narożniku boiska, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

• Mrozik zagrywał w pole karne, ale piłkę wybijał Ptak. Do futbolówki ponownie doszedł Mikołajczak, ale golkiper Miedzi znów wybronił swój zespół przed stratą gola.

• Zmiana także w zespole gospodarzy, Ostalczyk pojawił się na placu gry w miejsce Dudy.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Chrzanowski zmieni Bartoszewicza.

• Iwanicki uderzał z okolicy siedemnastego metra, a Ptak z trudem wybija piłkę na aut.

• Błażej Radler ukarany żółtą kartką.

• Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki, znów wykonywał go Mrozik, ale znów bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Nowak uderzał z rzutu wolnego zagrał w pole karne Chojniczanki. Piłka odbiła się od Jankowskiego i Midzierskiego, ale w porę wyłapał ją Szymański.

• Faul Daniela Chyły i żółta kartka dla gracza Chojniczanki.

• Ładne zagranie Rybskiego do Mikołajczaka, ale w całej tej sytuacji znalazł się jeszcze golkiper Miedzi, który dobrze odczytał intencje rywali.

• Pierwszy rzut wolny dla Miedzi w drugiej części spotkania. Do piłki ustawił się Łobodziński, zagrał do Zakrzewskiego, który był pilnowany przez rywala i ostatecznie strzelił obok bramki Chojniczanki.

• Na bramkę Chojniczanki strzelał Wołczek, ale skierował piłkę daleko obok bramki Szymańskiego.

• Nowak głupio stracił piłkę, co natychmiast wykorzystali gracze Chojniczanki i wyprowadzili kontratak.Ten nie zakończył się jednak powodzeniem.

• Cierpka przecenił swoje umiejętności, zdecydował się bowiem na strzał z dystansu, po którym piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Wracamy do Chojnic po piętnastominutowej przerwie, piłkarze ponownie pojawiają się na placu gry.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chojniczanka prowadzi z Miedzią 1:0 po golu Błażeja Radlera.

• Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Zakrzewski podawał do Madejskiego, ten strzelał z lewej nogi, ale kieruje piłkę ponad bramką.

• Bramka dla Chojniczanki wisiała w powietrzu. Mrozik dośrodkowywał z rzutu rożnego w pole karne, a Radler uderzał głową i pokonał golkipera Miedzi.

• GOOOOOL!!! RADLER!!!!!

• Co za akcja! To musiał być gol. Łobodziński zagrywa piłkę do Nowaka, a ten na dwudziestym metrze dobrze układa się do strzału i uderza ją prosto w okienko bramki Chojniczanki. Karol Szymański wyciągnął się jednak między słupkami jak struna i jedną ręką skierował futbolówkę ponad poprzeczkę.

• Chyła ładnie wypatrzył Mikołajczaka i zagrał w jego kierunku piłkę, ale Ptak ubiegł jego zamiary i pewnie ją złapał.

• Groźny strzał Bartosza Nowaka, ale Karol Szymański popisuję się fantastyczną paradą bramkarską.

• Iwanicki zagrywa w pole karne, ale Bartoszewicz w porę odzyskuje futbolówkę.

• Woźniczka fauluje Rybskiego, sędzia nie sięga jednak po kartonik.

• Zasada i Nowak ładnie wymienili między soboą kilka podań, a jeden z nich odegrał piłkę do łobodzińskiego. Ten znów pokusił się o oddanie strzału, ale znów zabrakło mu odrobinę więcej celności.

• Łobodziński dośrodkowuje na dłuższy słupek, do piłki doskakuje Zakrzewski i uderza głową, ale bez powodzenia i od bramki rozpocznie Szymański.

• Ostry faul Dudy na Łobodzińskim, sędzia jest jednak pobłażliwy i nie pokazał piłkarzowi Chojniczanki kartki.

• Z rzutu wolnego piłkę uderzał Mrozik prosto na głowę Jankowskiego.

• Akcja Łobodzińskiego! Piłkarz Miedzi ładnie zszedł do środka i oddał strzał z okolicy dwudziestego metra, ale nieznacznie chybił.

• Feciuch biegł z piłką przy nodze, odegrał do Dudy, a ten po przebiegnięciu kilku metrów chciał oddać koledze futbolówkę, jednak pogubił się w tym wszystkim i zaprzepaścił szansę gospodarzy na przeprowadzenie dobrej akcji.

• Rzut rożny dla Miedzi, do piłki doskoczył Zakrzewski, ale nie zagroził bramce Chojniczanki. Wywalczył z kolei drugiego kornera dla swojej drużyny.

• Zasada biegł lewym skrzydłem, dobrze ominął rywala, ale źle wyszła mu próba dośrodkowania i stracił futbolówkę.

• Chojniczanka szuka swojej szansy na strzelenie gola, Andrzej Rybski szalał pod b ramką Miedzi, ale ostatecznie jego strzał został zablokowany.

• Strzał zza pola karnego Jakuba Mrozika, ale gracz Chojniczanki minimalnie niecelnie.

• To mogła być świetna okazja Miedzi, piłka powędrowała w pole karne Chojniczanki, ale akcji nie zamknął i grę od własnej bramki wznowi Szymański.

• Piłkarz Miedzi sfaulował Mikołajczaka, który zwija się z bólu na murawie. Mamy krótką przerwę w grze, potrzebna interwencja lekarzy.

• Bartoszewicz stracił futbolówkę w środku pola, szybko skorzystał z tej okazji Rybski, który w mig wyprowadził kontratak. Na posterunku czujny był jednak Wołczek, który w porę oddalił piłkę od własnej bramki.

• Ładnie wyglądała akcja Zasady i Łobodzińskiego na lewym skrzydle, ale próbę dośrodkowania pierwszego z nich została zablokowana przez gracza Chojniczanki.

• Początek spotkania na plus dla Chojniczanki, która częściej utrzymuję się przy piłce. Jak na razie "Miedziowi" nie przeprowadzili żadnej dobrej akcji.

• Stały fragment gry dla Miedzi i Mrozik uderzał piłkę na pole karne z rzutu wolnego. Bez większego zagrożenia pod bramką Szymańskiego.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Krystian Feciuch.

• Dość nieprzyjemnie wyglądało zderzenie głową Łobodzińskiego z przeciwnikiem, ale obyło się bez poważnej kontuzji.

• Grę rozpoczęli przyjezdni, ale Chojniczanka szybko przejęła rywalom piłkę. Mysona dośrodkowywał w pole karne, ale Ptak bez problemu obronił ten strzał. .

• Chojniczanka gra dziś w żółto-czerwonych strojach, zaś Miedź w niebieskich.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie.

• Rezerwowi Miedzi: Bledzewski, Brożyna, Kasperkiewicz, Burkhardt, Machaj, Szymański, Chrzanowski.

• Rezerwowi Chojniczanki: Misztal, Gancarczyk, Jędrzejczyk, Ikegami, Ostalczyk, Wypij, Laskowski.

• Dzisiejsze spotkanie będzie drugim, w którym Dariusz Żuraw poprowadzi Miedź. Swój debiut nowy trener legniczan zaliczył tydzień temu w zwycięskim starciu z Puszczą Niepołomice 3:0.

• Chojniczanka i Miedź grały ze sobą w rundzie jesiennej, w meczu 13. kolejki. Wówczas w Legnicy padł remis 2:2. Bramki dla legniczan zdobyli Krzysztof Wołczek i Tomasz Midzierski, z kolei dla ekipy z Chojnic Jakub Mrozik i Karol Ziąbski.

• Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Miedź z dorobkiem trzydzieści dziewięć punktów znajduje się na dziesiątym miejscu, z kolei Chojniczanka ma na swoim koncie trzy "oczka" mniej i plasuję się na pozycji jedenastej.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje LIVE z meczu 30. kolejki 1. ligi Chojniczanka - Miedź Legnica!