Puszcza Niepołomice

1

Górnik Łęczna

2

• KONIEC MECZU! Górnik w niesamowitych okolicznościach zwycięża w Niepołomicach!

• Mogło być 2:2! Ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Łęcznej.

• WOOOOOŹNIAAAAK! Łęczna prowadzi w Niepołomicach!

• Szpak opuścił boisko. Za niego wszedł Kalinowski.

• Zaremba opuszcza boisko. Za niego wchodzi Magdziński.

• Fenomenalna interwencja Sobieszczyka! Szpak był sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale świetna postawa Sobieszczyka pozwoliła Puszczy wciąż remisować z rywalami!

• Bozok opuścił boisko. Za niego pojawił się Sebastian Szałachowski.

• NOWAAAK! Puszcza wyrównuje!

• Borovicanin próbował zaskoczyć bramkarz gości "rogalem", ale Prusak wyciągnął się jak struna i złapał piłkę lecącą w okienko bramki.

• Puszcza przeprowadza podwójną zmianę. Cholewiak opuścił boisko, a jego miejsce zajął Bartosz Biel.

• Marcel Kotwica opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Łukasz Nowak.

• Tomasz Wełna potężnie uderza z rzutu wolnego! Piłka uderzona z około 30 metrów minęła jednak bramkę rywali.

• Borovicanin uderza zza pola karnego, ale piłka mija bramkę w bezpieczniej odległości.

• BONIN!!! Grzegorz Bonin trafia do siatki rywali! Puszcza - Górnik 0:1

• Kotwica fauluje Nowaka i otrzymuje żółtą kartkę. Niebezpieczny wślizg w środkowej strefie boiska.

• Cholewiak otrzymał świetną piłkę z prawego skrzydła, ale jego strzał głową nie sprawił problemów bramkarzowi gości.

• Zawistowski potężnie uderzył z woleja, ale piłka minęła bramkę. Odważna decyzja piłkarza Górnika. Kąt był bardzo ostry.

• Bozok! Zawodnik Górnika uderzył po ziemi, ale strzał sprawił problemy Sobieszczykowi. Bozok próbował jeszcze poprawić swoje osiągnięcie, ale ostatecznie nie zdobył bramki.

• Zaremba pognał lewym skrzydłem i mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Bez problemów futbolówkę złapał Prusak.

• Marcin Biernat otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu.

• Zawistowski zakręcił obrońcami Puszczy w ich polu karnym i uderzyła wprost w bramkarza.

• Zawistowski uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Kotwica fauluje Mraza. Rzut wolny dla gości.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie. Za chwilę druga połowa spotkania w Niepołomicach.

• Wydawało się na początku, że Puszcza ma szansę powalczyć z faworyzowanym Górnikiem przynajmniej o jeden punkt. Głupia, bo tak trzeba to nazwać, kartka dla Uwakwe jeszcze nie przekreśla tych szans, ale bardzo je ogranicza. Po przerwie zapowiada się szturm bramki Sobieszczyka.

• To była ostatnia akcja pierwszej połowy.

• Doliczony czas gry. Petar Borovicanin niemal z linii środkowej boiska (!) dośrodkowuje w pole karne. Piłka przeleciała jednak nad głowami wszystkich zawodników i wyszła za bramkę.

• Zaremba wyprowadzał groźnie zapowiadającą się kontrę, ale został sfaulowany. Chyba arbiter powinien pokazać żółtą kartkę.

• Grający w przewadze Górnik przeszedł do bardziej zdecydowanych ataków. Groźnie uderzał Bożok, ale piłka minęła bramkę strzeżoną przez Sobieszczyka.

• Tomasz Nowak dośrodkował z prawej strony na głowę Damiana Szpaka, ale ten uderzył obok słupka.

• Niepotrzebnie dyskutował z sędzią Uwakwe i ten pokazał mu w jednej chwili dwie żółte kartki. Ulubieniec kibiców z Niepołomic niepotrzebnie osłabił swój zespół.

• Druga żółta kartka dla Uwakwe! Nigeryjczyk opuszcza boisko!

• Longinus Uwakwe dostaje żółtą kartkę dla blokowanie piłki przy próbie rozegrania rzutu wolnego przez gości.

• Rzut rożny dla Górnika, dośrodkowanie w pole karne, obrońcy Puszczy strącili piłkę. Przed polem karnym dopadł do niej Bożok, uderzył z woleja minimalnie nad poprzeczką!

• Marcel Kotwica z głębi pola zagrał górną piłkę do Cholewiaka. Ten pognał na bramkę, ale w niezłej sytuacji przestrzelił.

• Aplauz na trybunach, po tym jak Andrzej Sobieszczyk kiwnął w swoim polu karnym Bonina. To było ryzykowne, ale na szczęście dla bramkarza Puszczy skończyło się szczęśliwie.

• Odpowiedź Puszczy. Krzysztof Zaremba też spróbował uderzenia zza pola karnego, ale Prusak z łatwością obronił to uderzenie.

• Płaski strzał Bonina w środek bramki Sobieszczyka.

• Mieliśmy drobne kłopoty techniczne, ale już wracamy! Mało sytuacji na razie z jednej i drugiej strony. Gra toczy się w środku pola.

• Tuż przed polem karnym Górnika Longinus Uwakwe ostro potraktował rywala. Szmatiuk musi opuścić plac gry.

• Zaczynamy!

• Górnik w zielono-czarnym komplecie. Puszcza na niebiesko.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę.

• Mecz poprowadzi Tomasz Wajda. Pomagać mu będą na liniach: Adam Jakubczyk i Sławomir Kowalewski.

• 38 kibiców Górnika Łęczna będzie wspierać swoją drużynę w Niepołomicach.

• Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Paweł Socha, Sebastian Szałachowski, Bartosz Kwiecień, Arkadiusz Woźniak, Wojciech Kalinowski, Łukasz Mierzejewski, Lukas Bielak.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Łukasz Nowak, Bartosz Biel, Jacek Magdziński, Dawid Kałat, Michał Kiełtyka, Damian Szymonik.

• Mecz ostatecznie zostanie rozegrany. Z powodu dużych opadów w Małopolsce istniało zagrożenie, że mecz może nie zostać rozegrany. Na szczęście w Niepołomicach rozjaśniło się i wszystko wskazuje na to, że nie powinno być problemów z przebiegiem spotkania.

• Witam ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za około 45 minut rozpocznie się spotkanie Puszczy Niepołomice z Górnikiem Łęczną w ramach 30. kolejki ligowej. Za moment składy obu drużyny.