GKS Katowice

1

• Koniec spotkania. Po bardzo dziwnym meczu 3 punkty zostają w Olsztynie

• Yasuhiro Kato podwyższa wynik spotkania na 3:1. W akcji sam na sam przerzucił piłkę nad bramkarzem gości

• Ładna dwójkowa akcja Bzdęga-kato zawodnicy w polu karnym przeciwników wymienili kilka poda na jeden kontakt, ale akcja zakończyła się na kolejnym obrońcy GieKSy

• Stomil utrzymuje sie caly czas przy pilce

• Sędzia Krasny do regulaminowego czasu gry dolicza 5 min

• Po dośrodkowaniu Warcholaka piłka spada wprost na głowę Trzeciakiewicza, który strzałem głową pokonuje bramkarza gości

• Stomil w przewadze dwóch zawodników, czy uda im się wykorzystać okazję?

• Kolejne zamieszanie pod bramką GieKSy najpierw Kun do spółki z Łukasikiem próbowali pokonać bramkarza, ale górą golkiper gości

• Kolejny korner dla Stomilu i kolejna groźna akcja. Tym razem Jegliński za lekko uderza piłkę i Dobroliński bez problemu łapie piłkę.

• Sędzia Krasny gwiżdże po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu. Zaczynamy

• Kibice GieKSy chcieli zgarnąć tak zwanego 'skalpa', ale sympatycy Stomilu w porę się zorientowali i zdążyli uchronić swoje banery. Aktualnie sektor gości jest bacznie obserwowany przez zwiększoną ilość służb porządkowych

• Minus dla ochroniarzy, którzy pozwolili kilku kibicom gości przeskoczyć przez płot i wtargnąć na murawę

• Obie ekipy intensywnie rozgrzewają się na płycie boiska

• Rezerwowi:

Stomil: Mieczkowski, Kucharski, Mroczkowski, Bzdęga, Głowacki, Kato, Trzeciakiewicz

GKS: Budziłek, Napierała, Czerwiński, Bętkowski, Szołtys, Zieliński, Sadzawicki

• Stomil: Skiba - Bucholc, Czarnecki, Koprucki, Szymonowicz, Warcholak, Darmochwał, Jegliński, Kun, Lech, Łukasik

GKS Katowice: Dobroliński - Pietrzak, Cholerzyński, Goncerz, Fonfara, Wołkowicz, Januszkiewicz, Figiel, Sylwestrzak, Kamiński, Jurkowski

• Przypomnijmy, obie drużyny mierzyły się już ze sobą w rundzie jesiennej. Wtedy na stadionie przy Bukowej zwycięstwo odnieśli gospodarze, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Dla GieKSy dwukrotnie trafił G. Goncerz, a dla Stomilu bramkę strzelił G. Lech

• Wg. podawanych informacji na Twitterze na stadionie Stomilu ma się dziś zameldować ok. 200 kibiców GieKSy

• Przed rozpoczęciem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania, którą znajdziecie tutaj - http://tnij.org/stomilgks

• Po ostatniej wygranej Stomilu w Olsztynie pogoda lekko się wypogodziła, aby dalej myśleć o utrzymaniu niezbędne będzie dziś zwycięstwo. Natomiast gracze GieKSy mają już spokojną końcówkę sezonu ponieważ już wcześniej zapewnili sobie utrzymanie w lidze. Zapraszamy na relację z dzisiejszego spotkania.