Miedź Legnica 0 - 1 Chojniczanka Chojnice

1

• KONIEC! Miedź Legnica na własnym stadionie przegrywa z Chojniczanką 0:1!

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance, Michał Markowski zastąpi Tomasza Mikołajczaka.

• Chojniczanka miała w niedługim odstępie czasu dwa rzuty rożne pod rząd, żaden z nich nie przyniósł poważnego zagrożenia pod bramką Miedzi.

• Coraz bliżej końca meczu, piłkarze Miedzi podrażnieni stratą gola wciąż starają się wyrwać Chojniczance chociażby punkt.

• Zmiana w Chojniczance, Paweł Iwanicki w miejsce Marka Gancarczyka.

• Kakoko oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale po raz kolejny fantastycznie broni Misztal!

• Piłkarze Miedzi nie dają za wygraną i z całych sił próbują doprowadzić chociażby do wyrównania. Jak na razie jednak podopieczni Wojciecha Stawowego biją głową w mur i nie są w stanie pokonąć Rafała Misztala.

• Świetny strzał Ferugi z rzutu wolnego, ale Rafał Misztal z ledwością, nogami broni ten strzał!

• I mamy ostatnią zmianę w Miedzi, Bartosz Machaj wejdzie w miejsce Tomasza Midzierskiego.

• Kolejna zmiana w Miedzi, Daniel Feruga zastąpi Marcina Garucha.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, Bartłomiej Niedziela opuści plac gry, zastąpi go Wojciech Lisowski.

• Kolejna akcja Chojniczanki, ale po raz kolejny Aleksander Ptak uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Feciuch ze środka pola zagrał do Mikołajczaka, a ten precyzyjnym strzałem podręcznikowo wykończył tę akcję.

• Gooooool!! Tomasz Mikołajczyk!!!

• Kakoko uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale futbolówka wędruje ponad bramką.

• Patryk Szymański pogubił się w polu karnym Miedzi i stracił futbolówkę.

• Bardzo Nieudane Szczepaniaka, po jego uderzeniu piłka powędrowała w ten sposób, że Misztal nie miał problemów z obroną strzału.

• Bardzo niewygodny strzał Mikołajczaka, jednak z problemami broni Ptak.

• Łobodziński wycofał futbolówkę do Szczepaniaka, ten zdecydował się na oddanie strzału, ale trafił tylko obok bramki.

• Mikołajczak na szczęście wrócił do gry.

• Tomasz Mikołajczak ucierpiał w starciu z rywalem i przez dłuższą chwilę nie podnosi się z boiska.

• Żółta kartka dla Kevina Lafrance'a oznacza, że zawodnik ten będzie musiał pauzować za nadmiar kartek w meczu następnej kolejki.

• Kevin Lafrance ukarany żółtą kartką.

• Co za strzał Kakoko! Potężne uderzenie piłkarza Miedzi z trudem wybija Misztal!

• Paweł Zawistowski ukarany żółtą kartką.

• Spokojny początek drugiej połowy, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Marcin Garuch jest ukarany żółtą kartką.

• Kakoko uderzał z rzutu rożnego, ale trafił prosto w ręce Misztala.

• Pierwsza zmiana w Miedzi, Patryk Szymański pojawi się w miejsce Damiana Lenkiewicza.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Legnicy mamy bezbramkowy remis!

• Radosław Bartoszewicz ukarany żółtą kartką.

• Ale okazje miał teraz Wojciech Łobodziński! Jak piłka mogła nie wpaść?! Piłka odbiła się od jednego z obrońców Chojniczanki, spadła pod nogi Łobodzińskiego, a ten z bliskiej odległości nie trafił do bramki!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego autorstwa Damiana Lenkiewicza futbolówkę pewnie chwycił Rafał Misztal.

• Do zakończenia pierwszej płowy pozostało nieco ponad dziesięć minut, a my wciąż nie oglądaliśmy na stadionie w Legnicy żadnego gola.

• Piłkarze Miedzi mają dziś sporo szans z stałych fragmentów gry, ale wykonują je bardzo źle.

• Lenkiewicz dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale do piłki w polu karnym Chojniczanki nikt nie dobiegł.

• Marcin Garuch strzela przed pola karnego, ale trafia tylko w poprzeczkę!

• Pietruszka dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne Miedzi, ale obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

• Łobodziński i Garuch próbowali skonstruować jakiś skuteczny kontratak, ale kiedy zapuścili się już pod bramkę Chojniczanki, stracili piłkę

• Dość zacięty pojedynek możemy obserwować teraz w Legnicy. Po dominacji Miedzi nie ma już ani śladu.

• Tomasz Mikołajczak ucierpiał w starciu z rywalem w środkowej strefie boiska, ale po kilku dłuższych chwilach wreszcie podniósł się z murawy. Na szczęście nic mu się nie stało.

• Marcin Garuch nieźle zagrał do bardzo aktywnego dziś Wojciecha Łobodzińskiego, ale ten został złapany na spalonym.

• Wojciech Łobodziński przebojem przedarł się pod bramkę Chojniczanki, ale tam jeden z obrońców przerwał jego szarżę.

• Piłkarze Chojniczanki wyglądają na boisku coraz pewniej, w przeciwieństwie do Miedzi, która po mocnym początku opada z sił i coraz rzadziej zapuszcza pod bramkę rywali.

• Jeden z graczy Chojniczanka dośrodkowywał w pole karne z rzutu rożnego, ale w odpowiednim momencie defensorzy Miedzi oddalili piłkę od własnej bramki.

• Na oddanie strzału z dystansu zdecydował się także Marek Gancarczyk. Jego próba zakończyła się jednak niepowodzeniem.

• Ależ szansa Chojniczanki! Goście wyprowadzili kontratak, który zakończył się potężnym strzałem Zawistowskiego. W ostatniej chwili z niemałymi problemami obronił jednak Ptak!

• Adrian Woźniczka zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak futbolówka powędrowała obok bramki Chojniczanki.

• Tomasz Midzierski ładnie, miękko zagrywa w okolice jedenastego metra od bramki Chojniczanki, ale tam żaden piłkarz Miedzi nie sięgnął głową tej wysokiej piłki.

• Okres dominacji Miedzi powoli odchodzi w niepamięć, teraz to gracze z Chojnic starają się dojść do głosu.

• Bartłomiej Niedziela wrzucał piłkę z autu, ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do tego podania, w efekcie Chojniczanka zmarnowała dobrą sytuacją na strzelenie gola.

• Błażej Radler bardzo niecelnie próbował dośrodkowywać na w pole karne Miedzi.

• Garuch podał do Lenkiewicz,a ten wypracował sobie dwie sytuacja, w których mógł pokonać golkipera Chojniczanki. Najpierw jego strzał został zablokowany, a następnie niecelnie zagrał w kierunku jednego z kolegów.

• Wojciech Łobodziński przebojem pędził pod bramkę Chojniczanki, ale w pewnym momencie zagrał piłkę ręką, co nie umknęło uwadze sędziego, który prawidłowo odgwizdał przewinienie zawodnika Miedzi.

• Piłkarze Miedzi po raz pierwszy w tym spotkaniu uderzali z rzutu rożnego, ale zupełnie nieudanie. Piłkę zdołał przechwycić Bartłomiej Niedziela, jednak próba wyprowadzenia kontrataku także zakończyła się fiaskiem.

• Radosław Bartosiewicz stracił piłkę przed własnym pole karnym i to mogła być świetna szansa dla gości na wyprowadzenie kontrataku. Aleksander Ptak na szczęście dla Miedzi popisał się niezłym refleksem i w porę wyszedł z bramki ratując sytuację.

• Pierwsze minuty spotkania, mimo przewagi Miedzi, nie przyniosły jeszcze ani jednej groźnej sytuacji bramkowej. Oby to zmieniło się z biegiem czasu.

• Damian Lenkiewicz popisał się efektownym rajdem, minął z łatwością kilku rywali niczym słupki treningowe, ale w końcu jeden z nich powstrzymał go.

• Początek meczu zdecydowanie na korzyść piłkarzy Miedzi, którzy od pierwszego gwizdka sędziego narzucili na placu gry swoje warunki gry i zepchnęli rywali na ich połowę, gdzie spokojnie rozgrywają między sobą futbolówkę.

• Gospodarze spotkania wystąpią dziś w niebieskich strojach, zaś przyjezdni w żółto-czerwonych.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Dumieński, Iwanicki, Laskowski, Lisowski, Piechowiak, Siemaszko, Markowski.

• Rezerwowi piłkarze Miedzi: Buzyński, Bartczak, Machaj, Daniel, Szymański, Zgarda, Feruga.

• Sytuacja znacznie lepiej prezentuje się w Chojnicach. Zespół Mariusza Pawlaka zgromadził dotąd trzynaście punktów i plasuje się na dziewiątej pozycji.

• Wiele wskazuje na to, że jeśli Miedź nie zdobędzie dziś kompletu punktów, pozycja Wojciecha Stawowego będzie bardzo zagrożona. W Legnicy przed startem sezonu liczono na awans do Ekstraklasy, a nie walkę o utrzymanie na jej zapleczu...

• Piłkarze Miedzi jak najszybciej muszą zacząć punktować, jeśli nie chcą przez cały sezon bić się o utrzymanie. Po dziesięciu kolejkach legniczanie zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów, co daje im dopiero piętnastą pozycję w tabeli.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią - Miedź - Chojniczanka LIVE! Legniczanie odbiją się od dna?

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z mmeczu inaugurującego 11. kolejkę 1. ligi, w którym Miedź Legnica zagra w Chojniczanką.