• Koniec mecz! Chojniczanka - Stomil 5:4!

• Patryk Mikita

• Andrzej Rybski za Arkadiusza Widelskiego

• Olsztynianie chcą jeszcze wyrównać i przechodzą znowu do ataku, ale kolejne akcje są kasowane przez gospodarzy

• Czy Stomil odpowie w końcówce i znowu będzie remis?

• GOOOOOOL! GOOOOOL! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 5:4!!! Biskup z rzutu karnego! Co za mecz!!!

• Niesamowity mecz! Tu wynik ciągle jest niepewny! Kartka dla Jakóbowskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:4!!! Co za wejście Jeglińskiego!!!

• Schodzi Lech a za niego wchodzi Zahorski.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej części. Świetne spotkanie w Chojnicach. Na razie jest remis. Wracamy za kwadrans!

• A jednak wyrównanie - po raz drugi w meczu! Piękny gol Biskupa. Chojniczanka strzela do szatni i wraca do gry.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2!!!

• Teraz! Niedziela uderza, ale broni Skiba. Dobra okazja.

• Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Czy Chojniczanka raz jeszcze doprowadzi do wyrównania? Na razie się na to nie zanosi.

• Zły strzał Niedzieli. Trafił w przeciwnika. Można było więcej wyciągnąć z tej sytuacji.

• Chojniczanka słabsza w obronie. Łatwiej jest ją minąć.

• Niezły błąd z naszej strony. Gola strzelił oczywiście nie Piotr Głowacki, a Paweł :)

• Kartka dla Czarneckiego.

• Co za mecz. Nie ma pół godziny, są trzy bramki. Stomil odzyskuje prowadzenie. Uderzenie Nishiego dobija skutecznie Głowacki!

• Słabo gra Biernat. Najpierw gol samobójczy, teraz żółta kartka.

• A więc mieliśmy rację przed meczem. Są gole i widowisko.

• Do wyrównania doprowadził Grzelak. Uderzył głową - nie do obrony.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

• Nareszcie odpowiedź gospodarzy. Piłka mija poprzeczkę. Minimalnie

• Stomil na razie lepszy. Walczy o podwyższenie prowadzenia.

• Na razie spokojny początek. Obie strony badają się.

• Zaczęli! Można spodziewać się dziś paru goli. A przynajmniej dobrego widowiska. Są kibice gości. Ale to niewielka grupa.

• Za chwilę pierwszy gwizdek. W Chojnicach pochmurno. Może padać deszcz.

• W pierwszej kolejce Chojniczanka zremisowała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 2:2. Z kolei Stomil pokonał na własnym terenie Chrobrego Głogów 3:0.

• Mamy jeszcze trochę czasu do pierwszego gwizdku. Dlatego odsyłamy was do zapowiedzi meczu. Przeczytacie ją[b] w tym miejscu. [/b]

• Początek spotkania za niecałe 20 minut. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn.