Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Stomil Olsztyn

2

• Zapraszamy na kolejne mecze do Tychów, za uwagę dziękuje - Matuesz Godyla.

• Kibice GKS-u Tychy przypomnieli piłkarzom o następnym meczu derbowym z GKS-em Katowice. My również zapraszamy na kolejne mecze w GOL24.pl

• Jakub Świerczok nie wykorzystał kilku 100% sytuacji jakie miał w dzisiejszym meczu i ten brak skuteczności zaważył na wyniku spotkaniu. GKS Tychy wciąż w tym sezonie nie potrafi wygrać dwóch spotkań pod rząd. Dzisiaj był stroną momentami przeważającą i piłkarze mogą czuć niedosyt po tym spotkaniu.

• Koniec meczu. GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2:2 !

• Od własnej bramki Paweł Florek.

• A Stomil Olsztyn rozpocznie grę od rzutu wolnego na środku boiska.

• Nie dokończy meczu dzisiaj Mateusz Mączyński.

• Traci piłkę Mateusz Grzybek.

• Całą drużyną bronią się goście. Rzut wolny dla GKS-u.

• W końcówce nieco odważniej gospodarze.

• Jakub Świerczok marnuje kolejną doskonałą okazję w dzisiejszym meczu. Świetne dwie interwencje zaliczył natomiast Michał Leszczyński.

• Aż 7. minut doliczył sędzia do drugiej połowy spotkania.

• Żółta kartka dla Remigiusza Szywacza.

• Kolejną akcję w meczu rozpoczyna dalekim wybiciem piłki Paweł Florek.

• Jakby brakowało już sił gospodarzom.

• Nikolas Wróblewski dostaje szanse na ostatnie minuty.

• Grzegorz Lech spokojnie zagrywa do obrońców.

• Wygląda na to, że oba zespoły zadowolą się dzisiaj podziałem punktów ...

• Jakub Świerczok piętką zagrywa do Jakuba Kowalskiego ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Kolejny rzut rożny dla GKS-u Tychy.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Swoją szansę otrzymał Paweł Wojowski.

• Dzisiejsze spotkanie ogląda 3702 kibiców !

• Żółta kartka za przerwanie kontrataku dla Mateusza Mączyńskiego.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Łukasz Grzeszczyk ciekawym podanie chciał zaskoczyć obrońców Stomilu Olsztyn ale bezbłędnie tym razem obrona gości, piłka nie dotarła do Jakuba Świerczoka.

• Kolejna zmiana w zespole GKS-u Tychy. Na boisku zameldował się Dawid Błanik.

• Na spalonym Jakub Świerczok.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Na boisku pojawił się Radosław Pruchnik.

• Jakub Piotrowski fauluje bramkarza w polu 5. metrów. Ucierpiał Paweł Florek.

• W dalszym ciągu szybkie tempo gry. Akcje przenoszą się z bramki strzeżonej przez Michała Leszczyńskiego pod drugą Pawła Florka, brakuje jednak wykończenia akcji.

• Paweł Florek wybija piłkę na rzut rożny po strzale jednego z zawodników gości.

• Jakub Świerczok w świetny sposób minął Piotra Klepczarka w polu karnym ale uderzył już minimalnie niecelnie.

• Boisko w okolicach bramki Pawła Florka już uprzątnięte, sędzia wznawia grę.

• Przerwa w grze! Kibice GKS-u Tychy prezentują efektowną oprawę i wrzucone serpentyny uniemożliwiają grę.

• Dwie kontrowersyjne decyzje sędziego. Nie pozwala na nieco agresywniejszą grę Marek Opaliński.

• To mogła być akcja meczu! Jakub Kowalski do Jakuba Świerczoka, ten drugi uderzył w pierwszej piłki efektownie ale efektem tylko rzut rożny.

• Zawodnik gości będąc w polu karnym mocnym płaskim strzałem pokonał Pawła Florka. Znów zaspała defensywa GKS-u Tychy.

• GOL !!! !!! !!! Dość niespodziewanie mamy wyrównanie. Bramkę zdobywa Patryk Kun.

• Soczyste uderzenie Jakuba Świerczoka z około 16 metrów z trudem wyłapuje Michał Leszczyński.

• Mateusz Mączyński podaje do swojego bramkarza i GKS Tychy rozpoczyna kolejny atak.

• Wzorowo wyprowadzony kontratak GKS-u Tychy. Seweryn Gancarczyk idealnie zagrywa do Jakuba Świerczoka, a ten mógł jeszcze podawać do Łukasza Grzeszczyka. Zdecydował się na strzał i wciąż bez gola.

• Grzegorz Lech wywalczył dla gości rzut rożny. Chwila oddechu dla obrońców Stomilu Olsztyn.

• Marcel Ziemann głową do swojego bramkarza. Wciąż stroną przeważającą "Trójkolorowi".

• GOL !!! !!! !!! Daniel Tanżyna uderzeniem głową z rzutu rożnego pokonuje bramkarza gości i mamy 2:1

• Mateusz Mączyńskie bardzo aktywny od momentu wznowienia gry wywalczył rzut rożny.

• I podobnie ja na początku spotkania także tym razem gospodarze od początku chcą uzyskać przewagę. Odważnie rozpoczęli drugie 45. minut. ale bez zagrożenie dla bramki Michała Leszczyńskiego.

• Łukasz Grzeszczyk rozpoczyna drugą połowę spotkania.

• Zawodnicy powracają już na boisko po 15. minutowej przerwie. Za moment początek drugiej połowy spotkania.

• Bardzo dobrze ogląda się dzisiejsze spotkanie. Mecz toczy się w szybkim tempie i nie brakuje ciekawych sytuacji pod obiema bramkami. Nieco więcej tych 100% sytuacji mieli gospodarze i to GKS Tychy powinien prowadzić po tej części gry. Podopieczni Jurija Szatałowa mieli ogromną przewagę na początku meczu ale nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji i zostali za to ukarani. Patryk Kun w efektowny sposób pokonał Pawła Florka i mimo wszystko dość niespodziewanie mamy 1:1 !

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Kolejna szansa Jakuba Kowalskiego ale tym razem pomocnik gospodarzy wywalczył tylko rzut rożny.

• Jakub Kowalski uderza z około 20. metrów dość niespodziewanie i całkiem dobrze mu to wyszło, jednak bez gola po tej próbie.

• Wojciech Dziemidowicz ratuje swój zespół przed utratą gola wybijając piłką z przed własnej bramki na rzut rożny.

• Chwila przerwy w grze, na boisku leży Seweryn Gancarczyk.

• Mateusz Grzybek niecelnie do Jakuba Świerczoka i od bramki rozpoczyna Michał Leszczyński.

• Niebezpieczny wślizg Seweryna Gancarczyka, który ma już żółtą kartkę na swoim koncie ale bez konsekwencji.

• Jakub Świrczok trafia w słupek znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Powinno być już 2:1 ...

• Tomasz Zahorski blokowany przez Daniela Tanżynę i strata piłki przez Stomil.

• I po dwóch kwadransach gry obraz już zupełnie inny. Do głosu dochodzi Stomil Olsztyn i to teraz goście bliżej zdobycia kolejnego gola.

• Patryk Kun bramką zdobył znajdując się niepilnowany na 11. metrze od bramki gospodarzy.

• Uderzenie z woleja zaskoczyło Pawła Florka, który był bez szans w tej sytuacji. Bramkarz gospodarzy może mieć sporo pretensji do postawy swoich kolegów z obrony.

• GOL !!! !!! !!! Gol dla gości, bramkę zdobywa Patryk Kun

• Kolejna akcja gości, prawą stroną popędził Marcel Ziemann ale zbyt szybko stracił piłkę.

• Jakub Piotrowski z ponad 35. metrów oddaje strzał, bardzo niewygodny dla bramkarza ale również minimalnie niecelny.

• Jurij Szatałow szkoleniowiec GKS-u Tychy ogląda dzisiejsze spotkanie z trybuny prasowej. W ten sposób musi odbyć karę jaką nałożył PZPN za zachowanie podczas wcześniejszego spotkania z Chojniczanką Chojnice.

• Gospodarze po bardzo dobrym początku oddają nieco więcej inicjatywy gościom ale zbyt wiele niedokładnych podań uniemożliwia zawiązanie składnej akcji podopiecznym Adama Łopatko.

• Daniel Tanżyna obrońca GKS-u Tychy występuje dziś w charakterystycznej masce chroniącej twarz zawodnika. Rzuca się w oczy ale nie przeszkadza to w bardzo dobrej grze zawodnikowi z numerem 27 na koszulce.

• Tsubasa Nishi nie porozumiał się z Patrykiem Kunem i prosta strata piłki pod polem karnym rywali.

• Zamieszanie pod bramką Pawła Florka i pierwszy rzut rożny dla gości.

• Fatalnie pudłuje Jakub Świerczok. Napastnik GKS-u Tychy otrzymał doskonałe podanie od Łukasza Grzeszczyka ale nie potrafił zamienić tej okazji na gola.

• Pierwsze dziś dośrodkowanie w pole karne Pawła Florka pewnie wyłapuje tyski bramkarz.

• Seweryn Gancarczyk ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Wojciech Dziemidowicz wybija piłkę zagrywaną do Jakuba Kowalskiego i mamy rzut z autu na wysokości pola karnego Stomilu.

• Po pierwszym kwadransie gry można powiedzieć, że Stomil Olsztyn nie za wiele ma do powiedzenia. Na boisku panuje tylko drużyna gospodarzy.

• Kolejna wymiana podań pomiędzy obrońcami "Trójkolorowych" i dalekie podanie pomijające środkową linię, ale tym razem niecelnie Daniel Tanżyna.

• Chcą pójść za ciosem gospodarze. Łukasz Grzeszczyk zauważył bramkarza gości z dala od własnej bramki i próbował go zaskoczyć ale ta próba mu się nie udała.

• Gospodarze wciąż stroną dominującą. Dośrodkowanie Marcina Radzewicza co prawda wpada wprost w ręce bramkarza gości ale to kolejna już składna akcja GKS-u Tychy.

• GOL !!! !!! !!! Pewnie wykonana "11" przez Łukasza Grzeszczyka !

• Żółta kartka dla Michała Leszczyńskiego.

• Rzut karny dla GKS-u Tychy. Faulowany Jakub Świerczok!

• Seweryn Gancarczyk długim podaniem starał się uruchomić Jakuba Kowalskiego ale zagrywa niedokładnie, zbyt mocno.

• Pierwszy w dzisiejszym meczu rzut wolny w wykonaniu Łukasza Grzeszczyka ale zbyt słabe dośrodkowanie nie dociera do kolegów z zespołu.

• I już nieco spokojniej ale to gospodarze rozpoczynają kolejną akcję wymieniając kilka podań na własnej połowie.

• Odważnym rajdem rozpocząć chciał Patryk Kun, ale został powstrzymany. Przy okazji naraził swój zespół na groźną kontrę. Tyszanie nie wykorzystali nadarzającej się sytuacji.

• Zawodnicy Stomilu Olsztyn rozpoczęli spotkanie.

• Mecz rozpocznie się minutą ciszy. Zawodnicy i kibice uczcili pamięć Andrzeja Biedrzyckiego, wspomnianej wcześniej legendy Stomilu Olsztyn.

• Wracamy już do wydarzeń w Tychach. Oba zespoły pojawiają się już na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Tychach. Zawodników wyprowadza Marek Opaliński - sędzia główny dzisiejszego spotkania.

• Dla gości również będzie to ważne spotkanie. W Piątek 21. Kwietnia zmarł w wieku 50. lat Andrzej Biedrzycki, były piłkarz Stomilu Olsztyn, który ostatnio pełnił funkcję kierownika drużyny. W latach 1994-2001 w zanotował 196 meczów w 1. lidze strzelając dwa gole.

Goście z pewnością będą chwili zwycięstwem uczcić pamięć swojej legendy!

• W Czwartek 20. Kwietnia GKS Tychy obchodził 46-ste urodziny! Właśnie w ten dzień powołano Górniczy Klub Sportowy. Dzisiaj piłkarze mają okazję sprawić kibicom wspaniały prezent z tej okazji. Warunkiem koniecznym jest pokonanie "Dumy Warmii" czyli Stomilu Olsztyn.

• Już tylko kwadrans dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego w dzisiejszym meczu. To najlepszy moment na zapoznanie się z zapowiedzią tego spotkania w naszym serwisie. Trwa walka o utrzymanie.

• Do rozpoczęcia spotkania już niespełna 30. minut zawodnicy obu drużyn przebywają już na boisku i przedmeczowej rozgrzewce. Kibice GKS-u Tychy gromadzący się na trybunach przygotowują oprawę na dzisiejszy ważny w walce o utrzymanie mecz. Liczymy dziś na sporo emocji i czekamy na ciekawe spotkanie!

• Pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie odbyło się w 10. kolejce, a górą wówczas był Stomil Olsztyn, który wygrał aż 4:0. Po jednej bramce zdobyli grający dziś od początku Patryk Kun oraz Tsubasa Nishi, dwa gole dołożył nieobecny dzisiaj Rafał Kujawa. Kontuzja wykluczyła najskuteczniejszego zawodnika gości z dzisiejszego meczu.

• Warto przypomnieć także, że trener gospodarzy Jurij Szatałow dzisiejsze spotkanie będzie musiał oglądać z wysokości trybun, a zespół prowadził będzie dzisiaj II trener - Dietmar Brehmer ! To oczywiście efekt wydarzeń z ostatniego meczu kiedy trener GKS-u Tychy został odesłany na trybuny w Chojnicach.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Konrad Zacharski - Maciej Mańka, Radosław Pruchnik, Erik Tornros, Nikolas Wróblewski, Wojciech Szumilas i Dawid Błanik. Ławka rezerowych Stomilu Olsztyn: Adrian Serowiec - Paweł Głowacki, Krzysztof Szewczyk, Karol Żwir, Paweł Wojowski, Tomasz Wełnicki i Aleksander Karbowiak.

• Poznaliśmy już składy obu drużyn. Warto zaznaczyć, że dzisiaj wyjściowa "11" gospodarzy oparta na polskich zawodnikach. Wśród kibiców tyskiego zespołu panuje opinia, że sprowadzeni przed sezonem m.in. Erik Tornros, Eugen Zasavitchi czy też Jaroslav Machovec nie są zbyt trafionymi zakupami.

• W ubiegłym tygodniu "Trójkolorowi" sprawili ogromną niespodziankę i na boisku lidera rozgrywek zwyciężyli aż 4:1. Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo GKS-u w tym sezonie!

Stomil Olsztyn przed własną publicznością uległ Stali Mielec aż 0:4. Dziś zatem podopieczni Adama Łopatko mają szansę na rehabilitację za fatalny wynik w minionej kolejce.

• GKS Tychy nie wygrał w tym sezonie dwóch spotkań z rzędu. Dziś podopieczni Jurija Szatałowa po raz kolejny stają przed szansą na przełamanie tej niekorzystnej passy. Na relację ze spotkania GKS Tychy - Stomil Olsztyn zaprasza - Mateusz Godyla

Szymon Kastelik

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Artur Szczepański

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE. Dzisiaj o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Tychach miejscowy GKS podejmie Stomil Olsztyn w meczu 27. kolejki Nice I Ligi. Będzie to pojedynek bezpośrednich rywali walczących o utrzymanie, których dzielą tylko trzy punkty. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn ONLINE

Do tego spotkania w lepszych nastrojach podejdą na pewno gospodarze, którzy tydzień temu dokonali rzeczy nieprawdopodobnej, pokonując na wyjeździe byłego już lidera Chojniczankę aż 1:4. Mało kto spodziewał się takiej fenomenalnej postawy piłkarzy Jurija Szatałowa, którzy swoją ofensywną grą od samego początku zaskoczyli rywali, a pod koniec meczu nie opadli z sił, dzięki czemu udało im się wygrać po raz pierwszy w sezonie na obcym terenie.
Pozazdrościć im mogą zawodnicy z Olsztyna, którzy po zadowalającym początku rundy wiosennej, przegrali w poprzedniej kolejce aż 0:4 ze Stalą Mielec. Ponadto drużyna Adama Łopatki przyjechała na Górny Śląsk bez kilku podstawowych graczy: Piotra Skiby, Jarosława Ratajczaka i najlepszego strzelca Rafała Kujawy.

Jednak Jurij Szatałow również ma przed meczem olbrzymi ból głowy, ponieważ nie będzie mógł kierować zespołem bezpośrednio z ławki. Jest to konsekwencja jego zachowania podczas spotkania w Chojnicach, po którym został zawieszony na dwa mecze. W roli pierwszego szkoleniowca zastąpi go jego asystent Dietmar Brehmer. Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji jest powrót po kontuzji Radosława Pruchnika, który do tej pory jako jedyny nie zawodził spośród piłkarzy ściągniętych do Tychów w zimowym okienku transferowym.

Osłabiony brakami kadrowymi Stomil powinien przypomnieć sobie poprzedni mecz z GKS-em Tychy z rundy jesiennej, który wygrał u siebie aż 4:0. Z drugiej strony Trójkolorowi na pewno są podbudowani po przepięknym zwycięstwie z Chojniczanką i będą chcieli za wszelką cenę przedłużyć passę na swoim stadionie. Zwłaszcza, że nie najgorzej idzie im gra u siebie. Może mieć to kluczowe znaczenie dla wyniku, gdyż Stomil, podobnie jak GKS Tychy, jest beznadziejny na wyjazdach – olsztynianie wygrali tylko raz w tym sezonie.

Nadchodzący pojedynek jest dlatego istotny dla obu stron, ponieważ GKS Tychy i Stomil Olsztyn są bezpośrednimi rywalami o utrzymanie w lidze. Tyszanie, zajmujący 15. miejsce, tracą jedynie trzy punkty do 13. Stomilu i z przyjemnością zniwelują tę stratę. Natomiast ekipa Łopatki dzięki ewentualnej wygranej może przeskoczyć Chrobry Głogów i oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. Zatem każda drużyna może ugrać bardzo dużo.

Trudno wytypować jednoznacznie faworyta tego meczu. Wydaje się, iż to GKS Tychy posiada większe szanse na wygraną: jest gospodarzem, wszyscy kluczowi piłkarze są gotowi do gry oraz nadal buzuje w żyłach Trójkolorowych endorfina po ostatniej wygranej. Jednak nie można zapomnieć, że Stomil Olsztyn już raz w tym sezonie „rozmontował” GKS Tychy i nie jest wcale wykluczone, że może zrobić to jeszcze raz.

Sonda

GKS Tychy - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz GKS Tychy - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Spotkanie GKS Tychy - Stomil Olsztyn nie będzie transmitowane online w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu w GOL24.pl!