Mecz Miedź Legnica - Wisła Puławy ONLINE. Pojedynek Dawida z...

Mecz Miedź Legnica - Wisła Puławy ONLINE. Pojedynek Dawida z Goliatem

1

Wisła Puławy

1

• Koniec meczu! Miedź remisuje z Wisłą Puławy 1:1. Dziękujemy za uwagę!

• Ależ kocioł w polu karnym puławian! Po dograniu Forsella strzałów z najbliższej odległości próbowali Trifonov, Votjus i Bartkowiak, ale padały one łupem bramkarza Wisły lub lądowały na nogach defensorów gości!

• Pennanen sfaulowany w okolicach szesnastki Wisły. Rzut wolny dla legniczan.

• Ależ teraz interwencja Kapsy! Hiszpański mógł wyjść sam na sam z legnickim golkiperem, ale ten wyszedł na chyba 40 metr i zażegnał niebezpieczeństwo!

• Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Bartkowiak ewidentnie sfaulowany na prawej stronie, ale Piotr Lasyk nie używa gwizdka! Nawet sędzia liniowy zasygnalizował przewinienie Sedlewskiego!

• Ależ szansa Miedzi! Vojtus przymierzył w okienko zza pola karnego Wisły, ale Penkovets kapitalnie interweniuje i broni to uderzenie!

• Ależ to zepsuł Forsell! Fin znalazł się w kapitalnej okazji do oddania strzału, ale niepotrzebnie z tym zwlekał i stracił piłkę.

• Patejuk sfaulowany przy linii bocznej. Rzut wolny dla Wisły.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Forsella ze stojącej piłki. Defensywa Wisły wybija piłkę.

• Forsell sfaulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Gol dla Wisły! Konrad Nowak dostał podanie w pole karne Miedzi i płaskim strzałem pokonał Kapsę!

• Ależ szansa Miedzi! Rasak dośrodkował po ziemi z prawej strony z zamykający akcję Vojtus nie trafia w piłkę!

• Dobre zachowanie Daniela przed własną bramką. Trynidadczyk zastawił piłkę i pozwolił jej opuścić boisko. Za chwilę od własnej bramki wznowi Kapsa.

• Zmiana w Miedzi. W miejsce Rybickiego na murawie pojawia się Bartkowiak.

• Zablokowane dośrodkowanie Rybickiego z lewej strony. Aut dla Miedzi.

• Nie wygląda to zbyt dobrze - Słowak w asyście klubowych lekarzy opuszcza boisko. Za chwilę jedak na nie wraca.

• Vojtus sfaulowany w środku boiska. Rzut wolny dla Miedzi.

• Zbyt wysokie dośrodkowanie Hiszpańskiego wybija pewnie Rasak.

• Faul Rybickiego na lewej stronie. Rzut wolny dla Wisły.

• Ładna akcja Miedzi! To mógł być gol, ale w ostatniej chwili dogranie Rybickiego blokuje Lytvynuk!

• I jeszcze jedna roszada w drużynie gości: na boisku za Smektałę pojawia się Pożak.

• Zmiana w Wiśle. Za Idzika na murawie pojawia się Nowak.

• Hiszpański próbował wymusić rzut karny dla swojej drużyny, ale arbiter się na to nie nabiera. Za chwilę od własnej bramki wznowi Kapsa.

• Ładna akcja Wisły! Kapitalnie prawą stroną przedarł się Sedlewski i dośrodkował płasko przed bramkę Kapsy, ale tam żaden z zawodników nie zdołał przeciąć toru lotu piłki!

• Zmiana w Miedzi: Łobodzińskiego zastępuje Pennanen.

• Ostry faul Żemły na boku boiska. Arbiter kara tego zawodnika żółtym kartonikiem.

• Okazja Wisły! Tym razem sam na sam wyszedł z Kapsą Hiszpański, ale golkiper Miedzi wyczuł jego zamiary i obroni to uderzenie!

• Groźnie pod bramką gości! Bo błędzie obrony Wisły sam na sam z Penkovetsem znalazł się Vojtus, ale w ostatniej chwili piłkę spod jego nóg wygarnął Żemło!

• Zbyt mocno dośrodkował Fin na pole karne gości. Próbował jeszcze dobijać Stasiak, ale zrobił to zbyt lekko - piłkę pewnie łapie Penkovets.

• Łobodziński sfaulowany na prawej stronie. Będzie pierwsza okazja Forsella do wykazania się po wejściu na boisko.

• Wspomniana zmiana w Miedzi: boisko opuszcza Garguła, w jego miejsce na murawie pojawia się Forsell.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Łobodzińskiego na szesnastkę gości. Puławianie wybijają futbolówkę.

• Będzie za chwilę zmiana w Miedzi. Przy linii bocznej czeka już na wejście Forsell.

• Patejuk próbował wymusić rzut wolny przed polem karnym Miedzi, ale arbiter nie dał się na to nabrać. Gramy dalej!

• Bliski był teraz błędu Smektała. Powracający na własną połowę skrzydłowy o mało co nie stracił piłki na rzecz Gorskiego.

• Ależ naciska teraz Miedź! Rasak przedostał się przed pole karne Wisły i jego uderzenie po rykoszecie mija bramkę Penkovetsa!

• Goście wybijają dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska.

• Ależ to zrobił Rybicki! Skrzydłowy Miedzi w kapitalnym stylu przedryblował dwóch defensorów Miedzi, ale jego strzał zablokował w ostatniej chwili Poznański. Korner dla Miedzi.

• Kolejny rzut wolny Miedzi: Garguła dośrodkowuje ze stojącej piłki wprost w koszyczek Penkovetsa.

• Słabo rozegrali teraz stały fragment legniczanie. Garguła zagrał po ziemi do czającego się przed szesnastką Trifonova, ale ten strzela wysoko nad poprzeczką.

• Łobodziński ostro sfaulowany przy linii bocznej. Rzut wolny dla Miedzi.

• Ależ to zrobili podopieczni Ryszarda Tarasiewicza! Garguła zagrał ze stojącej piłki podcinką do Rybickiego, który uderzeniem z woleja z ostrego kąta trafia w wewnętrzną część słupka! Było bardzo blisko!

• Vojtus pociągany za koszulkę w środku pola. Rzut wolny dla Miedzi z około 35 metrów.

• Groźnie pod bramką Miedzi! Smektała minął jak tyczki treningowe dwóch rywali, ale podał niecelnie do Hiszpańskiego. Miedź przejmuje piłkę.

• Zbyt mocne podanie Trifonova do Łobodzińskiego. Za chwilę od własnej bramki wznowi Penkovets.

• Korner dla Wisły. Ostre dośrodkowanie Smektały wybija defensywa Miedzi. Do tego przed własną bramką sfaulowany został Rybicki.

• Faul w ataku Vojtusa. Słowak ukarany żółtą kartką.

• Groźnie pod bramką Miedzi! Hiszpański dośrodkował ostro z lewej strony i Midzierski wybija ofiarnie za linię boczną.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu ekip powrócili już na murawę. Zaczynamy już za chwilę!

• Mała dziś frekwencja na trybunach legnickiego stadionu. Na oko jest to jakieś 2000 widzów.

• Gwizdek Piotra Lasyka i kończymy pierwszą połowę! Do przerwy Miedź 1, Wisła 0.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

• To mogła być groźna odpowiedź Wisły! Biegnącego Idzika w ostatniej chwili powstrzymał Midzierski!

• Gol dla Miedzi! Garguła podał po ziemi przed szesnastkę do Rasaka i ten kapitalnym technicznym uderzeniem z lewej nogi w samo okienko pokonał Penkovetsa! Bramka stadiony świata!

• Faul Vojtusa w ofensywie. Słowak za wysoko podniósł nogę i kopnął w twarz rywala. Za chwilę od własnej bramki wznowi Penkovets.

• Powolniejszy fragment spotkania. Miedź mozolnie rozgrywa atak pozycyjny przed szesnastką Wisły. Wyraźnie nie podoba się to sympatykom Miedzi, którzy głośno wygwizdują swoją drużynę.

• Dobre długie zagranie Lytvynuka do Idzika. Napastnikowi Wisły zabrakło jednak centymetrów, aby dosięgnąć piłki. Paweł Kapsa pozwala jej opuścić boisko i za chwilę wznowi grę od własnej bramki.

• Ostry faul Gorskiego na Hiszpańskim. Defensor Miedzi ukarany żółtym kartonikiem.

• Zmiana w Wiśle! Narzekającego na uraz biodra Kolehmainena zmienia Popiołek.

• Rybicki próbował wymusić rzut karny w szesnastce Wisy, ale sędzia nie dał się na to nabrać. Gramy dalej!

• Kolejna akcja Miedzi. Gorskie dobrze dośrodkował z prawej strony i Garguła strzela głową wprost w golkipera Wisły

• Defensywa Wisły pewnie wybija dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska.

• Szansa Miedzi! Łobodziński dośrodkował z prawej strony i w polu karnym Wisły o milimetry minął się z piłką Vojtus. Kolehmainen wybił jeszcze dla bezpieczeństwa za linię końcową. Będzie korner dla Miedzi.

• Rajd Patejuka środkiem boiska zakończony przez Daniela. Defensywny pomocnik Miedzi pewnie interweniuje i przejmuje piłkę.

• Faul Daniela w środku pola. Gwizdek pana Lasyka i za chwilę goście wznowią z rzutu wolnego.

• Ależ było blisko! Patejuk uderzył po ziemi ze stojącej piłki i ta minęła słupek bramki Kapsy o centymetry!

• Idzik sfaulowany parę metrów przed polem karnym Miedzi. Będzie dobra okazja dla Puławian ze stałego fragmentu.

• Dobrze zachował się teraz Gorskie. Prawy defensor Miedzi zastawił mądrze piłkę i wywalczył aut dla swojej ekipy.

• Zbyt mocne zagranie górą Hiszpańskiego na Smektałę. Kapsa spokojnie interweniuje po raz kolejny i łapie piłkę.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Smektały z prawej strony pewnie łapie Kapsa.

• Bardzo chaotyczna teraz gra obu ekip. Sporo niedokładności w poczynaniach zawodników obu drużyn.

• Faul Vojtusa w ofensywie. Rzut wolny dla puławian.

• Rybicki wszedł na pełnej prędkości w pole karne Wisły i przed bramką Penkovetsa wytrącił go z równowagi Lytvunuk. Arbiter nie dyktuje jednak rzutu karnego - za chwilę od własnej bramki wznowią goście.

• Okazja na kontrę Wisły! Idzik wyszedłbym sam na sam z Kapsą, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę - mamy spalonego.

• Ostry faul Garguły przy linii bocznej. Rzut wolny dla gości.

• Kolejna dobra wrzutka Rybickiego z lewej strony! Penkovets musiał ratować swoją drużynę dalekim piąstkowaniem poza własną szesnastkę.

• Tym razem dobrze dośrodkował z lewej strony Rybicki i Vojtusowi zabrakło centymetrów, aby dosięgnąć piłki!

• Zbyt płaskie dośrodkowanie Łobodzińskiego z prawej strony. Goście wybijają daleko futbolówkę.

• Faul Vojtusa przy linii środkowej. Piotr Lasyk kara Słowaka słowną reprymendą i za chwilę Wisła będzie kontynuować grę z rzutu wolnego.

• Ostro wstrzelił piłkę Hiszpański w szesnastkę Miedzi, ale Kapsa nie myli się i pewnie łapie futbolówkę.

• Kolejny faul Miedzi - tym razem przewinił Trifonov. Rzut wolny dla puławian z wysokości linii pola karnego.

• Faul Rasaka w środku pola. Rzut wolny dla gości.

• Ależ okazja Wisły! Idzik po zagraniu Kolehmainena znalazł się sam na sam z Kapsą, ale nie zachował zimnej krwi i strzelił obok słupka!

• Korner dla Miedzi. Dobre dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska zamknął Midzierski, który główkuje jednak wysoko ponad poprzeczką Penkovetsa.

• Błąd techniczny Idzika przy linii bocznej. Nieudane przyjęcie piłki i za chwilę od autu wznowią legniczanie.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Garguły ze stojącej piłki! Łobodziński wyskoczył najwyżej i starał skierować się ją w światło bramki, ale nie trafi. Jeszcze próbował dobijać z 14 metra Rybicki ale mocno przestrzelił.

• Ostry faul Żemły przed własną szesnastką - Bartkowiak kopnięty w twarz. Rzut wolny dla Miedzi.

• Uwidacznia się powoli przewaga legniczan. Coraz częściej goszczą oni pod bramką puławian.

• Ostra wrzutka Smektały z prawej strony. Paweł Kapsa stanął jednak na wysokości zadania i złapał ciężką piłkę.

• Bardzo ryzykowne zagranie Trifonova! Lewy obrońca Miedzi podał górą do własnego golkipera i ten naciskany musiał ratować się dalekim wybiciem!

• Vojtus pokusił się o strzał z dalekiego dystansu, ale trafił tylko w defensorów Wisły. Legniczanie nadal jednak przy piłce.

• Pierwsza akcja Miedzi! Rybicki dośrodkował z lewej strony na Łobodzińskiego i jego woleja blokuje w ostatniej chwili Lytvynuk!

• Ależ to zrobili goście! Hiszpański kapitalnie zagrał w tempo do wychodzącego na pozycję Patejuka, ale mamy spalonego!

• Faul Gorskiego przy linii bocznej. Rzut wolny dla gości.

• Ależ groźny początek Wisły! Patejuk wyrwał się spod opieki obrońców Miedzi i jego płaski strzał po długim słupku broni z trudem Kapsa!

• Startujemy! Od środka puławianie.

• Jeszcze tylko przywitanie kapitanów - Łobodziński z Lytvynukiem podali sobie ręce i za chwilę gwizdek pana Lasyka zabrzmi po raz pierwszy w tym spotkaniu!

• Miedź zagra dziś na niebiesko, natomiast Wisła w jednolitych czerwonych trykotach.

• Sędzia Piotr Lasyk właśnie wyprowadził obie ekipy na murawę. Zaczynamy już za parę chwil!

• Mamy dziś niespodziankę w wyjściowym składzie Miedzi. Na ławce gospodarzy usiądzie dziś Petteri Forsell. W meczowej osiemnastce zabrakło też Marquitosa, który nabawił się urazu na przedmeczowym treningu.

• Na murawie trwa właśnie rozgrzewka obu ekip. Pierwszy gwizdek już za kilkanaście minut!

• Obsada sędziowska:

Arbiter główny: Piotr Lasyk Asystent #1: Adam Jakubczyk Asystent #2: Marcin Kasprzyk Sędzia techniczny: Marcin Bielawski

• Witamy Państwa ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za 15 minut rozpoczynamy mecz o mistrzostwo 1. ligi Miedź Legnica - Wisła Puławy!

Amadeusz Żurawiecki

Miedź - Wisła LIVE! Pojedynek Dawida z Goliatem

Miedź - Wisła LIVE! Pojedynek Dawida z Goliatem ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Wisła Puławy ONLINE. Dziś wieczorem Miedź Legnica w ramach rozgrywek Nice 1. ligi podejmie na własnym stadionie Wisłę Puławy. Pierwszy gwizdek arbitra tego spotkania o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Miedź Legnica - Wisła Puławy ONLINE

Legniczanie, którzy wygrali 2 mecze pod rząd w ostatniej kolejce ligowej ulegli na wyjeździe Podbeskidziu 2:1. Gole dla Podbeskidzia strzelali Janota i Lewicki, a honorowe trafienie dla legniczan zaliczył Michał Stasiak.
Po ostatniej porażce sytuacja Miedzi, jeśli chodzi o walkę o awans nieco się skomplikowała. Trener Miedzi i zawodnicy wciąż są bowiem jednak dobrej myśli, gdyż ostatnie 6 meczów zagrają na własnym stadionie, co z pewnością będzie mniejszym lub większym handicapem legniczan w walce o awans do Lotto Ekstraklasy.

Miedź po 28 ligowych kolejkach jest siódma w tabeli. Na 44-punktowy dorobek podopiecznych trenera Tarasiewicza składa się 12 zwycięstw, 8 remisów i 8 porażek. W składzie Miedzi zabraknie dziś Grzegorza Bartczaka i Jonathana De Amo Pereza, którzy leczą drobne urazy. Reszta zawodników do dyspozycji trenera.

Będziemy w każdym meczu grali jak najlepiej umiemy . Będziemy się starali jak najlepiej przygotować. Będziemy starali się to w każdym meczu realizować jak najlepiej. O podejście moich zawodników od strony mentalno-psychologicznej jestem spokojny i to mogę gwarantować - zapowiada Ryszard Tarasiewicz

Puławianie w ostatniej kolejce 1. ligi ulegli Zagłębiu Sosnowiec 3:1, co oczywiście nie było wielką niespodzianką. 2 gole dla Zagłębia strzelił wówczas Pribula, a jedną Nowak. Natomiast honorową bramkę dla Wisły strzelił Mariusz Idzik.

Piłkarze Dumy Powiśla po 28 ligowych kolejkach zajmują 15 pozycję w ligowej tabeli. Na ich 29-punktowy dorobek składa się 7 zwycięstw, 8 remisów i 13 porażek.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi ekipami Miedź wygrała wysoko 5:1. Hattricka ustrzelił wtedy Petteri Forsell, a pozostałe 2 trafienia przypisane zostały Grzegorzowi Bartczakowi i Arkadiuszowi Maksymiukowi (samobój)

Miedź również u bukmacherów jest dużym faworytem tego meczu - kurs na nią wynosi 1.53. Kurs na zwycięstwo gości to aż 6.50.

Sonda

Miedź Legnica - Wisła Puławy. Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Miedź Legnica - Wisła Puławy TRANSMISJA TV

Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Zaczynamy od godziny 18:00.