Mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka ONLINE. Gdzie oglądać...

Olimpia Grudziądz

0

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec spotkania, Olimpia ulega 0:1 Chojniczance i utrudnia sobie walkę o awans do LOTTO Ekstraklasy. Dziękujemy za uwagę!

• Hieronim Gierszewski zmienia Jacka Podgórskiego.

• Królczyk pewnie obronił strzał Grzelaka z rzutu wolnego!

• Sędzia doliczył 5 minut do drugiej części gry.

• Marcin Woźniak ukarany został żółtą kartką.

• Kosakiewicz uderzył z dystansu bardzo wysoko nad bramką Królczyka.

• Woźniak wywalczył rzut rożny dla Olimpii.

• Królczyk fatalnie skiksował przy wybiciu piłki przed Podgórskim, przegrał po chwili pojedynek o piłkę, która trafiła na głowę Mikołajczaka, w ostatniej chwili Królczyk zdołał wybić piłkę z linii bramkowej! To powinno być 0:2!

• Karolis Chvedukas w miejsce Andrzeja Rybskiego.

• Niepotrzebny faul Grzelaka na Kasperkiewiczu, rzut wolny dla Olimpii.

• Smoliński zagrał za plecy biegnącego Łukowskiego, młody pomocnik nie zdążył do piłki i goście mają aut.

• Łukowski uderzył z dystansu, piłka daleko od bramki Gostomskiego.

• Kibice Olimpii są wściekli, na trybunach słychać "Złodzieje!".

• Zdaniem sędziego, Michalik zbyt ostro zaatakował Biernata i odgwizdał rzut wolny.

• Wesllem Monteiro zmienia Marcina Kaczmarka.

• Michalika koszulka została rozerwana po faulu Biernata, w ekipie gospodarzy zamieszanie bo brakuje koszulek zamiennych.

• Biernat ukarany za faul na Michaliku.

• Smoliński kapitalnie zagrał w pole karne do Banasiaka, ten bez namyślenia uderzył, ale trafił w Biernata.

• Klemenz wybił piłkę po dośrodkowaniu Pietruszki z boku boiska.

• Kurowski perfekcyjnym wślizgiem wybił piłkę Rybskiemu znajdującemu się w narożniku boiska.

• Zitko przeciął podanie kierowane do Podgórskiego.

• Kasperkiewicz uprzedził Podgórskiego i zgrał piłkę do Królczyka.

• Piłka po dobrej akcji grudziądzan spadła na nogę Łukowskiego znajdującego się przed polem karnym, który bez zastanowienia uderzył, niestety dla gospodarzy niecelnie.

• Kosakiewicz został ukarany za faul na Łukowskim.

• Mikołajczak znalazł się w polu karnym gospodarzy i w dogodnej sytuacji przestrzelił!

• Woźniak oddalił zagrożenie po wrzutce Grzelaka z bocznego sektora.

• Mikołajczak poza linią boczną, wracamy do gry.

• Mikołajczak leży na boisku po starciu o górną piłkę z Klemenzem.

• Marcin Smoliński zmienia Daniela Ferugę.

• Feruga był przytrzymywany w środku pola przez jednego z rywali, sędzia kolejny raz dziś niewzruszony.

• Niedziela ładnie ograł Ferugę, złamał akcję do środka i uderzył, ale bardzo niecelnie.

• Feruga zbyt bardzo chciał wypieścić podanie do Kaczmarka, w efekcie czego zrobił to bardzo źle i trafił w gąszcz defensorów gości.

• Kosakiewicz nie pozwolił dobiec do piłki Łukowskiemu i zgrał ją do Gostomskiego, który uspokoił grę.

• Łukowski ukarany za faul na Lisowskim w środku pola.

• Gostomski skiksował wybijając piłkę zagraną przez Lisowskiego, Olimpia ma aut na wysokości pola karnego rywali.

• Banasiak zagrał prostopadle do Michalika, ten wybiegał na czystą pozycję, lecz w asyście Lisowskiego, który nie pozwolił opanować piłki, skorzystał z tego Gostomski łapiąc ją.

• Kasperkiewicz przejął górną piłkę kierowaną do Mikołajczaka i zagrał ją do Królczyka.

• Zaczynamy drugą część meczu, od środka piłkarze Olimpii.

• Damian Michalik zastępuje Damiana Ciechanowskiego.

• Pierwsza połowa skończona. Wracamy do Państwa za kwadrans.

• Mikołajczak przewrócił się o swoje nogi, a sędzia ukarał za to Kasperkiewicza. Kuriozalna sytuacja.

• Do pierwszej połowy zostały doliczone dwie minuty.

• Ciechanowski zagrał głową piłkę w środkową strefę boiska, gdzie czekali już na nią zawodnicy Chojniczanki.

• Podgórski uprzedził Kaczmarka i wybił piłkę na aut.

• GOL! Zawistowski zagrał piłkę na bok do Niedzieli, ten wbiegł w pole karne Olimpii i oddał Zawistowskiemu, który pewnym uderzeniem pokonał Królczyka!

• Feruga sfaulował Grzelaka w środku pola, kolejny w dzisiejszym spotkaniu rzut wolny da przyjezdnych.

• Feruga ograł kilku rywali w stylu Karima Benzemy z meczu z Atletico Madryt, chciał wyłożyć piłkę do Łukowskiego, jednak w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem piłkę wybił Biernat!

• Podgórski ukarany za faul na Ferudze.

• Kaczmarkowi zabrakło centymetrów, aby przyjąć piłkę zagraną przez Królczyka.

• Zitko sfaulował Mikołajczaka około 25 metrów przed swoją bramką, goście będą mieli groźną sytuację.

• W miejsce kontuzjowanego Markowskiego pojawił się Bartłomiej Niedziela.

• Grzelak uprzedził Ciechanowskiego i wybił piłkę poza boisko.

• Michał Markowski odczuł skutki swojego ostrego wejścia i został zniesiony na noszach z boiska.

• Markowski ostrym wślizgiem wybił piłkę spod nóg Kaczmarkowi, który wbiegał w pole karne gości. Gospodarze mają rzut rożny, kibice miejscowych domagają się rzutu karnego.

• Kurowski nie dał się ograć Rybskiemu i wybił piłkę poza boisko, korner dla gości.

• Matic Zitko ukarany za faul taktyczny.

• Pietruszka wybił piłkę po dośrodkowaniu Woźniaka, Olimpia dalej w posiadaniu piłki.

• Klemenz wyskoczył najwyżej w swoim polu karnym i wybił piłkę po wrzutce Grzelaka z rzutu rożnego.

• Biernat zablokował sprytne podanie od Ciechanowskiego, którego adresatem miał być Kaczmarek.

• Kurowski zablokował próbę dośrodkowania Podgórskiego na tyle szczęśliwie, że grę od bramki wznowi Królczyk.

• Kaczmarek umiejętnie się zastawił z piłką przed jednym z rywali i wymusił faul.

• Królczyk pewnie obronił uderzenie głową z około 16 metra, którego autorem był Lisowski.

• Rybski ewidentnie zagrał piłkę ręką, sędzia to zauważył i odgwizdał rzut wolny.

• Kasperkiewicz nie pozwolił przyjąć piłki Kosakiewiczowi, przejął ją i wybił w okolice środka pola.

• Kurowski wszedł zdecydowanie i wybił piłkę spod nóg szarżującego Rybskiego.

• Gostomski pewnie obronił strzał Łukowskiego z rzutu wolnego.

• Zawistowski sfaulował Łukowskiego, który próbował go minąć efektownym zwodem.

• Jeden z defensorów gości wybił piłkę na rzut rożny po centrze Łukowskiego z rzutu wolnego.

• Grzelak sfaulował Ferugę w narożniku boiska, sędzia odgwizdał rzut wolny.

• Łukowski centrował na nabiegającego Banasiaka, któremu zabrakło kilkanaście centymetrów, aby sięgnąć piłkę.

• Klemenz chcąc zatrzymać szybki atak rywali dopuścił się faulu w środkowej części boiska.

• Lisowski przeciął podanie prostopadłe kierowane do Banasiaka, grudziądzanie mają rzut rożny.

• Kaczmarek sfaulował Zawistowskiego w środku pola, rzut wolny dla gości.

• Piłka po uderzeniu Zawistowskiego z rzutu wolnego trafiła w mur złożony z piłkarzy Olimpii.

• Kaczmarek nie zdołał opanować piłki zagranej przez Woźniaka i ta wyszła poza linię boczną. Od autu Chojniczanka.

• Kaczmarek nieskutecznie próbował nabić Lisowskiego, od bramki grę wznowi Gostomski.

• Rybski zablokował próbę wyprowadzenia piłki przez Ferugę, zrobił to w dodatku na tyle sprytnie, że wywalczył aut dla swojej drużyny.

• Zaczynamy mecz. Od środka goście.

• Piłkarze obu zespołów już wychodzą z tunelu, lada moment początek spotkania!

• Olimpia z dorobkiem 50 punktów zajmuje II miejsce w tabeli i ma 2 punkty przewagi nad przyjezdnymi, którzy zajmują.. 8 miejsce.

• W ostatniej kolejce Chojniczanka zremisowała 1:1 z MKS-em Kluczbork, zaś Olimpia pokonała na wyjeździe Chrobrego Głogów 3:1.

• Witamy Państwa! Za nieco ponad kwadrans początek meczu na szczycie Nice I Ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i Chojniczanką Chojnice.

Dariusz Knopik

Gazeta Pomorska

Mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Foto Pawel Skraba / Polskapress

Mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W 31. kolejce Nice 1 Ligi dojdzie do regionalnych derby. W meczu na szczycie druga Olimpia podejmie Chojniczankę, która zajmuje 7. lokatę. Obie drużyny grają o awans do Lotto Ekstraklasy. Początek środowego spotkania o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Dla piłkarzy z Chojnic sytuacja jest jasna:muszą wygrać, by pozostać w grze o awans. - Dla nas to finał finałów - mówi Artur Derbin, trener ekipy z Chojnic. - Nikt z nikogo nie będzie zdejmował presji, bo wiemy o co gramy. Zresztą ten finał finałów wyszedł od chłopaków, którzy bardzo chcą się przełamać i zwyciężyć - dodaje szkoleniowiec.

Inaczej jest w przypadku Olimpii. - Uważam, że porażka jeszcze nas nie wyeliminuje z gry o ekstraklasę - mówi Jacek Paszulewicz, prowadzący zespół z Grudziądza. - Oczywiście jak w każdym meczu zagramy o pełną pulę. Wiosną u siebie gramy bardzo dobrze i z reguły wygrywamy. Będziemy chcieli podtrzymać tą dobrą passę - dodaje trener biało-zielonych.

Uważna obserwacja

Trener Derbin uważnie obserwował grę Olimpii w meczu z Wigrami Suwałki. - Przyglądałem się obu drużynom, bo z nimi zagramy, ale teraz skupiamy się tylko na Olimpii - zapewnia szkoleniowiec. - Trener Paszulewicz już w zeszłym sezonie pokazał, że prowadzony przez niego zespół jest bardzo dobrze przygotowany pod względem motorycznym. Teraz jest z tym elementem chyba jeszcze lepiej. Nie chcę wiele mówić o grze Olimpii, bo wolimy się skupić na sobie - przekonuje.

Trener Paszulewicz także jest po lekturze kilku spotkań rywala z Chojnic. - Chojniczanka przechodzi kryzys, ale na pewno z niego wyjdzie, bo to dobry zespół mający w składzie klasowych piłkarzy - twierdzi trener Olimpii. - W ostatnich meczach widać, że brakuje im skuteczności. Przecież nawet w tym przegranym 1:6 meczu z Górnikiem Zabrze mieli kilka sytuacji bramkowych. Także z GKS Tychy dyktowali warunki, ale to rywal strzelał gole i wygrał 4:1. Poziom gry Chojniczanki jest wysoki, a wyniki przez nią uzyskiwane nie odzwierciedlają jej możliwości. W tym zespole nie ma przypadkowych ludzi, a piłkarze tworzący drugą linię należą do bardzo dobrych graczy, dlatego będziemy musieli znaleźć sposób na nich - podkreśla trener Paszulewicz.

Faworyt z Grudziądza

Jednak pomimo tych wszystkich peanów na cześć ekipy z Chojnic, to zespół Olimpii wydaje się być faworytem meczu. Po pierwsze, jest wyżej w tabeli i ma 2 punkty więcej. Po drugie, lepiej spisuje się na wiosnę. Olimpia zdobyła 26 punktów (8 zwycięstw - 2 remisy - 2 porażki), strzeliła 18 goli, straciła 6. Chojniczanie uzbierali 12 „oczek” (2-6-3), zdobywając 13 bramek i tracąc aż 20. Po trzecie, grudziądzanie grają u siebie. Uczynili ze swojego stadionu twierdzę. Ostatni raz przegrali u siebie 1 października z Bytovią Bytów. Potem nie przegrali 9 kolejnych spotkań u siebie, w których tylko 2 razy zremisowali!

Obie drużyny przystąpią do meczu w optymalnych na tą chwilę zestawieniach, bo nikt nie pauzuje za kartki. Wiadomo, że w Olimpii od dawna ciężkie kontuzje leczą Karol Angielski, Adrian Bielawski, Jose Furtado i Nildo. Z kolei do treningów w Olimpii wrócili Damianowie - Michalik i Warchoł oraz Wesslem Monteiro, którzy ostatnio leczyli urazy. Ich powrót powoduje, że trener Paszulewicz ma większy wybór jeśli chodzi o graczy ofensywnych. Jednak czy wskoczą oni od razu do wyjściowego składu? Trudno przypuszczać, ponieważ piłkarze Olimpii w Głogowie pokazali, że potrafią także strzelać gole grając bez nominalnego napastnika.

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Olimpia - Chojniczanka rozpocznie się o godzinie 18:15 w Polsacie Sport. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 18:30. Spotkanie komentować będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński (z Grudziądza).

18:30 mecz Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Polsat Sport

Tekstowa relacja na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice w GOL24.pl!