• Koniec spotkania. Pogoń Siedlce wygrywa z Chrobrym 2:0.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Seweryn Michalski został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

• Ostatnia zmiana gospodarzy, Krawczyk za Gołębiewskiego.

• Marcel Gąsior został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Chrobrym, schodzi Kona, w jego miejsce pojawia si Bartosz Machaj.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, strzelec bramki Marcin Burkhardt opuszcza boisko, a na murawie melduje się Paczkowski.

• Pierwsza zmiana w Pogoni, schodzi Tomasz Lewandowski, zastąpi go Demianiuk.

• Paweł Wojciechowski efektownie uderzał na bramkę Pogoni, futbolówka odbiła się od poprzeczki.

• Ależ szansa Chrobrego, Machaj znalazł się w sytuacji sam na sam z Misztalem, ale górą w tym pojedynku był golkiper Pogoni!

• Michał Bajdur został ukarany żółtą kartką.

• Michał Ilków-Gołąb został ukarany żółtą kartką.

• Kolejna zmiana w Chrobrym, Kościelniak zmieni Danielaka.

• Bartosz Kwiecień został ukarany żółtą kartką.

• Zbyt lekkie dośrodkowanie Seweryna Michalskiego, futbolówkę przejęli gospodarze.

• Po zagraniu Grzegorza Tomasiewicza piłkę do bramki Chrobrego wpakował Marcin Burkhardt.

• Gool! Marcin Burkhardt!

• To mogła byc świetna akcja Chrobrego Głogów, ale Michał Ilków-Gołąb niecelnie uderzał na bramkę Pogoni.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kamil Szubertowski został ukarany żółtą kartką.

• Po zagraniu Daniela Gołębiewskiego do piłki dopadł Michał Bajdur i z bliskiej odległości umieścił ją w siatce.

• Gool! Michał Bajdur!

• Daielak mógł znaleźc się w sytuacji sam na samo z golkiperem Pogoni, jednak w ostatniej chwili powstrzymał go Chyła.

• Gospodarze mocno ruszyli do przodu, stworzyli sobie okazje, ale zabrakło im skuteczności w najważniejszych momentach. Może obrócić się to przeciwko siedlczanom

• Kolejna okazja sam na sam zmarnowana przez gospodarzy!

• Hodowany chwilę wcześniej skorzystał z pomocy medycznej i okazało się, że mimo powrotu na boisku, nie może kontynuowac gry

• Już pierwsza zmiana w tym meczu: Kamil Szubertowski za Karola Hodowanego

• Grzegorz Tomasiewicz - za faul taktyczny

• Gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale zabrakło celnego uderzenia na bramkę

• Strzał z dystansu Macieja Kony, bardzo niecelny.

• Seweryn Michalski został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Michała Bajdura, piłkę wybił Seweryn Michalski.

• Faul Lewandowskiego na Szczepaniaku, sędzia nie użył w tej sytuacji gwizdka.

• Marcin Burkhardt zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, jednak ta próba pozostawiała wiele do życzenia.

• Mateusz Machaj zagrywał piłkę z rzutu wolnego, Rafał Misztal bez problemu poradził sobie w tej sytuacji.

• Mateusz Żytko został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Konrada Wrzesińskiego, Bartosz Kwiecień wybił futbolówkę.

• Groźna wrzutka Mateusza Machaja z rzutu rożnego, Rafał Misztal uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Paweł Wojciechowski próbował przedostac się w okolice pola karnego Pogoni, ale w porę uprzedził go Arkadiusz Jędrych.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Chrobrego: Szymański, Rozwandowicz, Kościelniak, Kowalczyk, Bartosz Machaj, Murawski, Szubertowski.

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Panufnik, Paczkowski, Krawczyk, Demianiuk, Dulejmani, Kurbiel.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów!