Mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

3

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu! Chojniczanka pewnie pokonuje Chrobrego Głogów aż 3:0. Dubletem popisał się Damian Piotrowski, a jedno trafienie dołożył Jakub Bąk

• Było groźnie pod bramką gospodarzy! Janukiewicz jednak dalej zachowuje czyste konto, broniąc groźny strzał. Wcześniej skuteczną interwencją uprzedził Stolca!

• Bartosz Frankowski dolicza aż 4 minuty do drugiej odsłony.

• A gospodarzom ciągle mało - wolejem na listę strzelców chciał się wpisać Zawistowski. Znacznie się pomylił - posyła piłkę wysoko nad bramką gości.

• Wykończenie akcji rodem z Turbokozaka. Bez wysiłku "objechał" Janickiego, po czym kieruje piłkę do pustej bramki!

• DUBLET DAMIANA PIOTROWSKIEGO!!!

• Wchodzi Jakub za Jakuba, a dokładniej - Biskup za Bąka. Limit zmian wykorzystany.

• Boczek góruje w polu karnym po centrze Szczepaniaka. Niebezpieczeństwo zażegnane.

• Rzut wolny dla głogowian za faul na Boreckim. Przewinił Paprzycki.

• Skuteczna interwencja Janickiego poza "szesnastką". Uprzedza w ostatniej chwili rozpędzonego Podgórskiego.

• Za Macieja Górskiego na ostatni kwadrans na murawie melduje się Jacek Podgórski.

• Uderzenie Paprzyckiego z ostrego kąta zblokowali głogowianie, ale wobec dobitki Bąka z bliskiej odległości Janicki musi wyciągać piłkę z siatki!

• GOSPODARZE PODWYŻSZAJĄ PROWADZENIE! JAKUB BĄK!!!

• ... a w Chojniczance Sebastian Steblecki zastępuje Emila Drozdowicza.

• Za Damiana Kolwalczyka pojawia się Konrad Kaczmarek...

• Stolc przecina podanie Pietruszki w pole karne do napastników.

• Żółta kartka dla Emila Drozdzowicza za dyskusje z sędzią.

• po chwili Napolov znowu w roli głównej. Po dwójkowej akcji z Koną podaje na lewą stronę... do nikogo.

• Fila radzi sobie na skrzydle z Napolovem i zapoczątkował kontrę. Jednak zagranie z pominięciem drugiej linii do Górskiego było bardzo anemiczne.

• Boczek wybija piłkę z pola karnego po centrze Danielaka. Poprawka zawodnika Chrobrego i znowu pewna interwencja Boczka.

• Zagłębie Sosnowiec podwyższa prowadzenie po trafieniu Banasiaka w 63. minucie.

• Centra Napolova nie znajduje adresata w "szesnastce" gospodarzy. Tak (niedokładnie) grając trudno zaskoczyć gospodarzy.

• W równolegle toczonym spotkaniu Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Podbeskidziem,

A o 20 kolejne mecze: Miedź Legnica - Pogoń Siedlce i Stal Mielec - Drutex-Bytovia Bytów

• Gospodarze w komplecie po tym, jak na murawę wrócił Górski.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu u gości. Maciej Kona zmienia Roberta Mandrysza.

• Przerwa w grze. Górski potrzebuje pomocy medycznej po starciu z jednym z piłkarzy Chrobrego.

• Kowalczyk minimalnie pudłuje! Posyła piłkę tuż obok słupka bramki Janukiewicza!

• Pietruszka przerywa akcję Ilkowa-Gołąba wybiciem poza linię boczną.

• zblokowany strzał Piotrowskiego wychodzi na rzut rożny. Szybkie rozegranie i uderzenie głową Drozdowicza mija w bezpiecznej odległości od bramki gości.

• I od razu pierwsza interwencja Janickiego. Pewnie i spokojnie łapie piłkę po strzale Zawistowskiego z rzutu wolnego.

• Na drugą połowę wychodzi Przemysław Trytko kosztem Marcela Gąsiora.

• Druga odsłona rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka prowadzi z Chrobrym Głogów po golu Piotrowskiego

• Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Bąku. Janicki pewnie chwyta piłkę.

• Siadło i tak senne tempo tego spotkania. Czy bramka strzelona już w 7. minucie przez gospodarzy będzie jedyną w tym meczu?

• Napolov w indywidualnej akcji poradził sobie bez problemu z Piotrowskim i Pietruszką. Za to strzał... Posłał piłkę w okolice chorągiewki.

• Strzał Gąsiora przelatuje wysoko nad poprzeczką. Większość strzałów piłkarzy Grzegorza Nicińskiego przelatuje w dalszej odległości od bramki Jakuniewicza.

• W ciągu niespełna minuty było groźnie pod obiema bramkami! Najpierw podanie Piotrowskiego w stronę napastników wybija Danielak w taki sposób, że zapoczątkował groźną kontrę! W jej finalnej części niebezpieczny strzał broni Janukiewicz!

• Za to Bąk przymierzył z woleja. Pomysł dobry, ale wykonanie już dalekie od ideału.

• Nieudany strzał Danielaka po akcji w stylu Arjena Robbena. Posłał piłkę obok słupka bramki gospodarzy.

• A w Sosnowcu Zagłębie prowadzi już z Podbeskidziem. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się Lewicki

• Było groźnie pod bramką Janukiewicza! Uratował swoich kolegów przed utratą gola po główce Stolca z bliskiej odległości!

• Górskiemu w roli skrzydłowego udało się wywalczyć rzut rożny. Z dośrodkowaniem radzi sobie obrona Chrobrego.

• Drozdowicz na spalonym po zagraniu Zawistowskiego z głębi pola.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Chojniczanki. Jednak Drozdowicz zagrywa nie w tempo do Górskiego.

• Kowalczyk faulowany przez Paprzyckiego ok. 30 metrów od bramki Janukiewicza. Źle rozegrany stały fragment gry i prosta strata.

• Przydał się Zawistowski we własnej "szesnastce" przy rzucie wolnym rywala. Bez kalkulacji wybija piłkę na uwolnienie.

• Źle rozegrany rzut rożny przez Chojniczankę zapoczątkował kontrę Chrobrego. Byłoby ciekawiej, gdyby Napolov lepiej zagrał do Szczepaniaka.

• Próba odpowiedzi przyjezdnych. Napolov nie sięgnął piłki po zagraniu Ilkowa-Gołąba.

• Niesieni wsparcie kibiców piłkarze Krzysztofa Brede idą za ciosem. Tym razem Jończy uderza z daleka nad poprzeczką.

• Zabójcza kontra gospodarzy! Po bardzo dobrym prostopadłym podaniu Zawistowskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem (Janickim) Piotrowski uderzył płasko z pola karnego po dalszym rogu. Piłka jeszcze odbiła się od słupka!

• GOL DLA CHOJNICZANKI! DAMIAN PIOTROWSKI!!!

• Było blisko gola dla Chorbrego! Boreckiemu brakowało niewiele, by skierować piłkę do siatki z pola karnego tuż przy słupku. Nie od tej strony, od której by chciał!

• Głogowianie domagają się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką Boczka we własnym polu karnym. Sędzia nie widział podstaw do wskazania na "wapno".

• W odpowiedzi próba Mandrysza. Uderzył z dalszej odległości daleko od bramki Janukiewicza.

• Od razu do ataku rzucili się gospodarze. Drozdowicz ruszył do dośrodkowania Piotrowskiego, ale szybszy był Michalec.

• Bartosz Frankowski gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę. Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Rzut oka na tabelę - liderem jest Miedź Legnica z dorobkiem 56 punktów. Za plecami "Miedzianki" jest Zagłębie Sosnowiec ze stratą czterech "oczek". Za tymi miejscami premiującymi grę w Ekstraklasie jest już ciekawie - Stal, GKS Katowice* i Chojniczanka mają po 50 punktów a Raków, Wigry* oraz GKS Tychy* - po 49. Będzie się działo.

* rozegrane 32 mecze, pozostałe 31

• Za nami 2 z 7 sobotnich spotkań na zapleczu Najlepszej Ligi Świata. GKS Tychy pokonało w Katowicach GieKSę 2:1, a Stomil Olsztyn wygrał właśnie w takim samym stosunku w Suwałkach z Wigrami.

• Rezerwowi Chojniczanki: Grzegorz Wnuk - Maciej Dampc, Hubert Wołąkiweicz, Jakub Biskup, Adam Ryczkowski, Sebastian Steblecki, Jacek Podgórski.

• Postawa Chojniczanki i Chrobrego w ostatnich tygodniach

• Rezerwowi Chrobrego Głogów: Anatoli Gospodinov - Bartosz Machaj, Maciej Kona, Daniel Wojsak, Szymon Nowicki, Przemysław Trytko, Konrad Kaczmarek.

• Walka o miejsca premiujące grę w Ekstraklasie trwa w najlepsze. Kandydatów jest kilku, ale po sezonie w Nice 1 lidze cieszyć się będą w dwóch miastach. By być jednym z nich, trzeba wywalczyć jak najwięcej punktów w trzech ostatnich spotkaniach. Łatwo powiedzieć (czy napisać), trudniej może być z wykonaniem.

Za 25 minut piąta w tabeli Chojniczanka (50 punktów) zmierzy się z dziewiątym Chrobrym Głogów!

red

Mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE. Zespół Chojniczanki, aby pozostać w walce o Ekstraklasę w konfrontacji z Chrobrym nie może stracić punktów. Tymczasem zespół z Dolnego Śląska w ostatnich meczach zanotował wyraźny spadek formy i będzie chciał się przełamać. Czy przyjezdnym uda się urwać punkty Chojniczance? Początek meczu o godzinie 18. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów ONLINE

W Chojnicach nastroje nie mogą być dobre. Przed tygodniem zespół Krzysztofa Brede miał olbrzymią szansę, by awansować na pozycję wicelidera 1. ligi. Tak się jednak nie stało. Siedlecka Pogoń w potyczce z Chojniczanką dopiero po raz drugi w sezonie zwyciężyła mecz przed własną publicznością (3:2).

- Jeżeli grasz o awans i popełniasz takie proste błędy, to należy ci się nagana. I taką krytykę trzeba przyjąć, bo nie możemy w ten sposób grać - ganił swoją drużynę trener Chojniczanki.

Porażka nie przekreśliła oczywiście szans Chojniczanki na promocję do Ekstraklasy. Do drugiego Zagłębia Sosnowiec zespół z Pomorza traci ledwie dwa punkty. Spoglądając w tabelę łatwo zauważyć, że stawka drużyn walczących o awans jest na tyle wyrównana, iż rywalizacja o drugą lokatę będzie zapewne trwała do ostatniej kolejki.

Ekipa z Chojnic ma niełatwy terminarz. W sobotę podopieczni Brede podejmą Chrobrego, następnie zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica i na koniec z Druteksem-Bytovią u siebie.

Chrobry w ostatnim czasie zanotował wyraźny regres formy. Drużyna Grzegorza Nicińskiego nie wygrała sześciu kolejnych spotkań. Przed tygodniem głogowianie po ostrej strzelaninie ulegli u siebie Stali Mielec 3:5.

W rundzie jesiennej w Głogowie ekipy Chrobrego i Chojniczanki podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.

Kto wygra mecz 1. ligi: Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów?