Mecz Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE....

3 1 połowa

Bytovia Bytów

0

• Piłkarze Chojniczanki kończą sezon w świetnym stylu! Koniec meczu

• I jeszcze na koniec sezonu gol samobójczy! Wilczyński wybił piłkę po dośrodkowaniu w złą stronę i wpakował ją do własnej bramki!

• Hebel pokusił się o strzał z rzutu wolnego, ale uderzył w mur.

• Jakóbowski próbował pokonać Janukiewicza z dystansu, ale ten nie musiał nawet interweniować.

• Pierwsza okazja dla świeżego napastnika! Drozdowicz wychodzi sam na sam i świetnie broni Szromnik.

• Schodzi dzisiejszy bohater "Chojny", a w jego miejsce pojawi się Emil Drozdowicz

• Nietypowa sytuacja... Michał Jakóbowski upadł w polu karnym, a sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Naszym zdaniem była to ewidentna "jedenastka".

• I znowu Janukiewicz! Bramkarz Chojniczanki gra dziś niesamowite zawody! Tym razem Kamil Adamek uderza głową z najbliższej odległości i nie potrafi wykorzystać takiej sytuacji!

• Janukiewicz broni kolejne uderzenie. Piłkarze Bytovii chyba nie zdobędą bramki na otarcie łez.

• Karol Fila zmieni Wołąkiewicza.

• Sebastian Kamiński! Próbował dośrodkować z rzutu rożnego, ale prawie zdobył bramkę! To byłoby coś!

• Fran Gonzalez skarży się na kontuzję. Wojciech Wilczyński go zastąpi.

• Lisowski zatrzymał Kamińskiego i obejrzał kartkę.

• Bąk zatrzymał drybling Gonzaleza i został za to ukarany kartką.

• Maksymilian Hebel pojawił się na boisku w miejsce Jakuba Wilka.

• Seria dośrodkowań Kamińskiego, ale brakuje skuteczności pod bramką Janukiewicza.

• Kamiński mocno dośrodkował na głowę Adamka, ale ten nieznacznie się pomylił.

• W przerwie doszło do zmiany. Kamil Adamek pojawił się w miejsce Kamila Wacławczyka.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy!

• Nokaut do szatni! Adam Ryczkowski wykorzystuje kontratak gospodarzy i dobija Bytovię!

• Surdykowski zagrywa do Gonzaleza, ten strzela gola, ale sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego.

• Steblecki ograł obrońcę Bytovii, obrócił się na swoją lepszą nogę i uderzył nad bramką.

• Gramy dalej!

• Arbiter zarządził minutową przerwę na uzupełnienie płynów.

• Surdykowski nie przeciął dobrze piłki i dosłownie centymetrów zabrakło, by ta wpadła do bramki Janukiewicza.

• Druga próba - skuteczna! Tomasz Mikołajczak z dubletem po 25 minutach gry

• Michał Szromnik broni karnego, ale wcześniej opuścił swoją strefę, więc będzie powtórka!

• Faul w polu karnym tuż przy linii końcowej i Artur Aluszyk podyktował "jedenastkę".

• RZUT KARNY DLA CHOJNICZANKI!

• Kamiński z rzutu wolnego! Jak to nie wpadło? Radosław Janukiewicz próbował interweniować, ale gdyby tak strzał był troszeczkę bardziej precyzyjny, nawet bramkarz nie miałby nic do powiedzenia.

• Mikołajczak mógł podwyższyć prowadzenie, ale nie sięgnął dośrodkowania z prawej strony.

• Tym razem niecelnie Kuzdra.

• Ryczkowski zdecydował się na strzał zza pola karnego - nad bramką.

• Łukasz Wróbel przerwał kontrę gospodarzy.

• Jakóbowski zagrał na głowę Surdykowskiego, który uderza prosto w Janukiewicza.

• Aj! Mogliśmy doświadczyć kopii sytuacji sprzed chwili, ale tym razem napastnik Chojniczanki źle przyjął piłkę i kontratak spalił na panewce.

• Obrońcy Bytovii popełniają błąd przy wyprowadzaniu piłki, dopada do niej Tomasz Mikołajczak, który mija Szromnika i uderza na pustą bramkę!

• GOOOOOL! MIKOŁAJCZAK!

• Kamiński pokusił się o odważną próbę z daleka - piłkę broni Janukiewicz, choć futbolówka po drodze odbiła się od jednego z obrońców.

• Jakub Bąk uderzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Piłkarze wychodzą już na murawę.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Grzegorz Wnuk, Maciej Dampc, Krzysztof Danielewicz, Emil Drozdowicz, Karol Fila, Maciej Górski, Jacek Podgórski

• Ławka rezerwowych gości: Andrzej Witan, Kamil Adamek, Bartosz Biel, Sławomir Duda, Maksymilian Hebel, Orlande Kpassa, Wojciech Wilczyński

• Sytuacja gości dzisiejszego spotkania jest koszmarna. 29 maja doszło do walnego zebrania, na którym nie udało się namówić głównego sponsora do powrotu finansowania bytowskiego klubu. Wszystko wskazuje na to, że drużyna z Bytowa zacznie następny sezon w III lidze.

• Cieszy obecność w pierwszym składzie Chojniczanki Adama Ryczkowskiego. Urodzony w 1997 roku zawodnik trafił do naszego zestawienia najlepszych młodzieżowców w Nice 1 Lidze!

Więcej o tym można przeczytać tutaj -> Do młodych świat należy. TOP 10 młodzieżowców w Nice 1 Lidze

• Małe derby Pomorza nie wpłyną dziś znacząco na tabelę Nice 1 Ligi, ale mamy dziś kilka ciekawych smaczków.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanki z Drutexem-Bytovią Bytów!

Krzysztof Niekrasz, psz

Głos Pomorza

Mecz Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. W trzydziestej czwartej, czyli ostatniej kolejce Nice I ligi sezonu 2017/2018 w Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmować będzie rywala zza miedzy - Drutex-Bytovię Bytów. Derbowa konfrontacja kaszubskich drużyn rozpocznie się w niedzielę (3 czerwca) o godz. 12.45. Relacja na żywo w GOL24.pl

Mecz Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Po trzydziestu trzech kolejkach edycji 2017/2018 Chojniczanka Chojnice zajmuje trzecie miejsce w tabeli.
Jej dorobek wynosi 53 punkty. Po ostatnim przegranym meczu w Legnicy z Miedzią 1:5 to chojniczanie stracili definitywnie szansę na walkę o awans do ekstraklasy. Teraz w pożegnalnym występie przed własną publicznością podopieczni trenera Krzysztofa Brede szukać będą okazji do rehabilitacji.

W zespole z Chojnic występuje Jakub Bąk, który w przeszłości reprezentował barwy Druteksu-Bytovii i był ulubieńcem bytowskich kibiców. Drużyna z Bytowa ugrała 40 punktów. Z tym dorobkiem plasuje się na trzynastej pozycji. To daje gwarancję utrzymania się na pierwszoligowym poziomie na następny sezon rozgrywkowy 2018/2019.

Czy piłkarze bytowskiego klubu będą grać nadal na zapleczu ekstra klasy? Pytanie w dalszym ciągu pozostaje bez odpowiedzi, ale sytuacja bytowian jest wyjątkowo trudna po wycofaniu się firmy Drutex ze sponsorowania seniorskiego futbolu. Na dzień dzisiejszy Drutex-Bytovia nie otrzymał licencji na grę w Nice I lidze. W Bytowie nie zamierzają rezygnować z pierwszoligowych rozgrywek. Działacze klubowi spotykają się z przedsiębiorcami i szukają pieniędzy, ale czasu mają bardzo niewiele.

Czym to się skończy? - zobaczymy na dniach. - Chojniczanka to doświadczony, bardzo silny i groźny zespół. Chojniczanie grają ofensywnie i musimy znaleźć sposób, by utrudnić im atakowanie. Czeka nas bardzo trudne spotkanie. Na chojnickim stadionie musimy zagrać bardzo odpowiedzialnie i chcemy powalczyć o korzystny rezultat - oznajmił Adrian Stawski, trener z Byto wa. Jesienią u siebie Drutex-Bytovia uległ Chojniczance 0:3.

Sonda

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Spotkanie Chojniczanka - Bytovia nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.