Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE....

Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. Dziewięciu goli (chyba) nie powtórzą

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2017-08-05 18:00

Chojniczanka Chojnice

3

Stomil Olsztyn

0

• Sędzia Kropalski gwiżdże po raz ostatni w tym meczu, Chojniczanka gromi Stomil Olsztyn 3:0 po dwóch bramkach Drozdowicza i trafieniu Bąka. Za śledzenie relacji dziękuje Patryk Syngierski.

• Blokowany przez Boczka Siemaszko zdołał oddać strzał, lecz poszybował on nad poprzeczką.

• Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Przed dogodną okazją stanęli goście, lecz Paprzycki znakomicie neutralizuje zapędy Siemaszki przed polem karnym gospodarzy.

• Ziemann dogrywał w pole karne, lecz piłka nie znalazła adresata.

• Biedrzycki ukarany drugą żółtą kartką za faul na Grzelaku i goście mecz kończyć będą w dziesięciu.

• Groźny strzał Lisowskiego ze znacznej odległości broni Leszczyński.

• Przez obronne zasieki Chojniczanki próbują się przedrzeć olsztynianie, lecz na razie bezskutecznie.

• Gool! Bąk otrzymał piłkę na szesnastym metrze po lewej stronie od bramki, nawinął obrońcę i płaskim strzałem pokonał golkipera Stomilu! Chojniczanka deklasuje swoich rywali.

• Miękkie dośrodkowanie Tanchuka z lewej strony głową wybija Boczek.

• Z boiskiem żegna się Drzazga, w jego miejsce pojawił się Grzelak.

• Goool! W zamieszaniu w polu karnym po dośrodkowaniu Zawistowskiego odnalazł się Drozdowicz, który po raz kolejny w tym meczu pokonał Leszczyńskiego!

• Baranowski wybija piłkę na kolejny rzut rożny.

• Paprzycki nabił rywala przy linii końcowej. Korner dla Chojniczanki.

• Bardzo mocne uderzenie Zawistowskiego ze stałego fragmentu gry poszybowało tuż obok słupka!

• Bąk nieprzepisowo zatrzymywany przez Baranowskiego. Piłkarz Stomilu obejrzał żółty kartonik.

• Na zmianę zdecydował się także trener gości. Abbota na placu gry zastąpi Zahorski.

• Kolejna zmiana w Chojniczance. Bąk za Ryczkowskiego.

• Drzazga blokuje dośrodkowanie Bucholca z prawego skrzydła. Rzut rożny dla drużyny z Olsztyna.

• Pierwsza roszada w szeregach gospodarzy. Paprzycki zastąpił Danielewicza.

• Mikołajczak nie podnosi się z murawy, potrzebna pomoc medyczna.

• Tym razem to Biedrzycki faulowany przez Ryczkowskiego. Były zawodnik Legii napomniany żółtą kartką.

• Kieruzel przegrał w powietrznym pojedynku z obrońcą gości, kolejny korner dla Chojniczanki.

• Po dośrodkowaniu Zawistowskiego po raz kolejny goście wybijają futbolówkę za linię końcową.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy w tej części gry.

• Kieruzel wybija piłkę na aut. Może się jednak wydawać, że decyzja ta była zbyt pochopna, bowiem miał on wystarczająco dużo miejsca, by dograć do któregoś ze swoich partnerów.

• Mikołajczak nie podnosi się z murawy po groźnym faulu Biedrzyckiego w pojedynku powietrznym, zawodnik Stomilu nie obejrzał jednak drugiego żółtego kartonika.

• Po przerwie stroną dominującą wciąż gospodarze. W przeciągu minuty w pole karne Stomilu dośrodkowywali Mikołajczak i Ryczkowski, lecz tym razem górą obrońcy gości..

• Danielewicz faulowany w środku pola.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Siemaszko po przerwie zastąpi Mikołajewskiego.

• Piłkarze już wychodzą z szatni, za chwilę zaczynamy drugą część spotkania.

• Arbiter nie doliczając ani minuty do pierwszej części gry gwiżdże po raz ostatni przed przerwą.

• Drozdowicz zza pola karnego uderzył w środek bramki i bez problemu interweniuje Leszczyński.

• Karankiewicz w środkowej strefie boiska odepchnął rękoma Mikołajczaka, za co napomniany został żółtym kartonikiem.

• Efektowny, lecz nieskuteczny rajd Drzazgi lewym skrzydłem. Pomocnik Chojniczanki zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę i ta padła łupem bramkarza rywali..

• Zawistowski przechwycił piłkę w środku boiska, dograł na lewą flankę do Drzazgi, który głową strącił ją przed bramkę Stomilu. Czujnością wykazał się jednak Leszczyński, bez problemu przechwytując to podanie.

• Goool! Ryczkowski uderzył z około 16. metrów, piłka trafiła w golkipera gości, który jednak nie miał szans przy dobitce Drozdowicza i gospodarze prowadzą w tym spotkaniu 1:0!

• Pietruszka przyblokował Lecha przy linii bocznej i goście rozpoczną z autu po prawej stronie boiska.

• Zając faulem kończy rajd Drzazgi prawą flanką.

• Ależ przyłożył teraz Ziemann! Jego potężne uderzenie z kilkudziesięciu metrów odbiło się od spojenia bramki Chojniczanki!

• Niesygnalizowane uderzenie Drozdowicza z około siedemnastu metrów poszybowało minimalnie nad poprzeczką.

• Zając próbował dośrodkowywać z prawego skrzydła, lecz uniemożliwił mu to Danielewicz. Tym razem z rzutu rożnego wznowią grę goście.

• Ziemann wybija piłkę na rzut rożny spod nóg Ryczkowskiego.

• Drozdowicz nieczysto trafił w piłkę z woleja i futbolówka poszybowała wysoko nad bramką olsztynian.

• Kolejne przewinienie na zawodniku Chojniczanki. Karankiewicz faulował Mikołajczaka w kole środkowym.

• Świetny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego, lecz jeszcze lepsza interwencja Leszczyńskiego!

• Ostro grają teraz piłkarze Stomilu. Na przedpolu w pojedynku powietrznym nieprzepisowo zatrzymywany był Danielewicz.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości, tym razem ukarany W. Biedrzycki za podcięcie Drzazgi.

• Groźnie dośrodkowanie Zawistowskiego ze stałego fragmentu gry, lecz nieczysto głową uderzył Kieruzel i przyjezdni zdołali przechwycić piłkę, a potem wybić ją za linię boczną.

• Ziemann napomniany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe przytrzymywanie Mikołajczaka na połowie rywali.

• Kolejne przeciętne dośrodkowanie Zawistowskiego z narożnika boiska przechwycone przez obronę Stomilu.

• Sporo miejsca w środku pola miał Danielewicz, akcja Chojniczanki zapowiadała się bardzo obiecująco, lecz pomocnik gospodarzy podał piłkę... prosto na aut.

• Po rajdzie Tanchuka piłka opuściła boisko i grę wznowi Janukiewicz.

• Abbot faulowany na własnej połowie, pierwszy faul po stronie gospodarzy.

• Tanchuk otrzymał piłkę tuż przed polem karnym, lecz uderzył na tyle źle, że futbolówka znalazła się nie za linią końcową, a za linią boczną.

• Bucholc ekspediuje piłkę na rzut rożny, mimo że miał sporo miejsca by ją opanować.

• Dośrodkowanie Zawistowskiego na bliższy słupek okazało się być nieskuteczne, lecz przy piłce wciąż utrzymują się chojniczanie.

• Biedrzycki wybija piłkę na rzut rożny spod nóg rozpędzonego Mikołajczaka.

• Przed pierwszą szansą na zdobycie gola stanęli goście. Tanchyk dogrywał z lewego skrzydła w pole karne, lecz futbolówkę zdołali przechwycić obrońcy drużyny z Chojnic.

• Sędzia Korpalski daje znak do rozpoczęcia spotkania. Przy piłce zawodnicy Chojniczanki.

• Piłkarze już na murawie, przed nami jeszcze tylko losowanie stron i zaczynamy!

• Przed momentem piłkarze zakończyli przedmeczową rozgrzewkę, już tylko niespełna 10 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka w tym spotkaniu.

• Przed rokiem po szalonym spotkaniu Chojniczanka na własnym terenie pokonała Stomil 5:4. Liczymy na równie emocjonujący mecz także i dzisiaj. Pierwszy gwizdek sędziego Kropalskiego zaplanowano na 18:00, zostańcie z nami!

• Dzisiejszy pojedynek będzie dziewiątym oficjalnym meczem pomiędzy tymi zespołami. Do tej pory każda ze stron zwyciężała trzykrotnie, a dwa razy drużyny dzieliły się punktami.

• Przed tygodniem obydwa zespoły przegrały swoje mecze, zatem dzisiejszy pojedynek będzie okazją do zdobycia pierwszych punktów w sezonie zarówno dla gospodarzy, jak i dla gości.

• Witam ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach, gdzie już o 18:00 w meczu drugiej kolejki Nice 1 Ligi Chojniczanka podejmie Stomil Olsztyn.

Patryk Syngierski

Chojniczanka - Stomil LIVE! Dziewięciu goli (chyba) nie powtórzą

Chojniczanka - Stomil LIVE! Dziewięciu goli (chyba) nie powtórzą ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE. W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim w Chojnicach zmierzą się drużyny, które nowy sezon Nice 1 Ligi rozpoczęły od falstartu. O pierwsze punkty w rozpoczynającej się kampanii rozgrywkowej powalczą Chojniczanka Chojnice i Stomil Olsztyn.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn ONLINE

Zarówno w Chojniczance jak i w Stomilu po zakończeniu poprzedniego sezonu doszło do sporych przetasowań kadrowych. Z drużynami tymi pożegnało się po kilkunastu graczy i tylu samo zasiliło składy obydwu pierwszoligowców.
Do zmian doszło także na ławkach trenerskich. Nowym szkoleniowcem zespołu z Chojnic został były asystent Michała Probierza w Jagiellonii Białystok - Krzysztof Brede, natomiast ekipę z Olsztyna poprowadzi Tomasz Asensky, który ostatnio był trenerem MKS-u Kluczbork.

W pierwszej kolejce Nice 1 Ligi obydwa zespoły musiały przełknąć gorycz porażki. Chojniczanie w Niepołomicach ulegli Puszczy 0:2, a gracze z Olsztyna okazali się gorsi od Bytovii Bytów, z którą przegrali 1:3. O ile w przypadku Chojniczanki można mówić o wpadce, bowiem podopieczni Krzysztofa Brede po pewnym zwycięstwie z Legionovią awansowali już do 1/16 finału Pucharu Polski, to kibiców z województwa warmińsko-mazurskiego forma zespołu Tomasza Asenskiego, prezentowana na początku sezonu, może zaczynać martwić, gdyż oprócz porażki w Bytowie zanotował on już także przegraną z trzecioligową Wartą Sieradz w rundzie wstępnej krajowego pucharu.

Sobotni pojedynek Chojniczanki ze Stomilem będzie dziewiątą oficjalną konfrontacją na linii Chojnice - Olsztyn. Bilans tych spotkań nie wskazuje jednak na to, który zespół uznać można za faworyta najbliższego meczu na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Obydwie drużyny do tej pory na swoim koncie zapisały po trzy zwycięstwa i dwukrotnie dzieliły się zdobyczą punktową. W poprzednim sezonie chojniczanie po szalonym spotkaniu pokonali na własnym terenie graczy Stomilu 5:4, natomiast w rundzie rewanżowej w meczu Stomil vs. Chojniczanka padł remis 1:1.

Trudno wskazać na to, kto będzie faworytem tego spotkania. Powtórka z zeszłorocznego meczu, kiedy piłkarzom Chojniczanki i Stomilu udało się zdobyć aż dziewięć bramek wydaje się być nierealna, lecz liczymy na co najmniej porównywalne emocje. Pierwszy gwizdek sędziego Mariusza Korpalskiego z Torunia zaplanowano na godzinę 18:00, a relację live śledzić będzie można za pośrednictwem naszego portalu, do czego serdecznie zapraszamy.

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o 18:00.