Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2018-06-03 12:45

Chrobry Głogów

0

Stomil Olsztyn

1

• Stomil Olsztyn zdobywa 3 punkty i w związku z remisem Pogoni Siedlce utrzymują się w Nice 1. Lidze! Gratulujemy!

• Koniec! Stomil Olsztyn wygrywa!

• Jeszcze Karol Pietrzczyk fauluje rywala i ogląda żółty kartonik.

• 4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Michał Leszczyński za celowe opóźnianie gry zostaje ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Machaj ukarany żółtym kartonikiem.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Marcel Gąsior schodzi, a wchodzi Konrad Kaczmarek.

• Wołodymyr Tanczyk opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Janusz Bucholc.

• Znakomita interwencja Janickiego! Siemaszko uderzył głową z 5 metra, ale bramkarz Chrobrego popisuje się nie lada paradą!

• Wołodymyr Tanczyk uderzył na bramkę, jego strzał został odbity, ale Stromecki dopełnił tylko formalności dobijając futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Stromecki zdobywa bramkę!

• Jakub Bach wchodzi w miejsce Bartosza Machaja!

• Artur Siemaszko uderza z 13 metra, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

• Bardzo szybka i dokładna wymiana podań zawodników gospodarzy! Damian Kowalczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale Leszczyński świetnie skrócił kąt i odbił lecący strzał!

• Marcel Gąsior zamknął akcję swojej drużyny. Zrobił to jednak bardzo niedokładnie i od bramki zacznie Stomil

• Damian Kowalczyk melduje się na murawie w miejsce Przemysława Trytko.

• Artur Siemaszko wpadł w pole karne i brakowało bardzo niewiele, a zmieściły piłkę w bramce Chrobrego!

• Piotr Głowacki oddaje kolejny już dzisiaj niecelny strzał.

• Przemysław Trytko zbyt szybko urwał się defensywie rywala. Sędzia liniowy pokazuje, że był spalony.

• Lukas Kuban dogrywa w pole karne, a tam Artur Siemaszko minął się z piłką! Jeszcze Remigiusz Szywacz próbował zakończyć akcję, ale trafił w przeciwnika!

• Mateusz Machaj uderzył z rzutu wolnego! Piłka o centymetry minęła bramkę Stomilu!

• Grzegorz Lech podaje zdecydowanie za mocno do Siemaszki! Napastnik Stomilu nie miał szans opanować piłki.

• Obie drużyny przystępują do drugiej połowy bez zmian! Oby drugie 45 minut przyniosło więcej emocji!

• Stomil nie wygląda jak drużyna, która walczy o życie. Brakuje w tym wszystkim animuszu i chęci. Zobaczymy co obie drużyny pokażą po przerwie!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Bardzo dobra indywidualna akcja Przemysława Trytki! Paweł Baranowski musiał przerwać rajd napastnika rywali i za to otrzymuje żółtą kartkę.

• Potężne uderzenie Stromeckiego! Piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Chrobrego!

• Paweł Baranowski uderza głową na bramkę rywala! Znakomicie broni jednak Janicki!

• Napołow bardzo ofiarnie walczył o piłkę! Najpierw wygrał pojedynek z obrońcą, ale później już Leszczyński wyszedł z bramki i porządnie staranował gracza Chrobrego!

• Grzegorz Lech bardzo miękko dogrywa w pole karne rywala, ale tam górą był Sławomir Janicki.

• Bardzo dobra, szybka akcja Stomilu! Szkoda, że uderzenie Piotra Głowackiego poszybowało wysoko nad bramką.

• Stomil Olsztyn bardzo źle rozegrał stały fragment gry i traci szansę na zdobycie bramki.

• Karol Danielak posyła bardzo mocne dośrodkowanie, zabrakło jednak w tym wszystkim precyzji.

• Przemysław Trytko otrzymał bardzo dobre podanie, lecz jego strzał z 11 metra ląduje w rękach bramkarza!

• Podanie prostopadłe do Mateusza Machaja, ale Michał Leszczyński wychodzi z bramki i ratuje swój zespół.

• Serhij Napołow mocno dogrywa w pole karne rywala! Wyglądało to bardzo groźnie, ale żaden z jego kolegów nie przeciął lecącej piłki.

• Lukas Kuban fauluje rywala. Tym razem ma szczęście, że zakończyło to się tylko słownym upomnieniem.

• Wołodymyr Tanczyk mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a tam Siemaszko z 3 metra uderza prosto w bramkarza!

• Pierwsze uderzenie Marcela Gąsiora! Było bardzo blisko, a szybko mielibyśmy 1:0!

• Przemysław Trytko rozpoczął mecz pierwszym kopnięciem!

• Obie drużyny wchodzą na boisko! Czekamy na pierwszy gwizdek!

• Sytuacja Stomilu wygląda zupełnie inaczej. Zespół z Olsztyna tułał się po niższych pozycjach, ale ostatnie zwycięstwa pozwoliły im marzyć o utrzymaniu. Aby uniknąć baraży muszą jednak liczyć na potknięcie Pogoni Siedlce, która podejmuje Raków Częstochowa.

• Chrobry dług bił się o awans do Lotto Ekstraklasy. Niestety ostatnio wpadł w serię porażek i remisów, które zaprzepaściły jego szansę na promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

• Dzień dobry Państwu! Czas zakończyć sezon Nice 1 Ligi! Do Głogowa przyjeżdża Stomil Olsztyn, który walczy o utrzymanie na zapleczu Lotto Ekstraklasy! Relację LIVE z tego spotkania poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

red

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE ©Fot. Piotr Krzyzanowski

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Ruch Chorzów i Olimpia Grudziądz pożegnały się już z zapleczem Ekstraklasy. W ostatniej kolejce rozstrzygnie się, który zespół spadnie z ligi jako trzeci, a który wystąpi w barażach. W Głogowie o ligowy byt zagra Stomil Olsztyn. Aktualnie olsztynianie plasują się na pozycji barażowej. Relacja na żywo z meczu Chrobry - Stomil w GOL24! Początek spotkania o godzinie 12:45.

Skazywany na degradację Stomil notuje niezwykle udany finisz. Z pięciu ostatnich spotkań olsztynianie wygrali cztery i przesunęli się na pozycję barażową. Zagrożenie spadkiem jest jednak wciąż bardzo duże.
Zajmujący ostatnie miejsce pod kreską Górnik Łęczna ma ledwie punkt straty do drużyny z Warmii. O ligowy byt bije się też Pogoń Siedlce, która co prawda zajmuje bezpieczne miejsce, ale Stomil wyprzedza o jedno oczko.

Wszystkie zagrożone degradacją ekipy swoje mecze rozegrają na wyjeździe. Górnik Łęczna zmierzy się w Katowicach z GieKSą, Pogoń Siedlce w Częstochowie z Rakowem, a Stomil uda się na Dolny Śląsk, gdzie skonfrontuje się z Chrobrym.

Olsztynianie mogą pożegnać się z 1. ligą nawet w przypadku korzystnego dla siebie rozstrzygnięcia na boisku. W środę Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała, że Stomil nie otrzymał pozwolenia na grę na zapleczu Ekstraklasy w kolejnym sezonie. Klub może odwołać się od tej decyzji.

Zespół z Głogowa od dłuższego czasu prezentuje się mizernie. Ekipa Grzegorza Nicińskiego nie wygrała od siedmiu kolejek, a z grającym z nożem na gardle rywalem o komplet punktów z pewnością nie będzie łatwo. Na koniec rundy jesiennej w Olsztynie Stomil uległ Chrobremu 1:2.

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn?

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Konfrontację Chrobrego ze Stomilem pokaże Polsat Sport Extra. Początek transmisji o 12:40. Mecz prosto z Głogowa skomentuje duet Mariusz Hawryszczuk – Waldemar Prusik. Tekstowa relacja na żywo z meczu w GOL24.