Mecz GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

0

Bytovia Bytów

0

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje.

• Koniec spotkania! Mimo znaczącej przewagi w końcówce gospodarzom nie udało się wyrwać trzech punktów! A zatem przy Bukowej podział punktów!

• Szromnik ratuje swoją drużynę kapitalnie broniąc uderzenie jednego z graczy gospodarzy z kilku metrów!

• Szewczyk w miejsce Jakóbowskiego. Ostatnia zmiana w Bytovii.

• Strzał z dystansu w wykonaniu Sebastiana Kamińskiego. Zabrakło pół metra!

• Słomka źle podaje do Goncerza, który w pełnym biegu wbiegał w pole karne

• Kartką ukarany zawodnik gospodarzy - Bartłomiej Kalinkowski.

• Sędzia główny doliczył 4 minuty do drugiej połowy.

• Zmiana w ekipie gości. Wilk w miejsce Wacławczyka.

• Klemenz uderza piłkę głową wysoko nad bramką.

• Goście kończą w 10-tkę! Druga żółta kartka dla Opałacza.

• Ależ teraz bliscy byli gospodarze by dopiąć swego. Goncerz uderzył piłkę głową, ta odbiła się od słupka i zatrzymała się na linii bramkowej!

• Zaostrzyło nam się spotkanie w Katowicach. Tym razem kartką ukarany Wilczyński.

• Kartka dla Wacławczyka

• Kartka dla Goncerza za ostre wejście wślizgiem w Kuzdrę.

• Kalinkowski pojawił się na boisku w miejsce Mandrysza, którego z dalszej gry wyeliminowała najprawdopodobniej kontuzja.

• Słaby przedarł się lewą stroną, ale dośrodkowanie w pole karne wyszło za linię bramkową.

• Klemenz ukarany kartką.

• Słomka nie opanował piłki w polu karny po zagraniu Mandrysza. Gwizdy niezadowolenia przy Bukowej.

• Po stałym fragmencie gry dla gości, Wróbel starał się skutecznie zamknąć akcję na długim słupku. Skierował jednak piłkę obok bramki Wierzbickiego

• Zmiana również w ekipie GKS-u. Błąd opuszcza boisko, w jego miejsce Goncerz

• Zmiana w Bytovii. Wilczyński pojawia się w miejsce Rzuchowskiego

• Szromnik skutecznie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Niezła próba dośrodkowania w wykonaniu Mandrysza. Kędziorze zabrakło kilkunastu centymetrów aby przeciąć piłkę i skierować ją do bramki Szromnika.

• Kartka dla Opalacza za faul na Mandryszu.

• Błąd dośrodkowuje z rzut rożnego. Klemenz z trudnej pozycji stara się uderzyć piłkę w kierunku bramki gości, robi to jednak niedokładnie.

• Kuzdra wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny. Centra Kamińskiego minęła wszystkich graczy gości w polu karnym rywala.

• Wierzbicki po raz kolejny ratuje gospodarzy! Jakóbowski świetnie wypatrzył niepilnowanego Kamińskiego, który jednak nie potrafił pokonać bramkarza GKS-u!

• Wierzbicki broni uderzenie głową Wróbla z kilku metrów po dośrodkowaniu Kamińskiego!

• Druga w tej połowie próba strzału w wykonaniu Sebastiana Kamińskiego. Tym razem bardzo nieudana.

• Stały fragment w wykonaniu gości nie zaskoczył katowiczan. Grę wznowił Wierzbicki.

• Niezła próba strzału z woleja w wykonaniu Sebastiana Kamińskiego. Zabrakło niewiele!

• W przerwie trener Paszulewicz dokonał jednej zmiany w swojej drużynie. Mandrysz zastąpił Cerimagicia.

• Zaczynamy drugą część gry. Tym razem od środka rozpoczęli gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy, o której nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego. Liczymy na dużo lepsze widowisko po przerwie.

• Nieudane dośrodkowanie Prokicia spod linii końcowej. Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

• Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Słomki trafiło tylko w boczną siatkę.

• Rzut wolny dla gości. Centra Kamińskiego, gospodarze na raty wybijają piłkę na aut.

• Kędziora sprytnie zagrał do Cerimagicia, ale uderzenie lewą nogą w wykonaniu tego gracza pozostawiło wiele do życzenia.

• Adrian Błąd próbował dośrodkować w pole karne, a wyszedł z tego niezły strzał, z którym jednak poradził sobie golkiper Bytovii.

• Świetna akcja GKS-u. Słaby zszedł do środka boiska, podał do Kędziory, który z pierwszej piłki zagrał do Prokicia. Serb z polskim paszportem przegrał pojedynek sam na sam ze Szromnikiem!

• Kartka dla Kuzdry za pociąganie Prokicia za koszulkę.

• Fatalnie rozegrana kontra w wykonaniu GKS-u. Kędziora mając do wyboru dwóch kolegów zagrał wprost do bramkarza gości.

• Tym razem wrzutka gości z lewej strony. Jej autorem Wacławczyk, a dobrą interwencją popisał się Klemenz

• Gospodarze mieli dobrą okazję by skontrować rywala, ale Prokić stracił piłkę na rzecz Kuzdry.

• Rzut wolny dla Bytovii. Bezpośrednia próba strzału z lewej strony w wykonaniu Sebastiana Kamińskiego wybroniona przez Wierzbickiego. Próba dobitki w wykonaniu Wolskiego nieudana.

• Błąd dośrodkował w pole karne gości, ale ani Kędziora, ani też Słomka nie sięgnęli piłki.

• Surdykowski podał do wybiegającego na czystą pozycję Jakóbowskiego, ale gracz Drutexu był na pozycji spalonej.

• Prokić dobrze poradził sobie przy linii końcowej z pilnującym go Wolskim, ale nie udało mu się już dobrze podać do czekającego na piłkę Kędziore.

• Adrian Błąd skutecznie wybija piłkę głową z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Kuzdry.

• Niewiele dzieje się w pierwszych minutach przy Bukowej. Na razie optyczna przewaga gości.

• W odpowiedzi Wróbel łatwo radzi sobie z dośrodkowaniem Prokicia.

• Akcja gości. Jakóbowski zagrał płasko w pole karne, ale Sebastian Kamiński nie sięgnął piłki.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczęli gracze gości, którzy dziś występują w jednolitych czerwonych strojach.

• Artur Aluszyk wyprowadza obie jedenastki na murawę Stadionu Miejskiego.

• Oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn:

GKS: Procek (B), Midzierski, Kalinkowski, Goncerz, Mączyński, Foszmańczyk, Mandrysz.

Bytovia: Witan (B), Wilk, Kpassa, Wilczyński, Stasiak, Szewczyk, Hebel.

• Obie drużyny potrzebują dziś kompletu punktów. GieKSa po to, by utrzymać pozycję wicelidera, natomiast Bytovia by odskoczyć od Górnika Łęczna, znajdującego się w tej chwili na pozycji gwarantującej baraże o utrzymanie w I lidze i zrobić duży krok w kierunku pozostania na zapleczu elity.

• Witamy serdecznie z Katowic, gdzie za około 30 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS-em Katowice a Drutexem-Bytovią Bytów.

Bartosz Głąb

Mecz GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. W jednym z niedzielnych spotkań 28. kolejki Nice 1. Ligi w Katowicach walczący o awans do Lotto Ekstraklasy GKS zmierzy się z Drutex-Bytovią Bytów. Zespół z Bytowa walczy natomiast o ligowy byt i mimo dobrej formy na własnym obiekcie wcale nie oddalają się od strefy spadkowej. Gdzie śledzić przebieg meczu GKS Katowice - Drutex-Bytovia NA ŻYWO?

Mecz GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Do dzisiejszego spotkania w Katowicach oba zespoły przystępują z dwoma odmiennymi celami. GKS dzięki słabości przeciwników wciąż utrzymał pozycję wicelidera tabeli, mimo że w środku tygodnia nieoczekiwanie przegrał w Niepołomicach z Puszczą 0:1.
Była to druga wpadka katowiczan w tym roku zaraz po tym, jak w połowie kwietnia przegrali u siebie ze Stalą Mielec. Tym razem przyszła porażka na wyjeździe. Nie zmienia to jednak faktu, że popularna "GieKSa" świetnie radzi sobie w tym roku, bo poza tymi dwoma porażkami mają na swoim koncie sześć zwycięstw, dzięki czemu utrzymują na ten moment pozycję wicelidera tabeli Nice 1. Ligi i w tej chwili wciąż mają wszystko we własnych rękach.

Natomiast Drutex-Bytovia wygrał dwa ostatnie spotkania skromnie po 1:0, ale nie oddalił się od grupy spadkowej, bo będący na piętnastym miejscu Górnik Łęczna również wygrał dwa ostatnie ligowe spotkania. Zespół Drutex-Bytovii w ostatnim czasie znacznie lepiej radzi sobie w meczach u siebie. Zespół z Bytowa na cztery spotkania na własnym stadionie w tym roku wygrał trzy, przegrał tylko z liderującą Miedzią Legnica. Natomiast w meczach wyjazdowych Bytovia tylko raz zdołała zdobyć punkt, w Siedlcach remisując z Pogonią 1:1.

W jesiennym starciu obu ekip pod koniec września zeszłego roku GKS Katowice wygrał w Bytowie z Drutex-Bytovią 2:1 po bramkach Adriana Błąda i Wojciecha Kędziory. Bramkę honorową dla gospodarzy tamtego meczu zdobył jedynie Michał Jakóbowski. Wtedy spotkanie rozstrzygnęło się niemal w samej końcówce, dzisiaj również liczymy na duże emocje w Katowicach.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

GKS KATOWICE
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1:0 (Nice 1. Liga)
Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:2 (Nice 1. Liga)
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 0:2 (Nice 1. Liga)
GKS Katowice - Stal Mielec 0:2 (Nice 1. Liga)
Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:2 (Nice 1. Liga)

DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW
Drutex-Bytovia Bytów - GKS Tychy 1:0 (Nice 1. LIga)
Drutex-Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:0 (Nice 1. Liga)
Puszcza Niepołomice - Drutex-Bytovia Bytów 2:0 (Nice 1. Liga)
Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 2:1 (Nice 1. Liga)
Drutex-Bytovia Bytów - Miedź Legnica 0:2 (Nice 1. Liga)

SĘDZIA - Artur Aluszyk (Szczecin)

GKS Katowice - Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Spotkanie zaplanowano na godz. 18:00. Nie będzie transmisji na żadnym kanale w telewizji. Tym samym zapraszamy na relację LIVE NA ŻYWO w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.