Mecz GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja...

• Koniec meczu! GKS - Chojniczanka 2:2!

• Mateusz Grzybek z żółtą kartką.

• Piotr Kieruzel zmienia Sebastiana Stebleckiego.

• Druga żółta kartka dla Boczka! Stoper Chojniczanki opuszcza boisko za czerwoną kartkę!

• GOOOOOOOOL! Tomasz Mikołajczak strzela wyrównującą bramkę! Rezerwowy Chojniczanki dopadł do piłki i trafił do bramki z bliskiej odległości!

• Łukasz Matusiak zmienił Łukasza Bogusławskiego.

• Doszło do niebezpiecznego starcia w polu karnym i mamy przerwę w grze. Pomocy udzielają klubowi medycy.

• Łukasz Grzeszczyk został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie w pole karne gości, ale sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej.

• Tomasz Mikołajczak zmienił Rafała Grzelaka.

• Dobra interwencja Konrada Jałochy, który obronił uderzenie Drozdowicza.

• Emil Drozdowicz zmienił Jacka Podgórskiego.

• Z dystansu uderzył Łukasz Grzeszczyk, ale piłka poleciała daleko obok bramki.

• Lewą stroną boiska szarżował Mateusz Abramowicz, ale został powstrzymany przed polem karnym Chojniczanki.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy!

• Żółtą kartką ukarany został Tomasz Boczek!

• Tym razem ukarany żółtą kartką został Daniel Tanżyna.

• Maciej Górski został ukarany żółtą kartką.

• Żółtą kartką ukarany został Marcin Biernat.

• Odpowiedź Chojniczanki! Uderzenie z dystansu minimalnie przeszło obok bramki GKS-u!

• GOOOOOOOL! GKS Tychy zalicza kapitalny fragment spotkania! Ponownie Łukasz Grzeszczyk dośrodkował piłkę, a tam Łukasz Bogusławski świetnie się odnalazł i strzelił prosto do siatki!

• GOOOOOOOL! Kamil Zapolnik wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka i doprowadza do wyrównania!

• Z ostrego kąta uderzał Kamil Zapolnik, ale Janukiewicz nie miał problemów z obroną uderzenia.

• Dobra akcja GKS-u, którą minimalnie niecelnym strzałem zakończył Łukasz Grzeszczyk!

• Maciej Górski przerwał atak GKS-u, a sędzia dopatrzył się przewinienia.

• GOOOOOOOL! Wojciech Lisowski wykorzystał rzut karny i daje prowadzenie Chojniczance!

• Keon Daniel został ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.

• Rzut karny dla Chojniczanki po wątpliwym przewinieniu!

• Kamil Zapolnik najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Grzeszczyka, ale jego uderzenie głową obronił Janukiewicz!

• Na boisku na razie dominuje chaos. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce i szybko ją traci.

• Dobra interwencja Marcina Biernata, który powstrzymał szarżę Sebastiana Stebleckiego.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W poprzedniej rundzie w Chojnicach padł wynik 3:0 dla aktualnego wicelidera rozgrywek. Bramki zdobyli wtedy Paweł Zawistowski, Wojciech Lisowski oraz Tomasz Boczek. Jednak warto wziąć pod uwagę to, że wówczas GKS Tychy był w kryzysie, a dzisiaj ta drużyna pod wodzą Ryszarda Tarasiewicza przypomina coraz lepiej naoliwioną maszynę. Dlatego dzisiaj przy ulicy Edukacji może zostać rozegrany naprawdę świetny mecz. Oby tylko z kulturalnym dopingiem.

• Ale wracając do samego sportu. GKS Tychy po powrocie z przerwy zimowej wygrał u siebie wszystkie trzy mecze. Zaś ogólnie na własnym podwórku przegrał w tym sezonie tylko dwa razy. Z drugiej strony, piłkarze Chojniczanki są niezwykle skuteczni na wyjazdach, a ponadto zajmują drugie miejsce w lidze i to tylko dlatego, że rozegrali o dwa spotkania mniej niż lider Miedź Legnica. Z tego też powodu będzie to dla tyszan najprawdopodobniej pierwsze poważne, w sensie czysto sportowym, wyzwanie w rundzie wiosennej Nice 1. Ligi.

• Każdy wiedział, że będzie to mecz podwyższonego ryzyka, ale chyba nikt w GKS-ie Tychy nie przypuszczał, że osoby identyfikujące się z tym klubem będą niszczyć swój własny obiekt. Chociaż stowarzyszenie tyskich kibiców oznajmiło, że żaden z jego członków nie brał udziału w burdach, to jednak ich wizerunek został mocno nadszarpnięty. W rezultacie dzisiaj na Stadionie Miejskim w Tychach przyjezdni piłkarze z Chojnic zauważą, że brakuje między innymi 149 krzesełek. Zauważą również puste trybuny na czterech „najważniejszych” sektorach, gdzie zazwyczaj prowadzony jest doping fanów gospodarzy. Zamknięcie tej części stadionu jest konsekwencją decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN.

• Dzisiaj GKS Tychy podejmuje u siebie Chojniczankę Chojnice. Tydzień temu tyszanie wygrali, również u siebie, derbowe spotkanie z Ruchem Chorzów. Jednak to zwycięstwo miało gorzki smak, zwłaszcza dla włodarzy klubu, właściciela stadionu oraz normalnych kibiców, którzy chcieli cieszyć się widowiskiem.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Jacek Małyszek z Lublina.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice!

Szymon Kastelik

Mecz GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Maciej Gapinski

Mecz GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Na delikatnie naruszonym stadionie w Tychach miejscowy GKS zagra z wiceliderem rozgrywek Chojniczanką Chojnice. To wszystko w ramach 25. kolejki Nice 1. Ligi. W rundzie jesiennej przyjezdni wygrali 3:0. Jak będzie dzisiaj o godzinie 18:00? Na pewno cicho, ponieważ w Tychach zabraknie zorganizowanego dopingu. Gdzie śledzić przebieg meczu GKS Tychy - Chojniczanka?

Mecz GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Chojniczanka to również aktualnie najlepsza defensywa w lidze (tylko 14 straconych goli). GKS Tychy będzie próbował przeforsować ten mur, a jego głównymi atutami mają być Kamil Zapolnik oraz wracający po kontuzji Piotr Ćwielong.

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Pierwszy gwizdek rozbrzmi o godzinie 18:00. Spotkanie poprowadzi Jacek Małyszek. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z meczu GKS Tychy - Chojniczanka.
Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

GKS Tychy - Chojniczanka LIVE
Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem.