Mecz Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 29. kolejka
2018-05-05 16:00

Górnik Łęczna

3

Chojniczanka Chojnice

0

• Dla Górnika Łęczna jest to już trzecia wygrana z rzędu. Za śledzenie relacji dziękuje Państwu Radosław Zaborek!

• KONIEC MECZU! Górnik pokonuje Chojniczankę 3:0 po dwóch trafieniach Patryka Szysza i jednym Grzegorza Bonina.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Bonin potrzebuje pomocy medycznej.

• Żółta kartka dla Wołąkiewicza.

• Górski powstrzymany na prawym skrzydle przez Flisa.

• Kontra Górnika Łęczna, do sytuacji strzeleckiej dochodzi Suchanek, broni Janukiewicz!

• Ostatnia zmiana w Górniku. Mosnikova zastępuje Wiech.

• Rzut wolny dla Chojniczanki na siedemnastym metrze.

• 3:0!!!!!! KAPITALNE UDERZENIE GRZEGORZA BONINA Z POLA KARNEGO W SAMO OKIENKO BRAMKI JANUKIEWICZA!

• Pietruszka zagrywa na głowę Górskiego w pole karne, ale jego strzał był bardzo niecelny.

• Paprzycki strzela z około 18 metrów pod poprzeczkę bramki Prusaka, bramkarz Górnika świetnie interweniuje!

• Dwójkowa akcja Sasina z Suchankiem, ten ostatni zagrywa w pole karne do Lebedyńskiego, który w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

• 2:0 dla Górnika!!!! Mosnikov zagrywa delikatnie na jedenasty metr do Szysza a ten strzela swoją drugą bramkę w tym spotkaniu!

• Druga zmiana w Górniku. Suchanek zastępuje Szewczyka.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po dośrodkowaniu Bąka.

• Ostatnia roszada w zespole gości. Górski za Mikołajczaka.

• JAK TEGO FILIP SZEWCZYK NIE TRAFIŁ??!! Mosnikov kapitalnie przebił się na lewym skrzydle, wystawił piłkę Szewczykowi a ten z kilku metrów nie trafił do bramki!

• Druga zmiana w Chojniczance. Biskupa zastępuje Ryczkowski.

• Fila znalazł w polu karnym Jakuba Bąka, ale jego strzał nie trafił w światło bramki.

• Lebedyński nieprzepisowo powstrzymywany przez Jończego.

• Świetna okazja na podwyższenie prowadzenia dla Górnika! Lebedyński w ostatniej chwili zablokowany na jedenastym metrze!

• Jednej zmiany dokonała też Chojniczanka. Boczka zmienił Danielewicz.

• Na zmianę w przerwie zdecydował się trener Górnika, Bogusław Baniak. Pitrego zastąpił Lebedyński.

• Drugą połowę rozpoczyna Chojniczanka!

• Piłkarze wracają na murawę!

• Przez większość pierwszych 45 minut dominował Górnik Łęczna, czego udokumentowaniem była bramka z rzutu karnego Patryka Szysza. W końcówce jednak inicjatywę przejęła Chojniczanka a zielono-czarni zaczęli popełniać proste błędy na własnej połowie. Liczymy na równie emocjonujące drugie 45 minut!

• Sędzia nie doliczył nawet minuty do pierwszej połowy. Górnik prowadzi z Chojniczanką 1:0 po bramce z rzutu karnego Patryka Szysza!

• Mikołajczak czysto powstrzymany przez Kasperkiewicza na skraju pola karnego.

• Groźny strzał Chojniczanki z ponad 20 metrów i na rzut rożny wybija piłkę Prusak!

• Bardzo dobra okazja dla Chojniczanki! PIetruszka dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne do Jakuba Bąka, a jego strzał z woleja z pierwszej piłki powędrował tuż nad poprzeczką bramki Prusaka!

• Steblecki szukał podaniem Jakuba Bąka na prawym skrzydle, ale było to za mocne zagranie.

• Pewny strzał wychowanka Górnika, Patryka Szysza i mamy 1:0!

• RZUT KARNY DLA GÓRNIKA! PO STRZALE SZEWCZYKA RĘKĄ ZAGRYWA JEDEN Z GRACZY GOŚCI!

• Najlepsza okazja Górnika na zdobycie bramki! Łuszkiewicz rozgrywa rzut wolny krótko z Boninem, kapitan łęcznian wrzuca piłkę z prawego skrzydła na głowę Pitrego, ale jego strzał nieznacznie mija słupek bramki Janukiewicza.

• Mikołajczak jest upominany przez sędziego po ostrym faulu na Łuszkiewiczu.

• Świetna kontra Górnika Łęczna! Szysz wystawił piłkę Boninowi tuż przed pole karne, ale strzał kapitana zielono-czarnych trafia wprost w ręce Janukiewicza.

• Jończy fauluje Mosnikova na 30 metrze przed bramką Janukiewicza.

• Boczek bezpardonowo powstrzymuje Pitrego w okolicy środka boiska.

• Kasperkiewicz w groźnej sytuacji odebrał Jakubowi Bąkowi piłkę w polu karnym.

• Pruchnik udanym wślizgiem uprzedza szarżującego na lewym skrzydle Stebleckiego.

• Łuszkiewicz fauluje Paprzyckiego.

• Szysz doszedł do sytuacji strzeleckiej w polu karnym, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował Fila.

• Steblecki zdecydował się na uderzenie z około 30 metrów, ale było za słabe by zaskoczyć Prusaka.

• Od środka zawodnicy Górnika Łęczna i zaczynamy to spotkanie!

• Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na murawę!

• Przedmeczowe statystyki:

• Zestawienie gości:

• Skład gospodarzy:

• Na relację z meczu 29. kolejki Nice I ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Chojniczanką Chojnice zaprasza Państwa Radosław Zaborek!

Radosław Zaborek

Górnik - Chojniczanka LIVE! Wierzą w utrzymanie

Górnik - Chojniczanka LIVE! Wierzą w utrzymanie ©Krzysztof Kapica

Mecz Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Dzieli ich dystans aż dwudziestu punktów. Walczący o utrzymanie spadkowicz spróbuje utrzeć nosa kandydatowi do awansu. Relacja LIVE od godziny 16:00 w GOL24.

Mecz Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Piłkarze Górnika Łęczna w ostatnich dniach wyraźnie odżyli. Wyszli z trwającego szesnaście kolejek marazmu i wygrali dwa spotkania z rzędu, co ostatnio zdarzyło im się we wrześniu ubiegłego roku. Łęcznianie pokonali Chrobrego Głogów 2:1 oraz Olimpię Grudziądz 2:0 a w obydwu starciach do siatki trafiał wracający po kontuzji Przemysław Pitry.

Dzięki ostatnim wygranym zielono-czarni wskoczyli w tabeli na piętnastą pozycję, dająca prawo gry w barażach o utrzymanie w I lidze. Do zajmującej bezpieczną lokatę Pogoni Siedlce tracą zaś 5 punktów i grają z nią w następnej kolejce.

Chojniczanka ma wciąż realne szanse na awans do Ekstraklasy. Zgromadziła do tej pory 47 punktów i znajduje się w ścisłej czołówce tabeli. W ostatnich dwóch spotkaniach piłkarze z Chojnic zgromadzili komplet punktów pokonując Olimpię Grudziądz 1:0 oraz Wigry Suwałki 3:0. W tym drugim meczu jedną z bramek zdobył były gracz Górnika Łęczna, Krzysztof Danielewicz.

Sytuacja kadrowa w zespole gości wygląda optymalnie, z wyjątkiem Pawła Zawistowskiego, który będzie musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Sonda

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Arbiter:
Rozjemcą sobotniego spotkania będzie Mariusz Korpalski z Torunia.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Górnik 0:0 (Nice 1 Liga, 07.10.2017)
Górnik - Chojniczanka 2:0 (Nice 1 Liga, 21.05.2014)
Chojniczanka - Górnik 0:0 (Nice 1 Liga, 27.10.2013)

Mecz Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:00. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV