Miedź Legnica- Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Utrzymają pozycję lidera?

2

Bytovia Bytów

1

• Koniec spotkania. Miedź - Bytovia 2:1. Dziękujemy za uwagę!

• JAK TO MOŻLIWE?! Vojtus wyszeł sam na sam z Oszmańcem, minął go sprytnym zwodem i nie trafia na pustą bramkę!

• Niemrawy strzał z dystansu w wykonaniu Kpassy. Piłka mija bramkę kapsy o dobre 5 metrów.

• No i ostatnia zmiana w Miedzi. Egerszegi za Gargułę.

• Dobre dośrodkowanie Wacławczyka z prawej strony. Piłkę łapie dobrze Kapsa.

• Groźna kontra Miedzi! Jaroch wypuścił w uliczkę Vojtusa, ale ten wdał się w niepotrzebny drybling i stracił piłkę przed polem karnym!

• No i zmiana w Miedzi. Młodzieżowiec Jaroch za młodzieżowca Bartkowiaka.

• Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Bytovii. Kpassa wchodzi za Poczobuta. Tymczasem trybuny głośno skandują "Dominik Nowak! Dominik Nowak!".

• Mocno ucierpiał w tym starciu Augustyniak. Medycy Miedzi muszą udzielić mu pomocy.

• Augustyniak sfaulowany taktycznie przez Wolskiego. Zawodnik Bytovii ukarany żółtą kartką.

• To mogła być trzecia bramka dla Miedzi! Marquitos zagrał do niepilnowanego na prawej stronie Bartkowiaka, który huknął z ostrego kąta tylko w boczną siatkę!

• Ależ mecz! Miedź w 2 minuty odwraca wynik spotkania! Adu Kwame dośrodkował kapitalnie z lewej stronie i Marquitos wślizgiem pakuje piłkę do siatki!

• GGGOOOOOOLLLLLLL DLA MIEDZI!!

• Adu Kwame obszedł rywala na lewej stronie, zagrał niespodziewanie do Bartulovicia, który huknął nie do obrony z ostrego kąta!

• ALEŻ SZYBKA ODPOWIEDŹ MIEDZI! GOL BARTULOVICIA!

• Gonzalez dośrodkował idealnie w pole karne Miedzi i Wacławczyk na raty pokonuje Kapsę!

• GOOOLLL DLA BYTOVI!

• Ostre dośrodkowanie Bartkowiaka. Gonzalez strąca piłkę i łapie ją pewnie Oszmaniec.

• Zbyt mocne podanie Garguły na wolne pole. Vojtus nie miał szans zdążyć do tego podania.

• Zmiana w Bytovii. Biel wchodzi w miejsce Jakóbowskiego.

• Dobra centra Kamińskiego z prawej strony. Bartczak wybija w aut bramkowy.

• Ładna akcja Miedzi. Bartulović popędził lewą stroną, wypuścił w uliczkę Kwame, ale jego dośrodkowanie okazało się niecelne. Od własnej bramki zacznie Oszmaniec.

• Wolski sfaulowany przy linii bocznej. Rzut wolny dla Bytovii.

• Zmiana w Miedzi. Marquitos zmienia Mystkowskiego.

• Dobry strzał Wilka zza pola karnego. Piłka otarła się jeszcze o Bartczaka i wylądowała w "koszyczku" Pawła Kapsy.

• Mocny strzał Dudy z rzutu wolnego wpada wprost w ręce Kapsy.

• Ostry faul Kwame na objeżdżającym go Wolskim. Ghańczyk dostaje żółtą kartkę.

• Wcinka Wacławczyka w pole karne, Adu Kwame zgrywa do Kapsy, a ten łapie piłkę.

• Bartulović sfaulowany przy linii bocznej. Rzut wolny dla Miedzi.

• Jakóbowski sfaulowany na własnej połowie. Po chwili śmieszna sytuacja - poszkodowany przytrzymywał za nogę Gargułę i interweniować musiał sędzia.

• Arcyważna interwencja Oszmańca! Gdyby nie on, Bartulović wyszedł by sam na sam!

• Poczobut sfaulowany w środku pola. Wolny dla Bytovii.

• Strzał Gonzaleza z rzutu wolnego ląduje na murze. Legniczanie wybijają piłkę.

• Kolejny faul Augustyniaka. Tym razem bliżej pola karnego. Pomocnik Miedzi ukarany żółtą kartką.

• Faul Augustyniaka na połowie gości.

• Nadal w natarciu legniczanie. Bartkowiak przejął dośrodkowanie Bartulovicia z lewej strony, przełożył sobie piłkę, ale strzelił zbyt lekko.

• Długa piłka Na Bartulovicia. Bośniak mógł wyjść sam na sam, ale nie opanował dostatecznie futbolówki.

• To mogła być zabójcza kontra Bytovii! Wacławczyk ładnie przedarł się lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze interweniuje Kwame.

• Próba Bartkowiaka z dystansu. Piłka przelatuje kilka metrów nad poprzeczką.

• Ależ teraz okazja Miedzi! Garguła kapitalnie zagrał górą do uwalniającego się Vojtusa, ten świetnie przyjął futbolówkę, ale przegrywa pojedynek sam na sam z golkiperem Bytovii!

• Ładna akcja kombinacyjna Miedzi. Zepsuł to jednak Bartkowiak, który zbyt głęboko dośrodkował - wprost w ręce Oszmańca.

• Wracamy do gry. Gonzalez wznowi grę z rzutu wolnego.

• Jakóbowski sfaulowany ostro przy linii bocznej. Medycy klubowi muszą udzielić mu pomocy.

• Bartkowiak do Vojtusa, ten mija rywala, wpada w pole karne Bytovii ale arbiter liniowy pokazuje spalonego. To była by bramka!

• Ależ teraz ładnie wypatrzył Votjusa Garguła! Doświadczony pomocnik nie zorientował się jednak że do niego adresowana jest piłka i nie ruszył do niej.

• Wacławczyk do Jakóbowskiego, ale na jego drodze staje silny Augustyniak. Miedź przejmuje piłkę.

• Odpowiedź Wacławczyka. Jego strzał z dystansu na plecy przyjmuje Bożić.

• Ależ teraz natarcie legniczan! Strzelali Adu Kwame i Bartkowiak, ale oba te uderzenia zostały zablokowane!

• Dobre dośrodkowanie Wacławczyka, ale nikt tego nie przecina. Od własnej bramki wznowi za chwilę Kapsa.

• Jakóbowski sfaulowany niedaleko pola karnego Miedzi. Rzut wolny dla gości.

• Zaczynamy!

• Obie jedenastki wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą część spotkania!

• Nic nie dolicza nam sędzia do pierwszej części spotkania. Koniec pierwszej połowy - do przerwy Miedź - Bytovia 0:0.

• Vojtus dostał podanie przed szesnastkę Bytovii, obrócił się z piłką i jego strzał mija słupek bramki Oszmańca o centymetry! Tylko jęk zawodu na trybunach stadionu w Legnicy!

• Gonzalez ofiarnie wybija dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska.

• Zbyt długo czekał teraz Bartulović z dośrodkowaniem piłki. Mają jednak legniczanie rzut rożny.

• Cios za cios! Teraz Vojtus wyszedł sam na sam z Oszmańcem, ale jego strzał z ostrego kąta mija bramkę Bytovii o kilka metrów.

• Dobry strzał z dystansu Jakóbowskiego! Czujny jednak na linii bramkowej pozostał Kapsa, który pewnie wyłapał piłkę.

• Bartkowiak na ofsajdzie. Oszmaniec wznowi grę z rzutu wolnego.

• Poczobut zszedł do środka z prawej flanki, uderzył po długim słupku, ale piłka mija bramkę Kapsy o kilometry.

• Mnóstwo teraz niedokładności z obu stron. Nadal jednak dominują legniczanie.

• Odpowiedź Miedzi! Piłka po rykoszecie trafiła do Bartulovicia, ale jego strzał z najbliższej odległości w ostatniej chwili blokuje obrońca Bytovii!

• Próba strzału z dystansu w wykonaniu Dudy. Piłka otarła się chyba jeszcze o jednego z zawodników Miedzi, ale arbiter wskazuje na 5 metr od bramki Kapsy.

• Rzut wolny dla Bytovii. Dobra wcinka Wacławczyka, ale radzą sobie w defensywie zawodnicy Miedzi.

• Faul Bartulovicia przy linii środkowej. Wolny dla Bytovii.

• Korner dla Miedzi. Dośrodkowanie Bartulovicia wybijają na aut goście.

• Dogranie na 15 metr w kierunku Vojtusa. Słowak przenosi jednak piłkę ponad poprzeczką.

• Odpowiedź Miedzi! Mystkowski kapitalnie zakręcił rywalem, zagrał do niepilnowanego Garguły, ale ten zamiast strzelać podał do krytego kolegi!

• Szansa Bytovii! Wacławczyk dostał idealne podanie w tempo, zagrał przecinające podanie w kierunku Wolskiego, ale ten trafia wprost w ręce Kapsy!

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Kwame z lewej strony. Ghańczyk nie opanował dostatecznie skaczącej piłki. Od własnej bramki wznowi Oszmaniec.

• W końcu z piłką z własnej połowy wyszła Bytovia. Wolski popędził prawym skrzydłem, zagrał do środka, ale tam poślizgnął się Duda. Legniczanie przejmują piłkę

• Zbyt krótka centra Bartulovicia. Poczobut wywalczył aut bramkowy.

• Bartkowiak sfaulowany na prawym skrzydle. Rzut wolny dla legniczan.

• Błąd za błędem popełniają przy wyprowadzaniu piłki bytowianie. Aut dla Miedzi.

• Nieudane dośrodkowanie Garguły. Goście oddalają zagrożenie.

• Adu Kwame ostro sfaulowany na 30 metrze od bramki Bytovii. Stały fragment gry dla gospodarzy.

• Kolejna akcja Miedzi. Garguła wpadł w pole karne Bytovii, przełożył sobie piłkę, ale natychmiast doskoczył do niego Stasiak. Bytowianie wybijają.

• Zbyt płytkie dośrodkowanie Garguły. Wybijają goście.

• Ależ okazja Miedzi! Po kapitalnej klepce przy linii końcowej znalazł się Augustyniak, który dośrodkował idealnie na głowę Mystkowskiego i ten trafia w słupek! Będzie korner dla Miedzi.

• Wolski sfaulowany na swojej połowie. Rzut wolny dla bytowian.

• Leży na murawie dwóch zawodników. Po chwili wszystko wraca do normy. Od własnej bramki wznowi Oszmaniec.

• Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Mystkowskiego. Było to sygnalizowane i bardzo niecelne uderzenie.

• Legniczanie w ataku pozycyjnym. Brakuje jednak dokładności w poczynaniach podopiecznych Dominika Nowaka.

• Dobra wrzutka Surdykowskiego z lewej flanki. Nie zdołał jednak zamknąć tego Wolski. Aut dla Miedzi.

• Teraz Vojtus sfaulowany na połowie rywala. Stały fragment dla legniczan.

• Faul Bartulovicia przy linii bocznej. Wolny dla bytowian.

• Niebezpiecznie w polu karnym Miedzi! Kapsa przegrywa walkę o górną piłkę i Bartkowiak musiał ratować drużynę dalekim wykopem!

• Surdykowski przerwał na chwilę dominację legniczan. Napastnik Bytovii wdał się w drybling w środku pola i wywalczył rzut wolny dla swojej ekipy.

• Bardzo niedokładne wyprowadzenie piłki w wykonaniu Poczobuta. Aut dla Miedzi.

• Garguła ładnie zagrał podcinką w kierunku Bartulovicia. Bośniak okazał się jednak zbyt wolny i uprzedził go golkiper drużyny gości.

• Mamy pierwszą ładną akcję Miedzi. Garguła zagrał podcinką na prawe skrzydło, tam do piłki dopadł Bartkowiak i jego strzał wylądował na jednym z defensorów Bytovii.

• Bardzo niedokładne zagranie Augustyniaka. Nie wykorzystali tego jednak goście i piłkę przejął Vojtus.

• Chaotyczny początek w wykonaniu obu ekip. Za chwilę aut dla Miedzi

• Pierwszy gwizdek sędziego i startujemy! Od środka Bytovia.

• Miedź dziś na niebiesko, piłkarze Bytovii wybiegną natomiast w czerwonych trykotach.

• Sędzia Łukasz Szczech właśnie wyprowadził obie jedenastki na murawę. Jeszcze tylko przywitanie obu ekip i zaczynamy!

• Obie drużyny schodzą z przedmeczowej rozgrzewki. Za 10 minut startujemy!

• Obsada sędziowska:

Arbiter główny: Łukasz Szczech (Warszawa) Asystent #1: Michał Pierściński (Warszawa) Asystent #2: Bolesław Rosa (Warszawa) Sędzia techniczny: Piotr Chojnacka (Warszawa)

• Obie ekipy mają dziś idealną pogodę do grania w piłkę. Słońce zaszło, a temperatura powietrza waha się w okolicach 16 stopni.

• W wyjściowym składzie Bytovii zagra dziś Michał Stasiak, były gracz Miedzianki.

• Miedź dziś bez 3 ważnych ogniw. Zabraknie Łobodzińskiego, Santany i De Amo. W ich miejsce Dominik Nowak posyła dziś w bój Kornela Osyrę, Przemysława Mystkowskiego i Michała Bartkowiaka.

• Witamy ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za 20 minut rozpocznie się mecz Nice 1 Ligi, Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów.

Amadeusz Żurawiecki

Miedź - Drutex-Bytovia LIVE! Utrzymają pozycję lidera?

Miedź - Drutex-Bytovia LIVE! Utrzymają pozycję lidera? ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Miedź Legnica- Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Bytowianie przyjeżdżają dziś na boisko lidera Nice 1 Ligi. Podopieczni Adriana Stawskiego już w dzisiejszy wieczór zagrają na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy z niepokonaną jeszcze w tym sezonie Miedzią. Pierwszy gwizdek Łukasz Szczecha prowadzącego to spotkanie już o godzinie 20:45. Relacja LIVE w GOL24!

Miedź Legnica- Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Zawodnicy Bytovii przyjadą na mecz w Legnicy podbudowani swoim ostatnim zwycięstwem. Bytowianie wygrali wysoko aż 4:1 z Pogonią Siedlce i na tą chwilę zajmują 4 lokatę w ligowym zestawieniu. 2 gole w tym spotkaniu strzelił Janusz Surdykowski, który na tą chwilę jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Nice 1 Ligi.
Pozostałe 2 trafienia przypisane zostały Michałowi Jakóbowskiemu i Bartoszowi Wolskiemu. Bytovia po 7 ligowych kolejkach ma 4 zwycięstwa na swoim koncie. Podopieczni Adriana Stawskiego doznali także dwóch porażek i raz zremisowali. Bytovia gra ofensywnie i liczę na to, że zagra tak w piątek, my również, a wtedy szykuje się świetne widowisko dla kibiców. – przyznaje Dominik Nowak, trener Miedzi.

Drużyna Dominika Nowaka jako jedyna w lidze nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Dodatkowo legniczanie będą mocno podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Chrobrym Głogów. Zwycięstwo to miało 3 smaczki: oczywiście 3 punkty, pozycja lidera tabeli i wygrana w derbach z odwiecznym rywalem. Trener legniczan Dominik ma jednak chłodną głowę - Była radość, potem analiza, ale o derbach już zapominamy i teraz jest ciężka praca, by jak najlepiej przygotować się kolejnego meczu. Czasu nie było zbyt wiele, ale jestem zadowolony z tego, jak drużyna pracuje – mówi szkoleniowiec legnickiej ekipy. Miedź po 7 ligowych kolejkach zgromadziła na swoim koncie 15 punktów, na które złożyły się 4 zwycięstwa i 3 remisy.

Jak pokazuje historia spotkania Miedzi z Bytovią zawsze były wyrównane, bowiem bilans bezpośrednich spotkań obu klubów to 3-2-3. W ostatnim meczu Miedzianki z „Czarnymi Wilkami” Miedź wygrała 2:1, ale nie obyło się bez kontrowersji – arbiter podyktował w tym spotkaniu aż 3 rzuty karne dla legniczan, co bardzo mocno skrytykował na pomeczowej konferencji ówczesny trener Bytovii.

Spotkanie w Legnicy zapowiada się na mecz kolejki. Zmierzą się ze sobą 1. z 4. ekipą w tabeli. Dodatkowo obie drużyny wygrały swoje ostatnie spotkania. Arbitrem meczu będzie Łukasz Szczech z Warszawy, który po raz pierwszy zagwiżdże o 20:45. Transmisję telewizyjną z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Relacja LIVE w GOL24!

Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów: Kto wygra mecz 1 ligi?

Forma w ostatnich meczach:

Miedź Legnica:
Chrobry Głogów - Miedź 1:2 (Nice 1 Liga, 03.09.2017)
Miedź - Stal Mielec 0:0 (Nice 1 Liga, 27.08.2017)
Wigry Suwałki - Miedź 0:2 (Nice 1 Liga, 23.08.2017)

Drutex-Bytovia Bytów:
Bytovia - Pogoń Siedlce 4:1 (Nice 1 Liga, 02.09.2017)
Górnik Łęczna - Bytovia 1:1 (Nice 1 Liga, 27.08.2017)
Bytovia - Olimpia Grudziądz 0:1 (Nice 1 Liga, 23.08.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Miedź - Bytovia 2:1 (Nice 1 Liga, 10.03.2017)
Bytovia - Miedź 1:0 (Nice 1 Liga, 19.08.2016)
Bytovia - Miedź 0:0 (Nice 1 Liga, 29.05.2016)

Miedź Legnica- Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Wstęp od 20:30, pierwszy gwizdek sędziego kwadrans później. Komentują Marcin Feddek i Andrzej Iwan. Relacja LIVE z Miedź - Bytovia w GOL24.pl