Miedź Legnica- GKS Katowice ONLINE. Hitowy mecz na...

Miedź Legnica- GKS Katowice ONLINE. Hitowy mecz na wyremontowanym stadionie

1

GKS Katowice

1

• Koniec meczu! Miedź - GKS 1:1. Dziękujemy za uwagę!

• Bardzo pewny strzał Jakuba Vojtusa z 11 metra! Słowak bardzo mocno strzelił w prawy dolny róg bramki Nowaka, który rzucił się w przeciwną stronę.

• GOOOOOOOOOLLL DLA MIEDZI LEGNICA!

• CO TU SIĘ DZIEJE?! Mocne zamieszanie w polu karnym Gieksy, Garguła pada na murawę i mamy rzut karny dla Miedzi!

• Midzierski próbował zaskoczyć Kapsę strzałem z połowy boiska, ale śmiesznie wyglądała ta próba. Piłka mija bramkę o kilka metrów.

• Plizga sfaulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla GKS-u Katowice.

• Było teraz blisko kontry Gieksy. Bartkowiak wygrywa jednak pojedynek biegowy z Mandryszem.

• Słabe dośrodkowanie Garguły ze stojącej piłki. Wybija defensywa Gieksy.

• Łobodziński ostro sfaulowany przy narożniku boiska. Kalinkowski otrzymuje żółty kartonik.

• Aż sześć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Piłkarze Miedzi raz po raz próbują zaskoczyć obronę Gieksy długimi krosami. Padają one jednak łupem rosłych defensorów katowickiej drużyny.

• Zmiana w drużynie gości. Goncerz za Yunisa.

• Zrezygnowani kibice Miedzi opuszczają już powoli trybuny.

• Miedź za wszelką cenę stara się teraz wyrównać, ale wszystkie ich dośrodkowania padają łupem obrońców, albo Sebastiana Nowaka.

• Klemenz sfaulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla gości.

• Niezłe zamieszanie pod bramką GKS-u. Nie było jednak żadnego strzału.

• Obrona Gieksy z problemami wybija dośrodkowanie Garguły z narożnika boiska.

• Bartulović nabił rywala przy linii końcowej i będzie korner dla legniczan.

• Zbyt mocne zagranie Augustyniaka w kierunku Łobodzińskiego. Aut dla Gieksy.

• Szansa Miedzi! Adu Kwame przedłużył wrzut Bartczaka z autu i w ostatniej chwili strzał Bartkowiaka blokuje Midzierski!

• I jeszcze jedna roszada w ekipie Dominika Nowaka. Paweł Zieliński zastępuje De Amo.

• Zmiana w Miedzi. Garguła za Santanę.

• To mogła być niezła szansa Miedzi! Bartulović uruchomił Łobodzińskiego, ale nie dobiegł on do piłki!

• Niezła wrzutka Bartulovicia. Yunis naprawia jednak swój błąd sprzed paru chwil i nabijając rywala wywalcza aut bramkowy dla swojej ekipy.

• Zupełnie pomylił się teraz przy wślizgu Yunis. Wjechał on prosto w nogi Adu Kwame. Rzut wolny dla Miedzi.

• Wydaje się że znów była ręka w polu karnym GKS-u. Piotr Idzik znów nie używa gwizdka.

• Zmiana w drużynie gości. Łukasz Zejdler ustępuje miejsca na boisku Bartłomiejowi Kalinkowskiemu.

• Bardzo dobry strzał z dystansu Vojtusa. Piłka po strzale Słowaka mija spojenie bramki Nowaka o centrymetry. Piłka otarła się jeszcze o jednego z zawodników drużyny gości i będziemy mieli rzut rożny dla Miedzi.

• Ładna akcja legniczan. Bartkowiak dostał niezłe podanie w tempo, po czym jego dośrodkowanie z prawej strony blokuje Mączyński.

• Bartczak na ofsajdzie.

• Santana powalony w polu karnym Gieksy i będziemy mieli rzut rożny dla Miedzi.

• Kolejna akcja Miedzi. Tym razem ładne, przecinające podanie zagrał do Adu Kwame Bożić, ale jego wrzutkę łapie spokojnie Nowak.

• Dobre dośrodkowanie Bartczaka na pole karne GKS-u. Strzał głową w wykonaniu Bartulovicia nie trafia jednak w bramkę.

• Zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza Foszmańczyk. W jego miejsce na murawie pojawia się Plizga.

• Wcinka Bartulovicia w pole karne Gieksy i Nowak pewnie łapie piłkę.

• Za plecy zagrał teraz Mandrysz w kierunku Yunisa. Zupełnie zdezorientowany zawodnik Gieksy nie zdołał przyjąć futbolówki.

• Lukas Klemenz zgłasza sędziemu jakiś problem z kończyną. Arbiter wzywa na boisko klubowych medyków.

• Ładny rajd świeżo wprowadzonego Bartulovicia, ale blokuje go przed polem karnym Mokwa.

• Zmiana w Miedzi. Boisko opuszcza Marquitos, w jego miejsce wchodzi Bartulović.

• Nie dał się teraz ograć na lewej stronie Bartczak. Doświadczony defensor łatwo odbiera piłkę Mandryszowi.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Marquitosa z rzutu wolnego. Aut bramkowy dla katowiczan.

• Bardzo ryzykowne zagranie Midzierskiego w kierunku własnego bramkarza. Nadbiegający Vojtus o mało co nie przeciął toru lotu piłki.

• Dobry strzał Łobodzińskiego z 18 metra! Piłka o bardzo niewiele mija bramkę Nowaka!

• To mógł być fatalny błąd Augustyniaka, który o mało co nie stracił piłki na rzecz Foszmańczyka.

• Bożić sfaulowany przed własną szesnastką. Rzut wolny dla Miedzi. Paweł Mandrysz ukarany żółtą kartką.

• To powinien być rzut karny dla legniczan! Wszyscy zawodnicy Miedzi w jednej chwili podnieśli ręce reklamując zagranie ręką jednego z zawodników Gieksy!

• Dobre dośrodkowanie Marquitosa ze stałego fragmentu. Akcję zamykał Bartczak, ale jego strzał głową blokuje Klemenz.

• Żółtą kartką ukarany Mateusz Mączyński.

• Bartkowiak sfaulowany ostro przy linii bocznej. Rzut wolny dla legniczan. Młody pomocnik Miedzi będzie potrzebował pomocy medycznej.

• Tomasz Foszmańczyk wyszedł sam na sam z Kapsą, który obronił kapitalnie jego płaski strzał w światło bramki, ale był już bezradny wobec dobitki Mandrysza, który wpakował piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOL DLA GKS-U KATOWICE!

• Augustyniak sfaulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Startujemy!

• Obie jedenastki wróciły na murawę. Zaczynamy za chwilę drugą część spotkania!

• Niezły mecz oglądamy dziś w Legnicy. Spotkanie obfitowało nam w wiele dogodnych sytuacji, ale zabrakło bramek. Wracamy za kilkanaście minut!

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty dolicza nam sędzia Idzik do pierwszej części spotkania.

• Ależ kocioł w polu karnym Gieksy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Strzałów z najbliższej odległości próbowali Bartczak i Vojtus, ale strzał tego drugiego mija ostatecznie bramkę o bardzo niewiele!

• Dobre dośrodkowanie Kwame na pole karne Gieksy, ale wybija piłkę na rzut rożny Mandrysz. Będzie jeszcze korner dla Miedzi przed zakończeniem pierwszej części spotkania.

• Bartkowiak wdał się w niepotrzebną kiwkę z Mączyńskim na prawej stronie. Katowiczanie przejmują piłkę.

• Mocny strzał w wykonaniu Adu Kwame blokuje przytomnie Klemenz. Od autu wznowi zaraz Miedź.

• Łukasz Zejdler mocno ucierpiał w starciu z rosłym Augustyniakiem. Pomoc medyczna udziela m pomocy.

• Bardzo dobry powrót Augustyniaka. Defensywny pomocnik Miedzi pognał za kontrującym Zejdlerem, odebrał mu piłkę i zagrał świetnie krosowo na lewą stronę do Łobodzińskiego.

• Niecelny strzał Augustyniaka z 35 metra. Płasko posłana piłka mija bramkę gości o parę metrów.

• Rajd Bartkowiaka zakończony niecelnym strzałem Vojtusa i za chwilę od własnej bramki wznowi Nowak.

• Kolejny raz Yunis dostaje bardzo niecelne podanie. Piłkę z autu będą wyrzucać teraz piłkarze Miedzi.

• Ależ akcja Miedzi! Łobodziński sklepał z Adu Kwame, po czym wpadł w pole karne Gieksy, wysunął piłkę Santanie na 10 metr, a ten fatalnie przestrzelił!

• Zbyt mocne zagranie Klemenza w kierunku Yunisa. Kapsa łapie piłkę.

• Marquitos wdał się teraz w drybling z defensorami gości, ale stracił piłkę na rzecz Klemenza.

• Niezły strzał Mączyńskiego z pola karnego. Piłka przelatuje jednak dobre 2 metry obok słupka bramki Pawła Kapsy.

• Pierwsze od dłuższego czasu wyjście katowiczan z własnej połowy. Foszmańczyk zablokowany przy linii bocznej.

• Zbyt ostre dośrodkowanie Hiszpana. Dodatkowo w polu karnym gości faulu dopuścił się Bożić. Rzut wolny dla Gieksy.

• Kolejny faul na piłkarzu Miedzi. Tym razem przy narożniku boiska sfaulowany Marquitos.

• Strzał w sam środek bramki w wykonaniu Marquitosa. Nowak bez żadnych problemów łapie piłkę.

• Santana sfaulowany tuż przed szesnastką GKS-u. Będzie rzut wolny dla Miedzi z bardzo dobrej pozycji. Przekraczający przepisy Tomasz Midzierski ukarany żółtą kartką.

• Wszystko już chyba w porządku z Zejdlerem. Wraca on na boisko. Żółtym kartonikiem ukarany jeszcze za niepotrzebne dyskusje Omar Santana.

• Jakaś kontuzja jednego z zawodników Gieksy. Sędzia Idzik przerywa grę.

• Zagranie Bartkowiaka do Bartczaka, ale mamy spalonego. Grę wznowi teraz Gieksa.

• Zablokowane dośrodkowanie Adu Kwame z lewej strony. Aut dla Miedzi.

• Santana sfaulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Miedzi.

• Midzierski pewnie wybija dośrodkowanie Marquitosa z narożnika boiska.

• Ładny rajd Łobodzińskiego! Skrzydłowy Miedzi zakręcił jednym rywalem, ale na jego drodze stanął kolejny i wybił piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie Marquitosa z narożnika boiska i bezpiecznie wypiąstkowuje piłkę z własnej szesnastki Nowak.

• To mogła być zabójcza kontra Miedzi! Bartkowiak pognał prawą stroną, dośrodkował płasko do Vojtusa, ale ten się minął z piłką. Piłkę zgarnął jeszcze Łobodziński, ale jego strzał z ostrego kąta paruje na bok Nowak!

• Długa piłka od Foszmańczyka na Zejdlera. Blokuje go przy linii bocznej De Amo.

• Blisko było! Dośrodkowanie Zejdlera z narożnika boiska skontrował Prokić i w świetnej okazji nad bramką główkuje Klemenz!

• Odpowiedź Gieksy! Yunis wystawił piłkę Foszmańczykowi i jego strzał w ostatniej chwili blokuje Bożić! Korner dla gości.

• Kolejna świetna okazja legniczan! Bartkowiak urwał się lewą flanką, dośrodkował idealnie na głowę Santany, a ten strzela mocno minimalnie obok słupka!

• Szansa Miedzi! Wojciech Łobodziński zakręcił rywalem na lewej stronie, wysunął "patelnię" Augustyniakowi, ale ten zamiast od razu strzelać wdał się w drybling i stracił futbolówkę!

• Niecelnie zagranie Augustyniaka w tempo do Bartkowiaka. Miedź traci piłkę.

• Zbyt mocna piłka na Yunisa. Paweł Kapsa wychodzi z własnej bramki i pozwala piłkce opuścić boisko.

• De Amo fauluje wychodzącego na czystą pozycję Foszmańczyka. Hiszpan otrzymuje żółty kartonik.

• Ofiarnie wybijający piłkę Augustyniak sfaulowany we własnej szesnastce. Nie było jednak zagrożenia pod bramką Kapsy.

• Foszmańczyk na lewą stronę do Mączyńskiego i tam świetnym wślizgiem "czyści" go Bartkowiak.

• Zbyt płaskie dośrodkowanie Marquitosa ze stałego fragmentu. Katowiczanie na raty oddalają zagrożenie.

• Teraz Marquitos sfaulownay przez jednego z piłkarzy Gieksy, tym razem o wiele bliżej pola karnego gości. Będzie niezła szansa dla Miedzi.

• Vojtus ostro sfaulowany na połowie rywala. Rzut wolny dla Miedzi.

• Vojtus spróbował teraz lobować wysuniętego Nowaka, ale kopnął zbyt mocno. To był pierwszy strzał w tym spotkaniu.

• Fatalne podanie w głąb pola w wykonaniu Łobodzińskiego. Na szczęście jego błąd naprawił Adu Kwame, który sfaulował taktycznie kontrującego Kamińskiego.

• Pierwsza próba natarcia w wykonaniu gości. Klemenz zagrał niestety zbyt mocno do niepilnowanego na lewej stronie Prokicia. Aut dla Miedzi.

• Nieudana próba dośrodkowania z prawej strony w wykonaniu Bartkowiaka. Katowiczanie wybijają piłkę.

• Spokojny początek legniczan. Piłkarze Miedzi powoli rozgrywają na połowie rywala.

• Pierwszy gwizdek Piotra Idzika i startujemy! Od środka legniczanie.

• Jeszcze tylko przywitanie kapitanów. Tomasz Midzierski uściska rękę, swojego byłego kolegi z drużyny - Wojciecha Łobodzińskiego.

• Sędzia Piotr Idzik właśnie wyprowadził obie jedenastkę na murawę. Już za chwilę startujemy!

• W dość licznym gronie pojawili się również kibice ekipy gości. Sympatycy katowickiej Gieksy pojawili się w Legnicy w liczbie 300 osób.

• Obsada sędziowska:

Arbiter główny: Piotr Idzik Asystent #1: Maciej Cebulski Asystent #2: Maciej Śliwiński Sędzia techniczny: Maciej Martyniuk

• Słońce nad Legnicą powoli już zachodzi, będziemy mieli idealną pogodę do gry w piłkę.

• Ławki rezerwowe obu ekip:

Miedź Legnica: Sapela - Osyra, Zieliński, Egerszegi, Garguła, Bartulović, Żyliński

GKS Katowice: Abramowicz - Kalinkowski, Goncerz, Cerimagić, Plizga, Słomka, Frańczak

• Na murawie trwa właśnie rozgrzewka obu ekip. Pierwszy gwizdek arbitra już za 15 minut!

• W pierwszej jedenastce Gieksy wystąpi dziś znany doskonale legnickim kibicom Tomasz Midzierski. Zdążył on już zostać kapitanem katowickiej drużyny.

• Witamy Państwa ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za 20 minut rozpoczynamy spotkanie 2. kolejki Nice 1 Ligi Miedź Legnica - GKS Katowice.

Amadeusz Żurawiecki

Miedź - GKS Katowice LIVE! Hitowy mecz na wyremontowanym stadionie

Miedź - GKS Katowice LIVE! Hitowy mecz na wyremontowanym stadionie ©Lucyna Nenow / Polska Press

Miedź Legnica- GKS Katowice ONLINE. GKS Katowice pierwszy swój wyjazd zaliczy w Legnicy. Podopieczni Piotra Mandrysza już w dzisiejszy wieczór zagrają na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy z Miedzią. Obie drużyny mają dziś okazję na zrehabilitowanie się po słabym starcie. Pierwszy gwizdek Piotra Idzika o godzinie 20:00. Relacja LIVE w GOL24!

Miedź Legnica- GKS Katowice ONLINE

Piłkarze katowickiej GieKSy są podłamani po ostatniej ligowej porażce z Pogonią Siedlce. Zawodnicy trenera Mandrysza przegrali 2:1 po słabym spotkaniu. Po meczu kibole GKS-u chcieli zaatakować piłkarzy ich ulubionego klubu, ale na szczęści obyło się bez ofiar - prócz rozbitej szyby w klubowym autokarze. GieKSa z pewnością będzie chciała się odgryźć po tej porażce, ale rywala ma dziś z wysokiej półki, więc zapowiada się ciekawe i otwarte spotkanie.

Miedź w letnim okresie przygotowawczym przeszła gruntowną przebudowę. Trenera Tarasiewicza zastąpił Dominik Nowak, a do drużyny dołączyło aż 10 nowych zawodników. Piłkarze z Legnicy również mają dziś okazję zrehabilitować się po słabym starcie, bowiem na inaugurację 1 ligi tylko zremisowała bezbramkowo z beniaminkiem Nice 1 Ligi - Rakowem Częstochowa. Mecz obfitował w sytuacje bramkowe, ale w obu ekipach świetnie spisywali się golkiperzy i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Miedź zainauguruje tą rundę na mocno przebudowanym stadionie. Legnicki obiekt został całkowicie zadaszony, oraz zostały zaimplementowane nowe telebimy. Możemy się spodziewać sporej frekwencji w tym spotkaniu, bowiem zapowiada się ono dosyć emocjonująco. Obie drużyny przed sezonem typowane były na głównych faworytów do awansu, ale jak na razie obie zawiodły. Trudno jednoznacznie określić faworyta tego spotkania, aczkolwiek minimalnym wydaje się być Miedź. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00. Arbitrem głównym będzie Piotr Idzik.

Miedź Legnica - GKS Katowice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Miedź Legnica - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o 20:00.