Mecz Odra Opole - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Odra Opole - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka
2017-10-07 12:30

Odra Opole

1

Bytovia Bytów

0

• Zakotłowało się w polu karnym po wrzutce Dudy. Gospodarze wybijają piłkę piłkę i sędzia Dominik Sulikowski gwiżdże po raz ostatni! Odra pokonuje Drutex-Bytovię, po czym wraca na fotel lidera!

• Rzut wolny dla gości. Na piłkę meczową w pobliżu pola karnego zmierza Witan.

• Fran Gonzalez w roli "dziewiątki" nie zdołał dojść do piłki. Weinzettel z "piątki".

• Trzy minuty doliczone.

Witan uprzedza na przedpolu Skrzypczaka, ale nieczysto trafia w piłkę chcąc ją wybić. Na szczęście bez konsekwencji.

• Wodecki strzela z dalszej odległości obok bramki.

• Gabriel Nowak zastępuje dobrze grającego Rafała Nizioła.

• Ależ sędzia rozdaje kartki. Teraz żółta dla Wojciecha Wilczyńskiego. Jak tak dalej pójdzie, to któraś ze stron nie skończy tego meczu w pełnym składzie.

• Kolejne żółte upomnienie, dla Mateusza Pierońskiego.

• Faul taktyczny Tomasza Wepy - żółta kartka. Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie.

• Orlando strzela z pola karnego z woleja nad bramką gospodarzy.

• Adrian Stawski szybko odpowiada na straconego gola. Orlando Kpassa zmienia Michała Jakóbowskiego.

• "Żółtko" dla Szymona Skrzypczaka.

• Jeszcze żółta kartka dla Kamila Wacławczyka.

• SZYMON SKRZYPCZAK NIE MYLI SIĘ!!!

Uderzył mocno przy ewy słupku, Witan z opóźnieniem rzucił się w tę stronę. Nie miał szans, by sięgnąć piłkę!

• Niziołek przedarł się szczęśliwie w "szesnastkę" bytowian i został powalony przez Kamińskiego. Sędzia wskazuje na "wapno"!

• Pierwsza okazja Wodeckiego. Urwał się 2-3 rywalom, po czym uderzył z ok. 25 metrów wysoko nad bramką.

• Marcin Wodecki zmienia Roberta Trznadla.

• Seria stałych fragmentów gry gości. Po rzucie wolnym jest korner. Weinzettel pewnie piąstkuje poza pole karne.

• Skrzypczak na spalonym.

• Niewiele dzieje się na murawie. Chaotyczna gra w wykonaniu obu stron. Doping dostosował się do tego "widowiska".

• Zmiana w Odrze. za Filipa Żagla na placu gry melduje się Bartłomiej Maćczak.

• Kuzdra uderza z dystansu wysoko nad poprzeczką.

• Brusiło bez wysiłku zastopował przed własnym polem karnym po profesorsku rajd Kamińskiego.

• Michał Szewczyk zmienia Maksymiliana Hebla.

• Kamiński wywalczył rzut wolny na prawej stronie. Wrzuca całkiem nieźle w pole karne, ale Wróbel nie zdołał złożyć się do strzału głową.

• Niezła centra Kamińskiego w pole karne Baran zdołał "przeciąć" podanie i zapoczątkować kontrę Odry. Skrzypczak był jednak na spalonym.

• I jeszcze jedna dla piłkarza Odry. Baran skosił Jakóbowskiego i nalazł się w protokole sędziowskim.

• Żółta kartka dla Niziołka za faul na Dudzie.

• Kolejna próba strzału Niziołka. Zblokowany strzał przez Cvernę wychodzi na rzut rożny.

• Sporadycznie odzywają się kibice na stadionie Odry. Co do frekwencji - szału nie ma.

• U la la! Składający się do strzału Wolski pada w polu karnym Odry po starciu z... Heblem. Oczywiście nie ma rzutu karnego dla bytowian ;)

• Cverna blokuje strzał Skrzypczaka z lewej strony "szesnastki". Piłka po interwencji Czecha wychodzi poza linię końcową. Wrzutkę Nizioła pewnie wyłapuje Witan.

• Jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy, tym razem z lewej strony. Oczywiście wrzuca Niziołek, ale tym razem za krótko. Piłka ledwie przeleciała do pola karnego.

• Witan spokojnie łapie piłkę po centrze Niziołka.

• Żółta kartka dla Frana Gonzaleza za atak bez piłki rozpędzonego Niziołka.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Bartosz Wolski będzie grać w barwach gości od 46. minuty w miejsce Bartosza Biela.

• Wracamy do Opola na drugie trzy kwadranse meczu Odry z Drutex-Bytovią w 12. kolejce Nice 1 ligi.Do przerwy mamy bezbramkowy remis. Której ze stron uda się zdobyć dzisiaj komplet punktów?

• Trznadel strzela z dystansu wysoko nad bramką. Witan nie zdołał wybić z "piątki", gdyż sędzia kończy pierwszą połowę. W Opolu, w ramach 12. kolejki Nice 1 ligi, Odra bezbramkowo remisuje z Drutex-Bytovią.

• Grząskie boisko znacznie utrudnia grę Mnożą się niedokładne zagrania.

• Groźnie zapowiadała się akcja bytowian. Do linii 16. metra gospodarzy. Wacławczyk nie zdołał jednak opanować piłki po zagraniu Hebla.

• Podanie "w ciemno" Biela w pole karne. Posyła piłkę dokładnie tam, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

• Próba kontry gospodarzy spaliła na panewce po nieudanym zagraniu Wepy w "szesnastkę" do Skrzypczaka. Witan wznawia grę z "piątki".

• Wrzutkę WIlczyńskiego w pole karne wybija szczupakiem Baran. Przewaga jest po stornie Drutex-Bytovii, ale nie potrafi tego przełożyć na klarowne okazje bramkowe.

• Rzut wolny dla gości na lewej stronie, na wysokości linii środkowej. Szybkie rozegranie i kolejny stały fragment gry z ok. 35 metrów. Do piłki dopada Wróbel, który uderza głową obok bramki.

• Witan ratuje swój zespół przed utratą bramki! Broni nogą strzał Skrzypczaka z kilku metrów! To powinien być gol, ale dzięki bramkarzowi Drutex-Bytovii mamy dalej bezbramkowy remis!

• Trznadel pudłuje w wyśmienitej okazji! Dopada do podania Skrzypczaka na 9. metrze, po czym uderza bez przyjęcia nad poprzeczką!

• Witan pewnie chwyta piłkę, mimo że był faulowany.

• Brusiło wywalczył rzut rożny z prawej strony. A nad Opolem mocno się rozpadało.

• Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Mocne dośrodkowanie nie sprawiło problemu Franowi Gonzalezowi, który wyjaśnia sytuację.

• Chaotyczna gra w środku pola grząskiej murawy. Rzadko którejś ze stron udaje się wymienić z 5 celnych podań.

• Skrzypczak ruszył do prostopadłego podania i wychodził oko w oko z Witanem. Podniesiona chorągiewka - spalony.

• Od kilku minut przewaga jest po stronie piłkarzy Adriana Stawskiego. Duda uderza z rzutu wolnego a' la Juninho Pernambucano minimalnie obok bramki!

• Kamiński najpierw krótko podaje do Biela, a po chwili posyła dalekie dośrodkowanie na dalszy słupek. W to zagranie włożył za dużo siły - przeciągnięta centra.

• Wilczyński w roli lewoskrzydłowego szukał miejsca do dośrodkowania. Zblokował go jednak Brusiło - rzut rożny.

• Strata gości ok. 30 metrów od bramki Odry mogła zapoczątkować kontrę. Udało się ją przerwać Dudzie przed linią środkową.

• Próba akcji ofensywnej bytowian nie przynosi zagrożenia. Weinzettel wznawia grę z "piątki".

• Niziołek uderza nad murem minimalnie nad poprzeczką!

• Kuzdra nie widział innej możliwości na zatrzymanie Skrzypczaka jak sfaulować go ok. 20 metrów od własnej bramki. Może być groźnie.

• Od razu z wysokiego "C" zaczął beniaminek. Do dośrodkowania z prawej strony dopada w polu karnym Trznadel, który wycofuje piłkę na 12. metr do Brusiło. Ten strzela technicznie w stronę dalszego rogu tuż obok lewego słupka - brakowało naprawdę niewiele!

• Gwizdek sędziego Dominika Sulikowskiego i gospodarze zaczynają ze środka!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie meczu!

• Mogą być ciężkie warunki do gry

• Najskuteczniejsi strzelcy obu ekip w tym sezonie

• Odra Opole: Wodecki (6 goli), Skrzypczak (3), M. Gancarczyk (2)
    • Drutex-Bytovia: Surdykowski (5), Jakubowski (3), Fran Gonzalez, Hebel (po 2)
  • Po jedenastu kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania są na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Do lidera z Chojnie traci zaledwie dwa "oczka", a pozostałe drużyny na podium - Miedź oraz Chrobry - zebrali po 21 punktów.

Z kolei przyjezdni tracą do beniaminka cztery punkty. 16 punktów daje w tej chwili 9. lokatę.

• Rezerwowi Odry Opole: Mateusz Kuchta - Aleksander Kowalski, Bartłomiej Maćczak, Daisuke Matsui, Gabriel Nowak, Marcin Wodecki, Marek Gancarczyk.

• Rezerwowi Drutex-Bytovii: Mateusz Oszmaniec - Orlande Kpassa, Marek Opałacz, Bartosz Wolski, Jakub Wilk, Filip Modelski, Michał Szewczyk.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Dominika Sulikowskiego jeszcze trochę czasu, więc warto zapoznać się z zapowiedzią "pióra" Kai Krasnodębskiej:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

• Mimo przerwy na ostatnie mecze reprezentacji, nasza Nice 1 liga nie zwalnia. Za 20 minut Odra Opole zmierzy się przed własną publicznością z Drutex-Bytovią Bytów!

Kaja Krasnodębska

©Polska Press

Mecz Odra - Drutex-Bytovia ONLINE. Na inaugurację piłkarskiej soboty starcie w Opolu, podczas którego Odra podejmie Drutex-Bytovię. Beniaminek, który jeszcze przed tygodniem zasiadał w fotelu lidera, teraz zrobi wszystko by na niego powrócić. Czy osiągnie sukces? Początek spotkania już o 12.30.

Mecz Odra Opole - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Starcia narodowych drużyn sprawiły, że przełożono większość pierwszoligowych starć zaplanowanych pierwotnie na ten weekend. Ale nie to w Opolu. Tutaj Odra zgodnie z zamierzeniami podejmie Drutex-Bytovię i zapowiada nam się niezwykle dobre spotkanie.
Gospodarze to rewelacyjny beniaminek, który szturmem zdobywa zaplecze Lotto Ekstraklasy. Po jedenastu spotkaniach mają na swoim koncie 20 punktów, co po piątkowych meczach daje czwartą pozycję w tabeli. Strata do podium nie jest jednak duża. Druga Miedź Legnica i trzeci Chrobry bogatsi są zaledwie o oczko, a liderująca Chojniczanka ma ich 22. Wszystko jest więc bardzo mobilne i przy zwycięstwie podopieczni Mirosława Smyły choćby na kilka godzin mogą zasiąść w fotelu lidera.

To oni będą zdecydowanym faworytem tego starcia. Drutex jak na razie radzi sobie co prawda lepiej niż w ubiegłym sezonie (na zakończenie którego zmuszeni byli do walki w barażach), lecz plasują się w środku tabeli. Na razie jest to miejsce dziewiąte, lecz różnice pomiędzy kolejnymi zespołami są tak małe, że już za kilka dni ich pozycja może okazać się zupełnie inną. W ostatnich tygodniach tendencja bytowian nie była najlepsza. W wyniku dwóch porażek z rzędu spadli o kilka pozycji. Najpierw na wyjeździe ulegli 1-3 grającemu w roli beniaminka Rakowowi Częstochowa, by przed tygodniem przegrać przed własną publicznością ze słabującym w obecnych rozgrywkach GKSem Katowice. Nie pomogło trafienie Michała Jakóbowskiego – gol Wojciecha Kędziory w końcówce sprawił, że bytowianie musieli obejść się smakiem.

Porażkę w ubiegłym tygodniu zaliczyli również opolanie. Oni nie podołali Chrobremu. Wyjazd do Głogowa zakończył się przegraną 0-2 oraz sprawił, że bezpośredni rywal przeskoczył ich w ligowej tabeli. Odra musiała zsiąść z fotelu lidera, jednak ich trener nie traci rezonu. - Nawet w kolarstwie mówi się, że lepiej atakować z drugiego czy trzeciego miejsca. Jest jak jest. Zdobyliśmy pewne doświadczenie, każdy z nas musi okrzepnąć w tych pierwszoligowych bojach. Rozgrywki są nieludzko wyrównane – mówił podczas pomeczowej konferencji. - Po porażce w Głogowie włączyło się u nas czerwone światło – i mocno daje po oczach. Ciężko pracujemy, by zespół był optymalnie przygotowany na sobotę.

To czy praca przyniesie efekty sprawdzą już bytowianie. W Opolu nie mieli oni okazji gościć od lat. Ostatnim razem o ligowe punkty te zespoły walczyły ze sobą w sezonie 2013/2014 jeszcze w ramach rozgrywek II ligi zachodniej. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Drutexu, natomiast starcie w województwie opolskim przyniosło podział punktów. Jak będzie tym razem?

W sobotnim spotkaniu nie zobaczymy Jakuba Habusty oraz prawdopodobnie Mateusza Bodziocha. Do dyspozycji Mirosława Smyły powraca natomiast Vaclav Cverna.

źródło: odraopole.pl

Mecz Odra Opole - Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Spotkanie Odry z Bytovią pokaże Polsat Sport od godziny 12:30. Mecz prosto z Opola skomentują Bożydar Iwanow i Artur Derbin.

Jakie są grzechy główne polskiej piłki klubowej?