Mecz Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce ONLINE. Gospodarze z...

Mecz Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce ONLINE. Gospodarze z nożem na gardle

Olimpia Grudziądz

4

Pogoń Siedlce

2

• Koniec meczu! Olimpia Grudziądz przerwała serię meczów bez zwycięstwa. Olimpia - Pogoń 4:2!

• Ostatnia roszada w drużynie Olimpii. Hubert Adamczyk zmienił Filipa Jazvicia.

• GOOOOOOOOL! MATEUSZ ŻYTKO! POGOŃ PROWADZI JUŻ TYLKO 2:4!

• I drugi żółty kartonik dla piłkarza Olimpii Grudziądz. Gospodarze będą kończyć w dziesiątkę!

• Adrian Klimczak ukarany żółtą kartką.

• Dogrywał futbolówkę Adrian Paluchowski, ale ta znalazła się w rękawicach Wojciecha Małeckiego.

• Eusebio Bancessi wszedł na murawę za Marcina Kaczmarka.

• Damian Świerblewski zameldował się na boisku w miejsce Grzegorza Tomasiewicza.

• Daniel Feruga precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego, a Przemysław Frąckowiak musiał po raz czwarty wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOOOOOOL! DANIEL FERUGA Z WOLNEGO! 4:1 DLA OLIMPII!

• Żółtą kartkę zobaczył strzelec samobójczego gola Maciej Wichtowski.

• Daniel Feruga wszedł w miejsce Mario Martineza.

• Jeszcze jeden żółty kartonik dla zawodnika Olimpii. Tym razem zobaczył go Filip Jazvić.

• Andrzej Rybski zmienił Daniela Chyłę.

• Skuteczna interwencja Boatenga, który zablokował wrzutkę Adriana Paluchowskiego. Po rzucie rożnym Pogoni nie było zagrożenia pod bramką Małeckiego.

• Kontuzja Roberta Candrei. Zawodnik Olimpii potrzebował pomocy medycznej.

• Robert Candrea obejrzał żółty kartonik.

• GOOOOOOOOOOL! POGOŃ ZMNIEJSZA ROZMIARY PORAŻKI

• Matej Podlogar stuprocentową sytuację zamienił na bramkę. Słoweniec umiejętnie podciął piłkę nad interweniującym Przemysławem Frąckowiakiem.

• GOOOOOOOOL! MATEJ PODLOGAR! 3:0 DLA OLIMPII!

• Aktywny dzisiaj Marcin Kaczmarek dogrywał do Filipa Jazvicia. Gracz Olimpii oddał strzał, po którym piłka trafiła w górną siatkę bramki Pogoni!

• Mario Martinez znalazł się w dogodnej sytuacji, ale oddał jeszcze futbolówkę do Marcina Kaczmarka. Skrzydłowy Olimpii strzelił obok bramki.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• Adrian Paluchowski zastąpił Piotra Mrożińskiego.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia prowadzi 2:0!

• I jeszcze jedna kartka. Tym razem arbiter ukarał żółtym kartonikiem Adriana Klimczaka.

• Dawid Polkowski ukarany żółtym kartonikiem.

• Dośrodkował w pole karne Damian Ciechanowski, a piłkę do własnej bramki wpakował Maciej Wichtowski.

• GOOOOOOOOOOL! MACIEJ WICHTOWSKI - SAMOBÓJCZE TRAFIENIE!

• Filip Jazvić wykorzystał świetne dośrodkowanie Marcina Kaczmarka z rzutu wolnego. W Grudziądzu gospodarze prowadzą 1:0!

• GOOOOOOOOOL! FILIP JAZVIĆ!

• Niebezpiecznie nakładką wszedł Piotr Mroziński. Rzut wolny dla Olimpii Grudziądz.

• Chwila przerwy w grze. Aż trzech zawodników leżało na murawie.

• Z rzutu wolnego uderzał Dariusz Zjawiński, ale piłka zatrzymała się na murze.

• Pierwsza żółta kartka. Obejrzał ją Damian Ciechanowski.

• Dośrodkował futbolówkę Grzegorz Tomasiewicz, ale Przemysław Frąckowiak interweniował bez zarzutu.

• Indywidualna akcja Marcina Kaczmarka, który wbiegł pomiędzy dwóch graczy Pogoni. Skrzydłowy Olimpii został sfaulowany.

• Gwizdek arbitra przerwał akcję Pogoni Siedlce. Na pozycji spalonej znalazł się Grzegorz Tomasiewicz.

• Daniel Boateng zgrywał futbolówkę głową do Mateja Podlogara. Słoweniec znalazł się w dobrej sytuacji, ale przestrzelił.

• Mario Martinez uderzał w polu karnym. Strzał gracza Pogoni był jednak niecelny. Od bramki zacznie Wojciech Małecki.

• Niecelne uderzenie Mario Martineza z rzutu wolnego. W Grudziądzu po 10 minutach wciąż bez klarownych sytuacji podbramkowych.

• Szarżował Marcin Kaczmarek. Pomocnik Olimpii zatrzymany w nieprzepisowy sposób. Gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Podanie w kierunku Mateja Podlogara. Zabrakło jednak dokładności i gospodarze stracili piłkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra Daniela Kruczyńskiego. Spotkanie w Grudziądzu już się zaczęło!

• Zawodnicy obu zespołów już na murawie. Za parę chwilę początek spotkania!

• Rezerwowi Pogoń Siedlce: Rafał Misztal, Michał Bajdur, Arkadiusz Czarnecki, Andrzej Rybski, Damian Świerblewski, Jakub Szrek, Adrian Paluchowski

• Ławka rezerwowych Olimpii: Wojciech Muzyk, Miha Goropevsek, Volodymyr Koval, Eusebio Bancessi, Hubert Adamczyk, Daniel Feruga, Konrad Handzlik

• Nieco lepiej wygląda sytuacja Pogoni Siedlce. Z 32 punktami gracze Dariusza Banasika zajmują ostatnie bezpieczne miejsce, ale na odległość dwóch oczek zbliżył się do nich Górnik Łęczna.

• Olimpia jak tlenu potrzebuje punktów. Biało-zieloni zajmują 16. miejsce zagrożone bezpośrednim spadkiem z ligi. Do miejsca barażowego tracą już pięć oczek. Piłkarze z Grudziądza po komplet punktów nie sięgnęli w siedmiu kolejnych spotkaniach.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 29. kolejki 1 ligi, w którym Olimpia Grudziądz podejmie Pogoń Siedlce. Gospodarze zajmują miejsce w strefie spadkowej, a ich rywal także nie jest pewny utrzymania,

red

Olimpia - Pogoń LIVE! Gospodarze z nożem na gardle

Olimpia - Pogoń LIVE! Gospodarze z nożem na gardle ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce ONLINE. W jednym z ostatnich sobotnich spotkań 29. kolejki Nice 1 Ligi zmierzą się drużyny, które walczą o utrzymanie. Gospodarze muszą wygrać, żeby przedłużyć swoje szanse. Problem polega na tym, że nie udało im zapunktować za trzy w żadnym z siedmiu ostatnich meczów.

Mecz Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce ONLINE

Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Olimpia - Pogoń 1:0 (sparing, 04.02.2018)
Pogoń - Olimpia 1:1 (Nice 1 Liga, 18.10.2017)
Pogoń - Olimpia 1:4 (Nice 1 Liga, 05.04.2017)

Mecz Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV