Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka ONLINE. Gdzie...

0

Chojniczanka Chojnice

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• Żadna z drużyn nie zdobędzie dziś już gola. Arbiter kończy spotkanie. Końcowy wynik 0:0.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu: Fila za Ryczkowskiego.

• Łukasz Hanzel napomniany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry przez zawodników gości.

• Ostatnia zmiana w drużynie Podbeskidzia: Ilijew za Rakowskiego.

• Zmiana również wśród gospodarzy: Moskwik za Kozaka.

• Zmiana w drużynie gości: Bąk zastępuje Drozdowicza.

• Żółtą kartką napomniany Guga.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: Kostorz za Sabalę.

• Błąd defensorów Chojniczanki, ale nie skorzystał z niego Sabala, który mocnym strzałem trafił w obrońcę.

• Zmiana w drużynie Chojniczanki: Górski za Stebleckiego.

• Odpowiedź gości! Lisowski trafia w słupek!

• Bougaidis uderza głową i piłka obija poprzeczkę!

• Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy została zakończona niecelnym dośrodkowaniem Modelskiego.

• Piłka zmierzała w kierunku bramki, ale została wybita przez Filipa Modelskiego!

• Rzut rożny dla Chojniczanki.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę!

• Arbiter kończy bezbramkową pierwszą część spotkania.

• Kolejny faul Grzelaka i będzie dobra okazja dla Górali.

• Kolejna kartka dla gości. Rafał Grzelak zostaje napomniany żółtym kartonikiem po faulu na Sabali.

• Steblecki minął obrońcę gospodarzy, dograł w pole karne, ale gospodarze zdążyli wybić piłkę.

• Kolejny zawodnik gości napomniany żółtą kartką. Tym razem jest to Sebastian Steblecki.

• Po źle wykonanym rzucie rożnym od bramki rozpoczną goście

• Dośrodkowanie Sierpiny zostaje zablokowane, rzut rożny dla gospodarzy.

• Tomasz Boczek za faul na Sabali zostaje napomniany żółtą kartką.

• Kolejne dośrodkowanie Sierpiny, ale obrońcy wybijają piłkę.

• Ciekawie rozegrany ten korner, piłka trafia do Pietruszki, ale jego strzał zostaje zablokowany.

• Rzut rożny dla Chojniczanki

• Początek należał do gospodarzy, ale przyjezdni zaczynają utrzymywać się przy piłce.

• Rzut rożny dla TSP, ale goście wybijają piłkę.

• Kontra gospodarzy, którą niecelnym strzałem zakończył Sabala.

• Kolejny rzut wolny dla gospodarzy i znowu dośrodkowanie Sierpiny. Tym razem piłkę głową uderza Bougaidis, ale był to słaby strzał.

• Piłkę pewnie łapie Janukiewicz.

• Rzut wolny dla Górali, dośrodkowywać będzie Sierpina.

• Pierwszy atak gospodarzy, ale obrońcy gości oddalają zagrożenie.

• Arbiter daje znak, zaczynamy!

• Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil sędzia rozpocznie spotkanie!

• Chojniczanka rozpoczyna dziś rundę wiosenną, ponieważ spotkanie z Rakowem zostało przełożone. Podbeskidzie w meczu 20. kolejki pokonał Stomil Olsztyn 1:0.

• Chojniczanka: Janukiewicz, Lisowski, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka, Zawistowski, Grzelak, Ryczkowski, Steblecki, Mikołajczak, Drozdowicz.

• Podbeskidzie: Leszczyński, Modelski, Bougaidis, Malec, Oleksy, Guga, Hanzel, Sierpina, Rakowski, Kozak, Sabala.

• Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się przekonującym zwycięstwem Chojniczanki aż 4:0.

Gabriel Skoczeń

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka ONLINE. Gdzie relacja LIVE? Transmisja na żywo ©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka ONLINE. W spotkaniu inaugurującym dla Podbeskidzia rundę wiosenną Górale co prawda zwyciężyli ze Stomilem Olsztyn, ale styl w jakim to osiągnęli pozostawiał wiele do życzenia. Dziś podopiecznych Adama Noconia czeka zadanie o wiele trudniejsze, bowiem do Bielska nie przyjeżdża drużyna ze strefy spadkowej, a lider tabeli po rundzie jesiennej. Gdzie śledzić przebieg meczu Podbeskidzie - Chojniczanka? Transmisja i relacja w internecie.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka ONLINE

Chojniczanka rozpocznie wiosenne zmagania dzisiejszym spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych zeszłotygodniowy hit z Rakowem Częstochowa musiał zostać przełożony.
Piłkarze Chojniczanki, podobnie jak w poprzednim sezonie, zimę spędzili w fotelu lidera. Wtedy ostatecznie nie udało się awansować do ekstraklasy, ale w tym roku ma być inaczej. Nie dość, że prawie wszyscy kluczowi zawodnicy zostali w klubie, to włodarzom udało się pozyskać jeszcze m.in. Macieja Górskiego z Korony Kielce, Dominika Jończego z Zagłębia Lubin czy Sebastiana Stebleckiego z Cracovii. Trener Krzysztof Brede będzie miał więc wszelkie możliwości do osiągnięcia największego sukcesu w historii klubu.

Pierwszą przeszkodą do pokonania w drodze do najwyższej klasy rozgrywkowej będzie Podbeskidzie, które na dodatek będzie chciało zrewanżować się za porażkę 0:4 w Chojnicach z poprzedniej rundy. – „W Bielsku będzie to zupełnie inny mecz. Co prawda teraz to my wystąpimy w roli gości, jesteśmy jednak dobrze przygotowani fizycznie i mentalnie do tego spotkania.” – skomentował stoper Chojniczanki Tomasz Boczek.

Po ostatnim zwycięstwie nad Stomilem Olsztyn Podbeskidzie przesunęło się na 10. pozycje w tabeli. Górale w swoim pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie nie zachwycili, jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry Valerijs Sabala po kontrowersyjnym rzucie karnym. W pierwszym składzie zobaczyliśmy nowe nabytki Podbeskidzia, trener Adam Nocoń wystawił Filipa Modelskiego, Gugę Palawandiszwiliego i Mavroudísa Bougaidisa. Mecz z Chojniczanką będzie dla nich i całej drużyny pierwszym poważnym testem. Górale mocno przepracowali okres przygotowawczy, dwa obozy, jeden w Polsce a drugi w Turcji, miały przygotować bielszczan do gry zarówno pod względem kondycyjnym, jak i technicznym. W pojedynku ze Stomilem zawodnicy Podbeskidzia spisali się kiepsko, ale można było to usprawiedliwiać złymi warunkami pogodowymi i pierwszym spotkaniem po przerwie. Jeśli jednak Górale myślą dziś o rewanżu na zespole z Chojnic za ostatnią wstydliwą porażkę, dziś żadnych wymówek już być nie może.

Bielszczanie będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, a udowodnili już że potrafią to robić. W tym sezonie są jedną z najlepiej punktujących drużyn w meczach u siebie. – „Ogromnie liczymy na naszych kibiców i ich doping. On dodaje nam skrzydeł.” – powiedział w wywiadzie dla klubowej telewizji pomocnik gospodarzy, Adrian Rakowski.

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Chojniczanka - Podbeskidzie 4:0 (18 sierpnia 2017)
Chojniczanka - Podbeskidzie 1:1 (18 marca 2017)
Podbeskidzie - Chojniczanka 0:1 (24 sierpnia 2016)

SĘDZIA

Jacek Małyszek (Lublin): Ten arbiter poprowadził już osiem spotkań w tym sezonie - wszystkie na poziomie Nice 1 Ligi. Pokazał w nich 42 żółte kartki i dwie czerwone. Podyktował także jeden rzut karny.

Podbeskidzie - Chojniczana LIVE. Gdzie śledzić?

Początek meczu zaplanowany jest na godz. 18:00. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy więc serdecznie na relację LIVE w GOL24! Wprost ze stadionu w Bielsku-Białej relację prowadził będzie nasz korespondent. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.