Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2018-05-13 17:00

Pogoń Siedlce

3

Chojniczanka Chojnice

2

• Koniec spotkania! Pogoń Siedlce pokonała Chojniczankę Chojnice 3:2 i przybliżyła się do utrzymania. Goście nie wykorzystali szansy na wskoczenie na 2. miejsce w tabeli. Dziekujemy za uwagę.

• Cztery minuty doliczone przez arbitra.

• Kartka dla wprowadzonego Mikołajczaka.

• Pogoń coraz bliżej dowiezienia korzystnego rezultatu.

• Ostatnia zmiana w meczu. Dawid Polkowski za Bajdura.

• I następna kartka w tym spotkaniu, tym razem dla Ratajczaka.

• Piotr Mroziński pojawia się w miejsce Tomasiewicza.

• Dominik Jończy ogląda żółtą kartkę.

• Sebastian Steblecki zmienia Drozdowicza.

• Kartka dla Lisowskiego.

• Zawistowski po raz kolejny dobrze wrzucał z rożnego, a Dominik Jończy strzelił w poprzeczkę!

• Duży błąd Misztala, który minął się z piłką, ale bez konsekwencji.

• Na murawie zobaczymy też Tomasz Mikołajczak, który wszedł za Górskiego.

• Przemysław Rodak zastępuje Andrzeja Rybskiego.

• Kartka także dla Boczka.

• Żółty kartonik dla Paluchowskiego.

• GOOOOOL!!! Paluchowski po raz trzeci i Pogoń znowu na prowadzeniu!! Asystował Kun.

• Kąśliwie uderzył Jarosław Ratajczak. Pomylił się minimalnie.

• I właśnie za Wołąkiewicza wchodzi Adam Ryczkowski.

• Hubert Wołąkiewicz ukarany żółtą kartką.

• GOOOOL!!! Tomasz Boczek wyrównuje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Zawistowskiego!

• Z rzutu wolnego strzelał teraz Michał Bajdur, ale pewnie interweniuje w tej sytuacji bramkarz Chojniczanki.

• Po rzucie rożnym niecelnie główkował Emil Drozdowicz.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec I połowy!

• GOOOOOOOL! Adrian Paluchowski dobił uderzenie Chyły i dał prowadzenie Pogoni! Ależ końcówka w wykonaniu gospodarzy!

• Maciej Górski został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobra interwencja Misztala, który obronił uderzenie z dystansu jednego z zawodników Chojniczanki.

• GOOOOOL! Pogoń doprowadziła do wyrównania! Adrian Paluchowski wykorzystał zgarnie piłki przez Mateusza Żytko i strzelił bramkę!

• Damian Piotrowski został ukarany żółtym kartonikiem.

• Zakotłowało się pod bramką Chojniczanki, ale Ratajczak został złapany na pozycji spalonej.

• Wojciech Lisowski sfaulował Adriana Paluchowskiego i gospodarze będą mieć rzut wolny.

• Z dystansu uderzał Rybski, ale jego próba została zablokowana przez jednego z obrońców.

• Fatalne zagranie Bajdura, którego niedokładność zaprzepaściła akcję Pogoni.

• Grzegorz Tomasiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Z dystansu uderzył Piotrowski, ale piłka poszybowała obok bramki.

• GOOOOOOOL! Wojciech Lisowski dopadł do odbitej przez Misztala futbolówki i z łatwością wpakował do siatki! 1:0 dla Chojniczanki!

• Andrzej Rybski ładnie złożył się do uderzenia, ale..piłka poszybowała daleko obok bramki!

• Mamy kontrowersje w polu karnym Chojniczanki. Dominik Kun upadł w starciu z rywalem, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Wydawało się, że Pogoń wyjdzie z kontratakiem, ale Michał Bajdur został złapany na pozycji spalonej.

• Drużyny boją się otworzyć i nie można się temu dziwić. Pogoń walczy o utrzymanie, a Chojniczanka chcąc awansować do Ekstraklasy nie może przegrać.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Zawistowski, ale przytomnie zachował się Żytko i zablokował to uderzenie.

• Spokojny początek meczu w wykonaniu obydwóch drużyn. Pogoń próbuje atakować.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W rundzie jesiennej z kompletu punktów cieszyli się siedlczanie. W Chojnicach wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Adriana Paluchowskiego.

• Rezerwowi Chojniczanka: Grzegorz Wnuk, Rafał Grzelak, Jakub Bąk, Tomasz Mikołajczak, Karol Fila, Adam Ryczkowski, Sebastian Steblecki.

• Rezerwowi Pogoń: Przemysław Frąckowiak, Paweł Łydkowski, Przemysław Rodak, Piotr Mroziński, Arkadiusz Czarnecki, Dawid Polkowski, Przemysław Płacheta.

• W środę Chojniczanka rozgrywała niezwykle ważne spotkanie ze Stalą Mielec. Przed meczem obaj rywale mieli po 47 punktów i gonili lidera - Miedź Legnicę. Zwycięstwo ze Stalą (1:0) spowodowało, że drużyna z Chojnic zajęła zrównała się punktami z drugim GKS-em Katowice. Wobec niepodziewanej porażki GieKSy z Ruchem drużyna z Pomorza ma dzisiaj szansę zostać samodzielnym wiceliderem.

• Pogoń po raz ostatni wygrała na swoim obiekcie osiem miesięcy temu. 8 września zgarnęła trzy punkty w konfrontacji ze Stomilem. Mizerny dorobek przed własną publicznością i bardzo słaba postawa na początku rundy wiosennej sprawia, że siedlczanie wciąż nie mogą być pewni utrzymania.

• Witamy. W niedzielnym meczu 31. kolejki Nice 1 Ligi Pogoń Siedlce zmierzy się u siebie z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo.

krk

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Dla zespołu z Siedlec pojedynek z Chojniczanką będzie przedostatnim domowym spotkaniem. Do tej pory Pogoń u siebie zwyciężyła tylko raz. Z kolei drużyna Krzysztofa Brede na wyjazdach wygrywała już siedmiokrotnie. Czy w Siedlcach także sięgnie po komplet punktów? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Pogoń po raz ostatni wygrała na swoim obiekcie osiem miesięcy temu. 8 września zgarnęła trzy punkty w konfrontacji ze Stomilem. Mizerny dorobek przed własną publicznością i bardzo słaba postawa na początku rundy wiosennej sprawia, że siedlczanie wciąż nie mogą być pewni utrzymania. Nad strefą spadkową mają zaledwie trzy oczka przewagi, a nad miejscem barażowym dwa.

W pojedynku z Chojniczanką gospodarze będą musieli sobie radzić bez trenera Dariusza Banasika. Szkoleniowiec w ten sposób został ukarany za zachowanie podczas ostatniego spotkania z Górnikiem Łęczna. Na domiar złego z powodu nadmiaru kartek pauzować będą Damian Świerblewski, Maciej Wichtowski i Dariusz Zjawiński.

W rundzie jesiennej z kompletu punktów cieszyli się siedlczanie. W Chojnicach wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Adriana Paluchowskiego. Dotychczas Chojniczanka z Pogonią mierzyła się siedem razy. Czterokrotnie zwyciężali zawodnicy z Chojnic, a trzy razy triumfowali siedlczanie.

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 Ligi?

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Żadna telewizja nie pokaże meczu Pogoń - Chojniczanka. Polsat Sport w niedzielę będzie transmitował starcie Chrobrego Głogów ze Stalą Mielec. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!