Mecz Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Pojedynek o przełamanie

Fortuna 1 Liga, 24. kolejka
2018-03-31 15:00

Pogoń Siedlce

1

Bytovia Bytów

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• Sędzia gwiżdże ostatni raz i kończy spotkanie. Końcowy wynik 1:1 po bramkach Tomasiewicza i Surdykowskiego.

• Zmiana w drużynie gości: Bartosz Biel w miejsce Kamińskiego.

• Arbiter dolicza 4 minuty.

• Szansa dla gości z rzutu wolnego, ale Kamiński niecelnie dośrodkowuje.

• Schodzi strzelec pierwszej bramki w tym spotkaniu, a w jego miejsce Dominik Kun.

• Bajdur centruje z rzutu wolnego jednak żaden z jego partnerów nie sięga piłki, która ostatecznie ląduje w rękach Szromnika.

• Zmiana w drużynie gości: Bartosz Wolski za Kamila Wacławczyka.

• Kamil Wacławczyk napomniany żółtą kartką przez arbitra.

• Dośrodkowanie w szesnastkę gości, ale kolejna dobra interwencja Żarskisa, który wybija piłkę.

• Polkowski centruje z rzutu wolnego jednak Szromnik łapie piłkę.

• Boisko opuszcza też Świerblewski. Jego miejsce zajmuje Michał Bajdur.

• Na boisku pojawia się Dawid Polkowski, zmienia Przemysława Płachetę.

• Kamiński kolejny raz centruje w pole karne, lecz Misztal piąstkuje. Do piłki dochodzi Rzuchowski jednak futbolówka po jego strzale mija bramkę Pogoni.

• Kamiński uderza z rzutu wolnego, ale Mistrzal dobrze interweniuje! Rzut rożny dla gości.

• Świerblewski napomniany żółtą kartką po faulu na Rzuchowskim.

• Zjawiński uderza głową, ale bardzo niecelnie.

• Kolejna centra Kamińskiego w kierunku Surdykowskiego, ale piłkę wybijają stoperzy Pogoni.

• Dośrodkowanie Kamińskiego z rzutu wolnego, ale piłka ląduje w rękach Misztala.

• Niecelny strzał Płachety zza pola karnego.

• W przerwie doszło do jednej zmiany w drużynie gości: na boisku pojawił się Marek Opałacz, który zastąpił Wilczyńskiego.

• Sędzia daje znak, by rozpocząć drugą część spotkania. Ruszamy!

• Arbiter zaprasza zawodników na przerwę.

• Damian Świerblewski znalazł się w sytuacji sam na sam i chciał przelobować Szromnika, ale bramkarz gości kapitalnie broni!

• Szybkie wyrównanie! Rzuchowski otrzymał futbolówkę w okolicach szesnastego metra i zdecydował się na strzał. Odbita piłka trafiła pod nogi Surdykowskiego, który skierował ją do siatki! 1:1!

• Gol dla Pogoni! Kapitalne uderzenie Grzegorza Tomasiewicza daje prowadzenie gospodarzom!

• Kapitalna interwencja Żarskisa, który przerywa prostopadłe zagranie do Zjawińskiego. Gdyby nie Żarskis, zawodnik gospodarzy miałby sytuację sam na sam!

• Kontratak gości zakończony dośrodkowaniem Kamińskiego kierowanym do Surdykowskiego. Napastnik nie sięga piłki.

• Żarskis dobrze interweniuje na piątym metrze przed swoją bramką i wybija piłkę.

• Po faulu w okolicach środka boiska napomniany przez arbitra zostaje Łukasz Wróbel.

• Sławomir Duda nie przyjął dobrze piłki i chciał ratować się wślizgiem. Sfaulował przy tym przeciwnika i został napomniany żółtą kartką.

• Chyła uderza głową, ale nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Szromnika.

• Rzut rożny dla Pogoni.

• Rzuchowski próbuje zagrać prostopadle do Kamińskiego, ale podanie przecinają stoperzy Pogoni.

• Tomasiewicz wygrywa pojedynek o piłkę, podaje ją do Płachety, ale ten uderza niecelnie.

• Gordon uruchamia podaniem Zjawińskiego, który oddaje strzał na bramkę, ale kapitalnie broni Michał Szromnik!

• Kontra Pogoni, ale w końcowej fazie akcji Zjawiński nie zrozumiał się z Tomasiewiczem.

• Kolejna akcja gospodarzy, ale Jarosław Ratajczak psuje dośrodkowanie.

• Przewrotka w wykonaniu Surdykowskiego, ale dobrze reaguje Rafał Misztal!

• Daniel Chyła napomniany żółtą kartką po faulu na Januszu Surdykowskim.

• Od początku spotkania pada rzęsisty deszcz, który utrudnia grę obu zespołom.

• Kolejna wrzutka Gordona, blisko szczęścia był Łukasz Zjawiński.

• Gordon dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale futbolówkę wybija Łukasz Wróbel.

• Sebastian Kamiński próbuje z rzutu wolnego, ale uderza prosto w mur.

• Sędzia daje znak, ruszamy!

• Piłkarze wychodzą już na murawę, za kilka chwil rozpocznie się spotkanie!

• Pogoń uległa w swoim ostatnim spotkaniu Stali Mielec 1:2. Goście ostatni mecz ligowy rozegrali w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią. Zespół Drutex-Bytovii przegrał tamten pojedynek 2:1.

• Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn miało miejsce na początku września zeszłego roku. Wtedy zdecydowanie lepszy okazał się zespół Drutex-Bytovii, który wygrał na własnym boisku aż 4:1.

• Drużyna Pogoni zajmuje aktualnie 14. pozycję w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Zespół gości wyprzedza gospodarzy o jedną lokatę lepszym stosunkiem bramkowym.

• Ławka rezerwowych Drutex-Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Marek Opałacz, Jakub Wilk, Bartosz Biel, Kamil Adamek, Michał Stasiak, Bartosz Wolski

• Ławka rezerwowych Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak, Michał Bajdur, Andrzej Rybski, Maciej Wichtowski, Jakub Szrek, Dominik Kun, Dawid Polkowski

• Drutex-Bytovia: Michał Szromnik - Wojciech Wilczyński, Łukasz Wróbel, Edgaras Żarskis, Jakub Kuzdra, Michał Rzuchowski, Sławomir Duda, Michał Jakóbowski, Sebastian Kamiński, Kamil Wacławczyk, Janusz Surdykowski

• Pogoń: Rafał Misztal - Ziggy Gordon, Mateusz Żytko, Meik Karwot, Jarosław Ratajczak, Damian Świerblewski, Piotr Mroziński, Daniel Chyła, Grzegorz Tomasiewicz, Przemysław Płacheta, Dariusz Zjawiński

• Witamy i zapraszamy na naszą relację minuta po minucie ze spotkania 22. kolejki Nice 1. Ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a zespołem Drutex-Bytovia.

krk

Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Pojedynek o przełamanie ©Lukasz Capar

Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia ONLINE. Zawodnicy Pogoni Siedlce w trzech tegorocznych meczach ponieśli komplet porażek. W Wielką Sobotę podopieczni Dariusza Banasika zmierzą się z Drutex-Bytovią, która na wiosnę także jeszcze nie zdobyła punktów. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia ONLINE

Trener Dariusz Banasik fatalnie rozpoczął kolejną przygodę z Pogonią. Drużyna z Siedlec w trzech tegorocznych meczach nie zdobyła ani jednego punktu. Po domowej porażce z Zagłębiem Sosnowiec (0:1), przyszła wyjazdowa przegrana z Wigrami (0:2), a dwa tygodnie temu zespół Pogoni uległ u siebie Stali Mielec (1:2).

Trzy porażki sprawiły, że ekipa z Siedlec niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej. Obecnie Pogoń nad miejscem barażowym ma trzy oczka przewagi, ale też i o jedno spotkanie rozegrane więcej.

- Rozumiem, że kibice mogą czuć się rozżaleni, ale mamy jeszcze wiele punktów do zdobycia. Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani do najbliższego meczu. Chcemy przełamać domową niemoc. Zaledwie jedno zwycięstwo u siebie jasno pokazuje, że coś jest nie tak. To najlepszy moment na przełamanie – mówi trener Dariusz Banasik cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Drutex-Bytovia do tej pory zgromadziła taką samą liczbę punktów co Pogoń (24). W marcu piłkarze z Bytowa podobnie jak rywale nie imponują formą - rozegrali dwa mecze i oba przegrali (0:2 z Ruchem Chorzów i 1:2 z Olimpią Grudziądz). Do Siedlec podopieczni Adriana Stawskiego udają się z nadzieją na przełamanie złej serii, a w pamięci na pewno mają efektowne domowe zwycięstwo z Pogonią z rundy jesiennej (4:1).

Pierwszy gwizdek arbitra Piotra Idzika z Poznania o godzinie 15:00.

Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia Bytów: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia TRANSMISJA TV

Pojedynku Pogoni z Drutex-Bytovią nie pokaże żadna telewizja. Tekstowa relacja na żywo w GOL24! Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV