Puszcza Niepołomice

1

Miedź Legnica

1

• Koniec meczu! To nie było złe spotkanie, mimo że Puszcza i Miedź o nic już nie walczyły! Długa dominacja Miedzi skończyła się zasłużoną bramką Zielińskiego, ale w samej końcówce wyrównał Mikulec! Dziękujemy za śledzenie naszych relacji NA ŻYWO z Niepołomic, do zobaczenia w kolejnym sezonie!

• GOOOOLLL!!! I jest wyrównanie! Strzałem pod poprzeczkę z bliska wyrównuje Mikulec! Puszcza 1:1 Miedź!

• Koniec meczu dla Piątkowski (Miedź), za niego Idzik.

• Augustyniak uwikłał się w drybling zamiast podawać i stracił piłkę już w obrębie pola karnego Puszczy.

• Na końcówkę meczu na boisko wchodzi Mikołajczyk, na ławce siada Ryndak (Puszcza).

• GOOOLLL!!! Paweł Zieliński dobija strzał Piątkowskiego i Miedź prowadzi 1:0!

• Piątkowski zablokowany przez obronę gospodarzy na linii pola karnego, nie było strzału Miedzi.

• Na boisku w Niepołomicach melduje się Wojciech Łobodziński, zmieniając Piaseckiego (Miedź).

• Żółta kartka dla Zawadzkiego (Puszcza) za faul na połowie Miedzi.

• Maciej Domański żegna się z Niepołomicami przy szpalerze od kolegów z zespołu i oklaskach publiczności, za niego na boisko wchodzi Orłowski.

• Weteran Garguła próbował bezpośredniego strzału z rzutu wolnego, kąt był ostry, a piłka wylądowała na górnej siatce.

• I znowu Mleczko! Bramkarz Puszczy nogą wybija płaski strzał Piątkowskiego z ostrego kąta!

• Pierwsza zmiana w tym meczu, z boiska schodzi Mystkowski (Miedź), za niego Gardzielewicz.

• Marcin Stefanik (Puszcza) ukarany żółtą kartką za faul z poprzedniej akcji.

• I zasłużone brawa dla Mleczki! Młody bramkarz Puszczy czujnie odbija podkręcone i piekielnie mocne uderzenie Zielińskiego.

• Dośrodkowywał Zieliński, a z pola karnego nad poprzeczką główkował Mystkowski.

• Stefanik był blisko! Strzał z pola karnego przeleciał dobry kawałek obok okienka bramki Miedzi.

• Obie drużyny już są na murawie, zaczynamy drugą połowę w Niepołomicach! Na koniec sezonu przydałyby się jakieś bramki...

• Kończymy wyrównaną, ale bezbramkową połowę w Niepołomicach. Mecz stoi na niezłym poziomie, mimo że obie drużyny nie walczą już o nic. Na pierwszej połowie cieniem położyła się kontuzja Marcina Staniszewskiego, którego w bramce Puszczy musiał zastąpić Mleczko. Widzimy się za kwadrans!

• Sprzed pola karnego uderzał Domański, piłka odbija się od murawy i ląduje w rękach Smołucha. Sędzia Jarzębak przedłuża pierwszą połowę o dwie minuty.

• Szybkie rozegranie rzutu wolnego kończy się główką Stefanika, będzie jeszcze korner dla Puszczy... piłka wybita z pola karnego przez obronę Miedzi.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ogląda ją Bożić (Miedź).

• Piasecki... Siła razy gwałt, ale precyzji nie było w tym strzale w ogóle, dlatego piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Piątkowski pogubił się w walce o piłkę z dwoma obrońcami Puszczy na linii pola karnego, nie było strzału Miedzi.

• Mleczko zapędził się w pogoni za zawodnikiem Miedzi aż do narożnika boiska, wszystko kończy się autem dla gości.

• Ryndak długo czekał, aż będzie mógł odegrać do Drzazgi, ale wypożyczony wiślak fatalnie uderza z pierwszej piłki.

• Szczęśliwy rykoszet od pleców Drzazgi prawie skończył się golem dla Puszczy, z linii bramkowej wybija jeden ze stoperów Miedzi!

• Po składnej akcji Piasecki strzelił gola przewrotką, jednak w momencie oddawania strzału był na spalonym.

• Dobra akcja i zwód Zawadzkiego, zabrakło tylko dokładnego wyłożenia w pole karne, gdzie już czekał Drzazga.

• Mamy zmianę bramkarza, Staniszewski (Puszcza) kończy sezon, między słupkami zadebiutuje Miłosz Mleczko.

• A teraz Bartulović! Niepewna interwencja Staniszewskiego, bramkarz Puszczy trochę ucierpiał, zatrzymując piłkę po strzale Chorwata...

• Drzazga urwał się dwóm obrońcom Miedzi po to, żeby strzelić w środek bramki, Smołuch odbija uderzenie!

• Podanie do wychodzącego na czystą pozycję Mikulca było dobre, jednak zawodnik Puszczy potknął się po drodze i piłka skończyła w rękawicach Smołucha.

• Akcja za akcję, teraz z piłką w polu karnym znalazł się Piątkowski i z ostrego kąta strzelił prosto w Staniszewskiego.

• Z dystansu uderzał Zagórski, piłka sprawiła trochę problemów Smołuchowi, jednak od bramki rozpoczyna bramkarz Miedzi.

• Nie ma gola dla Miedzi! Niekryty Bartulović z ostrego kąta strzela nad poprzeczką po dokładnym dośrodkowaniu z prawej flanki.

• Odezwali się kibice Miedzi, którzy do Niepołomic przyjechali w liczbie blisko 100 osób.

• Do piłki dochodzi Mystkowski, ale jego strzał sprzed pola karnego wychodzi na aut po rykoszecie.

• Po ataku Piaseckiego prawym skrzydłem będzie pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Miedzi.

• Zaczynamy ostatni mecz sezonu w Niepołomicach! Utrzymana Puszcza gra ze świeżo upieczonym mistrzem Nice 1 ligi, Miedzią Legnica.

• Kibice i działacze żegnają także odchodzącego z klubu Macieja Domańskiego. Pomocnik był w tym sezonie czołową postacią drużyny z Niepołomic, strzelając 9 goli w 31 meczach.

• Piłkarze Puszczy przed meczem ustawili się w szpaler, witając na murawie mistrza Nice 1 ligi - Miedź Legnica. Burmistrz Niepołomic gratuluje gościom awansu do ekstraklasy na boisku.

• Jesienią Puszcza zremisowała w Legnicy 2:2, chociaż już prowadziła 2:0. Gole dla gości strzelali Domański i Uwakwe, dwie bramki dla Miedzi zdobył Piasecki. Obaj Polacy są dzisiaj w wyjściowych składach swoich drużyn.

• Jupitery na stadionie Puszczy już działają, ale na inaugurację przy sztucznym świetle małopolski pierwszoligowiec musi poczekać jeszcze do przyszłego sezonu.

• Beniaminek z Niepołomic kończy sezon nad kreską, mimo że wiosna Puszczy była o wiele słabsza od jesieni. Tak czy owak, za Tomaszem Tułaczem i jego zawodnikami trzy mecze bez porażki, wliczając bezbramkowy remis z Pogonią Siedlce w ostatniej kolejce.

• Miedzi już nikt nie odbierze pierwszego miejsca w tabeli, nie mówiąc o awansie do ekstraklasy. Dominik Nowak i jego piłkarze nie przegrali od czterech spotkań, a ostatnio rozbili Chojniczankę 5:1.

• Rezerwowi Puszczy na dzisiejszy mecz to Mleczko, Fryc, Uwakwe, Lepiarz, Orłowski, Szewczyk i Mikołajczyk.

• Ławka Miedzi będzie dzisiaj wyjątkowo krótka. Usiądzie na niej tylko pięciu zawodników - Sapela, Łobodziński, Bartkowiak, Gardzielewicz i Idzik.

• Kończymy pierwszoligowy sezon w Niepołomicach, i to z udziałem świeżo upieczonego beniaminka ekstraklasy. Puszcza Niepołomice kończy rozgrywki w dolnej połówce tabeli, jednak w Małopolsce będą w pełni zadowoleni z utrzymania. Zapraszamy do śledzenia relacji NA ŻYWO z ostatniego meczu w tym sezonie, Puszcza o 12:45 zagra z Miedzią Legnica!

krk

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE. Najlepszy zespół 1. ligi sezon zakończy w Niepołomicach. Pewna pierwszego miejsca i promocji do Ekstraklasy Miedź zmierzy się z miejscową Puszczą. Relacja LIVE z meczu Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica w GOL24. Początek o godz. 12:45.

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica ONLINE

Zawodnicy Miedzi przed tygodniem zrealizowali cel na ten sezon. W Legnicy pokonali Chojniczankę 5:1 i zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca do Ekstraklasy. Przed nimi ostatni akcent rozgrywek. W niedzielę w Niepołomicach zmierzą się z Puszczą, z którą przed własną publicznością zremisowali 2:2.

- Do Niepołomic jedziemy po zwycięstwo, bo chcemy miłym akcentem zakończyć ten sezon – mówi trener Miedzi Dominik Nowak. - W składzie Miedzi można spodziewać się kilku zmian. Najbardziej eksploatowani piłkarze rozpoczną mecz na ławce lub dostaną wolne. – Będą zmiany w wyjściowym składzie. Szansę gry dostanie kilku zawodników, którzy wiosną grali mniej. To też już początek weryfikacji kadry pod kątem kolejnego sezonu - deklaruje Nowak.

Puszcza, choć zajmuje 12. miejsce, nie stoi na straconej pozycji. Ekipa z Niepołomic to zespół przede wszystkim własnego boiska. Z 11 zwycięstw, które podopieczni Tomasza Tułacza odnieśli w kończącym się sezonie, aż 8 miało miejsce na swoim terenie.

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica?

Mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Spotkanie Puszcza - Stal nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu w GOL24.pl.