Mecz Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Miedź idzie po Ekstraklasę!

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2018-04-11 19:00

Stal Mielec

1

Miedź Legnica

1

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne nasze relacje.

• Po bramkach Forsella i Araka mecz kończy się remisem 1:1.

• Sędzia gwiżdże ostatni raz i kończy spotkanie!

• Nowak uderza z dystansu, ale Sapela broni!

• Arbiter dolicza cztery minuty.

• Gol! Bramka dla Stali! Jakub Arak wyrównuje!

• Leandro uderza z dystansu, ale wysoko nad bramką.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu: Łukasz Garguła melduje się na murawie.

• Żółtą kartką napomniany Łukasz Wroński.

• Piłka ląduje w bramce Miedzi po strzale głową Kiercza, ale zawodnik Stali sfaulował Sapelę i sędzia nie uznał tego gola.

• Janota znowu uderza z rzutu wolnego, ale tym razem prosto w mur.

• Bożić napomniany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla Stali: Janota dobrze uderza, ale Sapela broni piłkę zmierzającą w okienko bramki.

• Ostatnia korekta w drużynie Stali: Łukasz Wroński za Banaszewskiego.

• Druga zmiana w drużynie gości: Rafał Augustyniak w miejsce Forsella.

• Forsell uderza z rzutu wolnego, ale tuż obok bramki!

• Zmiana w drużynie gości: Fabian Piasecki w miejsce Marquitosa.

• Druga zmiana w zespole Stali: Jakub Arak melduje się na murawie.

• Zmiana w drużynie Stali: Szymon Sobczak w miejsce Grodzickiego.

• Leandro uderza z rogu pola karnego, ale obok bramki.

• Żółtą kartką napomniany Marquitos.

• Kolejny kontratak gospodarzy! Zawodnicy Stali mieli przewagę trzech na dwóch, ale Bożić i Purzycki zatrzymali rywali!

• Dobra okazja dla gospodarzy! Janota uderza z kilku metrów od bramki, ale piłka po rykoszecie przelatuje nad poprzeczką!

• Dobrze zapowiadająca się kontra Stali zatrzymana przez Adu, który wygrał pojedynek z Banaszewskim.

• Rzut rożny dla Stali: dośrodkowanie w okolice 11 metra, do piłki najwyżej skacze Kiercz, ale futbolówka po jego strzale mija bramkę.

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce i próbują skonstruować groźną akcję.

• Kontratak gości zakończony dośrodkowaniem z prawej strony, piłkę głową uderza Santana, ale dobrze broni Majecki!

• Obie drużyny już na murawie, sędzia rozpoczyna drugą połowę!

• Koniec pierwszej części spotkania. Miedź po bramce Forsella prowadzi w Mielcu 0:1.

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Rafał Grodzicki napomniany żółtą kartką.

• Dobry moment zawodników Miedzi, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

• Żółtą kartką napomniany Martin Dobrotka.

• Marquitos ogrywa dwóch rywali i wystawia piłkę do Forsella na 20 metr przed bramką, a ten nie myli się i uderza tuż obok słupka! 1:0!

• Gol! Bramka dla Miedzi! Petteri Forsell daje prowadzenie gościom!

• Groźna akcja Miedzi! Bożić dobrze włączył się do akcji ofensywnej, zagrał do Forsella przed szesnastkę, a ten uderza minimalnie obok bramki!

• Piątkowski przyjmuje piłkę w polu karnym i pada na murawę podczas pojedynku z przeciwnikiem, ale arbiter nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego.

• Obie drużyny próbują dłużej utrzymać się przy piłce, czego efektem jest walka w środku boiska.

• Do piłki podchodzi sam poszkodowany, ale jego uderzenie broni Radosław Majecki.

• Forsell faulowany tuż przed linią pola karnego, będzie dobra okazja dla przyjezdnych.

• Łobodziński decyduje się na strzał z okolicy linii pola karnego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Banaszewski otrzymuje piłkę w polu karnym Miedzi, ale nie potrafił dojść do sytuacji strzeleckiej i traci futbolówkę.

• Prostopadłe zagranie do Mateusza Gancarczyka, ale ten był na pozycji spalonej.

• Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska jednak Bożić daleko wybija piłkę.

• Gospodarze ruszyli z kontrą i ostatecznie udaje im się wywalczyć rzut rożny.

• Wojciech Łobodziński decyduje się na strzał, ale jego uderzenie zostaje zablokowane przez jednego z obrońców.

• Adu zagrywa piłkę w pole karne Stali jednak futbolówka wychodzi za linię końcową.

• Gracze Stali próbują prostopadłego zagrania, ale futbolówka ląduje w rękach Łukasz Sapeli.

• Petteri Forsell dogrywa piłkę w pole karne Stali, ale Mateusz Piątkowski nie sięga piłki.

• Sędzia daje znak, ruszamy! Rozpoczynają gospodarze!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, za chwilę arbiter rozpocznie mecz.

• Przypomnijmy, że Miedź zajmuje pozycję lidera z 44. punktami na koncie. Stal traci do dzisiejszego rywala sześć oczek.

• W bezpośrednim starciu między tymi zespołami w trakcie rundy jesiennej padł bezbramkowy remis.

• Ostatni mecz Stali zakończył się porażką 2:3 z Rakowem Częstochowa. Dzisiejsi gości wygrali swoje spotkanie 0:2 z Drutex-Bytovią.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Piotr Smołuch, Rafał Augustyniak, Łukasz Garguła, Fabian Piasecki, Mladen Bartulović, Przemysław Mystkowski, Paweł Zieliński

• Ławka rezerwowych Stali: Rafał Strączek, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Przemysław Lech, Jakub Arak, Ziga Skoflek, Łukasz Wroński

• Miedź: Łukasz Sapela, Wojciech Łobodziński, Frank Adu, Marcos Garcia Barreno, Adrian Purzycki, Omar Santana Cabrera, Grzegorz Bartczak, Jani Petteri Forsell, Tomislav Bożić, Kornel Osyra, Mateusz Piątkowski

• Stal: Radosław Majecki, Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Leandro, Mateusz Gancarczyk, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Dejan Djermanović, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki

• Witamy i zapraszamy na naszą relację LIVE ze spotkania 23. kolejki Nice 1. Ligi w którym zmierzą się Stal Mielec oraz Miedź Legnica. Pierwszy gwizdek już o 19:00.

Bartosz Głąb

Mecz Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. W zaległym spotkaniu 23. kolejki Nice 1. Ligi Stal Mielec podejmie na własnym stadionie Miedź Legnica. Zespół z Legnicy jest zdeterminowany, by wygrywać kolejne spotkania, w tym roku wygrał już cztery, a Miedź ma duże aspiracje, by w tym sezonie wreszcie świętować awans do Lotto Ekstraklasy! Gdzie śledzić przebieg meczu Stal Mielec - Miedź Legnica? Relacja LIVE tylko w GOL24!

Mecz Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE

Miedź Legnica jest zdecydowanie największym faworytem do awansu do Lotto Ekstraklasy. W tym roku zespół z Legnicy na pięć spotkań wygrał cztery i tylko raz zremisował. Miedź jedyne punkty w tym roku straciła przeciwko Chrobremu Głogów.
Taki wynik był nieco niespodziewany, ale Chrobry również całkiem nieźle spisuje się w tym roku i może jeszcze zamieszać w górnej połówce tabeli Nice 1. Ligi. Warto jeszcze dodać, że Miedź na jesień często traciła co najmniej jedną bramkę, ale na wiosnę udało się to poprawić, bo w pięciu meczach, trzy razy udało zachować się czyste konto.

Stal Mielec natomiast na wiosnę prezentuje tendencje spadkową. Po dwóch zwycięstwach na początku roku, potem przyszedł remis i porażka. Porażka miała miejsce w ostatni weekend, a lepszy okazał się zespół Rakowa Częstochowa, który wygrał u siebie 3:2. Stal w lidze wygrała pięć ligowych spotkań z rzędu licząc od listopada zeszłego roku, do połowy marca tego roku, bo oczywiście była w tym czasie jeszcze długa przerwa zimowa, która trwała ponad trzy miesiące. Zespół z Mielca zajmuje świetne piąte miejsce w tabeli z dużymi szansami nawet na awans do Lotto Ekstraklasy, jednak dzisiejsza porażka może ich od tego nieco oddalić.

W pierwszym spotkaniu obu ekip w Legnicy padł bezbramkowy remis.Wtedy Stal zatrzymała Miedź w kontynuowaniu serii zwycięstw, która stanęła na liczbie trzech. Potem drużyna z Legnicy jeszcze wygrała dwa spotkania po czym przyszła lekka zadyszka. Natomiast w tamtym czasie Stal rozpoczęła krótką serię bez porażki, ale mimo wszystko serię, która trwała cztery mecze, a w nich zespół z Mielca zgromadził aż osiem punktów.

Sonda

Kto wygra mecz Stal Mielec - Miedź Legnica?

FORMA W OSTATNICH MECZACH

STAL MIELEC
Stal Mielec - Raków Częstochowa 2:3 (Nice 1. Liga)
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 0:0 (Nice 1. Liga)
Pogoń Siedlce - Stal Mielec 1:2 (Nice 1. Liga)
Stal Mielec - Górnik Łęczna 1:0 (Nice 1. Liga)

MIEDŹ LEGNICA
Drutex-Bytovia - Miedź Legnica 0:2 (Nice 1. Liga)
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1 (Nice 1. Liga)
Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2:0 (Nice 1. Liga)
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0:2 (Nice 1. Liga)
Miedź Legnica - Odra Opolem 3:1 (Nice 1. Liga)

SĘDZIA

Piotr Lasyk (Bytom) - w obecnym sezonie sześciokrotnie prowadził spotkania Nice 1. Ligi. Dwukrotnie gwizdał piłkarzom z Legnicy. W tamtych spotkaniach Miedź wygrała w Grudziądzu z Olimpią 1:0 i zremisowała w Legnicy z Puszczą Niepołomice 1:1. Arbiter nie sędziował w tym sezonie żadnego spotkania Stali Mielec. Oprócz Nice 1. Ligi Piotr Lasyk prowadził w tym sezonie jeszcze dziewięć spotkań Lotto Ekstraklasy i trzy spotkania Pucharu Polski.

Stal Mielec - Miedź Legnica NA ŻYWO

Spotkanie zaplanowano na godz. 19:00. Nie zaplanowano transmisji w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24!. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.