Mecz Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów LIVE, NA ŻYWO,...

Mecz Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA NA ŻYWO?

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2017-10-21 17:00

Wigry Suwałki

2

Bytovia Bytów

2

• Koniec spotkania ! Wigry remisują z Drutex Bytovią Bytów 2:2 !

• Radecki za faul ogląda żółtą kartkę

• 3 minuty doliczył arbiter obie drużyny szukają zwycięskiej akcji.

• GOOOOOL !!! Iorga z karnego i mamy remis !!

• Będzie rzut karny dla Wigier ! Bramkarz Witan zdemolował Radaszkiewicza !

• Poczobut otrzymuje żółtą kartkę.

• Kamiński teraz znalazł się w dobrej pozycji, przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Kontra gości, Kuzdra uderzył futbolówkę a ta minęła nieznacznie bramkę Budziłka !

• Dośrodkowanie Iorgi w pole karne, Radaszkiewicz zdołał odbić piłkę głową, uderzył ostatecznie Luka Asatiani strzał zablokowany !

• Faulowany Kimala, będzie rzut wolny dla gospodarzy, szansa na wyrównującego gola !

• Wróbel znalazł miejsce do strzału i piłka przelatuje obok bramki !

• Radaszkiewicz w ostatniej zmianie zmienia Rybickiego.

• Biel fauluje ostro Rybickiego i zasłużenie ogląda żółtą kartkę !

• Uderzenie Radeckiego pod poprzeczkę z problemami broni Witan !

• Dobra okazja dla Wigier ! Małe zamieszanie w szesnasce, piłkę z bliskiej odległości uderzył Kimala ale niecelnie ! To była doskonała okazja !

• Kartka dla Wolskiego !

• Bartosz Biel zmienia Jakóbowskiego .

• Zmiana w Wigrach . Na placu gry jest Dadok, za Gąskę.

• Dośrodkowanie z prawej strony Wróbla trafia do Jakóbowskiego i ten z łatwością pakuje piłkę do siatki !

• GOOOOL !!! Drutex szybko odrabia straconą bramkę ! Michał Jakóbowski. 1

• Doskonałe prostopadłe podanie w pole karne, wygrał pozycję Kimala i pięknym lobem pokonał Witana !

• GOOOOL !!!!!! Patryk Kimala !

• Fran Gonzalez ukarany kartonikiem koloru żółtego za faul na Gąsce.

• Kuzdra wejdzie na boisko, schodzi Duda.

• Surdykowski długo kiwał obrońców Wigier, podał do niepilnowanego Jakóbowskiego a jego strzał obok prawego słupka.

• Żółtą kartką ukarany Kościelny, faulował Surdykowskiego.

• Dobrze weszli w tą drugą połowę goście, szukając drugiej bramki !

• Ależ uderzył Duda ! Piłka minimalnie przeleciała obok okienka bramki Budziłka !

• Iorga ukarany żółtym kartonikiem za faul. Będzie szansa dla gości, rzut wolny na wysokości 25 metrów.

• Pierwsza akcja Wigier w tej drugiej połowie, Rybicki uderzył jednak wysoko ponad bramką rywala !

• Mieliśmy dwie zmiany na tą drugą odsłonę i gramy. 45 minut przed nami !

• Wilczyński w miejsce Opałacza

• Spychała w miejsce Kwaśniewskiego.

• Suwalczanie dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej starali się zagrozić bramce rywala, ostatecznie to przyjezdni po rzucie karnym wykorzystanym przez Łukasza Wróbla prowadzą w Suwałkach 1:0 !

• Koniec pierwszej połowy. Drutex prowadzi w Suwałkach 1:0 !

• Faulował również Kamiński i jemu też arbiter pokazuje "żółtko"

• Budziłek za ten faul sprawiedliwie ukarany żółtą kartką.

• GOOOOL !!! Łukasz Wróbel pewnie pokonuje Budziłka ! Piłka wpada w prawy górny róg bramki !

• Jakóbowski faulowany przez Budziłka w polu karnym! Będzie rzut karny dla gości!

• Seria rzutów wolnych dla gospodarzy, nic jednak z tego nie wynikało.

• Żółta kartka dla Opałacza za faul na jednym z zawodników Wigier.

• Rzut rożny dla gości, Kamiński otrzymał podanie na 16 metr, uderzył mocno po ziemi a Budziłek był na posterunku !

• Huknął teraz Duda, piłka jednak minęła bramkę Wigier.

• Trzeba przyznać, że do tej pory to Wigry mają więcej z gry, starają się zagrozić bramce rywala. Drutex tylko czeka na dobrą kontrę.

• Doskonałe dośrodkowanie Rybickiego, głową huknął Remisz ale ten strzał zablokowany !

• Walczył o piłkę Kimala w lewym sektorze boiska, został sfaulowany.

• Nic jednak z tego stałego fragmentu gry nie wyszło, piłka w posiadaniu gości.

• Akcja Wigier, Rybicki dośrodkowywał piłkę na drugi słupek, był tam Iorga i z trudnej pozycji wywalczył korner.

• Dobry strzał ze stałego fragmentu gry Damiana Gąski, piłkę lecącą po ziemi przy prawym słupku łapie Witan.

• Będzie rzut wolny dla gospodarzy, piłkę na 25 metrze ustawił sobie Gąska.

• Poczobut ostro sfaulował Kimalę, skończyło się jednak na słownej reprymendzie.

• Walczył Wolski przy linii końcowej w polu karnym, dobrze zachował się Remisz wybił piłkę oddalając zagrożenie.

• Strzał Kimali z okolic 20 metra celny, jednak zbyt lekki i w sam środek bramki. Nie zaskoczyło to Witana.

• Kontra biało niebieskich, Radecki zatrzymany w środku boiska przez Poczobuta.

• Żółtą kartkę za faul w środkowej części boiska ukarany Kwaśniewski.

• Wyrzut z autu gości, piłka po niedokładnym zagraniu stała się łupem Budziłka.

• Luka Asatiani opatrywany przy bocznej linii boiska, wszystko wskazuje na to, że jest wszystko w porządku i Gruzin będzie w stanie kontynuować grę.

• Dużo walki w środku boiska, przy piłce głównie utrzymują się zawodnicy Wigier

• Pierwsza próba Wigier, rozpędził się Iorga, skutecznie jednak powstrzymany przez defensywę Drutexu.

• Gramy ! Od środka zawodnicy Drutexu !

• Piłkarze obu ekip już na murawie, gospodarze zagrają mecz w białych trykotach, natomiast goście z Bytowa na czarno. Za chwilę zaczynamy !

• Rezerwowi Drutex Bytovia:

Michał Szromnik, Jakub Wilk, Bartosz Biel, Jakub Kuzdra, Wojciech Wilczyński, Michał Szewczyk, Maksymilian Hebel

• Wciąż jeszcze czekamy na wyjściowy skład gości na to spotkanie, ale w między czasie przedstawię Państwu ławkę rezerwowych suwalskich Wigier.

32. Robert Obst
  • Wyjściowy skład gospodarzy już znamy, w porównaniu do spotkania z przed tygodnia mamy kilka zmian, Pylypczuka za nadmiar żółtych kartek zastąpił Iorga, który w starciu z Chrobrym dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W defensywie mecz od pierwszych minut rozpoczną Piotr Kwaśniewski oraz Luka Asatiani

• Witam Państwa bardzo serdecznie z deszczowych Suwałk, gdzie punktualnie o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie w ramach 14 kolejki NICE 1 Ligi pomiędzy Wigrami Suwałki a Drutex Bytovią Bytów.
    Na relację prosto ze stadionu miejskiego zaprasza - Adrian Milewski.

Adrian Milewski

Mecz Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE

Mecz Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. W zaplanowanym na sobotnie popołudnie spotkaniu Nice 1. Ligi w ramach 14. kolejki Wigry Suwałki zagrają na własnym boisku z Drutexem-Bytovią Bytów. Na zapleczu ekstraklasy panuje ogromny ścisk i obie drużyny liczą na zwycięstwo, które może znacznie poprawić sytuację w tabeli. Arbitrem spotkania pomiędzy Wigrami Suwałki a Drutexem Bytovią Bytów będzie Mateusz Złotnicki, a początek meczu punktualnie o 17:00! Relacja na żywo w Gol24.pl.

Gospodarze sobotniego pojedynku po wygranej ze Stalą Mielec 2:0 oraz po doskonałym i widowiskowym spotkaniu z Chrobrym Głogów (3:3), będą chcieli przedłużyć serię bez porażki i dopisać sobie 3 punkty, które mogły by przenieść drużynę z „bieguna zimna’’ na bezpiecznie miejsce w tabeli.

Przed tygodniem, Wigry mierzyły się w Głogowie z miejscowym Chrobrym i mimo, że wynik po 60 minutach wskazywał 3:0 dla gospodarzy, to ekipa Artura Skowronka pokazała charakter i udowodniła, że potrafi walczyć i wyjść z trudnej sytuacji. Do siatki trafił Sergiej Pylypczuk, który z powodu nadmiaru żółtych kartek w sobotnim spotkaniu nie wystąpi, a kolejne dwie bramki zdobył rumuński napastnik Laurentiu Iorga i tak oto Wigry zdobyły cenny i historyczny punkt na głogowskim terenie. Wielu kibiców uważało wtedy jednak, że drużyna z Suwałk spokojnie mogła wygrać wynikiem 6:3, gdyby tylko wykorzystała doskonałe sytuacje strzeleckie w pierwszej połowie spotkania. Po 13 kolejkach suwalczanie zajmują 16 pozycję w tabeli z dorobkiem 15 oczek.

Drutex Bytovia Bytów od ponad miesiąca nie potrafi zdobyć kompletu punktów na pierwszoligowych boiskach i mimo, że sytuacja w tabeli nie wygląda aż tak źle, to ostatnie wyniki nie zadowalają miejscowych kibiców. Porażki z Rakowem Częstochową 1:3, GKS-em Katowice 1:2, Odrą Opole 0:1 i remis przed tygodniem z Zagłębiem Sosnowiec 2:2 sprawia, że drużyna Adriana Stawskiego ma na swoim koncie 17 punktów i obecnie zajmuje 11 lokatę w tabeli.

Dzisiaj Bytovia będzie chciała przede wszystkim udowodnić, że potrafi wygrywać i to na trudnym terenie jakim są Suwałki. Doskonałą okazję na powiększenie dorobku bramkowego będzie miał Janusz Surdykowski (6 trafień), który przeciwko Wigrom, bardzo często wpisuje się na listę strzelców. Powrót do Suwałk w barwach Drutexu zaliczy Bartosz Biel, który niegdyś prezentował barwy biało-niebieskie. Czy będzie to udany powrót na Zarzecze 26 w Suwałkach? Dowiemy się w sobotni wieczór.

Arbitrem spotkanie będzie Mateusz Złotnicki z Lublina. Początek spotkania punktualnie o godzinie 17:00! Na relację na żywo z meczu Wigry Suwałki – Drutex-Bytovia Bytów zapraszamy do GOL24!

Forma Wigry Suwałki:
Wigry Suwałki – Drutex Bytovia Bytów ?:?

2 - Fran Gonzalez, Maksymilian Hebel
1 - Sławomir Duda, Marek Opałacz, Michał Stasiak, Kamil Wacławczyk, Bartosz Wolski

Sonda

Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA TV?

Spotkanie Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów nie będzie pokazywane w tv. Stream online również nie będzie dostępny. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

Bilety na mecz Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk. Jak i gdzie kupić?