Mecz Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

2

Bytovia Bytów

1

• Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru !

• Zagłębie zasłużenie wygrywa z Bytovią po bramkach Lewickiego i Bansiaka. Jedyną bramkę dla gości strzelił Rzuchowski. Przyjezdni od 95 minuty grali w 10, ponieważ Kuzdra uderzył Puchacza w polu karnym i wyleciał z boiska

• Sędzia kończy spotkanie !

• Sędzia pokazuje czerwień Kuzdrze za brutalny faul na obrońcy

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy !

• Sędzia dolicza 4 minuty do końca meczu !

• Groźna akcja gości, blisko szczęścia był Kuzdra, ale nie dosięgnął piłki

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy, od środka goście !

• Zawodnicy wracają na murawę !

• Zapraszamy za 15 minut na drugą część spotkania !

• Zagłębie zdecydowanie przeważało co w końcu poskutkowało strzeloną bramką. Akcje gości nie są zbyt niebezpieczne i muszą w drugiej połowie bardziej się postarać, żeby wyjechać z Sosnowca z dobrym wynikiem

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania !

• Indywidualna akcja Nowak, który dobrze wypatrzył Banasiaka i zagrał mu piłkę, skrzydłowy zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, ale posłał ją wysoko nad poprzeczką

• Gramy!

• Warto dodać, że Lewicki z Zagłębia i Surdykowski z Bytovii cały czas walczą o koronę króla strzelców. Ten pierwszy traci 4 gole do prowadzącego Machaja (15 trafień) z Chrobrego, natomiast zawodnik Bytovii traci tych gole aż 6.

• Zagłębie musi wygrać jeśli nadal chce liczyć się w walce o awans do Ekstraklasy, natomiast Bytovia zajmuje miejsce w środku tabeli i chce po prostu ugrać jak najwięcej w dzisiejszym spotkaniu

• Rezerwowi Bytovii: Witan, Kpassa, Biel, Stasiak, Szewczyk, Hebel, Duda

• Rezerwowi Zagłębia: Perdijić, Makowski, Mularczyk, Babiarz, Malheiro, Kumor

• Witam Państwa bardzo serdecznie, już za pół godziny rozpocznie się mecz pomiędzy Zagłębiem, a Bytovią Bytów

Łukasz Zub

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©LUCYNA NENOW / POLSKA PRESS

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Nice 1 Liga wkracza w decydującą fazę. W Sosnowcu czeka Nas pojedynek dwóch zespołów, które mają odmienne cele. Zagłębie chce pozostać w walce o awans, natomiast bytowianie liczą na kolejne ważne punkty potrzebne do utrzymania.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Zagłębie Sosnowiec po serii dobrych spotkań i ważnych zwycięstw włączyło się do walki o awans do Lotto Ekstraklasy. W najbliższym spotkaniu przeciwnikami podopiecznych trenera Dariusza Dudka będzie zespół Drutex-Bytovii Bytów.

Goście zaciekle walczą o utrzymanie w Nice Pierwszej Lidze i nadzwyczaj dobrze spisują się w meczach z czołówką. Remis na wyjeździe z GKS-em Katowice i zwycięstwa z Rakowem oraz Odrą pokazują, że gospodarzy czeka ciężki mecz.

Obie drużyny przystąpią do tego meczu osłabione z powodu zawodników pauzujących za kartki. W barwach gospodarzy nie zagrają Tomasz Nawotka i Vamara Sanogo, natomiast trener Adrian Stawski nie będzie mógł skorzystać z usług Wojciecha Wilczyńskiego i Michała Jakóbowskiego.

Ciekawą inicjatywą wykazali się piłkarze Zagłębia, którzy zaproponowali, żeby na najbliższy mecz obowiązywały promocyjne ceny biletów (1 zł trybuna odkryta, 2 zł trybuna kryta). Zawodnicy i trener Dariusz Dudek nie ukrywają, że liczą na wsparcie swoich kibiców. - Mam nadzieję, że nasi kibice nam pomogą, bo jest to dwunasty zawodnik i bardzo liczymy na ich wsparcie. Chcemy, żeby nam dopingowali i pomagali, bo źle się gra bez kibiców- powiedział Dariusz Dudek dla zaglebie.eu.

Sosnowiczanie w tym sezonie wygrali 9 z 14 meczów na Stadionie Ludowym, w ostatnich sześciu spotkaniach zanotowali pięć zwycięstw. Czy w środę przed własną publicznością okażą się lepsi od Drutex-Bytovii?

Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów: kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Spotkanie Zagłębie - Bytovia nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.