Limanovia Limanowa 1 - 1 ROW 1964 Rybnik

Limanovia Limanowa

1

ROW 1964 Rybnik

1

• Drużyna gości mimo, że przeważała przez większość spotkania, dała rozkręcić się gospodarzom w końcówce. Limanowianie doprowadzili do remisu i obie drużyny dzielą się punktami. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu!

• Gra bardzo się otworzyła, obie drużyny atakują, lecz nie potrafią zdobyć bramki.

• Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Faul Więcławka na połowie boiska. Sędzia pokazuje żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

• Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki dopadł Kandel, zgrał przed bramkę gdzie stał Chmiest i wpakował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Chmiest!

• Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Krotofil, w jego miejsce Gilewicz.

• Strzał Skiby zatrzymał się na murze. Przy piłce goście.

• Chmiest faulowany na 20. metrze. Będzie okazja do uderzenia na bramkę Rybickiego.

• Chmiest dopadł do piłki, która przeszła nad obroną. Próbował lobować bramkarza, ale piłka zatrzymała się na słupku!

• Dobry strzał Płonki z 15. metrów minimalnie mija bramkę Sotnickiego!

• Fonfara faulowany bez piłki przez Więcławka. Żółta kartka.

• Zontek świetnie przerzucił na skrzydło do Komorka, który źle opanował futbolówkę i ta wyszła za boisko.

• Zmiana w Limanovii. Schodzi Waksmundzki, wchodzi Komorek.

• Kolejny uraz zawodnika gości. Tym razem ucierpiał Bodzioch. Gospodarze mimo, że wychodzili z kontrą, wybili piłkę na aut.

• Mocno ucierpiał Płonka przy próbie strzału. Szybko jednak się podnosi i gramy dalej.

• Płonka dograł do Fonfary. Uderzenie pomocnika Energetyka zatrzymuje się na słupku!

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Bałuszyński, w jego miejsce Wolniewicz.

• Zmiana w Limanovii. Boisko opuszcza Piwowarczyk, w jego miejsce Więcławek.

• Mocne uderzenie Skiby niewiele mija bramkę Rybickiego.

• Sprytne uderzenie Krotofila z 30. metrów na raty broni Sotnicki.

• Słabe dośrodkowanie Skiby, piłkę wybijają obrońcy Energetyka.

• Gra w ostatnich minutach bardzo się zaostrzyła. Limanovia od rzutu wolnego.

• Dośrodkowanie Skiby z rzutu rożnego na głowę Mysiaka. Stoper gospodarzy uderza ponad bramką.

• Prostopadłe podanie Piwowarczyka do Chmiesta. Napastnik Limanovii na spalonym.

• Pierwsze minuty drugiej połowy bardzo wyrównane.

• Uderzenie Chmiesta z 20. metrów odbija się od jednego z obrońców.

• Świetne podanie Krotofila do Musiolika, który przegrywa pojedynek sam na sam z Sotnickim!

• Ostry faul Bodziocha na Waksmundzkim. Żółta kartka.

• Od środka goście. Gramy!

• Zmiana w Limanovii. W miejsce Margola wchodzi Serafin.

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Wyraźna przewaga i zasłużone prowadzenie zawodników Energetyka w tym meczu. Gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Rybickiego i jedynie ograniczają się do kontr. Zobaczymy czy druga połowa przyniesie nam jakieś zmiany. Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Ostre starcie Chmiesta z Płonką. Sędzia nie pokazał jednak kartki.

• Kolejne uderzenie Krotofila tym razem z 18. metrów na długi słupek, świetnie broni Sotnicki.

• Ależ okazja dla gości! W ogromnym zamieszaniu Krotofil dopadł do piłki na 7. metrze i uderzył jednak zbyt lekko. Zmarnowana świetna sytuacja!

• Podanie Piwowarczyka do Margola. Pomocnik Limanovii uderza jednak fatalnie.

• Kolejne dośrodkowanie Krotofila, tym razem niedokładne. Od bramki Sotnicki.

• Coraz śmielsze ataki trójkolorowych. Dośrodkowanie Skiby mija cała obronę, do piłki nie doszedł żaden z gospodarzy.

• Margol dograł do Piwowarczyka, który nie poradził sobie z obrońcą gości i piłka opuściła linię końcową.

• Prostopadłe podanie do Piwowarczyka z głębi pola. Skrzydłowy gospodarzy nie zdołał dobiec do piłki.

• Chmiest szybko podbiegł do Rybickiego, który wybił piłkę na aut.

• Goście atakują bardzo wysokim pressingiem. Zawodnicy Limanovii nie potrafią przez dłuższy czas utrzymać się przy piłce.

• Bardzo aktywny dziś Krotofil dośrodkował w pole karne. Do piłki doszedł Muszalik, ale uderzył zbyt słabo.

• Długie podanie Krotofila do Musiolika. Sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• Znów zawodnicy Energetyka. Krotofil podał do Muszalika, ale ten dośrodkował bardzo niedokładnie.

• Wyraźna przewaga gości. Limanovia zepchnięta do defensywy.

• Kolejna akcja gości. Strzał Krotofila z pola karnego wyraźnie niecelny.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Limanovii. Do piłki na 10. metrze dopada Bałuszyński i uderza ją pod poprzeczkę. Bez szans Sotnicki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bałuszyński!

• Uderzenie Bałuszyńskiego z 20. metrów wysoko ponad bramką.

• Szybka kontra gości. Bałuszyński popędził na bramkę Sotnickiego, jednak obrońcy zdołali przeciąć jego podanie wzdłuż pola karnego.

• Skiba z rzutu rożnego na głowę Kandela. Uderzenie Egipcjanina zablokowane przez obrońców.

• Na stadionie pojawiła się około trzydziesto osobowa grupa kibiców Energetyka. Rozwiesili flagę "PDW Sewek trzymaj się".

• Goście pod polem karnym Limanovii. Krotofil źle podał do Muszalika i przy piłce limanowianie.

• Odpowiedź Energetyka. Muszalik uderzył z 16. metrów. Piłkę bez problemów łapie Sotnicki.

• Dobre uderzenie Chmiesta z dystansu pewnie broni Rybicki.

• Limanovia dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak zawodnicy nie potrafią stworzyć żadnej groźnej akcji.

• Gra rozgrywa się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny "badają" swoje możliwości.

• Pierwsza akcja Limanovii. Skiba dobrze dograł do Margola na 20. metr, ale ten źle przyjął piłkę.

• Na stadionie jak na razie nie pojawiła się grupa kibiców gości.

• Od środka piłkarze Limanovii. Pierwszy gwizdek Rafała Sawickiego i zaczynamy!

• Gospodarze w błękitno-granatowych strojach. Goście w zielonych koszulkach w czarne pionowe pasy.

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę losowanie i pierwszy gwizdek sędziego.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Rafał Sawicki z Podkarpackiego ZPN. Na liniach asystować mu będą Wojciach Wolan i Mariusz Koper.

• Ławki rezerwowych: Limanovia: Różalski, Gryźlak, Czajka, Serafin, Komorek, Więcławek, Król. Energetyk: Kajzer, Staniczek, Bedronka, Gilewicz, Popiela, Wolniewicz, Dudziński.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią: KLIK!

• Piękna, słoneczna pogoda nad Beskidem Wyspowym. Miejmy nadzieję, że zobaczymy równie piękną grę w wykonaniu obu drużyn.

• Witamy prosto ze stadionu w Limanowej. Już za nieco ponad 20 minut miejscowa Limanovia podejmie Energetyka ROW Rybnik. Zapraszamy!