0

Znicz Pruszków

2

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Znicz zasłużenie wygrywa w Tarnobrzegu. Siarka pomimo przewagi w drugiej połowie nie miała pomysłu na atak. Szybka bramka jak i późniejsza czerwona kartka z pewnością ustawiły mecz. Goście awansują zatem w tabeli, "przeskakując" Siarkę. Jest to pierwsza porażka Siarki w tym sezonie.

• Koniec meczu! Znicz pokonuje Siarkę 2:0!

• Próba dośrodkowania Persony przerodziła się w strzał. Jednak bardzo niecelny.

• 4 minuty doliczone.

• Znicz całą drużyną na własnej połowie. Siarka nadal bije głową w mur.

• Bochenek fauluje w kole Górskiego. Chyba jest już po meczu.

• Jeszcze jedna zmiana w Siarce, za Marcina Truszkowskiego wchodzi Tomasz Ciećko.

• TO POWINNO BYĆ 1:2! Persona świetnie wrzucił w pole karne, a tam Stępień uderzył głową, ale tuż obok słupka! Bigajski nawet nie drgnął!

• Żółta kartka dla Marcina Truszkowskiego za dyskusje z arbitrem.

• Znicz bardzo mądrze rozgrywa drugą połowę. Siarka biega i atakuje, natomiast Znicz broni w zasadzie na stojąco. I trzeba przyznać, że całkiem nieźle im to wychodzi, bo Siarka ma problemy ze skonstruowaniem groźnej akcji.

• Zmiana w Zniczu. Za Bartosza Niksińskiego, strzelca drugiej bramki, wchodzi Daniel Kraska.

• GÓRSKI!! Niemal zaskoczył Pogorzelca! Zawodnik Znicza uderzył z ponad 30 metrów, gdyż wysunięty był bramkarz Siarki. Niewiele by brakło, a by do tej piłki nie zdążył!

• Więcek był blisko bramki! Frankiewicz ładnie wrzucił piłkę w szesnastkę, a tam Bigajskiego ubiegł właśnie Więcek, jednak piłka nad poprzeczką.

• Błąd Bigajskiego przy wybiciu, była okazja dla Siarki, ale Truszkowski niepotrzebnie wdał się w drybling!

• Figiel ładnie chciał minąć obrońców Znicza przy linii, ale skutecznie przyblokował go Jędrych.

• Zmiana w Siarce. Za Roberta Tunkiewicza na boisku pojawia się Marcin Figiel.

• Rzut rożny dla Siarki, a Znicz całą drużyną we własnym polu karnym. Wrzutka Persony wyłapana przez Bigajskiego.

• Niksiński leżał przez chwilę na murawie, być może konieczna będzie zmiana.

• Frankiewicz uderza z bardzo daleka, ale zbyt słabo, by zaskoczyć Bigajskiego.

• Słabiutki strzał Truszkowskiego sprzed pola karnego. Siarka cały czas atakuje, ale kompletnie bez pomysłu.

• Zmiana również w Zniczu. Za strzelca pierwszej bramki, Michała Zapaśnika na boisko wchodzi Marcin Rackiewicz.

• Pierwsza zmiana w Siarce, za Michała Palucha pojawia się Jakub Więcek. Słabe zawody Palucha.

• Była szansa dla Siarki. Wrzutka Tunkiewicza z rzutu wolnego trafiła na głowę jednego z Siarkowców, ale strzału nie było.

• Niksiński sfaulował Personę przy linii bocznej, rzut wolny dla Siarki i okazja na wrzutkę. Ta niedokładna, chwilę później Truszkowski nie porozumiał się z Paluchem i piłka dla Znicza.

• Kibice Siarki cały czas głośno dopingują swój zespół. A na boisku niewiele się dzieje.

• Paluch ładnie odegrał piłkę przed pole karne do Tunkiewicza, a ten spróbował technicznego strzału na dłuższy słupek. Piłka minęła jednak bramkę o dobre dwa metry.

• Niksiński dośrodkowywał z prawej strony w pole karne, ale bardzo niedokładnie i od bramki Pogorzelec.

• Frankiewicz zagrał prostopadłą piłkę do Palucha, ale młody zawodnik Siarki nie opanował futbolówki i od bramki Bigajski. Golkiper gości jeszcze upomniany przez sędziego za grę na czas.

• Siarka zaczyna drugie 45 minut!

• Od razu mamy zmianę w ekipie gości, Glanowski wchodzi za Januszewskiego.

• Gospodarze już na murawie, a piłkarze Znicza powoli wracają na plac gry.

• Znicz prowadzi z Siarką jak najbardziej zasłużenie. Spotkanie jest jednak nieczyste i obfite w faule. Mieliśmy czerwoną kartkę, mieliśmy kilka żółtych. Siarka jest pod ścianą i mimo, że cały czas próbuje złapać kontakt ze Zniczem, to będzie im bardzo ciężko, bo goście grają dobre zawody, choć trzeba przyznać, że mają też trochę szczęścia. Przy odrobinie dokładności, Siarka mogłaby mieć na koncie przynajmniej jedną bramkę.

• Kolejne zamieszanie i przy gwizdach kibiców sędzia kończy pierwszą połowę!

• Siarka pod ścianą! Tarnobrzeżanie przegrywają już 0:2, a w dodatku grają w 10!

• I przy okazji żółta kartka dla poszkodowanego Januszewskiego.

• Czerwona kartka dla Daniela Koczona!! Zawodnik Siarki kopnął bez piłki Artura Januszewskiego!!

• Januszewski leży na murawie po starciu z Koczonem, spore zamieszanie...

• Siarka - Znicz

• GÓRSKI! Niewiele się pomylił teraz zawodnik Znicza! Balansował ciałem, ale Baran nie dał się zmylić, a strzał Górskiego pół metra od bramki Siarki.

• Był rzut wolny dla Siarki, Frankiewicz zagrał krótko, piłka trafiła do Truszkowskiego, który jednak do niej nie zdążył.

• Okazja dla Siarki! Koczon posłał piłkę wzdłuż bramki Znicza, zamykał akcję Stępień, ale dobrze interweniował jeden z obrońców.

• siarka - znicz

• POGORZELEC! Górski był na czystej pozycji, ale jego strzał nogami broni golkiper Siarki!

• Truszkowski zagrał do Koczona, ale zawodnik Siarki na ewidentnym spalonym.

• Koczon nie zrozumiał się z Truszkowskim i Znicz przejmuje piłkę.

• Cóż to by była za odpowiedź Siarki! Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybite wprost pod nogi Persony, a strzał zawodnika Siarki finalnie wybity! Chwilę później dobry strzał Stępnia, ale minimalnie obok!

• Ponownie Banaszewski świetnie wbiegł z lewej strony w pole karne, zagrał do środka, a tam Niksiński wpakował piłkę do bramki! Po raz kolejny zawinili stoperzy z Tarnobrzega!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 2:0!!!!!! Niemal kopia pierwszej bramki!!

• Truszkowski dostał piłkę w polu karnym, ale jego wrzutkę pewnie wychwycił Bigajski.

• Aj było blisko! Truszkowski ciekawie dośrodkował, ale Michał Paluch nie sięgnął piłki! Niewiele by jednak brakło, aby futbolówka wpadła do bramki.

• Krótko rozegrany rzut rożny, piłka powędrowała przed szesnastkę do Koczona, ale jego wrzutkę wyekspediowali obrońcy.

• Słaba wrzutka Persony z rzutu wolnego, ale Górski fatalnie kiksuje i mamy korner dla Siarki.

• Żółta kartka dla Mateusza Pielaka za faul na Nadolskim.

• Niksiński świetnie wypracował sobie pozycję przed polem karnym Siarki, ale prostopadłe podanie do jednego z kolegów niedokładne.

• Banaszewski w swoim rajdzie mijał piłkarzy Siarki jak tyczki, aż zastopował go Tunkiewicz.

• Siarka po stracie gola ruszyła do przodu chcąc szybko się odgryźć, ale Znicz bardzo dobrze rozgrywa to spotkanie.

• Kapitalna akcja Daniela Koczona! Zawodnik Siarki popędził przez pół boiska fantastycznie mijając kolejnych zawodników Znicza, ale jego dośrodkowanie wybite przez obrońców!

• Tunkiewicz stracił piłkę tuż przed polem karnym. Była dobra okazja dla Siarki.

• TRUSZKOWSKI MINIMALNIE MINĄŁ SIĘ Z PIŁKĄ! Koczon posłał dobre dośrodkowanie z prawej strony, a napastnik Siarki nie zdołał trafić futbolówki!

• Stępień uderzał z blisko 35 metrów, Bigajski bez problemów łapie futbolówkę.

• Januszewski fauluje w środku Koczona, sędzia udziela mu reprymendy.

• Uderzenie Persony z rzutu wolnego minimalnie minęło okienko bramki! Dobra próba zawodnika Siarki!

• Akcja Siarki, tuż przy narożniku pola karnego faulowany Truszkowski. Żółta kartka dla Biedrzyckiego.

• Banaszewski zagrał dobrą piłkę wzdłuż bramki, a tam żaden z obrońców Siarki nie przeciął piłki i Zapaśnik wpakował futbolówkę obok bezradnego Pogorzelca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL 1:0 dla Znicza!!!!!

• Wrzutka Persony ląduje w rękawicach Bigajskiego, a bramkarz Znicza jeszcze faulowany.

• Pierwsza akcja Siarki. Truszkowski zagrał piłkę do Koczona, a ten wywalczył rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek i od środka zaczyna Znicz!

• Piłkarze już gotowi do rozpoczęcia spotkania! Siarka znicz

• Piłkarze już wychodzą na murawę!

• Maskotka Siarki "Szerszeń Wacek" już zagrzewa kibiców do dopingu. Zaraz zaczynamy!
    Siarka - Znicz

• A teraz zawodnicy Znicza udają się do szatni.

• Niewiele ponad 10 minut do rozpoczęcia spotkania, piłkarze Siarki schodzą do szatni.

• Dzisiejszy mecz sędziować będzie Mariusz Korpalski, a pomagać mu będą Michał Sobczak, Karol Kobędza oraz Marek Pająk.

• Rozgrzewka Znicza Siarka - Znicz

• Rozgrzewka Siarki Siarka - Znicz

• Piłkarze Siarki i Znicza intensywnie się rozgrzewają, a nad Tarnobrzegiem zawisły ciemne chmury. Deszcz bardzo prawdopodobny.

• Znicz Pruszków: Siarka - Znicz

• Siarka Tarnobrzeg Siarka - Znicz

• Rezerwowi Znicza: Wienczatek - Glanowski, Niewulis, Kraska, Nawrocki, Grudniewski, Rackiewicz

• Rezerwowi Siarki: Melon - Waleńcik, Sulkowski, Figiel, Więcek, Ciećko

• Po lewej stronie mogą zobaczyć już Państwo składy obu zespołów. Za chwilę podam kto znalazł się dziś na ławkach rezerwowych.

• W przypadku zwycięstwa Znicza, podopieczni Dariusza Banasika mogą wskoczyć nawet na 4. miejsce, wyprzedzając przy tym Siarkę.

• Siarka w przypadku zwycięstwa wskoczy na drugie miejsce w tabeli i z kompletem zwycięstw będzie sąsiadować z MKS-em Kluczbork, który nie stracił jak dotąd nawet jednej bramki.

• W środku tygodnia obie drużyny rozegrały mecze w ramach Pucharu Polski. Siarka uległa na wyjeździe Energetykowi ROW Rybnik 1:2, Znicz natomiast pokonał Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 2:1 i awansował do kolejnej rundy, w której zmierzy się ze Stalą Rzeszów.

• Do meczu pozostała niemal godzina, zatem zachęcam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania: ZAPOWIEDŹ

• W poprzedniej kolejce gospodarze dzisiejszego meczu pokonali na własnym stadionie w wyjazdowym meczu Nadwiślan Góra 1:0. Znicz Pruszków natomiast pechowo przegrał z Puszczą Niepołomice 1:2, tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania.

• Zagłębie Sosnowiec 0:2 Okocimski Brzesko
  • Witam ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 3. kolejki 2. ligi pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Zniczem Pruszków!