Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Puszcza Niepołomice

0

Puszcza Niepołomice

1

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Obraz gry nie uległ zmianie po przerwie. Obie ekipy miały swoje momenty. Siarka grała lepiej niż w pierwszej połowie, ale nie potrafiła zdobyć bramki. Puszcza natomiast dobrze zagrała w obronie i "dowiozła" ten korzystny rezultat do końca.

• KONIEC MECZU! PUSZCZA WYGRYWA Z SIARKĄ 1:0!

• Ostatnia zmiana w Puszczy, Dominik Maluga opuszcza plac gry, w jego miejsce wchodzi Norbert Czaja.

• Stefanik pada w polu karnym i rozkłada bezradnie ręce, ale nie ma karnego!

• Arbiter dolicza 4 minuty.

• Szkolny błąd Kościelnego przy przyjęciu piłki. Strata.

• BUCZEK! Bardzo dobra akcja zawodnika Siarki! Ładnie się obrócił z piłką, przebiegł kilka metrów i uderzył, ale obok słupka!

• Zmiana też w Siarce, z boiska schodzi Daniel Koczon, a w jego miejsce Fabian Woźniak.

• Zmiana w drużynie gości, Dawida Sojdę zmienia Konrad Wieczorek.

• NIE MA GOLA!! Najpierw strzał Malugi broni Janowski, a poprawkę z linii bramkowej wybija Stępień!!

• Sytuacja w środku pola, Przewoźnik wykonał wślizg, wydaje mi się, że obie nogi wyprostowane.. Sędzia nie miał wątpliwości.

• CZERWONA KARTKA DLA PRZEWOŹNIKA!

• POPRZECZKA! Rzut wolny, taki "krótki rożny" dla Puszczy, wrzutka podbita przez jednego z graczy, zatrzymuje się na poprzeczce!

• Janowski postanowił się zabawić w gracza z pola i "pokiwał się" z Brożem. Pojedynek wygrał :-)

• Uderzał Stępień, ale i za słabo i niecelnie.

• Koczon faulowany około 30 metrów od bramki Puszczy. Będzie okazja dla gospodarzy.

• Janowski! Młodziutki golkiper Siarki dobrze broni uderzenie Mikołajczyka!!

• Wrzutka Domańskiego zablokowana, rzut rożny dla Siarki.

• Kolejna zmiana w Siarce, tym razem Krzysztofa Sucheckiego zmienia Mariusz Korzępa.

• Zmiana też w Siarce, Dorian Buczek zmienia Szymona Martusia.

• ...a Ifenayi Uwakwe zmienia Romana Stepankova.

• Podwójna zmiana w Puszczy. Kamil Łączek zmienia Adriana Gębalskiego...

• GĘBALSKI!! Dostał świetne podanie, popędził w pole karne, nawinął Walencika, ale oddał słabiutki strzał, bez problemu broni Janowski!

• Zmiana w Siarce, Tomasz Przewoźnik zmienia Jakuba Więcka.

• Domański próbował strzału, ale bardzo niecelnie.

• Była szansa dla gości, ale Stepankov zamykający akcję nie trafił czysto w piłkę

• Broż walczył bark w bark z Kościelnym, wygrał to starcie ale fatalnie dośrodkował.

• SZANSA DLA PUSZCZY!! Broż popędził prawą flanką, w środku miał Gębalskiego i Sojdę, zagrał w pole karne, ale w ostatniej chwili Stępień wybija piłkę!

• Po raz kolejny nieporozumienie między Domańskim i Koczonem, w efekcie czego piłka ląduje na 5. metrze i wznowi bramkarz.

• Żółta kartka dla Stepankova za bardzo agresywny atak na nogi.

• Od początku Siarka w natarciu, ale na razie bez żadnego zagrożenia.

• Drugą odsłonę meczu zaczynają goście. Czekamy na emocje!

• Piłkarze z powrotem na murawie

• Bardzo przeciętny mecz mamy w Tarnobrzegu. Żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy w tym meczu na tyle, by przeważać totalnie. Były momenty, w których lepiej grali gospodarze, były momenty gości. Ewidentnie jednak widać, że Puszcza jest dobrze zorganizowana w obronie, czego z kolei nie można powiedzieć o Siarce, która popełnia proste błędy w defensywie. Zobaczymy co przyniesie 2. połowa.

• Koniec pierwszej połowy, Puszcza prowadzi z Siarką 1:0! Wracamy za kwadrans!

• Żółta kartka dla Sucheckiego za faul w środku boiska, choć wydaje się, że nie było faulu.

• Kościelny powalczył "w parterze" i wślizgiem wybił piłkę na korner.

• Zaczęło się od akcji lewą stroną, gdzie dobrą wrzutkę zbił Janowski, ale prosto pod nogi Malugi, który musiał dosłownie "wepchnąć" piłkę do siatki! Puszcza prowadzi w Tarnobrzegu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 1:0 DLA PUSZCZY!!!

• Strzał Domańskiego z około 25 metrów, ale bez najmniejszych problemów łapie piłkę Sobieszczyk.

• Indywidualna akcja Więcka, który zdecydował się na strzał, który został zablokowany. Chwilę później wdał się w drybling i stracił piłkę.

• Domański na prawo do Koczona, ten chciał odegrać do kolegi na środek, ale dobrze wybija Mikołajczyk.

• Błąd Abramowicza, który stracił piłkę w środku boiska, ale po chwili naprawił swój błąd, odbierając piłkę Koczonowi.

• Ładnie, szybko z piłką ruszył Martuś, chciał zagrać chyba do Koczona, ale futbolówka przypadkiem trafiła pod nogi Domańskiego, który z kolei tej piłki nie opanował i od bramki zacznie golkiper Puszczy.

• Więcek ładnym zwodem minął Furtaka, ale ten pociągał go za koszulkę i dostał zasłużoną żółtą kartkę.

• Pierwsza od dłuższego czasu próba gości, uderzać zza szesnastki próbował Broż, ale bardzo niecelnie.

• CÓŻ ZA SZANSA DLA SIARKI! Domański wpadł w pole karne, dobrze wykorzystując ustawienie jednego z kolegów, znalazł się w znakomitej pozycji, ale mając dwie opcje - albo zagrać na środek do Więcka, albo uderzać, ten zdecydował się na drybling, przez co Sobieszczyk zdążył wyłuskać mu piłkę spod nóg!

• Energiczna akcja Siarki, Więcek zagrał piłkę do wychodzącego Kościelnego, ten na pełnym biegu wrzucał w szesnastkę, ale wyjaśniają obrońcy.

• Mnóstwo błędów po po stronie Siarki, ale trzeba przyznać, że Puszcza się mocno do tego przyczynia, stosując bardzo wysoki pressing.

• Kontra Siarki, piłkarze Włodzimierza Gąsiora wyszli w przewadze 6 na 5, ale Domański kompletnie nie zrozumiał się z Koczonem i od bramki wznowi Sobieszczyk.

• Przycisnęła teraz Puszcza. Siarka trochę nonszalancko w obronie, ale goście nie robią z tego użytku.

• Pojedynek Gębalskiego i Stępnia, ale górą ten drugi. Puszcza ma jednak korner

• Wrzutka Abramowicza ze stałego fragmentu przeszła tuż obok słupka bramki Siarki, nikt nie przeciął tego dogrania

• POPRZECZKA! Uderzenie Domańskiego sprzed szesnastki zatrzymuje się na poprzeczce! Chwilę później poprawka Koczona, ale obok bramki! Groźnie!

• Dobra wrzutka Więcka, piłkę głową strącił Martuś, ale Sobieszczyk bez problemów łapie futbolówkę

• Uderzenie Broża zablokowane, zawodnicy Puszczy reklamują zagranie ręką, ale sędzia nie odgwizduje jedenastki.

• Janowski łapie piłkę w polu karnym po podaniu Kościelnego, rzut wolny pośredni dla Puszczy!

• Ładny pressing w wykonaniu Martusia, Sobieszczyk wślizgiem wybija piłkę.

• Dobra akcja Domańskiego w środku pola, faulowany przez Sojdę.

• Piłkarze gotowi, sędzia daje znak i od środka ruszają gospodarze!

• Piłkarze wychodzą na plac gry!

• Szerszeń Wacek już wyczekuje zawodników przy wyjściu z hali MOSiR :-)

• Jak wygląda sytuacja w tabeli? Siarka plasuje się na 5. miejscu, z dorobkiem 27 punktów i stratą 10 "oczek" do lidera z Mielca. Puszcza natomiast okupuje 10. lokatę, mając 21 punktów na koncie.

• Dziś powrót do Tarnobrzega zalicza trener Puszczy - Tomasz Tułacz. Jeszcze na początku ubiegłego sezonu były trener Resovii był szkoleniowcem tarnobrzeżan. Zastąpił go jednak Ryszard Kuźma.

• Pierwsza kolejka sezonu 2015/16. Niepołomice - Siarka nadspodziewanie pewnie wygrała z gospodarzem, aplikując im aż 3 bramki, nie tracąc żadnej. Jak będzie dzisiaj?

• W poprzedniej kolejce piłkarze Siarki wygrali u siebie z Polonią Bytom 2:1, natomiast Puszcza zremisowała z Radomiakiem 0:0.

• Piłkarze intensywnie się już rozgrzewają.

• Dziś w Tarnobrzegu mokro. Aktualnie nie ma wprawdzie opadów deszczu. Jest chłodno, ale znośnie.

• Zaczynamy rundę rewanżową. A właściwie - wiosenną :-) Drugoligowi piłkarze zagrają jeszcze po dwa mecze w tym roku.

• Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 18. kolejki 2. ligi, w którym to Siarka Tarnobrzeg podejmie Puszczę Niepołomice! Początek meczu za 45 minut!