Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Polonia Warszawa

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1

Polonia Warszawa

1

• Koniec. Świt 1-1 Polonia Warszawa. Mecz średni, Polonia ma nad czym pracować przed kolejny spotkaniem. Na najlepszego zawodnika meczu wybraliście w plebiscycie Karola Domżała ze Świtu. Do zobaczenia przy okazji kolejnego spotkania, dziękuję za uwagę i życzę spokojnego wieczoru.

• Szabat przestrzelił rzut karny!

• Kolejny karny dla Świtu!

• Zmiana w zespole Polonii. Arłukowicz wchodzi za Kośca.

• Końcowe minuty, Świt próbuje budować akcje.

• Faulowany Jan Cios. Nie zanosi się na zmianę wyniku.

• Zmiana również w zespole gospodarzy. Michał Drewnowski zajmuje miejsce Jakuba Cezarka.

• Adam Grzybowski wchodzi za Michała Stecia.

• Faul za faulem, najpierw Cesarek, teraz Melao atakuje.

• Kolejna zmiana w zespole Świtu, Cios wchodzi za Basiuka.

• Faul na Osińskim. Kolejna interwencja sztabu medycznego.

• Tymczasem tak prezentowali się kibice gości przed spotkaniem.Kibice Polonii Warszawa

• Zawodnik Polonii otrzymuje żółtą kartkę.

• Mateusz Makowski wchodzi za kontuzjowanego Dawida Dudę.

• Dawid Duda opuszcza boisko na noszach.

• Kosiec agresywnie w Dudę, tym razem bez kartki.

• Druga zmiana w zespole Polonii. Augustyniak za Stańczyka, który chyba ma problemy z nogą, ponieważ utykał przy schodzeniu z boiska.

• Mamy również zmianę w zespole gospodarzy, Szczepański schodzi, na boisku Osiński.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole Polonii, za Mateusza Glińskiego wchodzi Dawid Klepczyński.

• Kolejna kartka dla zespołu gości.

• Jak Cesarek tego nie strzelił to nie mam pojęcia! Przyjął bardzo dobre podanie, jednak piłka niefortunnie "siadła" na nodze zawodnika. Niemal stuprocentowa sytuacja!

• Panowie trenerzy, może by tak zmiany? Widać, że zawodnikom obecnym na boisku brakuje pomysłu na to spotkanie.

• Żółta kartka dla zawodnika Świtu.

• Druga połowa bardzo agresywna, zawodnicy prześcigają się w ilości fauli na przeciwnikach.

• Rafał Kosiec leży na murawie po starciu z zawodnikiem gospodarzy, jednak po chwili wstaje.

• Żółty kartonik zainkasował również Dawid Duda ze Świtu. Czyżby zawodników naszła ochota na kłótnie z arbitrem?

• Tym razem za dyskusję z sędzią kartkę otrzymuje Rafał Kosiec.

• Adam Czerkas otrzymał dwie żółte kartki. Po pierwszej z nich widać nie wiedział, że należy trzymać język za zębami.

• Za dyskusje z sędzią Adam Czerkas ogląda czerwoną kartkę!

• Grzegorz Wojdyga bardzo nieczysto zatrzymywał zawodnika Świtu, za co został ukarany kartonikiem.

• Faulowany Piotr Basiuk, przez chwilę leżał na murawie, jednak wszystko wydaje się być już w porządku.

• Ligienza w końcu pokazał się w spotkaniu. Zagrywał do Lemanka, jednak plan spalił na panewce.

• Do rzutu rożnego podchodzi Dominik Lemanek.

• Polonia ma niebywałego pecha do rzutów karnych. To już drugie zagranie ręką w drugim meczu z rzędu.

• Rzut karny dla Świtu po zagraniu ręką przez Szymanka! To już trzeci karny w trzecim spotkaniu z rzędu!

• Powracamy na boisko w Nowym Dworze Mazowieckim. Po pierwszej połowie Polonia prowadzi 1-0 po strzale Adama Czerkasa.

• Po pierwszej połowie Polonia Warszawa wygrywa 1-0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie jak na razie bezbarwne, ilość autów przeważa nad ilością składnych akcji obu zespołów. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie o wiele ciekawiej. Do zobaczenia za piętnaście minut. Zachęcam przy okazji do dzielenia się opiniami o spotkaniu w zakładce "Komentarze".

• Wszystko zdaje się być już w porządku, piłkarze przekrzykują się wzajemnie, przy piłce Szymanek, piłka do Czerkasa, wybijają gospodarze.

• Tyburski wstaje o własnych siłach, jednak opuszcza boisko.

• Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.

• Zderzenie Szczepańskiego z Tyburskim, obaj zawodnicy leżą na murawie!

• Basiuk z Zawiską próbowali zagrozić bramce gości, jednak nie wyszło tak, jak planowali.

• Gliński z dystansu, jednak strzał został zablokowany!

• Świt usilnie próbuje wyrównać przed końcem pierwszej połowy, jednak nie wychodzi z tego wiele.

• Gra jak na razie w środku pola, mecz nie zachwyca. Kilka sytuacji było po obu stronach, jednak można wymagać więcej.

• Na trybunach wciąż słychać wybuchy petard, spiker upomina kibiców. Polonia w posiadaniu piłki.

• Wyczekiwany przez kibiców Ligienza dziś na boisku niewidoczny, podania między Polonistami przerywa Koziara.

• Polonia zbliża się do bramki gospodarzy, jednak Świt wybija piłki na aut.

• Piłkarze na swoich miejscach, wznawiamy mecz.

• Mecz najprawdopodobniej za chwilę zostanie wznowiony.

• Kibice gospodarzy chowają się przed policją, najpewniej nastąpi zamiana ubrań, by utrudnić identyfikację.

• Kibice Świtu w towarzystwie kibiców Legii atakują kibiców Polonii! Mecz przerwany!

• Dawid Duda podchodzi do rzutu rożne, w polu karnym pięciu zawodników Świtu. Wyskoczył Melao, jednak rozminął się z piłką.

• Świt chaotycznie dąży do wyrównania wyniku, jednak Michał Steć zagarnia piłkę. Gospodarze rozpoczną z autu.

• Adam Czerkas i mamy 0-1!

• Szabat nad bramką, Michał Brudnicki bardzo niepewnie poczuł się w tej sytuacji.

• Wojciech Szymanek upomniany przez arbitra.

• Dawid Duda po raz kolejny podchodzi do rzutu wolnego. Dośrodkowanie w pole karne, próbuje Melao, jednak uderzenie było nieczyste. Od bramki Brudnicki.

• Kolejna dobra interwencja Piotra Tyburskiego. Jak na razie spotkanie wyrównane, brak wyraźnej przewagi którejkolwiek ze stron.

• Dominik Lemanek próbuje strzelać, jednak piłka przelatuje obok bramki.

• Piłka po raz kolejny na aucie bramkowym, daleki wykop Brudnickiego.

• Nerwowo zrobiło się między zawodnikami, jednak sędzia szybko ostudził zapędy piłkarzy.

• Zamieszanie, Stańczyk blisko strzelenia bramki, jednak obrońcy wybili piłkę. Patryk Koziara wymaga pomocy medycznej.

• Mamy rzut rożny dla Polonii, do piłki podchodzi Steć.

• Zawodnik Świtu ukarany żółtą kartką.

• Piłka na ucie, rozpoczną gospodarze.

• Kibice nie szczędzą sobie wzajemnych życzliwości, a na boisku po raz kolejny Świt przed szansą, jednak znów niecelnie.

• Faulowany Rafał Kosiec, goście powoli wznawiają grę.

• Melao do Cesarka, jednak Steć wybija piłkę na aut.

• Jak na razie Świt delikatnie przeważa, jednak nie wykorzystuje sytuacji. Chyba wszyscy znają porzekadło, że "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Duda po raz kolejny posyła piłkę w stronę kolegów, jednak nikt do niej nie nadbiega.

• Kamil Koziara faulowany przez Marcina Stańczyka, będzie szansa z rzutu wolnego. Wykonywać będzie Dawid Duda.

• Ależ blisko był Adam Czerkas, niestety nad bramką.

• Po raz kolejny Świt przed szansą, jednak Piotr Tyburski stał na posterunku i wybił piłkę.

• Pogubili się zawodnicy gospodarzy i dobrze zapowiadająca się akcja zakończyła się spalonym.

• Kamiński nieprzepisowo zatrzymywał Lemanka, Polonia przed szansą na dojście do bramki gospodarzy.

• Z numerem siódmym w zespole Polonii widzimy Adriana Ligienzę. W poprzednich meczach z tym numerem grał Rafał Kosiec, co spotkało się z niezadowoleniem kibiców. Daleki wykop Brudnickiego, jednak Stańczyk przegrał pojedynek główkowy z zawodnikiem Świtu.

• Rozpoczynamy spotkanie Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa. Miejmy nadzieję, że dostarczy nam wielu emocji.

• Zawodnicy wychodzą na boisko, już niebawem rozpoczniemy. Z trybun niesie się głośny doping kibiców gospodarzy.

• Już tylko minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka sędziego.

• Jedenastka Polonii Warszawa: Brudnicki - Tyburski, Szymanek, Wojdyga, Steć, Lemanek, Kosiec, Ligienza, Stańczyk, Gliński, Czerkas

• Gospodarze wyjdą składem: Domżał - Szabat, Melao, Krzymiński, Kamiński, Duda, Koziara, Cesarek, Szczepański, Basiuk, Zawiska

• Zawodnikom podczas rozgrzewki towarzyszą muzyczne hity ostatnich tygodni, zobaczymy w jaki nastrój wprawi to oba zespoły.

• Jeden z kibiców podesłał nam zdjęcie przedstawiające sektor gości Stadionu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Trybuna gości w Nowym Dworze Mazowieckim

• Zawodnicy rozpoczęli przedmeczową rozgrzewkę. W składzie Polonii Warszawa od ostatniego spotkania zaszła mała zmiana, do kadry powrócił Adrian Ligienza, co zdecydowanie zadowoliło kibiców.

• Mecz rozpoczniemy z kilkuminutowym opóźnieniem, ponieważ piłkarze gości mieli problemy z dotarciem na stadion.

• Pogoda w Nowym Dworze dzisiaj dopisuje, w powietrzu czuć już bramki, miejmy nadzieję, że będzie ich wiele.

• Witam bardzo serdecznie, już za niecałe 30 minut rozpoczniemy spotkanie Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa.