Mecz Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie...

Mecz Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYW

Liga angielska, 12. kolejka
2017-11-18 13:30

Arsenal Londyn

2

Tottenham Hotspur

0

• Na dzisiaj to wszystko! Dziękuję pięknie za uwagę !

• Kanonierzy wygrali swój szósty mecz z rządu na własnym boisku w tym sezonie, przedłużając tym samym znakomitą serię !!!

• Arbiter zagwizdał po raz ostatni!!! Arsenal ogrywa Tottenham w Derbach Północnego Londynu 2:0. I robi to absolutnie zasłużenie !!! Kanonierzy byli lepsi i wykorzystali bardzo bierną postawę Kogutów, którzy kompletnie nie przypominali tej samej drużyny, która ogrywała w Lidze Mistrzów Real Madryt.

• KONIEC MECZU!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Strzał Sona z 16 metrów, zablokowany przez Mustafiego, który wykazał się bardzo ofiarną interwencją !

• Jeszcze z dystansu huknął Iwobi. Piłka przeleciała jednak obok bramki !!!

• Przegrywa pojedynek sam na sam z Llorisem Alexis Sanchez!!!!!!!!

• Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu.

• Mógł zaliczyć wejście smoka Alex Iwobi. Strzał Nigeryjczyka, który uderzał piłkę z naprawdę dogodnej pozycji w jedenastce zostaje zablokowany !

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Oezil, który zaliczył w dzisiejszym meczu asystę przy golu Mustafiego, w jego miejsce na murawie melduje się Iwobi.

• Kontra Arsenalu !!! Kanonierzy wyszli z kontratakiem czterech na dwóch i nie potrafili wykorzystać swojej szansy

• Była szansa !!!!! Eric Dier uderzał piłkę głową. Fantastyczną paradą popisał się jednak Cech !

• Próbują swoich sił w ataku pozycyjnym podopieczni Mauricio Pochettino. Niewiele jednak z tego wychodzi.

• Chociaż patrząc na dzisiejszy występ zawodników Tottenhamu ciężko jest wierzyć w to, że będą w stanie odmienić losy meczu.

• Jeszcze niecały kwadrans plus to co doliczy arbiter do regulaminowego czasu. Tylko tyle, a może aż tyle mają Koguty by spróbować nawiązać jeszcze walkę z Arsenalem.

• Natomiast drugą zmianę da Son, który wejdzie w miejsce Alliego.

• Podwójna zmiana w Tottenhamie. Pierwsza z nich to wejście na boisko Llorente w miejsce Kanea.

• Arsen Wenger zamierza bronić wyniku. Za Lacazetta na murawie melduje się Coquelin.

• Mike Dean po raz kolejny wyciąga kartonik. Tym razem ukarany za przewinienie Monreal.

• Nieczysty strzał Sancheza z 16. metrów. Powinno być 3:0 dla podopiecznych Arsena Wengera.

• Nie tym razem, chociaż Kanonierzy mają kolejny stały fragment gry - rzut rożny. Wykonanie jednak nie najlepsze.

• Będzie szansa na 3:0 Rzut wolny dla Arsenalu !!

• Ależ koszmarnie przestrzelił Eriksen. Strzał Duńczyka, który poszybował wysoko na bramką Arsenalu pokazuje bezsilność Kogutów.

• Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Murawę opuszcza Dembele, w jego miejscu na boisku melduje się Winks.

• Nerwowo grają zawodnicy Tottenhamu. Dużo niecelnych podań, prostych strat, a czas ucieka nieubłaganie.

• Piękna kontra Arsenalu!!! Gra na jeden dwa kontakty zakończona jednak niecelnym ostatnim podaniem!!

• Znakomita interwencja w defensywie Davinsona Sancheza, który powstrzymał Lacazetta. Dzięki dobrej interwencji obrońcy Tottenhamu Francuz nie znalazł się sam na sam z Hugo Llorisem.

• Mamy kolejne żółtko. Zbyt agresywne wejście Kanea, który chciał odebrać piłkę.

• Żółta kartka dla Mustafiego.

• Czas na drugie 45 minut derbowego pojedynku !!! Od środka rozpoczęli gospodarze !

• Czy Koguty będą w stanie podnieść się po dwóch ciosach i nawiążą jeszcze walkę z Arsenalem? Przekonamy się o tym za niecały kwadrans !

• Do przerwy absolutnie zasłużenie prowadzą Kanonierzy, którzy oddali na bramkę Llorisa dwa strzały, które zamienili na dwie bramki!!!

• KONIEC pierwszej części spotkania !!!

• Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Próba Kanea, który minął dwóch przeciwników i uderzył zza pola karnego. Strzał Anglika jednak zbyt słaby i niecelny przeleciał obok bramki.

• Najpierw Bellerin prostopadłą piłką obsłużył Lacazetta, który wbiegł w pole karne, a następnie dograł piłkę w środek pola karnego gdzie do piłki dopadł Sanchez i umieścił ją w siatce !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!! Alexis Sanchez i mamy 2:0!!!!!!!!!

• Ostre wejście Davinsona Sancheza. Sędzia musiał ukarać obrońcę Tottenhamu żółtą kartką.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, które wykonywał Oezil. Niemiec fantastycznie dograł w pole karne a znakomitym strzał głową popisał się Mustafi !!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Mustafi !!!!!!!!!!!

• Strzał zza szesnastki Eriksena i znakomita interwencja Petra Cecha, który wyciągnął się jak struna, żeby wybronić strzał Duńczyka. Na dodatek sędzia nie przyznał Tottenhamowi rzutu rożnego.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany zostaje Xhaka

• Gdyby zliczyć wszystkie ostatnie podania, które dzisiaj nie wychodzą Arsenalowi, to Kanonierzy powinni prowadzić już w tym momencie przynajmniej 2:0 !

• Kolejna wspaniała akcja Arsenalu!! Płaskie dogranie Oezila w polu karnym. Doskonałą interwencją popisał się Dier, który wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Ależ błąd Davinsona Sancheza, który zbyt delikatnie zagrywał piłkę do Llorisa. Z prezentu skrzętnie chciał skorzystać Lacazette , który przegrał jednak sprinterski pojedynek z bramkarzem Tottenhamu.

• Mamy okres gry w której zdecydowanie przeważają Kanonierzy. Brakuje jednak ostatniego celnego podania do pełni szczęścia.

• Mocne dogranie w pole karne po ziemi przez Bellerina. Futbolówka jednak nie dotarła do adresatów i przeszyła pole karne wzdłuż.

• Aleeeż mieli znakomitą szanse Kanonierzy !!!!!

• Kwadrans gry za nami. Wciąż czekamy na pierwszą klarowną sytuacje w dzisiejszym spotkaniu.

• Coraz lepiej zaczynają sobie poczynać na boisku gospodarze.

• Odpowiedź Tottenhamu. Strzał Kanea prosto w Petra Cecha.

• Pierwszy groźny strzał w dzisiejszym spotkaniu. Miał szanse na strzelenie swojego siódmego gola Lacazette, który uderzył jednak nad poprzeczką

• Jak na razie obie drużyny grają spokojnie i zachowawczo. Żaden z zespołów nie rzucił się do szaleńczych ataków na swojego rywala.

• Od środkowej linii rozpoczęli dzisiejszy pojedynek goście.

• Gotowi?! Pierwszy gwizdek arbitra! Startujemy !!!

• Piłkarze wychodzą na murawę jeszcze moment i będziemy mogli rozpocząć prawdziwą piłkarską ucztę!!

• Trzeba jednak pamiętać, iż na własnym podwórku podopieczni Arsena Wengera wygrali wszystkie 5 spotkań jakie rozgrywali do tej pory w lidze. Czy Koguty będą wstanie przerwać tą fantastyczną passę? Przekonamy się o tym już za niecały kwadrans !

• Kanonierzy, którzy w poprzedniej kolejce musieli również mierzyć się w meczu na szczycie ( porażka z Manchesterm City 1:3) znajdują się obecnie na 6. miejscu w rozgrywkach mając 19 punktów.

• Faworytem dzisiejszego starcia wydają się być goście, którzy obecnie znajdują się 3. miejsce w tabeli mając na swoim koncie 23 punkty.

• Dzisiejszy mecz sprawi, że senna i nudna popołudniowa sobota zamieni się w pełną najlepszych piłkarskich emocji futbolową ucztę !!!

• Z kolei Mauricio Pochettino zdecydował się wysłać w bój tych o to zawodników

• Na początek gospodarze i 11 wojowników Arsena Wenegra:

• Wielkie derby Londynu rozpoczną się za około pół godziny! Na początek zapoznajmy się z obiema jedenastkami jakie desygnowali na dzisiejsze spotkanie obaj szkoleniowcy.

• Z tej strony Michał Granosik! Będę miał przyjemność przeprowadzić dla państwa relację na żywo z hitowego starcia 12. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Arsenalem Londyn a Tottenhamem !!!

• Witam państwa bardzo serdecznie w to wspaniale zapowiadające się sobotnie popołudnie!!!

Michał Granosik

Arsenal - Tottenham

Arsenal - Tottenham ©East News

Mecz Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur ONLINE. Fani Premier League zacierają ręce z radości. Po przerwie związanej z meczami reprezentacji piłkarze ponownie wybiegną na angielskie boiska. Tym większe musi być zadowolenie sympatyków jednej z najlepszych lig na świecie ponieważ dzisiejszego popołudnia czeka nas prawdziwy szlagier w którym Arsenal podejmie drużynę Tottenhamu.

Mecz Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur ONLINE

Bez cienia najmniejszych wątpliwości można powiedzieć, że dzisiejszy derbowy pojedynek będzie absolutnym hitem 12. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Starcie Arsenalu z Tottenhamem elektryzuje nie tylko fanatyków na wyspach, ale i cały piłkarski świat, który dzisiejszego popołudnia skieruje swoje oczy na stadion Emirates, aby delektować się 90-minutowym futbolowym spektaklem.

Podopieczni Arsene'a Wengera będą musieli drugi raz z rzędu stawić czoła czołowej drużynie z Premier League. W zeszłej kolejce Kanonierzy przegrali w hitowym starciu z Manchesterem City 1:3. Honorową bramkę dla Arsenalu zdobył w tamtym spotkaniu Lacazette, który wydaje się być w naprawdę dobrej dyspozycji (dwie bramki strzelone w meczu reprezentacji przeciwko Niemcom) są dobitnym dowodem na to, że francuz jest w formie i chętnie poprawi swój ligowy dorobek strzelecki, który jak na razie zatrzymał się na 6 strzelonych bramkach w Premier League. Z pewnością to właśnie na dobrą dyspozycje swojego rodaka będzie liczył Arsen Wenger w dzisiejszym starciu z Tottenhamem.

Z drugiej strony mamy Mauricio Pochettino, który również ma w swojej armii działa naprawdę dużego kalibru. Mowa tutaj oczywiście o Harrym Keane, który z ośmioma bramki do spółki z Sergio Aguero przoduje w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników angielskiej Premier League. W dodatku argentyński szkoleniowiec może liczyć na znajdującego się w wybitnej dyspozycji - Christiana Eriksena, który w tygodniu w pojedynkę załatwił swoim kolegom z reprezentacji wyjazd na mundial w Rosji, zdobywając hat-tricka w rewanżowym meczu barażowym z Irlandią.

Bez względu na to kto dzisiaj zainkasuje trzy punktu jedno jest pewne – to będzie naprawdę wspaniałe piłkarskie sobotnie popołudnie w którym nie zabraknie emocji.