Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław ONLINE....

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Śląsk Wrocław

2

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław po raz pierwszy w sezonie wygrywa na wyjeździe! Duży w tym udział Jakuba Słowika, który kilkukrotnie, zwłaszcza w końcówce, popisał się kapitalnymi interwencjami!

• Kolejny raz głową uderzał Putiwcew i po raz kolejny świetnie broni Słowik! Po chwili piłka wróciła pod bramkę i Słowik obronił strzał z trzech metrów!

• Żółtą kartką ukarany... siedzący na ławce Szeliga.

• Żółta kartka dla Pałaszewskiego za faul na Pawłowskim.

• Mecz został przedłużony o 3 minuty.

• Żółtą kartkę obejrzał Robert Pich.

• Wydawało się, że Śląsk wybije piłkę straconą przez Jovanovicia, ale Tarasovs skiksował i piłka wyszła na rzut rożny.

• Głową strzelał Toivio, jednak obok bramki.

• Grzelak wywalczył rzut rożny, do narożnika boiska biegnie Szymon Pawłowski.

• Ostatnia zmiana w meczu. Gergel został zastąpiony przez Śpiączkę.

• Teraz napór gospodarzy. Gutkovskis zablokowany w polu karnym po rzucie rożnym.

• Zmiana w drużynie z Niecieczy. Schodzi Szeliga, a wchodzi Guba.

• W ostatnich minutach Śląsk pokazuje, kto ma jednego piłkarza więcej, gospodarze zamknięci na własnej połowie. Z linii pola karnego strzelał teraz Piecha, ale po nodze obrońcy piłka wychodzi na rzut rożny.

• Ładnie wyglądała ta akcja Piecha, ale gracz Śląska faulował stojącego przed nim obrońcę.

• Szeliga wybija na aut piłkę wrzuconą przez Dankowskiego.

• Ostatnia korekta składu gości: Rieder zostaje zmieniony przez Vacka.

• Gergel chciał rozciągnąć akcję na skrzydło, ale w środku pola trafił prosto w rywala.

• Druga zmiana w Śląsku: Pałaszewski w miejsce Srnicia.

• Grzelak dostał świetne podanie na skrzydle, a następnie dośrodkował w pole karne, ale tam było za mało jego kolegów i obrońcy Śląska wybili piłkę.

• Pomimo grania w osłabieniu, Bruk-Bet Termalica jest ciągle częściej przy piłce.

• Zmiana w Śląsku: z boiska znoszony jest Daniel Łuczak, a wchodzi Arkadiusz Piech.

• Bardzo dobrą szansę miał Putiwcew po rzucie wolnym, ale strzelił głową prosto w Słowika, który złapał piłkę!

• Zmiany w obu zespołach. W drużynie gospodarzy schodzi Stefanik, a pojawia się Gutkovskis.

• ALEŻ SZANSA ŚLĄSKA! Robak bardzo długo prowadził piłkę, zamiast podać do wolnego Picha - Robak zdecydował się na indywidualne zakończenie akcji, ale z jego strzałem poradził sobie Trela!

• Słowik wyłapuje strzał Pawłowskiego.

• Na spalonym Robak.

• Gergel z rzutu wolnego trafił prosto w bramkarza, Słowik wypiąstkował to mocne uderzenie.

• Teraz faulowany Gergel, będzie kolejny rzut wolny, tym razem bliżej pola karnego.

• W środku pola dryblował Pawłowski. Gracz gospodarzy był faulowany.

• Srnić uderzał zza pola karnego. Piłka wyszła... na aut.

• Robak w polu karnym! Napastnik Śląska dostał świetne podanie, ale po przyjęciu piłka uciekła mu za wysoko i nie zdołał strzelić wolejem, ale musiał walczyć w powietrzu - strzelił głową, ale obok bramki!

• Groźny strzał oddał Putiwcew po rzucie rożnym! Gracz gospodarzy uderzył głową, mocno, z kozłem, ale obok bramki!

• W odpowiedzi gracze z Niecieczy! Stefanik płasko dośrodkował, ale dobrze interweniował Celeban. Będzie korner.

• Świetna szansa dla Śląska! Dankowski podłączył się do akcji ofensywnej, miał piłkę z boku pola karnego, ale podał niedokładnie do Robaka!

• Rzut rożny dla gospodarzy wykonywał Stefanik, jednak Śląsk poradził sobie w tej sytuacji.

• Bruk-Bet rozpoczął drugą połowę!

• W pierwszej połowie w roli głównej wystąpił VAR, jednak trzeba przyznać, że rzut karny, który wywołał konsternację, a potem wściekłość na trybunach i wśród piłkarzy z Niecieczy - był słuszny. Śląsk prowadzi 2:1, ale gospodarze, choć grają w osłabieniu, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Do Niecieczy wrócimy za kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia doliczył do pierwszej połowy aż 5 minut.

• W polu karnym strzelał Pich, ale trafił prosto w bramkarza.

• Słowik popisał się refleksem i kapitalnie interweniował po strzale głową! Wszyscy w Niecieczy widzieli już chyba piłkę w siatce!

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Stefanik dobrze dośrodkował w pole karne, ale nikt nie sięgnął piłki. Słowik zacznie od bramki.

• Pawłowski faulowany na połowie Śląska, będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.

• Trela wyczuł intencje Robaka, ale uderzenie było za mocne - gol dla Śląska!

• Miković ukarany czerwoną kartką! Gracz gospodarzy ukarany za rzucenie piłką w sędziego!

• Sędzia ponownie udaje się w celu wideoweryfikacji. O jaką sytuację chodzi?

• Sędzia wykorzystał przerwę w grze do wideoweryfikacji sytuacji sprzed kilku chwil - Śląsk będzie miał rzut karny! Żółtą kartką za protesty ukarany został Stefanik.

• Miković nie zdołał dobiec do piłki i faulował blokującego futbolówkę Dankowskiego.

• Dwóch na jednego dało radę - Marcin Robak na lewym skrzydle nie przedarł się w pole karne, wywalczył tylko aut.

• Kolejna akcja Śląska lewym skrzydłem, ale dośrodkowanie Cholewiaka ponownie wybite przez obrońców.

• ALEŻ PIĘKNA AKCJA! REMIS! Pawłowski miękko wrzucił piłkę w pole karne, Miković zgrał głową na długi słupek, a całką akcję wykończył wślizgiem Stefanik!

• Bramkarz w lewo, piłka - w środek. Marcin Robak pewnie zamienił rzut karny na gola!

• RZUT KARNY DLA ŚLĄSKA! Kupczak faulował walczącego o piłkę Tarasovsa!

• Przyblokowany strzał zza pola karnego Marcina Robak. Rzut rożny dla Śląska nie przynosi gościom żadnego pożytku.

• Po krótko rozegranym rzucie wolnym z dużej odległości strzelał Rafał Grzelak, jednak piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Poważny błąd popełnił na własnej połowie Tim Rieder i gracz Śląska ratował się faulem. Żółta kartka.

• Znowu z boku pola karnego Bruk-Betu z piłką znalazł się Chrapek, ale po jego dośrodkowaniu futbolówki nie sięgnął Robak, tylko obrońca.

• Szeliga zdołał dojść do długiego podania, ale nie miał czasu, żeby złożyć się do dośrodkowania, przez co to zagranie piłki było bardzo nieudane.

• Wysoki pressing Chrapka, ale gracz Śląska faulował przy okazji rywala.

• W odpowiedzi dobrą akcję przeprowadzili gospodarze, jednak w ostatniej chwili w polu karnym zablokowany został Gergel.

• Z linii końcowej płasko dośrodkował Cholewiak, jednak uporali się z tym gracze Termaliki.

• Termalika spokojnie rozgrywa piłkę, ale daleko od bramki Śląska.

• Pich ładnie minął rywala i zszedł do środka, ale jego strzał zza pola karnego był bardzo niecelny.

• Po krótko rozegranym kornerze piłka została wrzucona w pole karne, gdzie uderzał ją Putiwcew, ale gracz gospodarzy był daleki od pokonania bramkarza.

• Grzelak wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

• Śląsk bardzo szybko ruszył do ataku, ale na obrzeżach pola karnego piłkę stracił Michał Chrapek.

• Śląsk rozpoczął mecz!

• Rezerwowi obu drużyn:

Bruk-Bet Termalica: Mucha, Maksimenko, Guba, Gutkovskis, Śpiączka, Purece, Plątek.

Śląsk: Wrąbel, Kokoszka, Vacek, Scalet, Pałaszewski, Bergier, Piech.

• W poprzedniej kolejce we Wrocławiu Śląsk wygrał 1:0 z ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz, a jedynego gola w spotkaniu strzelił Mateusz Cholewiak. Drużyna z Niecieczy natomiast uległa na wyjeździe Pogoni Szczecin, dla której dwa gole strzelił Adam Buksa.

• Gospodarze znajdują się w strefie spadkowej - wywalczyli dotychczas tylko 29 punktów, przez co zajmują 15. lokatę. Śląsk jest w odrobinę lepszej sytuacji - zajmuje 11 miejsce i ma na swoim koncie o 5 "oczek" więcej.

• Dzień dobry! Rozpoczynamy 32. kolejkę LOTTO Ekstraklasy! Na początek arcyważne spotkanie w walce o utrzymanie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym stadionie zespół Śląska Wrocław. Relację NA ŻYWO z tego spotkania przeprowadzi Bartłomiej Krawczyk.

jg

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Artur Gawle

Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław ONLINE. Przed najważniejszym meczem sezonu Tadeuszowi Pawłowskiemu znów wypadło z podstawowego składu kilku zawodników. Dziś Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Gdzie oglądać mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław? Transmisja w telewizji i stream online.

Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław ONLINE

Sito Riera - zawieszony do końca sezonu, Jakub Kosecki - pauza za żółte karki, Augusto - problem z mięśniem czworogłowym, Adrian Łyszczarz - nie zagra, Djordje Cotra - znów ma trening indywidualny, Mateusz Lewandowski - niezdolny do gry, Marcin Robak - zacznie raczej na ławce, bo miał kłopot ze stawem skokowym.

Tadeusz Pawłowski ściąga trochę presję ze swoich piłkarzy.
Mówi, że to mecz o być albo nie być bardziej dla Niecieczy, niż dla jego drużyny. Że „Słoniki” muszą, a Śląsk może, bo jest w lepszej sytuacji i jeszcze - jakby co - jest się czego chwycić. - Musimy walczyć, ale przede wszystkim nastawić się w Niecieczy na grę w piłkę. Oglądałem nasz ostatni mecz, który tam zagraliśmy i cały czas piłka była w górze - zauważył Pawłowski, który chciałby od swoich zawodników gry po ziemi, kombinacyjnej.

Tadeusz Pawłowski skomentował także dyskwalifikację Sito Riery. Przypomnijmy, że po tym jak Hiszpan ruszył w ostatnim meczu na sędziego Lasyka, Komisja Ligi zawiesiła go na pięć meczów.

- Brak doświadczonego zawodnika z środka pola, który grał w pierwszym składzie, to dla nas duże osłabienie - przyznał trener. Nie chciał wprost krytykować Riery za nieodpowiedzialne zachowanie. Motywowałem zawodników przed spotkaniem z Sandecją. Mówiłem, żeby zagrali tak, by ich rodziny były z nich dumne. Może Riera był przemotywowany? Sztuką jest być agresywnym, ale jednocześnie kontrolować swoje odruchy - stwierdził Pawłowski.

Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Mecz Bruk-Bet Termalica - Śląsk zobaczymy NA ŻYWO w TV. Transmisja na żywo od godz. 18 w Eurosporcie 2. Początek transmisji zaplanowany jest na godz. 17:40.
Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Bruk-Bet Termalica - Śląsk Wrocław LIVE
Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.