CD Leganes

0

Real Madryt

1

• I doczekali się. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla Real, po bardzo słabym występie, wygrywa na wyjeździe z Leganes po golu Asensio.

• Przewinienie Bustinzy na prawej stornie. Goście nie decydowali się na centrę w pole karne, a spokojne rozegranie. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• Sędzia Jose Sanchez dolicza 3 minuty.

• Nic nie zwiastowało gola w tym spotkaniu, a tym bardziej dla Realu! Asensio rozrzuca akcję na lewo do Hernandeza, który centruje w okolice narożnika pola bramkowego. Tam Asensio uprzedza rywala i uderza bez przyjęcia pod poprzeczkę!

• GOL DLA "KRÓLEWSKICH"! MARCO ASENSIO!!!

• Gospodarze radzą sobie bez wysiłku.

Jeszcze strzał Kovacicia spokojnie chwyta Champagne.

• Vazquez w roli prawoskrzydłowego wywalczył rzut rożny. W tym elemencie jest remis 4:4.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Rico z lewej strony. Żaden z jego kolegów nie zdążył do wrzutki.

• Carvajal w roli prawoskrzydłowego nie zdołał dojść do prostopadłego podania. Champagne wznawia grę z "piątki".

• El Zhar pada na murawę po tym, jak pchnął go Isco. Wszyscy, a głównie kibice i trener, domagali się kartki. Bezskutecznie.

• Ramos zastępuje Beauvue.

• Groźnie zapowiadała się kontra Realu. Do czasu - Asensio był na spalonym.

• 11 327 widzów na Estadio Municipal de Butarque.

• Modrić w ostatniej chwili blokuje strzał Amrabata z linii 16. metra. Piłka spada jednak pod nogi Gumbau,który uderza z dystansu wysoko nad bramką.

• Świetna akcja gospodarzy zakończona wrzutką Amrabata do Beauvue! Jego strzał z woleja w stronę bliższego (prawego) słupka na korner paruje Casilla!

• Zinedine Zidane przeprowadza drugą zmianę. Isco wchodzi za Llorente.

• W odpowiedzi Vazquez strzela z "szesnastki" i Champagne broni!

• Amrabat! Najpierw centruje w pole karne na dalszy słupek, a po chwili - przy wrzutce "zwrotnej" uderza z woleja tuż obok bramki!

• Za Naranjo pojawia się Amrabat.

• Naranjo upomniany żółtą kartką za protesty. Domagał się rzutu rożnego, ale sędzia nakazał bramkarzowi Realu wznowić grę od bramki.

• Modrić wchodzi za Ceballosa.

• Po chwili poprzeczka ratuje "Królewskich" przed utratą bramki! Po rzucie wolnym tak główkował Llorente, uprzedzając wychodzącego do piąstkowania Casilli!

• Szanowni Państwo, mamy pierwszy celny strzał Realu! Uderzenie Mayorala spokojnie chwyta Champagne. Zresztą, trochę poczekał, aż piłka wpadnie do jego "koszyczka".

• El Zhar został faulowany przez Nacho, ale sędzia puścił grę, by szybko ją przerwać. Powodem... spalony Beauvue.

• "Żółtlo" dla Gumbau za faul na Vazquezie.

• Brasanac zmienia Rubena Pereza.

• Piłkarze Asiera Garitano wychodzili z kontrą, ale linią środkową zamieniła się w atak pozycyjny. Kibice Leganes skomentowali to gwizdami.

• W odpowiedzi Bustinza blokuje Mayorala i wybija piłkę na korner. Leganes wychodzi z opresji bez szwanku.

• Naranjo wbiega z lewej strony w pole karne. Jego zagranie przed bramkę do Beauvue zbija Casilla, uprzedzając napastnika rywali!

• 55. minuta. 2/0 strzały/strzały celne 3/0

• Carvajalowi odskoczyła piłka, co chciał wykorzystać Naranjo. Dał się sfaulować na lewej stronie. Szybkie rozegranie, po którym Eraso strzela z dystansu daleko od bramki "Królewskich".

• Teraz spróbował Beauvue, ale bezskutecznie. Casilla wznawia grę z "piątki".

• Llorente wybija na uwolnienie.

• El Zhar znowu w roli głównej. Na prawej stronie był pociągany i popychany przez Hernandeza, ale sędzia nie wskazał na rzut wolny, a rożny dla gospodarzy.

• Na potwierdzenie - minimalny spalony

• El Zhar tym razem dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Beauvue nie ruszył do lagi z głębi pola i dał szansę El Zharowi do ataku. Ten przegrał pojedynek z Varane'em.

• "Królewscy" zaczynają drugie trzy kwadranse.

• Wracamy na Estadio Municipal de Butarque, gdzie dobiega końca przerwa w pierwszym meczu Leganes - Real Madryt w ramach ćwierćfinału Pucharu Króla. Po 45 minutach jest bezbramkowy remis. CO nas czeka po zmianie stron?

• Centrostrzał Asensio z lewej strony przecina pole karne gospodarzy. Vazquez nie sięgnął piłki i sędzia kończy pierwszą odsłonę. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla Leganes bezbramkowo remisuje z Realem Madryt.

• Naranjo powalczył na skrzydle z Carvajalem. Przegrał ten pojedynek, dodatkowo faulował blisko "szesnastki" gości.

• Rzut rożny bez zagrożenia, ale jakoś piłka trafiła do Ceballosa. Ten za mocno sobie wypuścił i ta wyszła poza linię końcową.

• Miękko zagrana piłka na 13. metr, skąd na uderzenie wolejem decyduje się Carvajal. Po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny.

• Tito znowu w roli głównej, ale tym razem negatywnie - fauluje Asensio blisko linii bocznej pola karnego.

• El Zhar przerzuca ciężar gry na prawą stronę do Tito. Ten centruje do Beauvue, a ten decyduje się na strzał przewrotką. W piłkę nie trafił, za to w głowę rywala - w sam środek.

• Żółta kartka dla El Zhara za "stempel" na nodze Asensio. Hiszpan krzyknął przeraźliwie, co trochę wpłynęło na decyzję sędziego.

• Hernandez na lewej stronie "szesnastki" gospodarzy pada na murawę! Sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego.

• To była najlepsza okazja gości do objęcia prowadzenia! Kovaciciowi brakowało jednak naprawdę niewiele, by zmieścić piłkę w siatce - ta o centymetry minęła prawy słupek bramki Leganes!

• Eraso trochę przesadził z siłą włożoną w uderzenie z pola karnego. Posłał piłkę nad bramką Casilli.

• Pierwszy od kilku(nastu) minut ofensywny wypad piłkarzy Asiera Garitano. Defensywa Realu radzi sobie z dośrodkowaniem Rubena Pereza.

• Miażdżąca przewaga "Królewskich" na razie niewiele przynosi. No, może poza rzutami rożnymi. Champagne pewnie chwyta futbolówkę po wrzutce Asensio z narożnika.

• Zupełnie nieudane zagranie Hernandeza do Carvajala. Posyła piłkę na zapalenie płuc, podczas gry jego kolega spodziewał się podania do nogi.

• Tym razem przewinił Bustinza. Po niezłej centrze z rzutu wolnego Varane główkuje wysoko nad poprzeczką.

• Bez zagrożenia pod bramką Champagne'a.

• Atak pozycyjny "Królewskich". Carvajal przejmuje piłkę i niemal od razu decyduje się na centrę. W ostatniej chwili zablokował go Rico.

• Przeraźliwe gwizdy kibiców gospodarzy po tym, jak Carvajal powalił Beauvue ok. 30 metrów od własnej bramki. Sędzia puścił grę, co nie spotkało się z aprobatą. Powinna być kartka..

• Nacho zmienia kontuzjowanego Vallejo.

• Eraso na spalonym.

• Przerwa w grze. Vallejo naciągnął mięsień przy walce o piłkę i wyraźnie kuleje. Najprawdopodobniej będzie konieczna zmiana.

• Asensio tym razem zdecydował się na solową akcję lewą stroną. Powstrzymał go Eraso, ale zdaniem sędziego niezgodnie z przepisami. Do bramki było ponad 35 metrów, więc "Królewscy" zdecydowali się na krótkie rozegranie.

• Asensio nie miał szans, by przejąć piłkę po "ladze" z głębi pola. Champagne wznawia grę z "piątki".

• Vazquez dostaje dobre podanie od Carvajala na prawej stronie. Centruje w "szesnastkę"... do nikogo.

• El Zhar nie poradził sobie z Vallejo ok. 30 metrów od bramki gości. Obrońca Realu spokojnie wycofuje piłkę do bramkarza.

• Kovavić faulowany w środku pola przez Rubena Pereza.

• Od razu dalekie zagranie na lewą stronę do Beauvue. Ten powalczył z Carvajalem o miejsce do dośrodkowania, ale został zablokowany. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Casilli.

• Gwizdek sędziego i zaczynają gospodarze!

• Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron (kapitanami są Bustinza i Varane) i rozpoczęcie spotkania!

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się na Estadio Municipal de Butarque!

• W poprzedniej rundzie gospodarze dzisiejszego spotkania uporali się z Villarealem. W pierwszym spotkaniu wygrali po Amrabata, a w drugim zaś przegrali 1:2 (gole: Raba, Czeryszew - El Zhar).

Z kolei Real wyeliminował drugoligową Numancię. Po pierwszym gładkim 3:0 (Bale, Isco k., Mayoral), w rewanżu było - co ważne podkreślić: na Santiago Bernabeu - 2:2 (Lucas x2 - Guillermo x2).

• Rezerwowi Leganes: Pichu Cuellar - Martin Mantovani, Raul Garcia, Joseba Zaldua, Omar Ramos, Darko Brasanac, Nordin Amrabat.

• Coraz bliżej...

• Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas - Nacho, Toni Kroos, Luka Modrić, Casemiro, Achnaf Hahimi, Isco.

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

• Po wczorajszych spotkaniach ćwierćfinałowych Pucharu Króla, dzisiejszy wieczór w Hiszpanii również będzie stać pod znakiem tych rozgrywek. Za 25 minut, na Estadio Municipal de Butarque, Leganes zmierzy się z będącym w lekkim dołku Realem Madryt. Czy piłkarze Zinedine'a Zidane'a zdołają się z niego odkopać po dzisiejszym meczu, a może będziemy świadkami rokoszu (pamiętajmy, że będzie rewanż) przeciwko "Królewskim"?