• Kapitalne podanie Aspasa do Boye, który z bliskiej odległości nie potrafi pokonać ter Stegena!

• Aspas otrzymał dobre dośrodkowanie i wykorzystuje je świetnym uderzeniem tuż przy lewym słupku!

• Radoja uderza sprzed pola karnego, ale w środek bramki.

• Korekta w składzie gospodarzy: Emre Mor za Pione Sisto.

• Wass napomniany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w drużynie Barcelony: Aleix Vidal za Dembele.

• Pione Sisto mocno uderza, ale futbolówka przelatuje daleko obok słupka.

• Digne blokuje ręką centrę w pole karne i rzut wolny dla Celty na wysokości pola karnego jednak wykonanie stałego fragmentu pozostawiło wiele do życzenia.

• Na murawie melduje się Nemanja Radoja.

• Aspas z rzutu wolnego z okolic osiemnastego metra, ale tuż nad poprzeczką!

• Kapitalna prostopadła piłka do Aspasa, którego za koszulkę ciągnął Sergi Roberto i otrzymuje za ten faul czerwoną kartkę!

• Messi uderza sprzed pola karnego po szybkiej wymianie piłki z Roberto, ale futbolówka przeleciała wysoko nad bramką.

• Gol dla Barcelony! Paco Alcacer trafia do siatki z najbliższej odległości po bardzo dobrej akcji swojego zespołu! 2:1 dla gości!

• Na boisku pojawia się również Leo Messi.

• Zmiana w drużynie gości: Sergi Roberto melduje się na murawie.

• Mocne dośrodkowanie Maxi Gomeza, ale żaden z jego partnerów nie sięgnął piłki.

• Iago Aspas zostaje napomniany żółtą kartką.

• Jozabed nie wykorzystuje prostopadłego podania i uderza obok słupka!

• Strzał Suareza z bliskiej odległości, ale dobra interwencja Alvareza!

• Dobra centra, zgranie Gomesa w pole karne, ale piłka daleko wybita przez zawodników Celty.

• Dośrodkowanie Digne zablokowane i rzut rożny dla Barcy.

• Zawodnicy już na murawie, sędzia daje znak i rozpoczynamy drugą część meczu.

• Arbiter kończy pierwszą połowę.

• Strata Suareza w okolicach środka boiska, szybka akcja Celty. Płaskie dośrodkowanie Maxi Gomeza, które wykorzystał Jonny! 1:1!

• Coutinho decyduje się na strzał sprzed pola karnego, ale futbolówka przelatuje wysoko nad bramką.

• Dembele dostaje dobre podanie w okolice szesnastego metra i kapitalnie uderza na dalszy słupek. Bramkarz gospodarzy bez szans!

• Gol dla Barcelony! Ousmane Dembele daje prowadzenie gościom!

• Kolejna dobrze rozegrana akcja przez zawodników Celty! Szybka wymiana w obrębie pola karnego, piłka ostatecznie trafia do Braisa Mendeza. Ten decyduje się na strzał, ale kapitalnie broni ter Stegen!

• Brais uderza bez zastanowienia sprzed szesnastki, ale w środek bramki, gdzie dobrze interweniował bramkarz gości.

• Daniel Wass centruje z rzutu rożnego, ale zbyt płasko i piłka została wybita.

• Maxi Gomez wbiega w pole karne i dostaje dobre podanie. Decyduje się na strzał, który zostaje zablokowany.

• Aspas otrzymuje piłkę w polu karnym. Gracz Celty odgrywa piłkę w okolice jedenastego metra, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

• Kontratak gospodarzy, którzy byli w przewadze liczebnej został zakończony strzałem Braisa Mendeza. Futbolówka minęła lewy słupek!

• Rzut rożny dla gości, uderzenie Paulinho i piłka trafia w słupek!

• Spokojniejszy fragment meczu, długa wymiana piłki pomiędzy graczami Barcelony, ale bez większego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Dobre zagranie w pole karne, ale Daniel Wass nie sięgnął piłki, która ostatecznie opuściła boisko.

• Rzut rożny dla Celty, ale bez większego zagrożenia pod bramką Barcelony.

• Strzał Dembele zablokowany i piłka wylądowała za boiskiem. Suarez centrował z rzutu rożnego, ale futbolówkę wypiąstkował bramkarz gospodarzy.

• Paco strzela na bramkę, ale dobrze broni Sergio Alvarez.

• Stuprocentowa okazja Iago Aspasa! Dobrze rozegrana akcja przez gospodarzy, płaskie zagranie z boku w okolice jedenastego metra, ale zawodnik Celty uderza w środek bramki!

• Bardzo dobra okazja dla Barcelony! Denis Suarez wymienił piłkę z Coutinho w polu karnym i ostatecznie uderza w kierunku dalszego słupka. Piłka jednak opuszcza boisko!

• Paulinho uderza głową, ale piłka przelatuje obok bramki.

• Centra w pole karne gości, ale Brais na spalonym.

• Arbiter daje znak! Rozpoczynają gospodarze!

• Drużyny już na murawie, za chwilę losowanie stron i sędzia rozpocznie spotkanie.

• Gospodarze zajmują aktualnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem czterdziestu trzech punktów. Goście przewodzą stawce i mają aktualnie osiemdziesiąt dwa oczka.

• Ostatni bezpośredni pojedynek między tymi drużynami miał miejsce w połowie stycznia. Wtedy lepsi okazali się zawodnicy z Barcelony i pokonali rywala 5:0.

• Dzisiejsi gospodarze przegrali swoje ostatnie spotkanie z zespołem Leganes 1:0. Katalończycy przed trzema dniami pokonała Valencię 2:1.

• Celta Vigo: Sergio, Wass, Sergi Gómez, Roncaglia, Jonny, Lobotka, Brais Mendez, Jozabed, Aspas, Maxi Gómez, Sisto.

Rezerwowi: Ruben, Fontàs, Radoja, Boye, Mazan, Emre Mor, Cabral

• FC Barcelona: ter Stegen, Semedo, Mina, Vermaelen, Digne, Paulinho, André Gomes, Denis Suárez, Coutinho, Dembélé, Paco Alcácer

Rezerwowi: Cillessen, Messi, Luis Suárez, Umtiti, Jordi Alba, Sergi Roberto, Aleix Vidal

• Witamy na naszej relacji LIVE z meczu 33. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym zmierzą się Celta Vigo i FC Barcelona. Pierwszy gwizdek już o 21:00!