0

Wisła Kraków U-19

10

4 1 połowa

• Koniec meczu! Cóż można napisać? Wisła wygrywa 10-0 i zostaje Mistrzem Polski juniorów. Gratulujemy! Było to zasłużone zwycięstwo, pogrom i masakra. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski.

• Trwa ostatnia minuta. Czy sędzia oszczędzi męki piłkarzom Cracovii i nic nie doliczy?

• Powinno być 11-0!!! Bramkarz(?) Cracovii wypuścił piłkę z rąk, ale ratują go obrońcy.

• Bierzało składał się do strzału przewrotką, ale nie trafił w piłkę.

• Trwa napór Wisły, którzy chcą sprawdzić bramkarską formę piłkarza z pola.

• Zmiana w Wiśle. Schodzi Kuczak a wchodzi Janur.

• Czerwona kartka dla bramkarza Cracovii. Wyszedł przed pole karne i złapał przeciwnika w pół. Cracovia nie ma już zmian. Na bramce musi stanąć gracz z pola!!

• Pierwszy raz w życiu prowadząc relację Live nie nadążam z wpisywaniem strzelców bramek. Niesamowite.

• GOOOOL!!! I jest ta 10 bramka! Strzelił ją gracz z numerem 10 - Przemysław Lech.

• Piłkarze Wisły robią wszystko, żeby strzelić 10 gola. Trudno im się dziwić, to zawsze robi wrażenie.

• Wisła się bawi i chce upokorzyć rywala. To przypomina grę mistrza świata z 2-letnim dzieckiem.

• Zmiana w Wiśle. Schodzi Zając a wchodzi Wąsikowski.

• GOOOOL!!!! Tomasz Zając pewnie pokonał bramkarza Cracovii i skompletował hattricka!

• Karny dla Wisły!!!

• Po chwili piłka wpada do bramki Wisły, ale ręką wbił ją tam Barczuk, za co obejrzał żółtą kartkę.

• Cracovia miała szanse na gola honorowego, ale pilke z trzeciego metra wybili obrońcy Wisły.

• Tym razem żółta kartka dla Bartosza.

• Ciężko się ogląda Cracovię. Młodzi chłopcy są podłamani i tutaj już nie ma gry. Wisła jest o dwie klasy lepsza i karci przeciwnika.

• Zmiana także w Wiśle Za Kolankę wchodzi Bartosz.

• Zmiana w Cracovii. Za Surmę wszedł Klimczyk.

• Dramatu Cracovii ciąg dalszy. Paskudny faul Dudka i czerwona kartka.

• GOOOOL!!! 8-0!!! Cracovii tu już nie ma. Gola strzelił wprowadzony przed chwilą Marszalik.

• Zmiana w Wiśle. Kamińskiego zmienia Marszalik.

• GOOOOL!!! 7-0!!! Tomasz Zając pięknie lobuje Kobyłkę. Ależ pogrom.

• Kolejny groźny strzał Wiślaków, ale tym razem obok bramki. Trybuny ucichły.

• Niebo płacze nad Cracovią. To jest wielkie lanie i to jeszcze w meczu z największym rywalem.

• GOOOOL!!!! 6-0. Ależ pogrom!!! Solowa akcja Zająca, który objechał wszystkich obrońców i bramkarza Cracovii i strzelił do pustej bramki!!!

• Szansa dla Cracovii, ale w ostatniej chwili źle podawał Kiebzak!

• GOOOOL!!! Wisła dobija rywala! Piękna główka Żemły!!

• Gramy w II połowie!

• Trzecia zmiana: Marcin Szymczak w miejsce Kacpra Kapery

• Druga zmiana: Hubert Król za Eryka Ceglarza

• Trzy zmiany w Cracovii w przerwie. Pierwsza: Mariusz Panek opuścił boisko, a wszedł Szymon Kiebzak

• Piłkarze wracają już na boisko. Za chwile początek drugiej połowy meczu!

• Zapraszam do dyskusji o tym meczu na Twitterze: @KrzysiekOrski

• Koniec pierwszej połowy. Pogrom Pasów. Wisła może być już praktycznie pewna mistrzostwa. Na stadion Cracovii wracamy za kwadrans!

• Tymczasem Cracovia musi strzelić teraz 6 goli. To chyba mało realne.

• GOOOL!!!! Ależ bramka!!!! Kamiński strzelił z bardzo ostrego kąta i trafił w okienko przy bliższym słupku! GOOOOLAAAASSSSOOOO!!!!! Wisła prowadzi już 4-0!!

• Lech uderzył z dystansu, ale wysoko nad bramką Pasów.

• Cracovia gra jakby bez wiary. Zresztą trudno im się dziwić.

• Kolejna kartka dla Wiślaka. Tym razem ukarany Gulczyński.

• "Siadło" nam to spotkanie. Wisła ma wielka przewagę a Cracovia się zdekoncentrowała.

• Kolejna akcja Wisły, ale tym razem spalony.

• Żółta kartka dla Piotra Żemło. Wisła prowadzi 3-0 także w tej klasyfikacji.

• Wisła powinna prowadzić już 4-0!!! Seria trzech ataków kończy się strzałem w poprzeczkę. Cracovia gra bez obrońców.

• Dobra akcja Cracovii, ale znowu się kończy tylko na rzucie rożnym, z którego nic nie wyniknęło.

• GOOOOL!!!! Kuczak skompletował hattricka w niecałe 30 minut! Otrzymał on podanie po ziemi i wykończył akcję z 3 metrów! Cracovia na kolanach.

• W odpowiedzi rajd Zająca, ale zatrzymał się on na ostatnim obrońcy Pasów.

• Była szansa dla Cracovii, ale ostatnie podanie zostało przecięte przez obrońców Wisły.

• Żółta kartka dla Lecha.

• Cracovia ma problem z wyprowadzeniem składnej akcji. W ten sposób meczu nie wygrają.

• Uspokoiła nam się nieco sytuacja na boisku. Wisła gra spokojnie, ponieważ ma już swój wynik. Tymczasem rozpadało się nad Krakowem.

• Kolejna groźna akcja Wisły, ale ratują się obrońcy Cracovii. Po chwili akcja Pasów, ale kończy się na rzucie rożnym.

• Kuczak mógł skompletować już hattrick!! Świetny wolej z najwyższym trudem obronił Kobyłka!!

• Wisła ciągle atakuje. Podopieczni trenera Marca chyba widzieli mecz Pasów z Pogonią, kiedy gracze Cracovii w 15 minut odrobili 4 bramki straty.

• Cracovia próbuje uporządkować grę, ale po takich dwóch ciosach nie jest to łatwe zadanie.

• Ależ początek Wisły. Cracovia na kolanach i może się już z tego nie podnieść. Krakowianie muszą teraz strzelić 4 gole, żeby zdobyć mistrzostwo!

• GOOOOOL!!! Już 2-0 dla Wisły! Ależ początek Białej Gwiazdy. Fantastyczne podanie do Kuczaka, który w sytuacji sam na sam nie marnuje okazji!

• Żółta kartka dla Zająca za brzydki faul w środku pola.

• GOOOOOL!!!! Wisła prowadzi 1-0! Piłka zagrana z rzutu wolnego trafia przed pole karne, tam strzela Kuczak a piłka się odbija od jednego z piłkarzy i wpada do bramki!

• Teraz Barczuk ratuje Cracovię z opresji.

• Pierwsza groźna akcja Wisły. Urwał się Zająć, ale z ostrego kąta strzelił lekko obok słupka.

• Faul Kuczaka i Pasy mają rzut wolny.

• Wisła przejęła teraz nieco inicjatywę, ale Cracovia stara się kontratakować.

• Nic wielkiego jednak nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

• Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Korner maja Wiślacy.

• Ładna akcja Cracovii, ale dośrodkowanie było minimalnie niecelne.

• Dobra interwencja Szewczyka, który powstrzymał akcję Wisły.

• Od początku pressingiem atakuje Wisła, ale piłkarze Pasów nie dają łatwo za wygraną.

• Zaczynamy! Od środka grę wznowili piłkarze Cracovii.

• Hymn odśpiewany, czas na grę!

• Sędzia Szymon Marciniak wyprowadza piłkarzy na murawę. Za chwile początek wielkich emocji, ale najpierw narodowy hymn.

• Trofea za ten mecz są już w okolicach murawy. Widzimy tam dwa okazałe puchary i wiele medali. Kto sięgnie po ten większy puchar? O tym przekonamy się za około 2 godziny.

• Warto dodać, że tuż przed tym spotkaniem na stadionie Cracovii została całkowicie wymieniona murawa. Dzięki temu młodzi piłkarze będą grali w znakomitych warunkach.

• W Krakowie mamy dzisiaj niezłą pogodę, jest dosyć ciepło, ale wieje dosyć mocny wiatr, co może mieć wpływ na przebieg tego meczu.

• Jak na razie na stadionie nie ma wielu kibiców Cracovii. Na oko jest ich około 100.

• Piłkarze obu zespołów schodzą już z boiska. Za chwile zaczynamy wielkie piłkarskie emocje!

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składu obu zespołów. Oto zawodnicy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych:

Cracovia: Wilk, Kiebzak, Klimczyk, Król, Piątek, Ropski, Szymczak

Wisła: Al-Ani, Wąsikowski, Kujawa, Janur, Bartosz, Marszalik, Wójcik.

• Rozgrzewka przed finałem Rozgrzewka przed finałem

• Witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za nieco ponad 15 minut początek rewanżu w finałowym meczu Centralnej Ligi Juniorów. Cracovia podejmuje Wisłę i musi odrobić stratę jednego gola, jeśli myśli o mistrzostwie. Przypomnijmy, w pierwszym meczu Biała Gwiazda wygrała 2-1.