Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE. Gdzie...

Chojniczanka Chojnice

0

GKS Katowice

2

• Koniec meczu! Mimo zaciętych ataków piłkarzy Chojniczanki, to GKS Katowice wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.

• GOOOOL! WOJCIECH KĘDZIORA!

• Spokojnie przeprowadzona zmiana przez GKS. Mokwa w miejsce Kalinkowskiego.

• To koniec meczu dla Piotra Kieruzela! Druga żółta kartka ląduje na konto obrońcy gospodarzy, którzy mają coraz mniejsze szanse na osiągnięcie dobrego wyniku w tym meczu.

• Krzysztof Brede stawia wszystko na jedną kartę. Jakub Biskup pojawił się w miejsce w Karola Fili.

• Puszczają nerwy gospodarzom! Sebastian Steblecki ukarany kartką.

• Mikołajczak uderza z niedaleka! Po raz kolejny świetnie broni Abramowicz!

• Czas na doświadczenie! Wojciech Kędziora zastąpi Grzegorza Goncerza.

• Mikołajczak w miejsce Podgórskiego.

• Kolejna kontrowersja! Tym razem zawodnik GKS-u dotknął w polu karnym piłki ręką! Sylwester Rasmus znów nie używa gwizdka.

• Akcja Ryczkowskiego z Pietruszką. Ten drugi wpadł w pole karne, ale niecelnie uderzył.

• Ofensywna zmiana w Chojniczacne: Emil Drozdowicz zastąpi Pawła Zawistowskiego.

• Czy to już chwila na kradnięcie czasu? Kamil Słaby przeszkadza bramkarzowi we wznowieniu gry i ogląda kartkę.

• Niezbyt groźna piłka w stronę Goncerza pada łupem Kieruzela. Obrońca Chojniczanki nie potrafił sobie poradzić z kozłującą futbolówkę i na raty wybił piłkę na aut.

• Od kilku minut możemy oglądać jeden obrazek: wrzutka któregoś ze skrzydłowych Chojniczanki i albo dośrodkowanie pada łupem bramkarza, albo piłkę wybijają obrońcy.

• Aj! To była akcja na remis! Kombinacyjna akcja gospodarzy, wrzutka na głowę Górskiego, który z pięciu metrów trafia prosto w bramkarza!

• Zawistowski dośrodkował w pole karne, Tomasz Podgórski przedłużył je w pole karne, lecz najwyżej wyskoczył Abramowicz.

• Zaczynamy II połowę!

• Przerwa.

• Goście poczuli wiatr w żaglach! Teraz to oni zdecydowanie atakują. Tym razem mocny strzał Goncerza poszybował daleko od bramki.

• Pomocnik gości zdecydował się na strzał z 16 metrów, futbolówka leciała nisko nad ziemią i Radosław Janukiewicz nie był już w stanie wybronić tego uderzenia! Znakomita końcówka GieKSy w pierwszej połowie.

• GOOOOOOOL! ADRIAN BŁĄD!

• Oba zespoły nie kwapią się do zdecydowanych ataków, stąd oglądamy dużo walki w środku pola.

• Spokojne, żeby nie powiedzieć nudne, pierwsze 30 minut meczu

• Fila spróbował samodzielnie przebrnąć przez defensywę gości, jednak są znakomicie dysponowani. Podgórski po chwilę poprawia dośrodkowanie, ale futbolówka wylądowała na aucie.

• Bartłomiej Kalinkowski odgrywa się zawodnikowi Chojniczanki. Tym samym ogląda kartkę.

• Seria rzutów rożnych gospodarzy nie zakończyła się golem.

• Paweł Zawistowski wybija piłkę z pola karnego, jednak zawodnicy GKS-u dopatrzyli się zagrania ręką. Sędzie niewzruszony każe kontynuować grę.

• Kieruzel otrzymuje żółtą kartkę.

• Główka Kieruzela. Zagrożenie oddalają rywale.

• Steblecki! Uderzenie z woleja zawodnika gospodarzy zmierzało w okno bramki, ale znakomicie broni Abramowicz

• Zawistowski próbował zagrać prostopadłą piłkę za plecy obrońców, ale czujność zachował Abramowicz.

• Podgórski upomina się o piłkę, ale nie dociera do niego długie podanie.

• Rzut wolny dla gości, po którym Adrian Błąd oddaje groźny, aczkolwiek niecelny strzał. Od bramki rozpocznie Janukiewicz.

• Spotkanie rozpoczął GKS, ale szybko traci piłkę na rzecz gospodarzy.

• Zaczynamy!

• Zawodnicy są już na murawie.

• Boisko opustoszało, a to znaczy, że niebawem zawodnicy wyjdą już w oficjalnych trykotach.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Wnuk, Lisowski, Jończy, Biskup, Danielewicz, Drozdowicz, Mikołajczak

• Ławka rezerwowych gości: Wierzbicki, Mandrysz, Midzierski, Mokwa, Kędziora, Foszmańczyk, Kędziora

• GKS w 24 meczach zgromadził 40 punktów i zajmuje 7. miejsce. Chojniczanka ma tyle samo rozegranych spotkań – 41 punktów i 5. miejsce. Drużyny, które zajmują miejsca premiowane awansem to Miedź Legnica (26 meczów, 48 pkt) i Chrobry Głogów (25/43)

• Obie drużyny liczą się walce o awans do Lotto Ekstraklasy, dlatego spotkanie jest z cyklu „o 6 punktów”

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanki z GKS-em Katowice!

Tomasz Kuczyński

Dziennik Zachodni

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE. W zaległym meczu 22. kolejki Nice 1. Ligi GKS Katowice zagra w środę na wyjeździe z Chojniczanką. Obie drużyny liczą się walce o awans do Lotto Ekstraklasy, dlatego spotkanie jest z cyklu „o 6 punktów”. Początek spotkania o godz. 19. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

W sobotę GKS został zatrzymany na Bukowej przez Stal Mielec przegrywając 0:2. Wcześniej drużyna trenera Jacka Paszulewicza wygrała cztery wiosenne mecze z rzędu. Uwzględniając rundę jesienną GieKSa miała serię pięciu zwycięstw, a niepokonana była od ośmiu meczów.

– Przegraliśmy pierwsze spotkanie, mamy po trzech dniach możliwość rewanżu, na nie byle jakim terenie, bo w Chojnicach. Myślę, że zawodnicy pokażą piłkarską złość i przewieziemy punkty z meczu z Chojniczanką – stwierdził trener Paszulewicz, któremu po spotkaniu ze Stalą wypadło ze składu dwóch kartkowiczów – Mateusz Mączyński i Bartomiej Poczobut.

GKS w 24 meczach zgromadził 40 punktów i zajmuje 7. miejsce. Chojniczanka ma tyle samo rozegranych spotkań – 41 punktów i 5. miejsce. Drużyny, które zajmują miejsca premiowane awansem to Miedź Legnica (26 meczów, 48 pkt) i Chrobry Głogów (25/43).

Chojniczanka ostatnio spuściła z tonu. Drużyna trenera Krzysztofa Brede przegrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 0:2, zremisowała w Chorzowie z Ruchem 1:1 i w Tychach z GKS 2:2. Na zwycięstwo czeka od 31 mar-ca, gdy pokonała Odrę Opole 2:1.

Na korzyść GieKSy przemawia bilans z tym rywalem. Chojniczanka ani razu nie wygrała z katowickim zespołem. Sześć razy był remis, a trzykrotnie wygrywali katowiczanie. 16 marca mecz odwołana z powodu złego stanu boiska. W środę nadrobiona będzie ta zaległość. Jacek Paszulewicz drugi raz w tym sezonie zawita do Chojnic. We wrześniu jako trener Olimpii Grudziądz zremisował 0:0. W pierwszym w tym sezonie meczu GieKSy z Chojniczanką, na Bukowej, było 1:0 po golu Wojciecha Kędziory.

Nice 1. Liga
Zaległy mecz z 22. kolejki Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice (środa, godz. 19)

Nieobecni: Mączyński, Poczobut (kartki), Nowak (kontuzja)

Typy ekspertów: Magdalena Figura 1:2, Jan Furtok 1:2, Edward Socha 1:1, Mariusz Śrutwa 2:1, Jan Żurek 0:1

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Spotkanie Chojniczanka - GKS Katowice nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu w GOL24.pl.