Drutex-Bytovia - Olimpia LIVE! Wrócić na zwycięską ścieżkę

Bytovia Bytów

0

Olimpia Grudziądz

1

• Olimpia Grudziądz pokonała na wyjeździe Drutex-Bytovię Bytów 1:0 po bramce Mateusza Klichowicza. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

• Sędzia kończy to spotkanie. Olimpia wygrywa 1:0!

• Gonzalez znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak to ten drugi okazał się lepszy w tym starciu!

• Zmiana w ytovii. Gonzalez w miejsce Wacławczyka.

• Zmiana w Olimpii. Bancessi wchodzi w miejsce Klichowicza.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Kaczmarka zostaje pewnie wyłapane przez Oszmańca.

• Rzut rożny dla Bytovii. Kamiński dośrodkowuje piłkę, jednak ta przechodzi nad poprzeczką bramki

• Mamy również zmianę w ekipie gospodarzy. Duda melduje się w miejsce Poczobuta.

• Zmiana w Olimpii. W miejsce Salmikivi wchodzi Kowal.

• Ostra gra i kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Wolski.

• Uderzenie Surdykowskiego z najbliżej odległości po dośrodkowaniu z prawej strony minimalnie mija bramkę Małeckiego!

• Tym razem żółtą kartką ukarany Poczobut.

• Żółta kartka dla Michaela Olczyka.

• Rzut rożny dla Bytovii, jednak piłka zostaje wybita przez defensywę gości.

• Bardzo dobre techniczne uderzenie w wykonaniu Kamińskiego, jednak udaje się Małeckiemu wyłapać piłkę.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Jakóbowski.

• Potrzebna jest pomoc medyczna, leży jeden z zawodników gości.

• Żółtą kartką ukarany Kamiński.

• Piękna akcja w wykonaniu zawodników Bytovii, jednak na samym końcu Surdykowski znajdował się na spalonym! Dobrze weszła w drugą część gry drużyna gospodarzy.

• Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany zostaje Michalik.

• Ależ miałby wejście smoka Biel! Jego uderzenie głową z najbliższej odległości zostaje zblokowane na rzut rożny!

• Od początku drugiej połowy w miejsce Modelskiego melduje się Biel.

• Surdykowski wprowadza piłkę do gry i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za moment rozpoczniemy drugą połowę.

• Do przerwy Olimpia prowadzi na wyjeździe z Bytovią 1:0 po bramce byłego zawodnika gospodarzy-Mateusza Klichowicza. Wracamy za 15 minut.

• Pan Dominik Sulikowski kończy pierwszą część gry.

• Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Goropevsek.

• Rzut rożny dla Bytovii. Dośrodkowuje Kamiński, jednak pewnie interweniuje defensywa gości.

• Słaba próba strzału z dystansu w wykonaniu Ferugi.

• Janusz Surdykowski nie trafia z rzutu karnego! Wciąż prowadzi Olimpia!

• Karny dla Bytovii po zagraniu ręką jednego z zawodników Olimpii!

• Kolejna okazja dla Olimpii! Bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z lewej strony był Woźniak, jednak piłka po jego uderzeniu przechodzi obok bramki!

• Bramka dla Olimpii! Bramkę po ładnej akcji zdobywa Mateusz Klichowicz!

• Rzut rożny dla Bytovii, dośrodkowuje Kamiński jednak pewnie wyłapuje piłkę Małecki.

• Ładna akcja Jakóbowskiego który dograł piłkę do Kamińskiego, jednak jego uderzenie z bliskiej odległości przelatuje obok słupka bramki Małeckiego.

• Próba uderzenia przez Klichowicza z 16 metra, jednak piłka ląduje na trybunach. Wznowi Oszmaniec.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W miejsce kontuzjowanego Kurowskiego melduje się Olczyk.

• Ależ okazja dla Bytovii! Kamiński dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł niepilnowany Surdykowski, jednak jego uderzenie głową trafiło prosto w ręce bramkarza Olimpii!

• Próba strzału z wolnego, jednak piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Oszmańca.

• Będziemy mieli rzut wolny z bliskiej odległości dla Olimpii po zagraniu ręką przez Modelskiego.

• Chwila przerwy. Potrzebna jest pomoc medyczna dla Kurowskiego.

• Tym razem rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowuje Kamiński, jednak w tym przypadku wzorowo zachowała się defensywa Olimpii.

• Pierwszy rzut rożny dla piłkarzy Olimpii w tym spotkaniu. Piłka wędruje w pole karne, jednak pewnie interweniują obrońcy.

• Goście wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie.

• W pierwszym składzie Olimpii wyjdzie dzisiaj Mateusz Klichowicz, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Drutex-Bytovii. Ciekawe jak spisze się on przed swoją była publicznością.

• Zdecydowanie nie jest to spotkanie dla fanów remisów. Drutex-Bytovia nie kończyła w ten sposób swoich spotkań w 6 ostatnich potyczkach, zaś Olimpia nie schodziła z boiska bez rozstrzygnięcia aż dziewięciokrotnie z rzędu.

• Obie drużyny podchodzą do dzisiejszego starcia z chęcią rehabilitacji po porażce w ostatnim spotkaniu. Drutex-Bytovia uległa w ostatniej kolejce z GKS'em Tychy, zaś zespół Jacka Paszulewicza nie poradził sobie u siebie z Chrobrym Głogów.

• Witamy prosto z Bytowa! Rozpoczynamy relację LIVE z meczu Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz. Bądźcie państwo z nami!

Roman Kamiński

©LUCYNA NENOW / POLSKA PRESS

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Już dziś na boisko w Bytowie w ramach 5 kolejki Nice 1 Ligi wybiegną zawodnicy Drutex-Bytovii oraz Olimpii Grudziądz. Będzie to spotkanie trzeciej z aktualnie dziesiątą drużyną w ligowej tabeli. Faworytem meczu są raczej podopieczni Adriana Stawskiego, którzy poza ostatnią wyjazdową porażką z GKS'em Tychy rewelacyjnie weszli w tegoroczny sezon. Początek spotkania o godzinie 19:00. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz ONLINE

Zespół gospodarzy początek sezonu ma na prawdę znakomity. W czterech pierwszych kolejkach sezonu bytowianie zanotowali 3 zwycięstwa i zaledwie 1 porażkę (w ostatniej kolejce w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Tychy).
Warto też zaznaczyć, że była to pierwsza porażka Bytovii od 13 maja. - Po serii zwycięstw przyszła porażka, ale zespół walczył i chciał zmienić wynik spotkania do samego końca - mówił na konferencji po spotkaniu w Tychach trener Adrian Stawski.

Trener gospodarzy uważa, że powodem ostatniej porażki jest zbyt koronkowa gra jego zespołu - Mecz nie rozpoczął się tak jak chcieliśmy. Straciliśmy szybko gola po stałym fragmencie gry. Ostatnio to my dużo strzelaliśmy z tego elementu, ale dzisiaj się to odwróciło. W pierwszej połowie było za dużo nerwowości, za mało strzałów. Bodajże około 30. minuty oddaliśmy pierwszy strzał na bramkę. Chcieliśmy wchodzić w pole karne zbyt koronkowo i te dogrania nie do końca docierały do ludzi, którzy mieli kończyć akcję. W drugiej części gry mieliśmy problemy ze stratami piłek i musieliśmy dużo biegać. W końcówce mieliśmy swoje sytuacje, które mogliśmy spokojniej rozwiązać - zaznaczył Stawski.

Dodatkowo kolejny sezon z rzędu zapowiada się w Bytowie na udaną przygodę w Pucharze Polski. "Czarne Wilki" awansowały już do 1/8 finału, pokonując po drodze m.in. Lechię Gdańsk. Kolejnym ich przeciwnikiem w tych rozgrywkach będzie Ekstraklasowa Pogoń Szczecin, a spotkanie to rozegrane zostanie na stadionie w Bytowie.

A jak ma się sytuacja w ekipie gości? Podopieczni Jacka Paszulewicza po dobrym wejściu w sezon złapali chyba lekki dołek. Po dwóch zwycięstwach w dwóch pierwszych kolejkach niespodziewanie przyszły dwie kolejne porażki - ze Stalą Mielec oraz Chrobrym Głogów.

- Niestety, to kolejna taka konferencja. W Mielcu kilka dni temu była podobna sytuacja, czerwona kartka w 30. minucie. Duża niefrasobliwość naszych stoperów. Z drugiej strony, być może kolejny mecz powinniśmy zacząć w dziesięciu, bo do 35. minuty mój zespół cechował minimalizm i czekanie na to, co zrobi rywal. Mimo odmiennych założeń. Ciężko mówić w takiej sytuacji, że zabrakło nam szczęścia. Na nie trzeba zapracować. Zapracował Chrobry. Dlatego wywozi trzy punkty. Jest takie powiedzenie… sześćdziesiąt centymetrów. To odległość między plecami a tyłkiem. Po tych plecach zawodnicy są klepani i zapominają, że tylko sześćdziesiąt centymetrów dzieli ich od tego, aby dostać kopa w tyłek i przegrać mecz. Mam nadzieję, że sześćdziesiąt minut, w których drużynie nie można odmówić walki, tworzenia i kreowania sytuacji oraz wiary w zwycięstwo, wpłynie radykalnie na postawę niektórych zawodników jeśli chodzi o wchodzenie w mecz. Oddaliśmy rywalom trzydzieści minut. To i dwie żółte kartki w kilka minut kosztowały nas trzy punkty - mówił po ostatniej porażce w Głogowie trener Olimpii.

W historii spotkań obu tych drużyn minimalnie lepiej wypada ekipa gości. Jak dotąd na 6 ligowych potyczek dwukrotnie lepsi okazywali się zawodnicy z Grudziądza, raz zwyciężyła Bytovia, a trzykrotnie spotkania te kończyły się podziałem punktów. Tym razem na remis się jednak nie zanosi. Zawodnicy z Bytowa nie kończyli w ten sposób swoich spotkań w 6 ostatnich potyczkach, zaś Olimpia nie schodziła z boiska bez rozstrzygnięcia aż dziewięciokrotnie z rzędu.

Sędzią meczu będzie pan Dominik Sulikowski z Gdańska. Kto okaże się lepszy w pojedynku prowadzonym przez tego arbitra? Tego dowiedzą się państwo już wkrótce śledząc naszą relację LIVE. Gorąco zapraszamy!

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Spotkanie Drutex-Bytovia - Olimpia nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo prosto ze stadionu w GOL24.pl!