• Zając oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale po rykoszecie futbolówka wyszła na rzut rożny

• Pawłowski zmienia Pilipczuka

• Grzelak oddał strzał sprzed pola karnego, piłka minęła bramkę

• Cabrera próbował uruchomić Sylwestrzaka na lewej stronie boiska, ale podał do niego za mocno i piłka opuściła boisko

• Jeden były zawodnik Korony w Śląsku łapie czerwoną kartkę, drugi strzela gola! Po dośrodkowaniu w pole karne Celeban wygrał pojedynek z Sylwestrzakiem i nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Celeban!

• Jovanović faulował Moriokę na własnej połowie i dostał za to żółtą kartkę. Przez to nie będzie mógł zagrać w następnym meczu

• A teraz z prawej strony piłkę dośrodkował Zając, a złapał ją bramkarz

• Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, Celeban wybił piłkę

• Żółta kartka dla Pilipczuka

• To powinno być 2:0! Po zgraniu Diawa głową uderzał Zając, a świetną interwencją swój zespół uratował Abramowicz!

• A Grajcar zmienia Mervo

• Tomasz Zając zmienia Nabila Aanoura

• Co zrobił Abramowicz?! Bramkarz Śląska skiksował próbując wybić piłkę spod własnej bramki, dopadł do niej Cabrera i Hiszpan nie mógł się pomylić!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cabrera, 1:0!

• Cabrera oddał strzał sprzed pola karnego, Abramowicz spokojnie złapał piłkę

• Były zawodnik Korony zaatakował bezpardonowo łokciem Diawa i decyzja arbitra była jak najbardziej słuszna! Ależ początek drugiej połowy

• Druga żółta i czerwona kartka dla Kiełba!

• I wracamy do gry! Obie ekipy na razie bez zmian

• Nie była to rewelacyjna pierwsza połowa, nie była też ona tragicznie słaba. Obie ekipy stworzyły sobie po parę szans bramkowych i miejmy nadzieję, że po przerwie będą strzelać gole

• Koniec pierwszej połowy

• Rymaniak dośrodkował z prawej strony boiska, a Celeban w polu karnym wygrał pojedynek z Cabrerą

• Pilipczuk oddał strzał z dystansu, ale futbolówka wyraźnie minęła bramkę

• Dudu dośrodkował w pole karne, ale niedokładnie i piłka opuściła jego obręb

• Mervo pada w polu karnym Korony, arbiter pokazuje że nie ma mowy o rzucie karnym

• Słupek! Pich huknął sprzed pola karnego i trafił w lewy słupek bramki Treli!

• Aankour dośrodkował z autu w pole karne, Diaw zgrał piłkę dalej, ale potem przejęli ją wrocławianie

• A teraz niewiele zabrakło by to goście wyszli na prowadzenie! Pogubili się koroniarze we własnej szesnastce, Mervo otrzymał piłkę, ale pojedynek z nim wygrał Trela

• Blisko gola Pilipczuk! Ukrainiec znów świetnie uderzał głową, tym razem piłkę sprzed linii bramkowej wybił Zieliński!

• Morioka zebrał wybitą z pola karnego Korony piłkę, oddał strzał, ale został zablokowany

• I znowu blisko trafienia był Rymaniak! Kolejne świetne dośrodkowanie Cebuli z rzutu rożnego i tym razem zawodnik Korony przestrzelił głową!

• Ależ blisko gola dla kielczan! Po dośrodkowaniu Cebuli z rzutu rożnego i strzale głową Pilipczuka piłka odbiła się od poprzeczki! Po chwili i kolejnej wrzutce Cebuli nieznacznie pomylił się Grzelak!

• Spokojny początek tego spotkania, żaden z zespołów nie stworzył sobie jeszcze klarownej szansy na strzelenie bramki. Przed chwilą Kiełb starł się z Cebulą i wygrał ten pojedynek

• Hołota starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez kieleckich obrońców

• Sędzia Frankowski daje znak, zaczynamy!

• Obie ekipy muszą uważać, mają odpowiednio trzy i jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Kto po ostatnim gwizdku będzie mógł sobie dopisać kolejne oczka? Początek za kilka chwil!

• W ostatnich dwóch kolejkach obie ekipy świętowały wygrane, ale nie wystarczyło im to na zajęcie miejsca w pierwszej ósemce tabeli. Blisko była zwłaszcza Korona, która skończyła z jednym punktem mniej niż Lechia Gdańsk

• Nadzieje na nieco większą liczbę goli dał poprzedni mecz tych dwóch ekip, również na kieleckiej murawie (choć wtedy raczej można było to nazwać "klepiskiem"). Kilka tygodni temu padł tam rezultat 2:2.

• Dzisiaj więc zainaugurujemy mecze w grupie spadkowej i miejmy nadzieję, że także będzie dane nam zobaczyć jakieś gole, a kto wie, może padnie ich nawet więcej?

• Jest to oczywiście trzecie spotkanie tej kolejki w naszej lidze. Wczoraj grała tylko grupa mistrzowska i najpierw Pogoń Szczecin zremisowała przed własną publicznością z Ruchem Chorzów, a następnie Legia Warszawa przy Łazienkowskiego pokonała Lech Poznań, 1:0.

• Ławka Korony: Małkowski, Pawłowski, Zając, Cebula, Sierpina, Gabovs, Fertovs, Przybyła

• Ławka gości: Pawełek, Kaczmarek, Biliński, Dankowski, Kokoszka, Gecov, Grajcar

• Po prawej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, za chwilę dodamy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego widowiska.

• Witamy! Zapraszamy na relację live z pierwszego dzisiejszego spotkania 31. kolejki Ekstraklasy. Korona Kielce podejmie przed własną publicznością Śląsk Wrocław, a początek już za około 50 minut!