Mecz Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie...

2

Lechia Gdańsk

1

• Za uwagę dziękuję Bartłomiej Modzelewski i zapraszam na kolejne relację w naszym serwisie!

• Świetny debiut Macieja Bartoszka! Bruk-bet zwycięża i ucieka ze strefy spadkowej! Jednocześnie słabo wygląda sytuacja Lechii i Piotra Nowaka.

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Ależ nie bywała sytuacja!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! W ostatniej chwili Gabriel Iancu daje zwycięstwo Bruk-Betowi!

• Rzut karny dla Bruk-Betu! Marco Paixao zagrywa ręką w swoim polu karnym!

• Seria dośrodkowań gospodarzy, żadne nie przynosi efektu.

• Zaskakujące uderzenie Łukasza Piątka! Piłka przelatuje tuż tuż obok słupka.

• Romario Balde bardzo brzydko fauluje Bartosza Szelige i dostaje bezpośrednią czerwoną kartkę!

• Błażej Augustyn ukarany żółtym kartonikiem

• Bardzo bezbarwny występ Szymona Pawłowskiego. Zmienia go Gabriel Iancu, który zalicza debiut w Lotto Ekstraklasie.

• Szymon Pawłowski całkowicie psuje akcję swojej drużyny, źle dogrywajac do swojego kolegi.

• Bartosz Szeliga wystawia idealną piłkę, a Patrik Misak nie trafią z bardzo bliskiej odległości!

• Romario Balde huknął w stronę bramki, ale Jan Mucha teraz jest już pewny w swoich interwencjach!

• Vladislavs Gutkovskis zmienia Bartosza Śpiączkę, który dalej nie potrafi się przełamać.

• Jan Mucha odkupuje swoje winy! Marco Paixao oddaje mocny strzał głową, ale kapitan gospodarzy popisuje się przepiękną paradą!

• Pierwsza zmiana wykonana przez Macieja Bartoszka. Roman Gergel schodzi, Martin Miković wchodzi.

• Rafał Wolski oddaje strzał z około 25 metra, duży błąd popełnia Jan Mucha i na tablicy mamy już wyniki 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ bramka Rafała Wolskiego!

• Oraz na boisku melduje się Romario Balde, który zmienił Patryka Lipskiego.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Daniel Łukasik zmieniony przez Milosa Krasicia.

• Mateusz Kupczak fauluje Łukasika i otrzymuje żółtą kartkę.

• Szymon Pawłowski kończy akcję swojej drużyny bardzo nieudanym strzałem. z 5 metra zacznie Kuciak

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na bramkę uderza Kamil Słaby, który uderza w poprzeczkę. Do piłki dopada jednak Bartosz Szeliga, który dobija piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Szeliga pokonuje Dusana Kuciaka!

• Obie drużyny gotowe do rozpoczęcia drugiej połowy. Tomasz Musiał daje znak i ruszyli!

• Lechia zdecydowanie prowadzi grę w tym meczu. Nie przekłada to się jednak na gole. Miejmy nadzieję, że po przerwie zawodnicy obu drużyn ruszą z kopyta!

• Koniec pierwszej połowy!

• O dwie minuty dłużej potrwa pierwsza odsłona tego meczu.

• Dusan Kuciak znowu ratuje swoją drużynę uprzedzając Bartosza Śpiączkę.

• Ależ groźne uderzenie Bartosza Szeligi po rzucie rożnym! Żeby nie Dusan Kuciak to mielibyśmy 1:0!

• Kamil Słaby przeszkadza w dojściu do piłki Marcowi Paixao. Dzięki temu od bramki zacząć może Jan Mucha.

• Grzegorz Wojtkowiak nie daje rady kontynuować gry i musi opuścić boisko. Wchodzi za niego Joao Nunes.

• Joao Oliveira długo utrzymywał się przy piłce, lecz jego strzał z ostrego kąta leci wysoko ponad bramką.

• Dużo chaosu oglądamy dzisiaj w grze obu drużyn. Nie ma w tym wszystkim ani ładu ani składu.

• Joao Oliveira oddaje mocny, płaski strzał, tylko że na posterunku stoi Jan Mucha, który łatwo pokonać się nie da.

• Jan Mucha spokojnie broni strzał Patryka Lipskiego.

• Bartosz Szeliga jest pierwszym zawodnikiem w tym meczu, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Pierwszy kwadrans przebiegał zdecydowanie pod dyktando Lechii. Szkoda tylko że nie ma to przełożenia na 100% okazje.

• Zmarnowany rzut rożny przez Lechię Gdańsk. Do dobrego dośrodkowania Rafała Wolskiego nie zdołał dojść żaden zawodnik gości.

• Roman Gergel dogrywa piłkę w pole karne, którą wyłapuje Dusan Kuciak.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale żaden z piłkarzy Lechii nie zdołał oddać strzału.

• Ależ zmarnowana szansę przez zawodników gości! Marco Paixao mija dwóch rywali wystawią "patelnię" Patrykowi Lipskiemu, który nie wiadomo dlaczego nie oddaje strzału i traci piłkę!

• Pierwsza akcja Lechii Gdańsk. Patryk Lipski łatwo powstrzymany przez defensywę gospodarzy.

• No to zaczynamy! Od środka Lechia Gdańsk!

• Kibice odśpiewują hymn Bruk-Betu, a Tomasz Musiał wyprowadza obie drużyny z tunelu!

• Jak niewątpliwie największa gwiazda Bruk-Betu poradzi sobie w nowej roli?

• Ustawienie obu drużyn na dzisiejszy mecz!

• Mimo tego że Lechia ma 5 oczek więcej to 12 miejsce na pewno nie jest szczytem marzeń drużyny prowadzonej przez Piotra Nowaka. Jak zawsze przed sezonem były duże ambicje, a rzeczywistość weryfikuje i to bardzo boleśnie. Na razie Lechia nie porywa, a czym większa strata na początku sezonu, tym później dużo trudniej jest dogonić.

• Obie drużyny potrzebują punktów niczym powietrza. Bruk-Bet aktualnie znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli z 5 oczkami na swoim koncie. Do tego dochodzi seria 4 przegranych meczów z rzędu. Czy efekt nowej miotły pomoże pokonać Lechię Gdańsk?

• Dzisiaj na ławce trenerskiej Bruk-Betu debiutuje Maciej Bartoszek. Wszyscy kibice Słoników pokładają nadzieję w najlepszym trenerze sezonu 2016/2017.

• Skład Lechii Gdańsk!

• Witam Państwa bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk, który swój start będzie miał za 40 minut!

Piotr Pietras/Gazeta Krakowska, Rafał Rusiecki/Dziennik Bałtycki

Mecz Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Karolina Misztal

Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk ONLINE. Dla piłkarzy Lechii strata punktów w spotkaniu z rozbitym Bruk-Betem Termaliką będzie dużą wpadką. Zespół z Niecieczy po raz pierwszy zagra jednak pod wodzą nowego trenera Macieja Bartoszka. Czy zmotywuje on zawodników do lepszej gry? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk ONLINE

Bruk-Bet Termalica w tym sezonie jest najsłabszą drużyną w Lotto Ekstraklasie. Na kameralnym stadionie w Niecieczy przegrał już trzy z pięciu spotkań. Lechia Gdańsk z kolei na wyjazdach jest dużo lepsza, niż przed własną publicznością. Już to pokazuje, że biało-zieloni w sobotę są faworytami.

- Jeśli spojrzymy na czystą statystykę, to w pięciu meczach wyjazdowych straciliśmy pięć bramek, a w dwóch ostatnich u siebie aż sześć – mówi Piotr Nowak, trener Lechii. - Tracimy te bramki zbyt łatwo. Tracimy ich zbyt wiele. Słowa uznania należą się za walkę do końca i to akurat plus ostatnich meczów. Jako sztab szkoleniowy staraliśmy się pewne rzeczy poprawić. Musimy działać lepiej pod względem komunikacyjnym, a w polu karnym być bliżej zawodników rywali, aby zapobiec oddaniu przez nich strzałów.

Jest jednak pewna rzecz, która w sobotę fanów biało-zielonych będzie trzymać w napięciu. W Niecieczy nie ma już bowiem trenera Mariusza Rumaka, a zastąpił go dobrze znany na Pomorzu Maciej Bartoszek. To szkoleniowiec, który potrafi uskrzydlić piłkarzy. Czasu ma niewiele, ale nie wiadomo, czy już teraz zadziała efekt tzw. miotły.

- Myślę, że to wielka niewiadoma dla nas wszystkich. Zmiany trenerów następują szybko. Trener Bartoszek będzie dysponował tym samym materiałem, co trener Rumak. W sferze personaliów wiele się nie zmieni. Te zmiany (szkoleniowców – przyp. aut.) nie służą stabilizacji, realizacji założonych przez wszystkich przed sezonem – żali się Nowak.

Być może w Niecieczy kolejny dobry mecz w Lotto Ekstraklasie zaliczy Romario Balde. Portugalczyk w debiucie w Lechii strzelił gola w Gliwicach, a później miał asystę w spotkaniu z Jagiellonią.

- To inteligentny, młody człowiek, który ma momenty błysku, ale także pewne przestoje. Jest bardzo szybki, nieprzewidywalny, nie boi się uderzać z daleka – chwali podopiecznego trener Nowak.

Sonda

Kto zwycięży w meczu Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk

Czy mecz z Lechią może okazać się punktem zwrotnym dla Bruk-Betu? Niecieczanie wierzą, że po serii pięciu meczów bez ligowego zwycięstwa wreszcie coś się zmieni i zespół pod wodzą trenera Bartoszka w końcu zacznie zwyciężać.

Trudno wyrokować w jakim składzie zagra dzisiaj zespół „Słoników”, gdyż szkoleniowiec nie odkrył jeszcze kart. Wydaje się jednak, że pewniakiem w bramce jest Słowak Jan Mucha, który w dotychczasowych meczach był czołową postacią w drużynie. W pozostałych formacjach jest natomiast wiele niewiadomych, choć dla tak solidnych zawodników jak ukraiński obrońca Artem Putiwcew, czy bośniacki pomocnik Vlastimir Jovanović, miejsce w składzie powinno się znaleźć.

Największym problemem Bruk-Betu była dotychczas postawa napastników. Żaden z nich w tym sezonie nie zdobył jeszcze gola w meczu ligowym, natomiast zespół z Niecieczy ma na koncie najmniej strzelonych goli w lidze (sześć), z czego dwa samobójcze strzelili sobie rywale.

Nie zagrają:

Bruk-Bet: Przemysław Szarek
Lechia: Sławomir Peszko, Lukas Haraslin. Występy Milosa Krasicia i Pawła Stolarskiego pod znakiem zapytania.

Przewidywane składy:

Bruk-Bet Termalica: Mucha - Fryc, Kecskes, Putiwcew, Maksimenko - Guba, Kupczak, Jovanović, Piątek, Pawłowski - Gutkovskis

Lechia: Kuciak - Milos, Wojtkowiak, Augustyn, Wawrzyniak, Balde, Nunes, Sławczew, Lipski, Wolski, M.Paixao

Mecz Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV

Wstęp do spotkania w Niecieczy w CANAL+ Sport od godziny 15:00. Konfrontację Bruk-Betu z Lechią skomentują Adam Marchliński i Wojciech Jagoda. Początek transmisji od 15:25. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!