Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie...

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 14. kolejka
2017-10-29 15:30

Jagiellonia Białystok

3

Zagłębie Lubin

1

• Serdecznie dziękuje za uwagę! Za nieco ponad 30 minut serdecznie zapraszam na relację LIVE z meczu Legii Warszawa z Arką Gdynia!

• Jagiellonia w końcu wraca na zwycięską ścieżkę! Dzięki tej wygranej, ekipa Ireneusza Mamrota traci tylko 3 punkty do Górnika Zabrze. Zwycięstwo w tym meczu zmienia całkowicie sytuacje wicemistrza Polski!

• Koniec! Szymon Marciniak gwiżdże po raz ostatni!

• Pospisil zbyt długo ciągał piłkę i traci posiadanie na rzecz Polacka!

• Marian Kelemen piąstkuje i kończy akcję rywala.

• Martin Polacek ratuje swoją drużynę łapiąc dośrodkowanie. Koledzy muszą mu podziękować.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Arvydas Novikovas schodzi, a Łukasz Sekulski wchodzi.

• Krzysztof Janus przeciąga dośrodkowanie i goście tracą szansę na zdobycie bramki.

• Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii, ale żaden z zawodników gości nie zdołał oddać strzału.

• Cillian Sherdian zmienia strzelca 3 gola, czyli Przemysława Frankowskiego.

• Przepiękna akcja Jagiellonii zakończona została niecelnym strzałem Cernycha.

• Novikovas zagrywa świetne prostopadłe podanie, a Frankowski delikatną podcinką pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przemysław Frankowski uspokaja mecz dla gospodarzy!

• Arvydas Novikovas za symulowanie ogląda żółtą kartkę.

• Mało brakowało a Jakub Świerczok wepchnąłby piłkę do bramki z najbliższej odległości!

• Jakub Świerczok minimalnie niecelnie uderza na bramkę! Mało brakowało.

• Arkadiusz Woźniak kończy już swój występ w dzisiejszym meczu. Zmienia go Krzysztof Janus.

• Taras Romańczuk kolejnym zawodnikiem, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Martin Pospisil marnuje 100% okazję! Novikovas wystawił mu świetną piłkę, a Czech uderzył zbyt lekko.

• Piotr Wlazło oddaje strzał z rzutu wolnego prosto w mur. Słabe uderzenie gracza gospodarzy.

• Zmiana także w Jagiellonii. Karol Świderski schodzi, a na murawie pojawia się Martin Pospisil.

• Kamil Mazek zmienia Filipa Jagiełło.

• Guti ogląda żółtą kartkę co oznacza, że nie zagra w przyszłej kolejce.

• Fedor Cernych popisuje się znakomitym podaniem, jednak od Novikovasa szybszy był Polacek, który wyłapuje piłkę.

• Guldan oddaje strzał, ale kapitan gości był dobrze powstrzymywany przez Wlazło.

• Adam Matuszczyk dużo dał drużynie swoją zmianą! Teraz były reprezentant Polski minął kilku rywali, ale na koniec niedokładnie podał do kolegi.

• Świetny kontratak Jagiellonii! Novikovas próbował wystawić idealną piłkę Frankowskiego, lecz skrzydłowy Jagi mija się z tym podaniem!

• Adam Matuszczyk zagrywa przepiękne podanie do Woźniaka, który zbiera futbolówkę spod rąk Kelemena i wystawią ją Świerczokowi na pustą bramkę! Jagiellonia 2, Zagłębie 1 ! Czeka nas jeszcze dużo emocji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Świerczok zdobywa 9 gola w tym sezonie!

• Aleksandar Todorovski zatrzymuję kontrę Jagiellonii i jest pierwszym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

• Adam Matuszczyk zagrywa idealną piłkę do Pawłowskiego, tylko że świetna interwencja Burligi zaprzepaszcza ich szansę na gola.

• Arvydas Novikovas uderza zza pola karnego! Było bardzo mocno, ale jednocześnie bardzo niecelnie!

• Fedor Cernych świetnie popędził lewą flanką, dograł w pole karne, lecz tam górą Polacek.

• I wracamy do gry!

• Patryk Tuszyński nie będzie dobrze wspominał powrotu do Białegostoku. Już w przerwie zmienia go Adam Matuszczyk.

• Mecz nie rozpieszcza zmarzniętych kibiców zgromadzonych na stadionie przy ul.Słonecznej. Jagiellonia jest po prostu skuteczniejsza. Udało im się zdobyć dwa gole, a oprócz tego nie pokazują nic wielkiego. Dla gospodarzy najważniejszy jest jednak wynik. Po drugich 45 minut będziemy wiedzieć czy Jadze uda się odbić od dna.

• Arbiter główny bez choćby sekundy doliczonej kończy pierwszą połowę.

• Seria dośrodkowań gości. Żadne z nich nie przynosi efektu w postaci strzału celnego.

• Jakub Świerczok walczył o piłkę z Burligą, lecz dzięki swojej upartości to prawy obrońca gospodarzy wywalczył posiadanie.

• Zabrakło precyzji Frankowskiemu. Szkoda, ponieważ akcja zapowiadała się bardzo groźnie.

• Tragiczny błąd defensywy Zagłębia! Ma ich szczęście Cernych nie potrafił tego wykorzystać! Piotr Stokowiec musi uspokoić grę swojej drużyny

• Fedor Cernych tym razem myli się. Po drugim golu tempo bardzo spało.

• Jakub Świerczok nie potrafił opanować piłki, która była posłana krosowym podaniem,

• Piotr Tomasik podłączając się do akcji ofensywnej, wywalczył rzut rożny. Niestety nic z niego nie wynikło.

• Sasa Balić pokazywał się do prostopadłego podania, lecz wcześniej liniowy podnosi chorągiewkę.

• Znakomita kontra gospodarzy. Fedor Cernych dostał piłkę na skrzydle, później z łatwością minął Guldana i zagrał idealne podanie do Świderskiego. Młody gracz Jagiellonii musiał tylko dostawić nogę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Świderski podwyższa prowadzenie!

• Strzał nad poprzeczką Arkadiusza Woźniaka. Szkoda, gdyż piłka leciała w bardzo ciekawy sposób.

• Bardzo mocne i groźne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego. Na posterunku był jednak Kelemen, który z problemami broni ten strzał.

• Sasa Balić dośrodkowuje w pole karne, a tam Świerczok przegrywa walkę w powietrzu.

• Świetna akcja Novikovasa, ale dobrze ustawiona defensywa Zagłębia ratuje sytuacje.

• Co się tu dzieje! Świerczok powinien teraz doprowadzić do remisu! Snajper gości miał okazję sam na sam, lecz jego strzał minimalnie mija słupek!

• Fedor Cernych indywidualnie popędził w stronę bramki i na raty, ale udaje się pokonać Polacka! Szybki cios Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ mocny początek gospodarzy! Fedor Cernych zdobywa bramkę!

• Od środka rozpoczynają goście! Czekamy na dobre spotkanie!

• Szymon Marciniak wyprowadza obie drużyny z tunelu, a na trybunach rozbrzmiewa hymn Jagiellonii!

• Do Białegostoku wraca Patryk Tuszyński. Napastnik gości właśnie dzięki dobrym występom w Jagiellonii zapracował na wyjazd do Turcji. Jak poradzi sobie w meczu przeciwko swoim byłym kolegom?

• Zagłębie znajduje się w lepszej sytuacji. Zwycięstwo nad Jagiellonią pozwoli dogonić Górnik Zabrze i razem z beniaminkiem przewodzić w ligowej tabeli. Ostatnio zabójczą bronią gości jest Jakub Świerczok, który praktycznie w każdym meczu wpisuje się na listę strzelców.

• Ostatnie wyniki Jagiellonii nie napawają optymizmem ich kibiców. 2 zwycięstwa w 10 meczach to nie jest to czego oczekuje się od wicemistrza Polski. Słabą formę najdobitniej pokazała ostatnia porażka 4:1 z Arką Gdynia. Czy Ireneusz Mamrot wpadnie na pomysł jak tchnąć nowe życie w białostocką ekipę?

• Skład Zagłębia Lubin!

• Skład Jagiellonii Białystok!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę dla Państwa relacjonował najciekawsze wydarzenia z tego spotkania!

• W to wietrzne i pochmurne niedzielne popołudnie, Jagiellonia gościć będzie na swoim stadionie Zagłębie Lubin. Gospodarze ostatnio znajdują się w niemałym dołku, z którego dzisiaj koniecznie muszą się wydostać.

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE ©Andrzej Zgiet / Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE. Jagiellonia w ostatnich kolejkach nie przypomina samej siebie. Gra, a przede wszystkim wyniki pozostawiają dużo do życzenia. Po klęsce w Gdyni, kiedy to Jagiellonia uległa Arce, aż 4:1 Ireneusz Mamrot musi wpaść na pomysł jak odbudować swoją drużynę.

Nie ma co ukrywać, że nastroje w Białymstoku są ponure. Tylko 2 zwycięstwa w 10 meczach, bardzo dużo niepotrzebnych remisów, a do tego jeszcze słaba postawa niektórych ważnych zawodników. Z wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu pozostała bardzo niewiele.
Ostatni mecz w Gdyni był dla ludzi związanych z Jagiellonią totalną katastrofą. Tak bezradnej drużyny “Dumy Podlasia” nie widzieliśmy już dawno. Wszyscy liczą na to, że w meczu z Zagłębiem uda się wrócić na odpowiednią ścieżkę, ponieważ kontynuacja tak słabej passy może się skończyć grupą spadkową, a tego kibice białostockiej ekipy nie zniosą. Plusem jest to, że Jagiellonia do lidera traci tylko 6 punktów.

- Jak się popatrzy teraz na tabelę, to tak naprawdę trudno powiedzieć, kto jest w czołówce, a kto już do niej nie należy. Między kolejnymi zespołami są tak niewielkie różnice, że jedna kolejka może to wywrócić do góry nogami, dlatego w tej chwili najważniejsze są trzy punkty, które mamy do zdobycia w niedzielę - mówił przed meczem Ireneusz Mamrot

W problemach Jagiellonii na pewno nie pomagają plotki dotyczące Łukasza Burligi. Po piłkarskiej Polsce rozniosła się wieść, że kontrakt prawego obrońcy Jagi ma zostać rozwiązany z jego winy. Chociaż prezes klubu Cezary Kulesza zdementował te pogłoski to jednak atmosfera w szatni z całą pewnością się dzięki temu nie poprawiła.

Rywala na przełamanie Jagiellonia ma bardzo trudnego. Zagłębie jest drużyną, która od początku sezonu pokazuje dobrą grę, ale przede wszystkim stabilizację. Ich siłą w tym momencie jest przede wszystkim Jakub Świerczok. Snajper Miedziowych notuję co raz to lepsze występy i zaczyna być głośno w kontekście jego gry w reprezentacji Polski. Jego porywczy charakter w ostatnim czasie stał się atutem, a eksperci nie mogą się go nachwalić.

Ciężko jest w tym meczu wskazać faworyta. Bez wątpienia czeka nas ciekawa widowisko. Obie drużyny posiadają znakomite drużyny, a wydaje się że będąca w dołku Jagiellonia musi mocno zaatakować swojego dzisiejszego rywala. Liczymy na to, że obie ekipy będą grać ofensywny futbol, gdyż niewątpliwie tak grać potrafią.

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin. Kto wygra mecz?

Nie zagrają:

Jagiellonia:
Damian Węglarz, Marek Wasiluk (Kontuzje)

Spotkania bezpośrednie:
Zagłębie - Jagiellonia 2:1 (Puchar Polski)
Zagłębie - Jagiellonia 3:4 (Ekstraklasa)
Jagiellonia - Zagłębie 1:2 (Ekstraklasa)

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Pojedynek Sandecji z Górnikiem pokaże CANAL+ Sport. Wstęp do meczu od 15:25. Początek transmisji o 15:30. Spotkanie prosto z Białegostoku skomentują Przemysław Pełka i Kazimierz Węgrzyn.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin w GOL24!