Mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

PKO Ekstraklasa, 35. kolejka (gr. mistrzowska)

Wisła Kraków

3

Zagłębie Lubin

0

• Wisła nie dała dzisiaj żadnych szans Zagłębiu. Zagrali świetny mecz okraszony pięknymi akcjami! Zwycięstwo w 100% zasłużone!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Cuesta wygrywa pojedynek 1vs1 z Pawłowskim! Zagłębie powinno mieć gola honorowego.

• Tomasz Cywka idealnie dograł na głowę Boguskiego, a ten spokojnie zamienia to na bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Boguski upolował dublet!

• Pol Llonch opuszcza boiska, a w jego miejsce wchodzi Vullnet Basha.

• Wojtkowski huknął z woleja, tylko że zrobił to zdecydowanie za mocno!

• Wojtkowski świetnie podał do Lloncha, który uderza w słupek! Piłka jednak fortunnie uderza w Boguskiego i wpada do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Boguski zdobywa bramkę!

• GOL! Mares zdobywa bramkę, tylko że Balić był na bardzo dużym spalonym. Dalej 1:0!

• Ostatnia zmiana, który desygnować może Mariusz Lewandowski. Paweł Żyra schodzi, a w jego miejsce wchodzi Patryk Tuszyński.

• Dominik Sulikowski wyciąga żółtą kartkę. Ukarany został Pol Llonch.

• Jakub Mares uderza zza pola karnego! Bardzo blisko bramki Cuesty!

• Tibor Halilović kończy swój występ, gdyż w jego miejsce wszedł Kamil Wojtkowski.

• Rafał Boguski nie trafia z 2 metrów! Świetną interwencją popisał się Dominik Hładun!

• Dobra szansa dla Jakuba Maresa, który jednak niepotrzebnie wdał się w drybling i Cuesta zdołał wyłapać futbolówkę.

• Ależ znakomita akcja Wisły! Kilka podań na jeden kontakt, a wszystko kończy się mocnym strzałem Boguskiego! Tym razem jednak Dominik Hładun stanął na wysokości zadania.

• Zmiana także w ekipie Miedziowych. Bartłomiej Pawłowski melduje się na boisku, a schodzi z niego Jakub Tosik.

• Rafał Boguski zmienia Jesusa Imaza.

• Carlitos już pędził do sytuacji sam na sam. Sędzia liniowy wskazuje jednak, że był ofsajd.

• Za tą sytuację Carlitos ogląda żółtą kartką! Hiszpan nie zagra z Lechem! To jego 4 żółta kartka.

• Carlitos zderzył się z Hładunem i obaj piłkarze potrzebują pomocy medycznej.

• Zoran Arsenić ogląda żółty kartonik.

• To powinien być drugi gol Carlitosa! Hiszpan zakręcił obrońcami, uderzył na bramkę, ale tym razem świetnie broni golkiper Zagłębia!

• Bardzo dobra akcja Wisły! Strzał Bartkowskiego minimalnie minął bramkę Hładuna!

• Wracamy na stadion przy ul.Reymonta! Czas na drugie 45 minut!

• Jakub Mares zmienia w przerwie Arkadiusza Woźniaka.

• Wisła wykorzystała swoją jedną z nielicznych sytuacji. Oczywiście bramkę zdobył Carltos, który coraz mocniej przybliża się do korony króla strzelców.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Żyra wpadł w pole karne, ale nie wiadomy czemu nie podał do lepiej ustawionych kolegów...

• Filip Starzyński uderzył z dystansu, jednak piłka znacznie minęła bramkę.

• Zawodnicy Zagłębia grają dzisiaj bardzo nieodpowiedzialnie. Tym razem kartką ukarany Jakub Tosik.

• Nikola Mitrović znakomicie obsłużył Hiszpana, który najpierw zamarkował strzał, a później pewnym uderzeniem w długi róg pokonał Dominika Hładuna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos zdobywa bramkę!

• Dobre wrzucenie piłki w pole karne, a zza obrońców wybiegł Marcin Wasliewski. Wasyl jednak uderza niecelnie.

• Dominik Hładun bardzo pewnie interweniuje, jednocześnie opuszczając pole bramkowe.

• Kolejne żółtko. Tym razem ukarany Adam Matuszczyk.

• Filip Jagiełło zostaje ukarany żółtą kartką.

• Paweł Żyra znakomicie uderza, ale piłka tylko musnęła poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Po kilku minutach ciekawych akcji, znowu mamy posuchę. Nic nie dzieję się pod bramkami obu drużyn.

• Indywidualna akcja Carlitosa spełzła na niczym. Trochę było tego za dużo i stracił posiadanie.

• Świetna okazja pod bramką Zagłębia! Jesus Imaz szybko obrócił się w stronę bramki, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

• Pierwsza 100% okazja w tym meczu! Alan Czerwiński wpadł w 16 i uderzył na bramkę! Piłka o centymetry minęła słupek Wisły!

• Kolejny raz zakotłowało się w polu karnym gospodarzy i znowu defensorzy Białej Gwiazdy wybijają piłkę.

• Początek meczu bardzo statyczny. Żadna z drużyn nie pali się do ataku.

• Małe zamieszanie w polu karnym Wisły. Jesus Imaz zdołał jednak wyjaśnić sytuację.

• Pierwszy gwizdek właśnie rozbrzmiał!

• Dominik Sulikowski wyprowadza oba zespoły!

• Carlitos na pewno liczy, że wpisze się dzisiaj na listę strzelców. Hiszpan jest coraz bliżej korony króla strzelców. Ile bramek dzisiaj zdobędzie?

• Pogoda na godzinę przed meczem nie rozpieszczała... Na całe szczęście już nie pada i mecz rozpocznie się bez żadnych przeszkód.

• Wisła Kraków ma jeszcze realne szanse na Europejskie Puchary. Biała Gwiazda do czwartego Górnika traci tylko 6 punktów. Dzisiejsze zwycięstwo przybliży ich na bezpośrednią odległość do Zabrzan!

• Obie drużyny nie mają już szans na mistrzostwo. Nie zmienia to jedna faktu, że walka trwać będzie do końca! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

psz

Gazeta Krakowska

Mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin ONLINE. Po dwóch wygranych na wyjeździe, w środę o godz. 20.30 Wisła Kraków podejmie Zagłębie Lubin. Krakowianie chcą podtrzymać zwycięską passę i tym razem zdobyć komplet punktów na swoim stadionie. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Trener Wisły Joan Carillo nie będzie mógł w tym spotkaniu skorzystać z czwórki kontuzjowanych zawodników. Wyłączeni z gry są: Michał Buchalik, Arkadiusz Głowacki, Matej Palcić oraz Maciej Sadlok.

Grać może natomiast m.in. Tomasz Cywka, który po sezonie odejdzie do Lecha Poznań. W Wiśle nie mają jednak najwyraźniej odsyłać w związku z tym piłkarza na trybuny. Joan Carrillo jasno mówi o swoim podopiecznym: – Nikt nie zabronił mi wstawiać Tomka Cywki w kolejnych spotkaniach. Zobaczymy czy zagra w środę, ale to inteligentny piłkarz, który dobrze pracuje na treningach. Nie zauważyłem w jego postawie nic nieprofesjonalnego, jestem z niego zadowolony tak samo, jak z innych zawodników. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca i do końca sezonu będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu.

Gdy padło kolejne pytanie o zawodnika, który odchodzi z Wisły, Ivana Gonzaleza, Carrillo trochę się zdenerwował i nie zamierzał szerzej na ten temat się wypowiadać. Powiedział jedynie: – Tutaj stawiamy bardzo dużo hipotez, a powinniśmy się skupić na najbliższym meczu. Jest dużo rozmów o zawodnikach, a przecież wciąż trwa sezon i na nim powinniśmy się koncentrować. To są bardziej pytania do dyrektora sportowego niż do mnie.

O samym Zagłębiu Lubin, które ostatnio znacznie lepiej radzi sobie na wyjazdach, niż u siebie, trener Wisły powiedział: – Jest to rywal groźny, który bardzo dobrze zagrał w Warszawie i Płocku. To przeciwnik, który będzie dla nas zagrożeniem. Zagłębie wyczekuje na błędy, a gdy przeciwnik je popełnia, nie ma wątpliwości, żeby je wykorzystać. Nie będzie to dla nas łatwy mecz.

Wiślacy już dwa razy w tym sezonie przegrali z Zagłębie. Po meczu z Koroną Kielce podkreślali, że teraz chcą wziąć rewanż na lubinianach. – Chęć odkucia na przeciwniku pomaga, ale nie można się tym za bardzo przejmować – tłumaczy Carrillo. – Jeśli stanie się to obsesją, to wtedy łatwiej o błędy. Zagłębie to zespół, który atakuje dużą liczbą zawodników. Do akcji ofensywnych włączają się też obrońcy. Musimy zagrać przede wszystkim inteligentnie, musimy zagrać swoją piłkę.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Wisła - Zagłębie rozpocznie się o godz. 20 w Eurosport 1. Początek transmisji ze spotkania od godz. 20:25 na kanale Eurosport 1.

20:30 mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin