Mecz Wisła Płock - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. mistrzowska)
2018-05-05 20:30

Wisła Płock

0

Lech Poznań

0

• Mistrzostwo oddala się Lechowi coraz bardziej. Przy jutrzejszej wygranej Legii strata może być już nie do odrobienia. Wisła Płock cały czas liczy się w walce o podium. Końcówka sezonu zapowiada nam bardzo dużo emocji!

• 6 doliczonych minut minęło! Wisła Płock remisuje bezbramkowo z Lechem!

• Jevtić dośrodkował w pole karne, gdzie zrobił się jeden wielki kocioł! Na samej linii wyłapuje piłkę Dahne!

• Ostatnia roszada w tym meczu. Damian Rasak wchodzi, a schodzi Dominik Furman.

• Co teraz się wydarzyło!? Jakub Łukowski był sam z bramkarzem Lecha! Nikogo nie było dookoła! Co z tego, jak trafił prosto w golkipera Kolejorza!

• Dilaver świetnie się ustawie i przerywa akcję Jose Kante.

• Jevtić dośrodkował prosto na głowę Gajosa, ale ten uderza bramkarza Wisły.

• Maciej Makuszewski w dość energiczny sposób pokazał swoje niezadowolenie. Za to został ukarany żółtą kartką.

• Arkadiusz Reca wpada w pole karne, lecz nie zdołał opanować zagranej futbolówki! Zmarnowana okazja!

• Szeregi Wisły opuścił Konrad Michalak. W jego miejsce wszedł Jakub Łukowski.

• Zmiany w obu ekipach. Najpierw na boisku melduje się Oleksij Chobłenko. Swój występ zakończył Christian Gytkjaer.

• Darko Jevtić wchodzi na boisko. Szwajcar zmienia Radosława Majewskiego.

• Adam Dźwigała ukarany żółtą kartką za faul na Makuszewskim.

• Christian Gytkjaer świetnie znalazł sobie miejsce do strzału głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego! Brawo dla obu zawodników. Duńczykowi zabrakło niewiele.

• Cudowne uderzenie Macieja Gajosa! Kapitan Lecha trafia w poprzeczkę! Nawet jakby wpadł ten strzał do bramki to sędzia wcześniej użył gwizdka. Gytkjear zagrał piłkę ręką.

• Maciej Makuszewski wchodzi w miejsce Mario Situma! Popularny "Maki" powoli wraca do zdrowia!

• Najpierw rzut wolny, później rzut rożny. Nic z tego, Wisła nie potrafi wykorzystać stałego fragmentu.

• Pierwsza zmiana w tym meczu właśnie została przeprowadzona. Jose Kante wchodzi w miejsce Kamila Bilińskiego.

• Na trybunach fajerwerki, a na boisku wieje nudą....

• Bardzo dobra akcja gospodarzy fatalnie zepsuta przez Michalaka! Jego koledzy świetnie wymienili podania, a skrzydłowy ostatnie podanie wykonał wręcz tragicznie.

• Jóźwiak i Dźwigała zwijają się z bólu, po tym jak przypadkowo się zderzyli. Szymański z Gytkjaerem pokłócili się o tą sytuację. Sędzia na szczęście szybko uspokoił walczących zawodników.

• Kostewycz zauważył wysuniętego Dahne! Mało brakowało a zdobyłby bramkę ze swojej połowy!

• Bardzo słabe uderzenie Kamila Jóźwiaka. Wisła Płock teraz ma szansę rozegrać akcję.

• Lech od kilku minut spokojnie utrzymuje się przy piłce. Wymieniają podania, ale nie za bardzo coś z tego wychodzi.

• Łukasz Trałka przerywa dośrodkowanie Arkadiusza Recy. Lech odzyskuje posiadanie piłki.

• Obie drużyny wróciły na murawę, tak więc czas zacząć drugą połowę!

• Jak na razie nie oglądaliśmy bramek w Płocku, ale dużo więcej z gry ma Lech. Kolejorz nie potrafi jednak przekuć tego na bramki. Jak będzie po 15 minutowej przerwie?

• Koniec pierwszej części meczu!

• Cezary Stefańczyk ucierpiał przy starciu z rywalem i pierwsza połowa potrwa trochę dłużej.

• Semir Stilić przerywa kontratak rywala i oczywiście musi zostać ukarany żółtym kartonikiem.

• Kamil Józiwiak próbował technicznego uderzenie, które minimalnie mija słupek bramki Wisły Płock!

• Mocne dośrodkowanie Michalaka, które ląduje prosto w rękach Putnocky'ego

• Oba zespoły grają bardzo ociężale. Lech wygląda lepiej, jest bliżej zdobycie gola, jednak nie tego oczekujemy po meczu 2 i 4 drużyny z tabeli.

• Thomas Dähne rośnie na bohatera Wisły Płock! Przed chwilą obronił 1vs1 z Situmem, a teraz praktycznie znikąd wyleciał i obronił strzał głową Gytkjaera!

• Najgroźniejsza okazja jak do tej pory! Mario Situm wyszedł sam na sam z Dahne, ale przegrywa ten pojednyek! To powinno być 1:0!

• Christian Gytkjaer znowu był bardzo bliski, ale po raz kolejny zabrakło mu kilku centymetrów. Uprzedzony przez defensora Wisły.

• Bardzo precyzyjne dośrodkowanie Majewskiego! Uryga w ostatniej chwili uprzedził Gytkjaera i Lech ma tylko rzut rożny.

• Żółta kartka dla Dominika Furmana.

• Łukasz Trałka zamykał akcję swojej drużyny. Uderzył jednak prosto w Dominika Furmana.

• Semir Stilić dośrodkowuje bardzo dobrze w pole karne, ale Nico Varela był na bardzo dużym spalonym.

• Pierwszy żółty kartonik tego meczu, a zarazem czwarty w sezonie Radosława Majewskiego. Nie będzie mógł zagrać w meczu z Jagiellonią.

• Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Michalaka. Niestety nic z tego nie wychodzi, a dodatkowo Nico Varela leży z grymasem bólu na murawie.

• Tomasz Kwiatkowski otrzymał podpowiedź i nakazał grać dalej. Karnego nie było!

• Mario Situm przewraca się w polu karnym! Będzie interwencja wozu VAR!

• Łukasz Trałka "potraktowany" łokciem przez Kamila Bilińskiego. Snajper Wisły ma szczęście, że nie skończyło się to kartką.

• Dobra, bardzo składna akcja Lecha. Dośrodkowanie Situma trochę jednak przeciągnięte.

• Zegar odmierzający czas tego meczu wystartował!

• Oba zespoły opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Wygrana Legii w Pucharze Polski to ogromna szansa dla takiej drużyny jak Wisła. Teraz czwarte miejsce daje grę w Europejskich Pucharach. Dla podopiecznych Jerzego Brzęczka to jest na pewno kluczowy cel.

• Lech po ostatniej porażce z Górnikiem Zabrze na własnym stadionie wypadł z pozycji lidera. Do Legii tracą dwa punkty, więc jeżeli wygrają mogą wrócić na pierwsze miejsce chociaż do jutra. Jeżeli jednak przegrają to mistrzostwo może się już oddalić za bardzo.

• Dzień dobry Państwu! Już za 20 minut Tomasz Kwiatkowski rozpocznie mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Lechem Poznań! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będe miał przyjemność poprowadzić dla Państwa relację LIVE z tego spotkania!

red

Wisła Płock - Lech LIVE! "Kolejorz" zdefiniuje końcówkę sezonu

Wisła Płock - Lech LIVE! "Kolejorz" zdefiniuje końcówkę sezonu ©Lukasz Gdak

Mecz Wisła Płock - Lech Poznań ONLINE. Na trudnym terenie "Kolejorz" nie może pozwolić sobie na wpadkę. Tydzień temu przegrał i stracił fotel lidera. Kolejna porażka oznaczałaby dalsze topnienie szans na zdobycie upragnionego mistrzostwa. Relacja LIVE w GOL24 od 20:30.

Mecz Wisła Płock - Lech Poznań ONLINE

Lech musi udowodnić, że wyciągnął wnioski z zeszłego sezonu, w którym przegrał i mistrzostwo, i Puchar Polski. Na ostatniej prostej nie mogą się już powtórzyć takie wyniki jak z Koroną Kielce czy ostatnio z Górnikiem Zabrze. - - Bolesna porażka z Górnikiem, nas zmobilizowała, było widać ogromną koncentrację na treningach - podkreśla trener Nenad Bjelica.

Kibice jeszcze nie panikują. Na jednym z treningów pojawił się nawet transparent w języku chorwackim skierowany do szkoleniowca. Z treści wynikało, że cieszy się on nadal pełnym poparciem. - Jeśli widzisz słowa: trenerze jesteśmy z Tobą - walcz do końca, to oznacza to zaufanie do naszej pracy. Nasze relacje z kibicami są na bardzo dobrym poziomie. Chcemy na boisku dawać z siebie wszystko, chcemy zawsze do końca walczyć. Nawet jeśli się nie udaje wygrać, tak jak to było w meczach z Górnikiem Zabrze czy Koroną Kielce. Wiemy, że nasi kibice będą z nami do końca - stwierdził Bjelica.

W Płocku też nastroje są dobre. - Mamy nadzieję, że uda nam się zagarnąć pełną pulę - mówi Semir Stilić, były lechita, który teraz kieruje grą Wisły. - Lech jest obecnie jedną z dwóch najlepszych drużyn w ekstraklasie. Gra ładnie, strzela bardzo dużo bramek, ma wielu klasowych piłkarzy i jest dobrze poukładany. Ale ten sezon pokazuje jednak, że nie musimy się nikogo obawiać. Możemy zapunktować z każdą drużyną. Wiemy na co nas stać - zapewnia 30-letni pomocnik.

Wisła Płock - Lech Poznań: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Wisła: Sylwestrzak, Merebaszwili (kontuzje)
Lech: Koljić, Radut (kontuzje), Jevtić (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lech - Wisła 2:1 (Ekstraklasa, 26.11.2017)
Wisła - Lech 1:0 (Ekstraklasa, 23.07.2017)
Wisła - Lech 0:3 (Ekstraklasa, 15.04.2017)

Mecz Wisła Płock - Lech Poznań TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:30. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV