0

Lech Poznań

0

• Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie!

• Lech remisuje 0-0 z Zagłębiem i utrzymuje się na 4 pozycji w tabeli. Gra Kolejorza dalej nie przekonuje i jeżeli nic się nie zmieni ciężko walczyć będzie o mistrzostwo.

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Nicklas Barkroth miał znakomitą okazję do zdobycia bramki, ale zostaje zablokowany! Poprawka leci na bramką! Mógł być bohaterem!

• Rafał Janicki ogląda drugą żółtą kartkę i Lech musi kończyć ten mecz w 10!

• Aż 8 minut doliczone do tego meczu!

• Czerwiński przegrywa pojedynek biegowy z Jóźwiakiem i Zagłębie traci szansę na zdobycie bramki.

• Czy któraś drużyna zdoła przełamać defensywę rywali i zdobyć upragnioną bramkę?

• Bramkarz Lecha trochę przymroczony, ale wraca do gry.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Lecha! Jak to możliwe, że nikt nie zdołał wpakować piłki do siatki!? Jeszcze Matus Putnocky mocno ucierpiał w tej sytuacji.

• Jakub Świerczok uderza z dystansu, jednak prosto w boczną siatkę.

• Bartłomiej Pawłowski uderza prosto w mur.....

• Bardzo groźna sytuacja dla gospodarzy. Bartłomiej Pawłowski faulowany na ok. 25 metrze od bramki rywala!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Dennis Rakels opuszcza murawę, a melduje się na niej Christian Gytkjaer.

• Patryk Tuszyński ambitnie walczył o piłkę w polu karnym, ale twardo na nogach stał Łukasz Trałka dobrze interweniuje

• Wołodymyr Kostewycz popędził lewą flanką, ale zabrakło mu trochę szybkości aby dogonić piłkę i jeszcze ją dograć lepiej ustawionym kolegom.

• Nie ma rzutu karnego! Sędzia Jarosław Przybył po długiej weryfikacji odwołuje swoją decyzję! Bardzo długo to trwało.

• Będzie interwencja systemu VAR.

• Rzut karny dla Zagłębia! Bartłomiej Pawłowski faulowany w polu karnym rywala!

• Zbyt mocne dośrodkowanie Bartłomiej Pawłowskiego i Patryk Tuszyński był bez szans, aby dopaść do futbolówki.

• Nicklas Barkroth zmienia Radosława Majewskiego.

• Rafał Janicki ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny.

• Strzały (strzały celne):
    Lech Poznań 10 (3) Zagłębie Lubin 3 (3)

• Radosław Majewski uderza z rzutu wolnego prosto w Polacka. Nie miał z tym żadnego problemu bramkarz Miedziowych.

• Zmiana w Kolejorzu. Martio Situm schodzi, a Kamil Józwiak wchodzi.

• Po mocnym początku Lecha gra znowu nam przygasła. Wymiana podań w formacji defensywnej to nie jest to czego oczekują kibice zgromadzeni na stadionie.

• Pierwsza zmiana tego meczu. Patryk Tuszyński zmienia Krzysztofa Janusa.

• Łukasz Trałka ukarany żółtym kartonikiem. Zdecydowanie zasłużona kara.

• Ależ interwencja Martina Polacka! Łukasz Trałka uderzył głową i z samej linii wyciąga futbolówkę bramkarz gospodarzy!

• Dario Situm zostaje zablokowany przez Alana Czerwińskiego i będziemy mięc rzut rożny.

• Obie drużyny bez zmian. Sędzia dał znak, więc możemy rozpoczynać drugą część meczu!

• Obie drużyny miały swoje okazję, lecz nie potrafiły ich wykorzystać. Nie oglądamy super porywającego widowiska, ale jeszcze jest druga połowa!

• Sędzia kończy pierwszą część meczu.

• Łukasz Janoszka pakuje piłkę do bramki, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę! Była interwencja sędziów z wozu VAR, ale tylko potwierdzili tą decyzję!

• Obie drużyny mocno zwolniły tempo i po prostu wymieniają między sobą podania.

• Żółta kartka dla Dennisa Rakelsa.

• Ależ huknął z dystansu Darko Jevitić! Na razie jednak bohaterami są bramkarze, gdyż teraz świetnie broni Martin Polacek!

• Zdecydowanie najlepsza okazja tego meczu! Krzysztof Janus zbiegł na bliższy słupek, uderzył głową z 5 metra, ale świetnie broni Putnocky!

• Jakub Świerczok spokojnie został zatrzymany przez Dilavera. Dobra interwencja gracza z Poznania.

• Kolejna żółta kartka dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany Alan Czerwiński.

• Sasa Balić ukarany żółtą kartką.

• Kiks Roberta Gumnego w 16 rywala. Koledzy czekali na podanie swojego młodszego kolegi.

• Zamieszanie w polu karnym Zagłebia, ale Mario Situm uderza zdecydowanie zbyt mocno.

• Kompletnie nieudane uderzenie Radosława Majewskiego. Polacek tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

• Przez ostatnie kilka minut gra obu drużyn wygląda niczym w A-klasie. Przebitki, które zazwyczaj kończą się faulem albo autem.

• Zabrakło precyzji Łukaszowi Janoszcze przy zagraniu do Krzysztofa Janusa. Szkoda, bo jego kolega już czaił się aby dobić piłkę do pustej bramki.

• Bardzo dobre uderzenie głową oddaje Sasa Balić, lecz piłka trafia prosto w bramkarza Lecha!

• Bardzo ładne prostopadłe podanie Adama Matuszczyka do Alana Czerwińskiego! Prawy obrońca gospodarzy zostaje jednak zablokowany.

• Strzał Jakuba Świerczoka zbyt lekki. Spokojnie broni Matus Putnocky.

• Dennis Rakels zagubił się przy przyjęciu piłki w polu karnym rywala i Lech traci posiadanie.

• Pierwsze dośrodkowanie zostaje spokojnie wyłapane przez Martina Polacka.

• Od środka pierwszym kopnięciem grę rozpoczęli zawodnicy Zagłębia!

• Obie drużyny już na murawie! Kibice Zagłębia głośno witają swoich ulubieńców!

• W ekipie Lecha Poznań brakuje oczywiście Macieja Makuszewskiego. Reprezentant Polski niestety doznał poważnej kontuzji i będzie niedostępny do gry przez 6-9 miesięcy. Życzymy zdrowia.

• Dzisiaj może dojść do bardzo historycznej chwili w klubie z Lubina. Jakub Świerczok zdobywając hat-tricka w poprzednim spotkaniu wyrównał rekord zdobytych bramek przez gracza Zagłębia w jednym sezonie . Dzisiaj wystarczy, że raz wpisze się na listę strzelców i rekord z sezonu 92/93 zostanie pobity.

• Obie drużyny znajdują się aktualnie w górnej części tabeli. Lech z 32 punktami zajmuje 4 miejsce. Natomiast Zagłębie ma tych oczek o 4 mniej i okupuje 7 lokatę.