Chelsea Londyn

2

Leicester City

0

• Koniec spotkania. Po bezbarwnej pierwszej połowie przyszła o wiele lepsza druga część gry. Leicester zaprezentowało się przyzwoicie, lecz w drugiej połowie nie mieli za wiele do powiedzenia. Chelsea pewnie wygrywa na swoim stadionie 2:0.

• Matić płasko zagrywał wzdłuż pola karnego, ale obrońcy gości wyjaśniają sytuację wybiciem.

• Doliczono trzy minuty.

• Schmeichel pewnie łapie strzał zza pola karnego.

• Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś Ivanović! Znowu doszedł do pozycji strzeleckiej, ale uderzył niecelnie!

• Wood ---> Ulloa.

• Na murawie się już praktycznie nic nie dzieje. Chelsea sobie klepie piłkę, Leicester cofnięty i już czeka na ostatni gwizdek w tym meczu.

• Ależ wrzawa na trybunach! Dlaczego? Wchodzi Didier Drogba! Zmienia strzelca pierwszej bramki - Diego Coste.

• Świetnie zachował się Hazard w polu karnym, zrobił sobie miejsce, uderzył po długim słupku! Schmeichel bez szans!

• GOOOL! 2:0!

• Chelsea już spokojnie prowadzi grę w środku pola. 15 minut do końca. Leicester zdąży wyrównać, czy może Chelsea podwyższy prowadzenie?

• No i Hammond nie dokończy tego meczu. Wchodzi za niego Taylor-Fletcher.

• Hammonda łapią skurcze i mamy chwilową przerwę.

• Oraz Willian za Oscara.

• Albrighton wszedł w miejsce aktywnego dzisiaj Mahreza.

• Leicester gra dzisiaj nieźle, ale w drugiej połowie Chelsea gra o niebo lepiej niż w pierwszej odsłonie. Zasłużone prowadzenie.

• Ramires w miejsce Schuerrle.

• Świetnie zachował się Ivanović w polu karnym, zagrał do Costy, a ten wpakował piłkę do siatki!

• GOOOL! 1:0!

• Nugent popędził z piłką, ale zatrzymał go Cahill.

• Ivanović świetnie zagrywa do Fabregasa, ten staje przed dobrą szansą, ale Schmeichel ratuje swój zespół!

• Kontra Chelsea! Schürrle uderzał minimalnie nad bramką!

• Powinno być 0:1! Nugent przegrywa pojedynek sam na sam! mamy rożny!

• Hammond ukarany kartką.

• Terry ponownie zatrzymuje Mahreza!

• Chelsea rozpoczęła z animuszem! Teraz kolejny strzał Oscara - broni Schmeichel!

• Powinno być 1:0!!!! Oscar uderza w słupek!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy wynik bezbramkowy. Mecz wyrównany. Po grze Chelsea spodziewaliśmy się zdecydowanie więcej.... Wracamy za kwadrans.

• Doliczono minutę.

• Hazard w pole karne, obrońcy wybijają piłkę pod nogi Schuerrle, który uderza fatalnie....

• Leicester w końcówce pierwszej połowy atakuje. Chelsea się broni.

• De Laet popełnia prosty błąd techniczny i od autu Chelsea.

• Po rożnym piłka padła łupem Oscara, który strzelał z dystansu bardzo niecelnie.

• Hazard do Costy, ten strzelał ,ale został zablokowany i mamy rzut rożny.

• Bardzo nudne spotkanie na Stamford Bridge...... Można zacytować piosenkę Jaki tu spokój...'.

• Chelsea - Liecester City

• Leicester gra bardzo dobrze w defensywie i prawdę mówiąc Chelsea nie miała jeszcze dogodnej sytuacji.

• Hazard dośrodkowywał w pole karne, do strzału głową doszedł Schuerrle, ale uderzył nad bramką.

• Wrzutka Mahreza ponownie mija wszystkich zawodników.

• Kontra Chelsea, ale jak szybko się zaczęła tak szybko Hazard stracił piłkę.

• Mahrez wpada w pole karne Chelsea, chciał zwieść Terrego, ale na jego rzecz traci piłkę.

• Po raz kolejny uderzenie z dystansu. Próbował Cahill, ale został....zablokowany.

• Ładna akcja gości. De Laet wrzucał w poszukiwaniu Kinga, ale jeden z obrońców Chelsea wybija na róg.

• Tempo meczu siadło. Chelsea atakuje, ale brakuje skuteczności przy strzałach.

• Schuerrle centrował w pole karne, ale piłka nie znalazła adresata.

• Piłka głównie toczy się w środku pola.

• Fabregas zagrał do Schuerrle, ten uderzał ponad bramką!

• Uderzenie Oscara zablokowane, ale mamy korner.

• Konchesky centrował w pol karne, ale piłka minęła wszystkich i od bramki zacznie Courtois.

• Leicester nie wystraszył się gospodarzy i póki co to on konstruuje atak.

• Fabregas dośrodkowywał z rzutu rożnego, Schmeichel wypiąstkował za pole karne, tam do strzału doszedł Schuerrle, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Londyńczycy rozgrywają piłkę w środku pola.

• Początek spotkania. Od środka Leicester.

• Zawodnicy już na środku murawy. Za chwilę zaczynamy!

• Jose Mourinho sięgnie dziś po kolejne trzy punkty?

• Rezerwowi Leicester: Hamer, Albrighton, Hopper, Taylor-Fletcher, Knockaert, Wasilewski, Wood

• Rezerwowi Chelsea: Cech, Zouma, F Luis, Mikel, Ramires, Willian, Drogba

• W kadrze meczowej obecny jest nasz reprezentant, Marcin Wasilewski, który rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

• Oba zespoły zagrały ze sobą 95 spotkań. 45 z nich kończyło się zwycięstwem Chelsea, 23 razy zwyciężali zawodnicy Leicester, natomiast 27 meczów zakończyło się remisem.

• Dzisiejsi gospodarze w 1. kolejce pokonali innego beniaminka, Burnley 3:1 na ich terenie. Gra wyglądała przyzwoicie, a oczekiwania wobec Chelsea w tym sezonie są ogromne.

• Leicester w pierwszej kolejce zremisował 2:2 z Evertonem. Bramki dla Lisów zdobyli Leonardo Ulloa oraz Chris Wood.

• Witam z relacji live z meczu 2. kolejki Premier League, gdzie Chelsea Londyn podejmie u siebie beniaminka, Leicester City.