3

Chelsea Londyn

6

• Dziękujemy za wspólnie spędzone popołudnie! Zapraszamy na kolejne relacje na żywo. Dobranoc!

• KONIEC SPOTKANIA NA GOODISON PARK! Az nie wiem co powiedzieć, co napisać... Był to szalony mecz, zawsze chciałoby się śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, w którym pada tyle goli. Chelsea była na pewno zespołem lepszym, o czym na pewno świadczy wynik. Podsumowując drużyna Jose Mourinho wygrywa 6:3 po pięknym meczu z Evertonem Roberto Martineza.

• Everton w ataku pozycyjnym. Z gry gospodarzy nic jednak nie wynika.

• Arbiter doliczył 5 minut!

• Diego Costa strzela swojego drugiego gola dzisiejszego wieczora! Hiszpan minął Distin'a i Howarda i strzelił w dalszy róg bramki Amerykanina.

• Besic zmienia Lukaku.

• Drogba pojawił się na murawie zmieniając Fabregasa.

• Felipe Luis za Hazarda na ostatnie minuty.

• Żółtko dla Cesca.

• Ramires podwyższa prowadzenie Chelsea! To co dzieje się na Goodison Park jest nieprawdopodobne!

• Mikel za Williana.

• Bramkę strzela Samuel Eto'o!

• Nemanja Matić strzela bramkę na 2:4!!! Serb strzelił bardzo mocno lewą nogą, a piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka. Ależ mecz na Goodison Park!!!

• Samuel Eto'o wchodzi za McGeady'ego.

• Błyskawiczna odpowiedź Evertonu! Steven Naismith strzela bramkę lewą nogą, po fantastycznym podaniu z głębi pola McGeady'go. Jest już tylko 2:3!

• Żółty kartonik dla bramkarza Evertonu.

• Eden Hazard wpadł w pole karne z lewej strony, podciągnął piłkę przy linii końcowej boiska, następnie nastrzelił Colemana i mamy 3:1!

• Samuel Eto'o już grzeje się przy linii bocznej. Kameruńczyk zamelduje się zaraz na murawie za jednego z kolegów.

• Mirallas z rzutu wolnego z ok. 20 metra strzela wprost w mur, w którym byli ustawieni gracze Chelsea.

• Ramires ukarany żółtą kartką.

• Lukaku nie ma dzisiaj wyczucia. Sędzia liniowy już po raz kolejny ''łapie'' go na spalonym.

• Everton w ofensywie. Drugi już rzut rożny w ostatnich paru minutach dla gospodarzy, z którego jednak nic nie wynika.

• Costa wysuwa piłkę nadbiegającemu z prawej strony Ivanoviciowi, Serb strzela, ale bardzo niecelnie.

• Za niesportowe zachowanie w stosunku do rywala.

• Costa strzela z ostrego kąta prosto w Howarda po wysunięciu piłki przez Hazarda. Amerykanin wyłapuje strzał bez żadnych problemów.

• Costa wyszedł sam na sam z Howardem, tym razem jednak góra bramkarz Evertonu!

• Jagielka kopniakiem rodem niczym z kung fu powala Ivanovicia. Rzut wolny dla gości.

• Willian fauluje Naismith'a. Na razie bez upomnień indywidualnych.

• Romelu Lukaku zza pola karnego, ale niecelnie. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Chelsea.

• Zaczynamy ostatnie 45 minut na Goodison Park! Od środka zaczęli gospodarze. Oba zespoły w tych samych składach.

• Za niecały kwadrans druga odsłona spotkania. Zapraszamy!

• Koniec pierwszej części gry. Chelsea prowadzi z Evertonem na Goodison Park 2:1. Bramki dla gości strzelili Diego Costa i Ivanović, dla The Toffees Kevin Mirallas.

• Mirallas strzela bramkę kontaktową! Z prawej strony perfekcyjnie piłkę w pole karne dośrodkował Coleman, do futbolówki wyskoczył młody Belg, który pięknym strzałem głową strzela gola na 2:1!

• Costa wyszedł sam na sam z Howardem, ale napastnik Chelsea był na spalonym.

• Chelsea gra jak dotąd bardzo spokojnie. Zawodnicy Jose Mourinho mądrze przesuwają się w defensywie, nie dając żadnego pola manewru gospodarzom.

• Mirallas strzela z dystansu, celując w okienko bramki Chelsea, ale uderzenie wyłapuję jego kolega z reprezentacji Thibaut Courtois.

• Mirallas fauluje Fabregasa. Belg podniósł zbyt wysoko nogę.

• Widać, że aklimatyzacja Diego Costy na Wyspach przebiega wyśmienicie. Snajper rodem z Brazylii strzelił już trzeciego gola w barwach The Blues.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Jak nie z gry, to może ze stałego fragmentu gry powiedzie się zawodnikom Pana Martineza.

• The Toffees próbują ''ukąsić'' Chelsea raz po raz, najpierw z lewego potem z prawego skrzydła, ale defensorzy gości nie dają jak na razie się zaskoczyć.

• Barry wchodzi wślizgiem w Willian'a, ale arbiter nie odgwizduje faulu. Błąd sędziego.

• Z prawej strony szarżował Coleman, ale jego dośrodkowanie po ziemi przecięli obrońcy Chelsea.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla Evertonu. Piłka spada na głowę Distin'a, który zdobywa bramkę, ale na spalonym był Lukaku i arbiter nie uznaje gola. Pech gospodarzy!

• Przy pierwszym golu dla gości asystę zaliczył nie nikt inny jak sam Cesc Fabregas. Hiszpan jak na razie jest etatowym asystentem w drużynie Mourinho.

• Tim Howard o mało co nie wyleciał z boiska, po tym jak dotknął piłkę poza polem karnym. Wybryku Amerykanina nie zauważył sędzia, więc Everton gra dalej w komplecie.

• Podrażnieni zawodnicy Roberto Martineza ruszyli na bramkę Courtois. Jak na razie nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji, ale usatysfakcjonowana jak na razie wynikiem Chelsea oddała pole rywalowi.

• Everton w ataku. Steven Naismith na spalonym.

• 2:0!!! Diego Costa z lewej strony podaje przed szesnastkę do Ramiresa, ten odgrywa do wchodzącego w pole karne Serba, który będą na minimalnym spalonym strzela kolejną bramkę dla Chelsea! Ależ początek spotkania w wykonaniu drużyny Jose Mourinho!

• GOOOOOOOL dla Chelsea! Diego Costa pokonuje Tima Howarda już w 36. sekundzie spotkania! Hiszpan dostał podanie ze środka boiska i uderzył futbolówkę centralnie między nogami Amerykanina.

• Od środka rozpoczęli spotkanie piłkarze Jose Mourinho. Zaczynamy spektakl na Goodison Park!

• Gospodarze tradycyjnie na niebiesko, Chelsea będą występowali w rezerwowym żółtym komplecie.

• Samuel Eto'o jak na razie w rezerwie gospodarzy. Snajper reprezentacji Kamerunu w poprzednim sezonie występował w klubie ze Stamford Bridge.

• Rezerwowi Chelsea: Cech, Drogba, Felipe, Mikel, Salah, Zouma, Schurrle.

• Na ławce rezerwowych Evertonu zasiądą: Robles, Alcaraz, Besić, Eto'o, Gibson, Osman, Stones.

• Przypomnijmy, że w poprzedniej serii spotkań Everton zremisował u siebie z Arsenalem 2:2, natomiast Chelsea wygrała 2:0 z Leicester.

• Witamy! Już za niespełna kwadrans czeka nas wspaniałe widowisko na Goodison Park, gdzie miejscowy Everton podejmie Chelsea Jose Mourinho. Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji na żywo z ostatniego sobotniego spotkania trzeciej kolejki Premier League.