Newcastle United

2

Chelsea Londyn

1

• Cóż z tego, że Chelsea oddała więcej strzałów, miała miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki, a Taylor otrzymał czerwoną kartkę? Newcastle strzelił dwie bramki i dał sobie wbić tylko jedną, dzięki czemu stał się pierwszą drużyną, która w tym sezonie ograła The Blues! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• KONIEC! NEWCASTLE OGRYWA CHELSEA!

• Filipe Luis dośrodkował z lewej strony boiska, a Drogba choć otrzymał piłkę, to oddał niecelny strzał

• Ivanović huknął z dystansu, ale uderzył o tyle mocno, co i niecelnie

• Terry! Kapitan Chelsea znalazł się w wyśmienitej sytuacji po dośrodkowaniu Ivanovicia z prawej strony, ale nie trafił nawet w bramkę!

• Długa piłka od Janmaata w kierunku Cisse, ale ten przegrał pojedynek z Mikelem

• Aż sześć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

• Ivanović oddał strzał głową po dośrodkowaniu Costy, ale bramkarz złapał spokojnie piłkę

• Filipe Luis oddał strzał z dystansu, ale znów dobrze interweniował Jak Alnwick!

• Jak Alnwick! Fantastyczna interwencja po strzale Costy sprzed pola karnego! Tylko rzut rożny dla Chelsea!

• Mikel zagrał długą piłkę do Drogby, ale piłka po jego strzale wpadła w boczną siatkę. Ewentualny gol i tak nie byłby uznany, gdyż Iworyjczyk wcześniej był na spalonym

• Ivanović oddał strzał głową po dośrodkowniuł z rzutu rożnego, ale bramkarz bez problemu chwycił piłkę

• Fabregas dośrodkował z rzutu wolnego, a błąd bramkarza wykorzystał Drogba! Alnwick zaliczył pusty przelot, a Iworyjczyk wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOL!! Didier Drogba, ależ to będzie końcówka!

• To oczywiście wymusza zmianę w ekipie gospodarzy. Sammy Ameobi schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Mike'a Williamsona

• Steven Taylor taktycznie faulował Schuerrle i dostał drugą żółtą kartkę! Obrońca Newcastle wylatuje z boiska!

• Żółta kartka za pyskówkę dla Diego Costy

• Po podaniu Pereza sam na sam z bramkarzem wyszedł Sissoko. Zawodnik Newcastle zamotał się jednak trochę, ale zdołał podać jeszcze do Cisse, a Senegalczyk znów trafił do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! PAPISS CISSE, 2:0!!

• Słupek! Ładna akcja Chelsea, Schuerrle dośrodkował z prawej strony boiska, piłka trafiła do Hazarda, a piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka!

• Pierwsza zmiana w ekipie gości, Andre Schuerrle zmienia Oscara

• To powinna być bramka! Colback dośrodkował z rzutu rożnego, a po małej przebitce piłka trafiła do Sissoko, który przestrzelił z paru metrów od bramki!

• Cisse oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłkę przyjął na siebie Cahill

• Sissoko ładnie poprowadził piłkę z środka, zagrał na lewą stronę do Ameobiego, a jego dośrodkowanie na bramkę zamienił wprowadzony z ławki Cisse! Jak odpowie Chelsea?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 1:0 dla gospodarzy, Papiss Cisse!

• Było blisko gola! Fabregas świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, ale będący na wyśmienitej pozycji Mikel przestrzelił głową!

• I teraz goście zaczynają drugą połowę

• Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę u gospodarzy. Rob Elliot doznał kontuzji pachwiny przy jednym z wykopów piłki i w jego miejsce widzimy Jaka Alnwicka

• Za nami naprawdę ciekawa pierwsza połowa. Na początku przewagę mieli goście, którzy mogli szybko objąć prowadzanie, jednak byli oni nieskuteczni. Później Sroki też zaczęły dochodzić do głosu i mecz nam się wyrównał, ale niestety, goli nie było nam dane oglądać. Miejmy nadzieję, że to tylko na razie

• Kolejna szybka kontra gości, jednak tym razem skończona pozycją spaloną Oscara

• Willian dośrodkował z prawej strony boiska, ale z pola karnego wybili piłkę gospodarze. Po chwili sprzed szesnastki uderzał Fabregas, ale wywalczył on tylko rzut rożny

• Próba dłuższego podania od Oscara do Williana, ale niedokładna. Od bramki grę wznowią Sroki

• Willian! Brazylijczyk znów bardzo groźnie uderzał sprzed pola karnego i znów minimalnie się pomylił!