2

Aston Villa

0

• Na dziś to wszystko, ale już jutro kolejne relacje LIVE! na ekstraklasa.net! Za dzisiejszą obecność dziękuje Wam Filip Błajet!

• Z kolei dla QPR znowu zaświeciło słońce. Forma Austina i Vargasa w ostatnich meczach może napawać optymizmem zarówno Redknappa, jak i kibiców.

• To piątka porażka z rzędu The Villans. Czyżby Roy Keane już szykował się do wejścia w buty Paula Lamberta?

• Koniec meczu! Queens Park Rangers górą w meczu zespołów z dołu tabeli!

• Krancjar na ostatnią minutę za Fera.

• Trzy minuty doliczył sędzia Mason.

• Traore wywalczył rzut wolny pod bramką Aston Villi. Czas płynie nieubłaganie, oczywiście na korzyść gospodarzy.

• Ciaran Clark na spalonym, podobnie jak trzech jego kolegów z zespołu.

• Traore w miejsce Vargasa. Zmiana defensywna w wykonaniu Redknappa.

• Aston Villa wygląda na drużynę, która nie ma wiary we własne umiejętności. Szykuje się 5 mecz z rzędu The Villans bez strzelonego gola.

• Nerwowo na Loftus Road. Spięcie słowne Austina i Cissokho.

• Piłka wybijana przez Caulkera spadła wprost pod nogi Cleverleya, który huknął z powietrza, ale genialnie wybronił Green. Anglik wybronił też dobitkę Benta, który nieczysto trafił w futbolówkę.

• Olbrzymie zamieszanie pod bramką The Villans, ale podczas ping pongu w polu karnym nie połapał się Vargas.

• Lowton ukarany żółtym kartonikiem za powstrzymanie szarżującego Hoiletta.

• Cudowne prostopadłe podanie Hoiletta w kierunku Vargasa, który znalazł się sam przed Guzanem, ale Chilijczyk zmarnował wspaniałą okazję. Amerykanin wyszedł górą z tego pojedynku!

• Złe zagranie Vargasa, który miał szansę na dobre dośrodkowanie. Guzan łatwo zażegnał zagrożenie.

• Austin ma już 4 gole na koncie podczas swojej przygody w Premier League. To najlepszy strzelec QPR.

• Bent w miejsce Weimanna.

• Za Westwooda pojawił się Joe Cole.

• Kilkunastometrowy bieg Vargasa i dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie Austin świetnie uprzedził Vlaara. Z bliska najlepszy snajper gospodarzy nie mógł się pomylić. 2-0!

• CHARLIE AUSTIN!

• Było blisko! Hoilett ładnie zawinął z lewego skrzydła i miękkim strzałem próbował przelobować Guzana. Strzał Kanadyjczyka obił się do słupka!

• W drugiej połowie nie wydarzyło się jeszcze nic konkretnego, co można by uzanć za zagrożenie bramkowe.

• Green pewnie wyłapuje świecę posłaną w pole karne QPR.

• Za Zamorę dynamiczny Hoilett. Redknapp stawia na kontrataki?

• Efektowna akcja Weimanna, który wkręcił w ziemie dwóch rywali. Ostatecznie uderzenie Austriaka zostało zablokowane.

• Pierwszy żółty kartonik w tym meczu. Ukarany Andreas Weimann.

• Na spalonym znalazł się Benteke. Prawidłowa decyzja sędzeigo.

• Gra toczy się w środku pola, w drugiej połowie nie widzieliśmy jeszcze żadnego trudnego strzału.

• Mocno poturbowany Leroy Fer. Holender trzyma się za głowę.

• Ostro potraktowany jeden z zawodników QPR. Mecz walki na razie na Loftus Road.

• Fer prostopadłym podaniem szukał Vargasa, lecz Cissokho był na posterunku.

• Aston Villa próbuje skonstruować akcję krótkimi podaniami, ale nie może przedostać się pod pole karne rywala.

• Od środka zaczynają gracze Aston Villi, druga połowa wystartowała!

• Tymczasem QPR, choć nie gra tak efektownie jak tydzień temu, gra z lepszym efektem. Widać pragmatyzm Redknappa, który postawił dziś na długie podania.

• Po Christianie Benteke widać, że dopiero wraca do pełnej dyspozycji. Belgowi wyraźnie brakuje pewności siebie w najważniejszych momentach.

• Koniec pierwszej części gry. Przeważała Aston Villa, ale to Austin trafił do siatki, dając Rangersom prowadzenie.

• Z poświęceniem zagrał Fer i odzyskał piłkę. 2 minuty doliczonego czasu do pierwszej połowy.

• Centra Sandro, lecz futbolówką nie minęła Lowton, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Aston Villa prezentuje się lepiej, ale przegrywa. Tylko kto powiedział, że futbol jest sprawiedliwy?

• Po zamieszaniu w polu karnym QPR piłka spadła pod nogę Benteke. Uderzenie Belga z powietrza zostało jednak pewnie wyłapany przez bramkarza gospodarzy.

• Świetne dośrodkowanie Weimanna na 5 metr. W ostatniej chwili zdążył uprzedzić Benteke Robert Green.

• Technicznym strzałem popisał się Sandro, ale piłka nie wpadł za kołnierz Guzana.

• Obie drużyny stosują naprawdę prostych środków, aby dostawać się pod bramkę rywala. i jedni i drudzy preferują długie podania.

• Lowton posłał długie podanie w kierunku Benteke i niepewnie interweniował Green. Ostatecznie jednak wszystko skończyło się po myśli Anglika, który wybił futbolówkę na aut.

• Dośrodkowanie koreańskiego obrońcy pewnie wypiąstkowane przez amerykańskiego golkipera AV.

• Faul Westwooda w okolicach pola karnego. QPR będzie miał okazję na wrzutkę.

• Weimann strzelał głową, ale wprost w ręce Greena. Za mało siły włożył w strzał Austriak.

• Tym razem centra Westwooda, ale Dunne interweniuje dziś bardzo pewnie.

• Cissokho dośrodkował z pierwszej piłki, ale nie było nikogo, kto zamknął by akcję.

• Isla świetnie przejął piłkę w okolicach swojego pola karnego, jednak źle wyprowadził piłkę. Łatwa strata wahadłowego QPR.

• Kolejna okazja stworzona w prosty sposób. Długa piłka od Dunne i znowu siłą fizyczną popisywał się Zamora. Lowton interweniował z dużymi problemami.

• Kontratak gości. Weimann zagrał szybką piłkę do ustawionego na lewej stronie pola karnego belgijskiego napastnika, lecz strzał Benteke został zablokowany.

• Korner dla gospodarzy po interwencji Greena. Anglik pewnie wyłapał jednak piłkę zgrywaną przez Dunne'a po dośrodkowaniu Vargasa.

• Tym razem strzelał Benteke głową z okolic jedenastego metra, ale obok słupka bramki Greena.

• Cleverley faulowany w środku pola przez Vargasa.

• Długa piłka od obrońców w kierunku Zamory, ten świetnie się zastawił i zgrał klatką piersiową futbolówkę pod nogi Austina, a snajper QPR strzelił mocno po ziemi zza pola karnego i nie dał żadnych szans Guzanowi.

• GOOOOOOOL! AUSTIN!

• Benteke znalazł się sam na sam z Greenem, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Gwoli ścisłości - Belg i tak spudłował.

• Mocne uderzenie z dystansu Carlosa Sancheza, ale po raz kolejny goście uderzają wprost w ręce Greena.

• W pierwszych minutach przeważali gospodarze, ale teraz The Villans dochodzą do głosu.

• Benteke stoczył zacięta walkę przy linii bocznej i wywalczył rzut rożny.

• Dobra akcja Weimanna zakończona strzałem Westwooda. Pomocnik Aston Villi uderzył jednak wprost w golkipera QPR.

• Korner wykonany za krótko, obrońcy nie mieli problemów z zażegnaniem niebezpieczeństwa.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Piłkę na korner wybił Sanchez.

• Pierwszy gwizdek sędziego już za nami, zaczynamy mecz na Loftus Road!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie, za sekundę zaczynamy!

• To spotkanie to świetna okazja na przełamanie dla obu drużyn. W ostatnich meczach Aston Villa zanotowała 4 porażki z rzędu, a QPR 3.

• Ławka rezerwowych QPR: Murphy, Hoilett, Traore, Ferdinand, Hill, Philips, Krancjar.

• Rezerwowi Aston Villi: Given, Okore, Cole, Bent, Bacuna, Richardson, N’Zogbia

• Znamy już składy obu zespołów, ale bez większych niespodzianek. Okazało się, że Redknapp znalazł miejsce w wyjściowej jedenastce zarówno dla Vargasa, Austina jak i Zamory.

• Trochę ponad 30 minut zostało do rozpoczęcia meczu na Loftus Road, a na relację LIVE! ze spotkania QPR z Aston Villą zaprasza Was Filip Błajet!