• Hart znowu kapitalnie broni! Tym razem zatrzymał w sytuacji sam na sam Benteke

• Mignolet wybiegł na 30. metr od własnej bramki i wybił daleko piłkę, uprzedzając wszystkich rywali

• Niecelne uderzenie Iheanacho, a czasu na odrobienie strat coraz mniej

• Christian Benteke za Roberta Firmino

• Próbują atakować gospodarze, ale dobrze bronią się liverpoolczycy. Grają odważnie, agresywnie i skutecznie w obronie. Piłkarze City mają sporo problemów, by dostać się pod bramkę Mingoleta

• Zamieszanie w polu karnym City po rzucie rożnym. Piłka spadła pod nogi Firmino, który strzelił jednak za lekko i prosto w Harta

• Jordon Ibe za kontuzjowanego Philippe Coutinho

• Kelechi Iheanacho za Sergio Aguero

• Fernandinho miał swoją szansę, ale źle trafił w piłkę. Powinien przynajmniej oddać celne uderzenie

• Szansa dla Manchesteru! Sterling ograł już Mingoleta, ale nie zdecydował się na strzał, wycofał piłkę do Aguero, ten przełożył sobie futbolówkę na prawą nogę, uderzył, ale Mingolet zdołał wrócić i zatrzymać piłkę

• Coutinho minął Harta, trafił do pustej bramki, ale był na spalonym po podaniu Firmino

• Po rzucie rożnym głową strzelał Lovern, ale dobrze ustawiony Hart spokojnie złapał piłkę

• Firmino sam na sam z Hartem i po raz drugi lepszy golkiper City, który kapitalnie obronił uderzenie Brazylijczyka

• Posiadanie piłki 57%-43%

• Gospodarze próbowali wyjść z akcją sprzed własnego pola karnego, ale bardzo dobry wysoki pressing w wykonaniu piłkarzy Liverpoolu. "The Citizens" stracili w końcu piłkę

• Goool! Sergio Aguero trafia i City przegrywa z Liverpoolem 1:3

• Zmartwiony Manuel Pellegrini patrzy z niedowierzaniem na to co dzieje się na boisku...

• Uderzenie z dystansu Milnera wysoko nad bramką. Gospodarze mają sporo problemów, by dłużej pograć piłką

• Hart znowu daleko poza swoim polem karnym i ponownie skutecznie zatrzymał akcję "The Reds"

• Nie zdążył do piłki Milner, ale to kolejna akcja Liveproolu, który w pierwszym kwadransie jest lepszą drużyną i prowadzi zasłużenie

• Clyne za długo czekał z podaniem do Lallany, który jak już dostał piłkę był na spalonym

• Dośrodkowanie Kolarova zostało przecięte przez obrońców Liverpoolu

• Zablokowane dośrodkowanie de Bruyne sprzed linii pola karnego. Po rzucie rożnym w szesnastce przewrócił się Sterling, ale sędzia nie zareagował

• Fatalna akcja dla Francuzów z City. Najpierw piłkę stracił Sagna, któremu futbolówkę zabrał Coutihnho. Brazylijczyk popędził w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, gdzie "ustrzelił" Mangalę

• Liverpool jest natomiast dopiero na 11. miejscu i w przypadku wygranej zbliży się do miejsc gwarantujących grę w europejskich pucharach

• Gospodarze jeśli wygrają to pozostaną liderem ligi angielskiej. Po wygranych Manchesteru United i Leicester "Obywatele" spadli na trzecie miejsce, ale mają jeden mecz mnie oczywiście

• Liverpool - rezerwowi: Bogdan, Toure, Randall, Allen, Ibe, Sturridge, Benteke

• Manchester City - rezerwowi: Caballero, Clichy, Otamendi, Zabaleta, Fernandinho, Delph, Iheanacho