6

3 1 połowa

Norwich City

2

• Szalony mecz w Newcastle! Gdyby wyjąć bramki, mecz był bardzo wyrównany. Newcastle miało jednak doskonałego dziś Wijnalduma, który przechylił (i to dość znacznie) szalę zwycięstwa na stronę Newcastle United.

• Niecelny strzał Camerona Jerome'a, sędzia gwiżdze po raz ostatni!

• Dobiega końca ostatnia z trzech doliczonych minut.

• Ależ teraz bawią się gracze Newcastle! Przyjemnie patrzy się na wymiany podań Wijnalduma z Perezem. Technika na najwyższym poziomie!

• Papiss Cisse zmienia strzelca jednej z bramek - Mitrovica. "Standing ovation" od kibiców zgromadzonych na St James' Park.

• WIJNALDUM PO RAZ 4!!! Mocny strzał z około 20 metrów po rykoszecie trafia w okienko bramki Norwich! Ależ mecz w wykonaniu Holendra!

• ...a O'Neil za Dorransa

• Zmiany w drużynie gości. Cameron Jerome za Olssona...

• Po straciu z Bassongiem opatrywany jest bramkarz Newcastle Rob Eliott. Zawodnik Norwich potraktował głowę rywala łokciem.

• Mecz się wyrównał, zarówno jedna, jak i druga drużyna próbuje stworzyć sobie kolejne sytuacje, jednak obrońcy obu ekip chyba zaczęli grać tak jak to powinno wyglądać od początku meczu i nie dopuszczają rywali pod bramkę.

• Norwich największe zagrożenie stwarza sobie po stałych fragmentach gry. Newcastle ma problemy z upilnowaniem rosłych graczy Norwich City.

• Ależ blisko był Redmond! Strzał po ziemi w kierunku dalszego słupka, trafia w... dalszy słupek! Wynik bez zmian!

• Haidara zmienia Dummeta na lewej obronie w Newcastle.

• Hoolahan za Tetteya.

• 5-2!!! HAT-TRICK WIJNALDUMA! Piękna kombinacyjna akcja Newcastle zakończona dośrodkowaniem Janmaata wprost na głowę Wijnalduma, który nie dał szans Ruddy'emu!

• No i proszę! Doczekaliśmy się! 4-2! Bramka Mitrovica, po asyście Sissoko! Francuz zagrał długie podanie do Mitrovica, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Norwich!a

• Newcastle nie przeprowadziło jak dotąd w 2 połowie ani jednej wartej odnotowania akcji. Niebywałe.

• Wolny zmarnowany przez Redmonda, piłka na trybunach.

• Newcastle głęboko cofnięte. Norwich wytrwale próbuje doprowadzić do wyrównania. Wywalczyli rzut wolny z boku pola karnego, po faulu Janmaata na Olssonie

• Wijnaldum do 2 strzelonych bramek dorzuca kluczową interwencję na linii bramkowej. Gracz meczu?

• ALEŻ BYŁO BLISKO! Strzał głową byłego gracza Newcastle, Bassonga na linii bramkowej blokuje Wijnaldum!

• Norwich w ataku, dogranie przed bramkę Redmonda zablokowane. Rzut rożny dla "Kanarków"

• Kontuzjowany bramkarz "Srok" Tim Krul kibicuje kolegom z drużyny sprzed telewizora.

• Senny początek 2 połowy, Newcastle stara się grać piłką. Norwich skupiło się na przeszkadzaniu rywalom.

• Na boisko nie wrócił po przerwie ukarany w pierwszej połowie żółtą kartką Tiote. Zastąpi go Vurnon Anita.

• Rozpoczynamy 2 połowę!

• W pierwszej połowie mało było jakości czysto piłkarskiej, jednak emocji mieliśmy aż nadto. Miejmy nadzieję, że gracze obydwu zespołów nie zwolnią tempa, i druga połowa będzie co najmniej równie emocjonująca!

• Koniec szalonej pierwszej połowy meczu w Newcastle.

• Ayoze Perez oddał dwa strzały na bramkę Norwich, jednak pierwszy został zablokowany, a drugi poszybował wysoko ponad bramką. Trzeba jednak docenić aktywność Hiszpana w ofensywie.

• Brady dośrodkowywał, ale piłka zatrzymała się na głowie pierwszego z obrońców Newcastle

• Rzut wolny dla Norwich w niebezpiecznej odległości od bramki Newcastle.

• Wijnaldum wysoko nad bramką po zgraniu klatką piersiową Mitrovica na linii pola karnego.

• Ciekawa statystyka: Strzały celne: Newcastle 3, Norwich 2. bramkarze nie mają dziś za dużo do powiedzienia.

• CO ZA MECZ! 3-2!!! Dośrodkowanie z lewej strony przechodzi nad zgrupowanymi pod bramką zawodnikami Newcastle i ląduje na nodze Redmonda, który strzałem z woleja w krótki róg pokonuje bramkarza "Srok"

• 3-1!!! Ayoze Perez! Zablokowany strzał Nathana Redmonda na bramkę Newcastle zapoczątkował kontrę Newcastle, którą sfinalizował młody Hiszpan strzałem w kierunku długiego słupka bramki

• Janmaat ściągał za koszulkę Howsona w polu karnym, jednak sędzia nie zdecydował się odgwiazdać rzutu karnego.

• A jednak! Znów duet Sissoko-Wijnaldum! Francuz dograł w pole karne na głowę Holendra, a ten zdołał pokonać bramkarza! Wydaje się, że Ruddy mógł zachować się lepiej.

• Obraz gry się nie zmienia. Norwich opanowało sytuację. Newcastle bez pomysłu na grę.

• Olsson z lewej strony na 5 metr przed bramką Newcastle, gdzie wychodzącego Elliota wyprzedził Mbokani i wpakował piłkę do siatki! Szybkie wyrównanie!

• Newcastle po zdobyciu bramki nie wygląda na zespół który chciałby pójść za ciosem. Inicjatywę przejął beniaminek Premier League.

• Mogło być już 1-1! Potężne uderzenie Brady'ego z dystansu ląduje jednak na słupku bramki strzeżonej przez Elliota

• WIJNALDUM! Gol dla Newcastle po akcji w której Sissoko podał do Wijnalduma w pole karne za plecy obrońców, a ten uderzył płasko po długim rogu nie dając szans bramkarzowi Norwich!

• Blisko bramki dla Newcastle! Dośrodkowanie z lewego skrzydła autorstwa Paula Dummetta w kierunku Mitrovica jednak Serb przyblokowany przez obrońców!

• Niewiele dzieje się póki co na St James' Park. Drużyny w zwarciu w środkowej części boiska.

• Złe dośrodkowanie, piłka prosto w ręce Roba Elliota

• Rzut wolny dla Norwich City po faulu Cheicka Tiote na zawodniku Norwich

• Pierwszy strzał w meczu autorstwa Chancela Mbemby po dośrodkowaniu Jacka Colbacka z rzutu wolnego nie sprawił problemów bramkarzowi Norwich

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Piłkarze już na boisku, za chwilę zaczynamy!

• Ławki rezerwowych

Newcastle United: Freddie Woodman, Massadio Haidara, Jamaal Lascelles, Vurnon Anita, Siem de Jong, Florian Thauvin, Papiss Cisse

Norwich City: Declan Rudd, Andre Wisdom, Ryan Bennett, Gary O'Neil, Wes Hoolahan, Matt Jarvis, Cameron Jerome

• Zwycięstwo z Newcastle pozwoliłoby umocnić się drużynie Norwich City w środku tabeli. Trudno nie brać pod uwagę takiego scenariusza, mając na uwadze beznadziejną formę w jakiej znajdują się gracze Steve'a McClarena

• Już za dwadzieścia minut gracze obydwu zespołów wybiegną na murawę St James' Park. Gospodarze tego spotkania potrzebują punktów jak tlenu. Po serii ciężkich spotkań z drużynami z czołówki Premiership, zajmująca ostatnie miejsce w tabeli drużyna "Srok" zmierzy się z beniaminkiem z Norwich

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Newcastle United - Norwich City!